Author Topic: Reprezentacija  (Read 71891 times)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #275 on: May 10, 2014, 01:01:27 PM »
To je to, nadam se onda solidnoj utakmici.  8)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #276 on: May 10, 2014, 06:42:16 PM »
Evo A selekcija sastavljena, to sto smo igrali nista ne valja pa idemo sad po osecaju i mislim da ce to sve super da bude.Ima puno iznenadjenja u timu ali mislim da ce se protivnik neprijatno iznenaditi!  8)

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #277 on: May 10, 2014, 07:00:42 PM »
Evo A selekcija sastavljena, to sto smo igrali nista ne valja pa idemo sad po osecaju i mislim da ce to sve super da bude.Ima puno iznenadjenja u timu ali mislim da ce se protivnik neprijatno iznenaditi!  8)
Zanima me CA/LA/PR od Tanackovica i Sretenovica, posto mi niko ne odgovara na cetu...

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #278 on: May 10, 2014, 07:29:18 PM »
Vidim opet pikamo bez bekova, mada ne znam zasto je Slinisa u ekipi, za ostale ne znam koji su LA ali ovaj LA7 je bzvz zauzeo mesto, umesto njega si mogao da pozoves nekog drugog da mu snimis ocene.

Aj da vidimo sta zna ovaj doktor protiv Zambrana :)

edit: Na Luksu mislim :)
« Last Edit: May 10, 2014, 07:41:13 PM by karlooo »

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #279 on: May 10, 2014, 07:44:53 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?

raketa

  • Professional team
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #280 on: May 10, 2014, 08:00:23 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #281 on: May 10, 2014, 08:08:22 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?
Tom drugom je vrh keva, nema druge...  :P

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #282 on: May 10, 2014, 08:12:05 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Mozda ga gura neki upravni odbor...
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

inajko

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #283 on: May 10, 2014, 08:13:17 PM »
I ja sam ocekivao Slavisu DC ( Sinisa Tanackovic iz BMS koji je CA?LA?PR?)da stavi jer ga namerno forsiram i u prvenstvenim mecevima tojest u svakoj utakmici kao i ML i ovog MC..vise mi znaci on da stice iskustvo nego Saso koji je CA LA 8 i Vrinic 77 koji su zakucani i mozda Vrinica drzim jos 2 sezone otprilike,ali on je selektor i nemam sta dodati....Odakle ovaj DangubicDC  LA 9 PR 2jbt?Ovo se neko zeza zar ne?:-)
« Last Edit: May 10, 2014, 08:22:32 PM by inajko »

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #284 on: May 10, 2014, 08:21:16 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Mozda ga gura neki upravni odbor...
A gde je Celikic, kolekcija jos nije popunjena?  :-\

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #285 on: May 10, 2014, 08:22:06 PM »
Svaka cast za izbor igraca, ima da nabiju iskustvo i da rasturaju posle u A selekciji na svetskom, pogotovo igraci koji ne igraju ni u svom klubu (ligaske tekme) ima zabari da se iznenade u pm...
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #286 on: May 10, 2014, 08:23:33 PM »
Pravda za Straleta!!!

Ako ti treba AMR ili FR uzmi Ljubivoja, ovaj Kikic pojma nema, Ljubivoje je dobar decko, na lebac da ga mazes ali isto tako dobro barata lop(a)tom :))

raketa

  • Professional team
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #287 on: May 10, 2014, 08:25:01 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Mozda ga gura neki upravni odbor...
Nisam se petljao ni prethodnim selektorima pa necu ni Zivi. Znam samo da bi ti licno skako pa cetu kako repka nije licna svojina itd. Ti si prvi isticao da ne sluzi za treniranje svojih igraca ili kako cesto isticete onih sa kojima si ''narucito '' dobar'' . Prosle godine si rekao Djoletu da davi za onog njegovog i da je samo pr 2 a onda je dva meca igrao tvoj pr 2 koji je slabiji od Djoletovovg. Nije tvoj igrac dobio ni iskustvo ni neki bonus od ta dva meca tako da znam da ga nisi zbog toga stavio. Ali mu to dodje kao kad je Petkovic Ilija bio selektor, sve u pozitivi covek prica a onda pozove sina za svetsko prvenstvo. Ostvarili ste i ti i Ziva pobede na startu i ja vam zelim da tako nastavite, izabrani ste vecinom i vase je da svoje takticke zamisli sprovodite u delo. Ali nemoj cim se postavi ovako neko pitanje da okreces na sprdacinu -tipa upravni odbor. Znam da bi ti zatrpao cet da je situacija obrnuta i da ti postavis pitanje a neko ko je blizak sa trenutnim selektorom npr Djole tebi ostavi onakav odgovor.
 
« Last Edit: May 10, 2014, 08:26:50 PM by raketa »

inajko

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #288 on: May 10, 2014, 08:31:58 PM »
Iskreno sam verovao u Zivine namere ali sad sam totalno zbunjen..moja 10 nije u timu a jeste 8 i unutra je 9/2 Dangubic od JT koji je uzgred medju najslabijim9a DC imamo i keri na rep i jos neke 7 ...Ja licno mislim da se Ziva samo zeza i da nemisli ovo ozbiljno..

