Author Topic: Reprezentacija  (Read 71894 times)

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #250 on: April 29, 2014, 12:42:11 PM »
Uh jako duhovito, i posle ti se penjem na onu stvar...  :-\
Razmisli prvo o posledicama onoga sto pises, ne znam sta umisljas...  >:(

Za njegovu kandidaturu nisam imao nista bolje da napisem pa rekoh aj ovako. A sad normalno, jel si ti razmislio o posledicama kad si mene isprozivao nicim izazvan?
Jok ja ne primecujem da me izokola ciljas... Ja sam reagovao na to, u granicama normale, a ti sto koristis sve te pogrdne reci, to je tvoja kultura, molim lepo...

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #251 on: April 29, 2014, 01:06:34 PM »
Uh jako duhovito, i posle ti se penjem na onu stvar...  :-\
Razmisli prvo o posledicama onoga sto pises, ne znam sta umisljas...  >:(

Za njegovu kandidaturu nisam imao nista bolje da napisem pa rekoh aj ovako. A sad normalno, jel si ti razmislio o posledicama kad si mene isprozivao nicim izazvan?
Jok ja ne primecujem da me izokola ciljas... Ja sam reagovao na to, u granicama normale, a ti sto koristis sve te pogrdne reci, to je tvoja kultura, molim lepo...

Dobro ja sam nekulturan ali ti ne odgovori na moje pitanje. Jel si ti razmislio kad si meni napisao sve ono na chetu?

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #252 on: April 29, 2014, 01:14:04 PM »
Uh jako duhovito, i posle ti se penjem na onu stvar...  :-\
Razmisli prvo o posledicama onoga sto pises, ne znam sta umisljas...  >:(

Za njegovu kandidaturu nisam imao nista bolje da napisem pa rekoh aj ovako. A sad normalno, jel si ti razmislio o posledicama kad si mene isprozivao nicim izazvan?
Jok ja ne primecujem da me izokola ciljas... Ja sam reagovao na to, u granicama normale, a ti sto koristis sve te pogrdne reci, to je tvoja kultura, molim lepo...

Dobro ja sam nekulturan ali ti ne odgovori na moje pitanje. Jel si ti razmislio kad si meni napisao sve ono na chetu?
Sta imam da razmisljam, opet te pitam sta umisljas?
Koliko si me puta samo tako indirektno peckao, ja sam ostao pribran i nisam reagovao, ali sad je vec prevrsilo svaku meru! Sad ja trebam da razmisljam za posledice, ne smem da se branim recima, opet te ne razumem...  :-\

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #253 on: April 29, 2014, 01:29:54 PM »
Uh jako duhovito, i posle ti se penjem na onu stvar...  :-\
Razmisli prvo o posledicama onoga sto pises, ne znam sta umisljas...  >:(

Za njegovu kandidaturu nisam imao nista bolje da napisem pa rekoh aj ovako. A sad normalno, jel si ti razmislio o posledicama kad si mene isprozivao nicim izazvan?
Jok ja ne primecujem da me izokola ciljas... Ja sam reagovao na to, u granicama normale, a ti sto koristis sve te pogrdne reci, to je tvoja kultura, molim lepo...

Dobro ja sam nekulturan ali ti ne odgovori na moje pitanje. Jel si ti razmislio kad si meni napisao sve ono na chetu?
Sta imam da razmisljam, opet te pitam sta umisljas?
Koliko si me puta samo tako indirektno peckao, ja sam ostao pribran i nisam reagovao, ali sad je vec prevrsilo svaku meru! Sad ja trebam da razmisljam za posledice, ne smem da se branim recima, opet te ne razumem...  :-\

Brani se ti slobodno, pecnuo te sad jesam ali dobio sam odgovor od tebe da pre nego sto nesto napisam razmislim o posledicama.

Pa te zato pitam jel si ti razmislio o posledicama kad si meni na poruku "Bannense druze imas moj glas" odgovorio "Na sta si spao" i nesto tipa "Kad je tebi trebala podrska svi smo glasali za tebe a ti kad trebas nekog da podrzis neces".

Jel sad razumes zasto si na meti, da prostis guzis se pa ti posle djavo kriv kad te naguze

Keza021

  • Youth team
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #254 on: April 30, 2014, 06:32:31 AM »
Sta hoces da kazes da je i mene on izbacio? A sto se tice te greske mogu odmah da ti posaljem sve ocene igraca pa ti izracunaj kakvo je kretanje najbolje i onda mozes nesto da mi kazes za to..  Sto je endzin promenjen i sto nema nikakvog objasnjenja za isti ja nisam kriv, zakljuceno je da stavis kretanje na podrazumevano i sta ti Bog da..