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #289 on: May 10, 2014, 08:37:31 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Mozda ga gura neki upravni odbor...
Nisam se petljao ni prethodnim selektorima pa necu ni Zivi. Znam samo da bi ti licno skako pa cetu kako repka nije licna svojina itd. Ti si prvi isticao da ne sluzi za treniranje svojih igraca ili kako cesto isticete onih sa kojima si ''narucito '' dobar'' . Prosle godine si rekao Djoletu da davi za onog njegovog i da je samo pr 2 a onda je dva meca igrao tvoj pr 2 koji je slabiji od Djoletovovg. Nije tvoj igrac dobio ni iskustvo ni neki bonus od ta dva meca tako da znam da ga nisi zbog toga stavio. Ali mu to dodje kao kad je Petkovic Ilija bio selektor, sve u pozitivi covek prica a onda pozove sina za svetsko prvenstvo. Ostvarili ste i ti i Ziva pobede na startu i ja vam zelim da tako nastavite, izabrani ste vecinom i vase je da svoje takticke zamisli sprovodite u delo. Ali nemoj cim se postavi ovako neko pitanje da okreces na sprdacinu -tipa upravni odbor. Znam da bi ti zatrpao cet da je situacija obrnuta i da ti postavis pitanje a neko ko je blizak sa trenutnim selektorom npr Djole tebi ostavi onakav odgovor.

Sto sprdacinu? Pa kada smo te pitali sta muckas sa Frokastim Mackama - sta si odgovorio? Da podsetim - rekao si da bas "upravni odbor" hoce da unisti taj tvoj multi account. Vidis sada kako je nama bilo.

Kada smo vec kod toga, bas je bez veze da ti koji si doajen varanja prozivas mene zbog igraca koji je odigrao 2 nebitne prijateljske utakmice. Kada bi sudili po tom kriterijumu ti si onda za zatvorsku kaznu...i to poduzu.

Evo imam i ja primer za ove tvoje prozivke na moj racun: to sto me ti prozivas je kao kada bi Tole dosao kod Dzaje i rekao da je Dzaja unistio Srpski fudbal.
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #290 on: May 10, 2014, 08:38:26 PM »
Iskreno sam verovao u Zivine namere ali sad sam totalno zbunjen..moja 10 nije u timu a jeste 8 i unutra je 9/2 Dangubic od JT koji je uzgred medju najslabijim9a DC imamo i keri na rep i jos neke 7 ...Ja licno mislim da se Ziva samo zeza i da nemisli ovo ozbiljno..

Upravo tako! :D
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #291 on: May 10, 2014, 08:47:09 PM »
Iskreno sam verovao u Zivine namere ali sad sam totalno zbunjen..moja 10 nije u timu a jeste 8 i unutra je 9/2 Dangubic od JT koji je uzgred medju najslabijim9a DC imamo i keri na rep i jos neke 7 ...Ja licno mislim da se Ziva samo zeza i da nemisli ovo ozbiljno..

Upravo tako! :D
Nadajmo se da je upravo tako i da su ovo samo vase neslane sale...

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #292 on: May 10, 2014, 08:49:26 PM »
Jeste Djole - tako je. Mozes biti 100% siguran. Dobro je sto brines za repku ali cemu tolika nervoza - pa ovo je samo igra. ;)
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #293 on: May 10, 2014, 08:59:03 PM »
Jeste Djole - tako je. Mozes biti 100% siguran. Dobro je sto brines za repku ali cemu tolika nervoza - pa ovo je samo igra. ;)
Ne secam se da sam ja rekao "ovo je samo igra", kao sto je isti slucaj i kod tebe... ako me na to ciljas.
Kontam da se segacite da bi videli reakcije i sada se verovatno uz pivo zajedno smejete citajuci komentare na taj vas potez.
Ti znas da mi nisi bas od omiljenijih, tako da necu dodatno negovestavati da to sto radite nema smisla, samo cete izgubiti mozda jos kojeg "fana".  :)

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #294 on: May 10, 2014, 09:04:17 PM »
Jeste Djole - tako je. Mozes biti 100% siguran. Dobro je sto brines za repku ali cemu tolika nervoza - pa ovo je samo igra. ;)
Ne secam se da sam ja rekao "ovo je samo igra", kao sto je isti slucaj i kod tebe... ako me na to ciljas.
Kontam da se segacite da bi videli reakcije i sada se verovatno uz pivo zajedno smejete citajuci komentare na taj vas potez.
Ti znas da mi nisi bas od omiljenijih, tako da necu dodatno negovestavati da to sto radite nema smisla, samo cete izgubiti mozda jos kojeg "fana".  :)
Ne seca se ni kolega Raketa onoga za upravni odbor pa se nasao ochepljen.

A za ovo boldovano mogu samo da kazem da mora da si vidovit! Bukvalno si opisao kao da si ovde sa nama na pivu! :)

Sto se tice gubitaka fanova, odavno sam batalio borbu za "Oskar Popularnosti". ;)
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #295 on: May 10, 2014, 09:09:04 PM »

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #296 on: May 10, 2014, 09:13:51 PM »
Jeste Djole - tako je. Mozes biti 100% siguran. Dobro je sto brines za repku ali cemu tolika nervoza - pa ovo je samo igra. ;)
Ne secam se da sam ja rekao "ovo je samo igra", kao sto je isti slucaj i kod tebe... ako me na to ciljas.
Kontam da se segacite da bi videli reakcije i sada se verovatno uz pivo zajedno smejete citajuci komentare na taj vas potez.
Ti znas da mi nisi bas od omiljenijih, tako da necu dodatno negovestavati da to sto radite nema smisla, samo cete izgubiti mozda jos kojeg "fana".  :)
Ne seca se ni kolega Raketa onoga za upravni odbor pa se nasao ochepljen.

A za ovo boldovano mogu samo da kazem da mora da si vidovit! Bukvalno si opisao kao da si ovde sa nama na pivu! :)

Sto se tice gubitaka fanova, odavno sam batalio borbu za "Oskar Popularnosti". ;)
To ako sam rekao onda nije bilo u kontekstu repke, mogao si neku bolju "odvalu" da nadjes... ;)

raketa

  • Professional team
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #297 on: May 10, 2014, 09:58:40 PM »
Znaci i Tanackovic i Sretenovic su LA7, hm, zanimljivo, "treniraju se svi igraci LA10+i PR3++, Jeremic je jedini izuzetak"...
Sasvim slucajno ima jos 3 izuzetka, sasvim slucajno iz klubova njegovih drugara...
Da cujem objasnjenje?
Tanackovic je dobar covek, a ovaj drugi ?

Mozda ga gura neki upravni odbor...
Nisam se petljao ni prethodnim selektorima pa necu ni Zivi. Znam samo da bi ti licno skako pa cetu kako repka nije licna svojina itd. Ti si prvi isticao da ne sluzi za treniranje svojih igraca ili kako cesto isticete onih sa kojima si ''narucito '' dobar'' . Prosle godine si rekao Djoletu da davi za onog njegovog i da je samo pr 2 a onda je dva meca igrao tvoj pr 2 koji je slabiji od Djoletovovg. Nije tvoj igrac dobio ni iskustvo ni neki bonus od ta dva meca tako da znam da ga nisi zbog toga stavio. Ali mu to dodje kao kad je Petkovic Ilija bio selektor, sve u pozitivi covek prica a onda pozove sina za svetsko prvenstvo. Ostvarili ste i ti i Ziva pobede na startu i ja vam zelim da tako nastavite, izabrani ste vecinom i vase je da svoje takticke zamisli sprovodite u delo. Ali nemoj cim se postavi ovako neko pitanje da okreces na sprdacinu -tipa upravni odbor. Znam da bi ti zatrpao cet da je situacija obrnuta i da ti postavis pitanje a neko ko je blizak sa trenutnim selektorom npr Djole tebi ostavi onakav odgovor.

Sto sprdacinu? Pa kada smo te pitali sta muckas sa Frokastim Mackama - sta si odgovorio? Da podsetim - rekao si da bas "upravni odbor" hoce da unisti taj tvoj multi account. Vidis sada kako je nama bilo.

Kada smo vec kod toga, bas je bez veze da ti koji si doajen varanja prozivas mene zbog igraca koji je odigrao 2 nebitne prijateljske utakmice. Kada bi sudili po tom kriterijumu ti si onda za zatvorsku kaznu...i to poduzu.

Evo imam i ja primer za ove tvoje prozivke na moj racun: to sto me ti prozivas je kao kada bi Tole dosao kod Dzaje i rekao da je Dzaja unistio Srpski fudbal.

Sto se tice frokastih prvo si ti pitao na cetu pa sam odgovorio da sam coveku punio budzet, dva minuta posle toga isto pitanje postavio romanista a vec je na cetu stajao odgovor. Ipak I on je dobio isti, pa nije prosao opet minut a onda I Karlo ponavlja isto pitanje. Pa posto mi je izgledalo da se na cetu ponavljaju recenice kao kod teletabisa, a u tom trenutku sam gledao belu ladju onda sam resio da se na to peavim lud kao Sojic. Dva nebitna meca ali dovoljno da uradis ono sto si isticao kao nedopustivo.

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #298 on: May 10, 2014, 10:18:46 PM »
https://www.youtube.com/watch?v=fHABw4GO9X4

I sad ja ispao teletabis zbog Sojica...

raketa

  • Professional team
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #299 on: May 10, 2014, 10:32:35 PM »
Nisam imao nameru da kazem da si ti teletabis, vec da me to ponavljanje pitanja na koje sam odgovorio donekle podsetilo na to. A u ocekivanju da ce se nastaviti sa ponavljanjem pitanja palo mi na pamet da se zezam kao kapetan na belu ladju.