Gde je to zaklju?eno?

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #255 on: April 30, 2014, 06:41:06 AM »
Kroz meceve..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

Keza021

  • Youth team
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #256 on: April 30, 2014, 07:24:10 AM »

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #257 on: April 30, 2014, 07:35:38 AM »
Zato sto sam hteo da probam novi endzin dali isto radi i sa dobrim igracima ili samo sa losijim sto sam se i uverio..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #258 on: April 30, 2014, 07:46:37 AM »
Zato sto sam hteo da probam novi endzin dali isto radi i sa dobrim igracima ili samo sa losijim sto sam se i uverio..

Da "probas" sa reprezentacijom u zavrsnici Svetskog Kupa?
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #259 on: April 30, 2014, 07:53:03 AM »
To nije bila zavrsnica nego prvi mec u grupi, da sam pogresio, pogresio sam ne bezim od toga.. Ali i sa tom greskom mi smo imali dominaciju i gosa je na zalost sve skidao..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

Keza021

  • Youth team
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #260 on: April 30, 2014, 07:54:43 AM »

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #261 on: April 30, 2014, 08:00:28 AM »
Kezo daj mi mail da ti posaljem igrace sa te utakmice pa izracunaj kakvo je kretanje najbolje pa ces videti o cemu pricam..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

Keza021

  • Youth team
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #262 on: April 30, 2014, 08:27:35 AM »

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #263 on: April 30, 2014, 12:19:16 PM »
Primer dobrog skautinga protivnika -> http://www.gokickoff.com/nation_match_detail.php?match_id=17215 gde su Tailandjani sjajno zatvorili Poljake koji su forsirali levu stranu, Tailandjani stavili DR+DMR i dovidjenja Poljska.....kao sto se zna ove dve repke su priblizne jacine i bilo je samo stvar taktike.
« Last Edit: April 30, 2014, 12:24:38 PM by Ziva »

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #264 on: May 04, 2014, 05:30:47 AM »
Jos jednom da se zahvalim na poverenju onima koji su glasali za mene :)

Reprezentacija - Sezona 11

Testiranje veceg broja gotovih igraca i kako se uklapaju u odredjene taktike i taktike zamisli

Forsiranje manjeg broja mladih igraca za buducnost reprezentacije.
Dolaze u obzir igraci MIN 10+/3+ koji se forsiraju u svojim klubovima.Izuzetak ce mozda biti Toma Jeremi? (7333711) jer je 9.8-9.9 a ne bi ni on dosao u obzir da imamo dobu ML poziciju.Obrazlozenje je da imamo skoro na svim pozicijama CA8-9 igrace i bilo bi jako glupo forsirati neke igrace umesto pojacavati iskustvo gotovim koji su bolji i bice bolji zbog samog iskustva, dok mi zavrsimo nove LA9 ili LA10/2 treba trenirati LA11-12 i tako u krug i nikada nista necemo napraviti.Zbog toga mislim da su nam bolje resenje LA8-10 sa iskustvom uz dodatak novih LA10+/3+ igraca.

Od menagera igraca pozvanih u A selekciju u sezoni 11 ocekujem da forsiraju (mlade) a spremnost mislim da bi trebali da odrzavaju tim igracima zbog repke na 92+ ali nije od presudnog znacaja za A selekciju ove sezone.

Reprezentacija - Sezona 12

Nema treniranja mladih (U21 igra prijateljske).
Igrace najbolji i najspremniji igraci, taktika ce biti modifikovana u zavisnosti od protivnika s`tim sto se ne moram baviti dovijanjem ubijanja protivnickih podesavanja protviv botova jer su na Default.Sto se tice ljdskih protivnika videcu grupu sl. sezone pa cu dati sud i o tome.


Za sva pitanja i nedoumice mozete me kontaktirati.  8)
« Last Edit: May 04, 2014, 05:43:15 AM by Ziva »

inajko

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #265 on: May 04, 2014, 05:39:30 AM »
Cek jesam ja nesto propustio ili...pises da nema treniranja mladih jer u-21 igra prijateljske...da nije obrnuto...ili sam ja pogresio...jutro je a jos se nisam skroz probudio :-)U sustini se slazem da ne vredi trenirati nove nade koji su za 1 skil visi i tu se potpuno slazem sa tobom da je bolje ovim starim nagurati iskustvo ...Vidim ispod si vec odgovorio :-)Zasad mi se svidjaju tvoje ideje i nacin razmisljanja(mada mi ti i nisi prirastao za srce haha)...kratko i jasno i jos da bude ubitacno :-)
« Last Edit: May 04, 2014, 05:48:39 AM by inajko »

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #266 on: May 04, 2014, 05:42:39 AM »
Hahaha kisa napolju pa se nisi probudio. To pise ISPOD Sezona 12 a to je sledeca sezona, A selekcija tada igra takmicarsku sezonu. Ove sezone kada su prijateljske naravno da igra i odredjeni broj mladih.  :)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #267 on: May 04, 2014, 05:48:57 AM »
Ja cu sacekati da vidim sastav pa cu onda prokomentarisati.. :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #268 on: May 04, 2014, 09:31:57 AM »
Nisam ocekivao da ces odmah potvrditi sastav zbog sutrasnjih meceva i mogucih povreda.. Sada bi malo prokomentarisao i sastav igraca, ocekivao sam mnogo vise trenirica nego sto je pozvano pogotovo sto igramo protiv bota i sto ne mozes u potpunosti imati uvid u jacinu tima dok ne budes odigrao sa full postavom sto je sada ne moguce.. Jeremic na poziciji ml-a po meni bespotrebno pozvan u repku stim sto ce tesko dostici max jer je 4/9/3 a ima 19 god mnogo bolje resenje je bilo Firanovic koji je 5/9/4 i ima 18 god i sigurno kuca,  pozvana su tri napadaca koja su zakucala umesto da se pozove bar jos jedan trenirac tu je Racic, Dzavric, Corbic koji su 9/4, stim sto je Corbic 6/9/4 i ima 16 god i bio bi logicno resene za tu poziciju, Dzebo takodje bespotrebno pozvan jer je zakucao i od njega se ne moze ocekivati mnogo u repki, ako budes gurao igrace koji su dostigli max pa u-21 nece imati vise igraca ima da nas deru ko kako stigne, iskustvo treba ali pogledaj Zupana koji ima odlicno iskustvo da nije mogao da da gol na svetskom, Luksic ima dobro iskustvo pa na zadnje tri utakmice je imao deset suteva i nula golova tako da moramo misliti malo i na u-21 bar u ovim prijateljskim mecevima..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #269 on: May 04, 2014, 10:36:29 AM »
Nisam ocekivao da ces odmah potvrditi sastav zbog sutrasnjih meceva i mogucih povreda.. Sada bi malo prokomentarisao i sastav igraca, ocekivao sam mnogo vise trenirica nego sto je pozvano pogotovo sto igramo protiv bota i sto ne mozes u potpunosti imati uvid u jacinu tima dok ne budes odigrao sa full postavom sto je sada ne moguce.. Jeremic na poziciji ml-a po meni bespotrebno pozvan u repku stim sto ce tesko dostici max jer je 4/9/3 a ima 19 god mnogo bolje resenje je bilo Firanovic koji je 5/9/4 i ima 18 god i sigurno kuca,  pozvana su tri napadaca koja su zakucala umesto da se pozove bar jos jedan trenirac tu je Racic, Dzavric, Corbic koji su 9/4, stim sto je Corbic 6/9/4 i ima 16 god i bio bi logicno resene za tu poziciju, Dzebo takodje bespotrebno pozvan jer je zakucao i od njega se ne moze ocekivati mnogo u repki, ako budes gurao igrace koji su dostigli max pa u-21 nece imati vise igraca ima da nas deru ko kako stigne, iskustvo treba ali pogledaj Zupana koji ima odlicno iskustvo da nije mogao da da gol na svetskom, Luksic ima dobro iskustvo pa na zadnje tri utakmice je imao deset suteva i nula golova tako da moramo misliti malo i na u-21 bar u ovim prijateljskim mecevima..

Potvrdjen sastav sa dovoljno izmena...a moze neko da se povredi i u sredu i na treningu itd....

Ja sam u 1.izlaganju kao selektor tebi UNAPRED odgovorio na tvoje pitanje...ali ajde opet...
Forsiranje manjeg broja mladih igraca za buducnost reprezentacije.
Dolaze u obzir igraci MIN 10+/3+ koji se forsiraju u svojim klubovima.Izuzetak ce mozda biti Toma Jeremi? (7333711) jer je 9.8-9.9 a ne bi ni on dosao u obzir da imamo dobu ML poziciju.Obrazlozenje je da imamo skoro na svim pozicijama CA8-9 igrace i bilo bi jako glupo forsirati neke igrace umesto pojacavati iskustvo gotovim koji su bolji i bice bolji zbog samog iskustva, dok mi zavrsimo nove LA9 ili LA10/2 treba trenirati LA11-12 i tako u krug i nikada nista necemo napraviti.Zbog toga mislim da su nam bolje resenje LA8-10 sa iskustvom uz dodatak novih LA10+/3+ igraca.

SVI igraci koje si naveo su ISPOD kriterijuma.Kriterijum je postavljen da bi igrali protiv najjacih reprezentacija ravnopravno a ne da pravimo igraca 4 sezone i da 4 sezone jos stice iskustvo to je 8 sezona a do tada ova CA9 koja vec ima 6 zvezdica skupice 10 zvezdica i preci ce na CA10 i opet je bolja.Mislim da je to do sada vec objasnjeno....

Sto se tice Dzeba uzeo sam ga da mu vidim ocene da li dolazi u obzir kao alternativa a inace sto se mene tice MR/AMR je pokriveno.
Za Zupana ja nemam neko dobro misljenje tako da ni ne ocekujem nesto od njega.

Sto se tice U21 Boskovic je tu najbolje i jedino resenje za FC-a U21 zato ga i treba forsirati maksimalno a koliko smo slabi U21 ofanzivno ne bi ni trebali da igramo sa vise od jednog napadaca tako da mislim je on dovoljan.

Sto se tice toga  "moramo misliti malo i na u-21 bar u ovim prijateljskim mecevima.." cisto da znas PR3 sa ciljanim treningom na 12 utakmica uzme 2 ocene!!! i za tih 30min malo iskustva - tako da bi trebali menageri tih igraca da misle i puste ih sve utakmice 90min u liga+prijateljskim utakmicama pa da skupe i ocene i iskustvo! A selekcija nije neciji Training ground!

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #270 on: May 04, 2014, 02:12:48 PM »
Polako ljudi, nije covek ni poceo vec ga bombardujete sa svih strana.

Do sad smo radili jednim programom, delom sam i ja "zasluzan" da se treniraju igraci i kroz repku i to maximalno ali tad je i bila potreba za tim, tad nismo imali izbor i nismo imali visoke LA pa su nam trebali igraci i prislo se sa tom filozofijom da se sto vise igraca obrne da sto vise istreniranih imamo na raspolaganju.

To je tad bilo ok jer ce Karlo da trenira ovako igraca, Grave ce pak na neki drugi nacin i zbog te raznovrsnosti nije se moglo fokusirati na 11 igraca vec na kompletne generacije.

Sad smo u situaciji da ce se neki igraci koristiti i pored boljih LA jer su bolje rasporedjeni skilovi, iskusniji i sad treba da se smanji broj treniraca kroz reprezentaciju, samo najbolji igraci i najodgovorniji menadzeri mogu da ocekuju full tretman. Moze neko da ima i LA15 ako nece da saradjuje pa kao onaj liverfish gura agresivnost,odlucnost i uticaj na 20 a zanemari druge bitni skilove koji su potrebni.

Ja sam podrzao Zivu jer verujem u to sto radi i ne pada mi na pamet da ga vec sad kamenujem i saplicem.

Svako ima pravo da iznese svoje misljenje i da pita kad mu nesto nije jasno ali citajte onda sta i drugi pisu. Ako je vec sve lepo napisao pre izbora i glasao si za to, cemu onda nezadovoljstvo...

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #271 on: May 09, 2014, 07:20:51 PM »
Serbia 2:0 Cook Islands

shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Reprezentacija
« Reply #272 on: May 09, 2014, 07:50:31 PM »
Cestitke na prvoj pobedi! Samo napred!  8)
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #273 on: May 09, 2014, 07:54:40 PM »
Bice prilike za revans za metar dana, a sto se tice ovog ET napada, nesto slicno se desava kad se DC nadje u ofsajdu.

Ja bih na talijane zgazio pun gas, svi koji su zivi i raspolozeni bili bi u 11 a da ne trebaju U21 naravno pa bih posle popustio malo protiv botova da se i decica izigraju.

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #274 on: May 09, 2014, 08:03:26 PM »
Hvala Shomi.

@karlo tako nesto ce i da bude , naravno osim igraca koji su u U21, cisto da se ne sramotimo ;)