Author Topic: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i  (Read 8453 times)

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« on: March 02, 2012, 09:13:18 PM »

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #1 on: March 02, 2012, 11:28:49 PM »
Odlicna tema! Ja sam izbornik mlade repke i tek sada neke kvalitetne mlade igrace vidim jer je igra sama pozvala igrace u repku, nisam ja birao. Tesko je u svim zemljama naci dobre nase igrace a oni koji ih imaju nije ih briga ili sta vec, uglavnom samo mi se njih par javilo sa igracima koji su potencijal za repku i fino su dali i skilove jer skilove ne vidim dok ga ne pozovem, i svaka cast takvim ljudima, vidi se da oce pomoci!

A sto se tice tvog uspjeha i vodjenja repke u to ne sumnjam i ako je itko pratio repku zna da si je dobro vodio!

Uglavnom sretno svim kandidatima, jos nesto malo vise od 12 sati i saznat cemo tko ce to biti!

DODOKA

  • Youth team
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #2 on: March 03, 2012, 12:36:57 PM »
Evo u potpunosti se slazem sa svim recenim! >:(

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #3 on: March 03, 2012, 04:08:16 PM »
Cestitke marantu na pobjedi!

I predlazem ti jedno, posto ove sezone igras samo prijateljske, da mi ne diras bolje mladje igrace jer se igraju kvalifikacije za svjetsko prvenstvo U21!

I ovim putem molim managere ako imaju kvalitetne igrace mladje od 22 godine da mi jave! Hvala!
« Last Edit: March 03, 2012, 10:17:08 PM by KBK11 »

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #4 on: March 04, 2012, 12:36:39 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #5 on: March 07, 2012, 05:01:09 PM »

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #6 on: March 07, 2012, 06:42:43 PM »
Prijedlog ti je katastrofa!

Recimo ovako, Marant je proslu sezonu vodio jako dobro i uspjesno repku i sad recimo da on nije bio prvak prosle sezone, recimo da je bio netko drugi a ne ja, zasto bi ja glasao za tog prvaka kad sam vidio da Marant odlicno vodi repku i zna posao. Repka i tim nisu isto i ne moze se usporedjivati uspjeh kluba sa repkom. Mozda bi netko iz D lige bolje vodio repku recimo od mene, al nije uspjesan s klubom.

Ne znam, po meni je los prijedlog!

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #7 on: March 09, 2012, 04:57:23 PM »
Danas glatka pobjeda nad Madagaskarom!

Croatia    2-0    Madagascar

Moglo je biti jos golova al sta je tu je igraci su propustili dosta prilika! Posjed je bio 67% za nas sto mi je drago vidjeti, vodili smo igru. Sutevi 12/7 mi a Madagaskar samo 1/1.

Iducu utakmicu idemo u Bermude, po pobjedu naravno!

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #8 on: March 16, 2012, 03:48:03 PM »
Jos jedna losija ekipa i pobjeda nase U21 repke!

Bermuda-Hrvatska 1-2

Moram reci da nisam zadovoljan zavrsnicom nasih igraca u prve dvije utakmice jer jako malo realiziraju, nisu problem dodavaci i sredina koja dobro odradi posao nego napadaci koji slabije zabijaju, u danasnjoj utakmici govole su dali dva DC-a, Stjepanic i Franjic! U prvoj tekmi oba gola je postigao napadac Adamic! Danas nije igrao jer sam iskusavao drugog napadaca na malo slabijim ekipama i nije se bas pokazao!

Tj nisam htio od pocetka da igraju neki igraci nego da udju u 60. minuti al izgleda da imaju neki problem oko toga pa je odma na pocetku zapocela startna postava sa 3 igraca koji su trebali uci u 60. minuti!

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #9 on: March 18, 2012, 01:10:14 PM »
Utakmica protiv Bermuda je ponistena zbog bug-a koji je bio u izmjeni igraca!

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #10 on: April 09, 2012, 10:00:21 PM »
SAD SAM POGLEDAO OVAJ POST I VIDIO DA SI KOMENTIRAO MOJ PRIJEDLOG, KOJI JE, KAO STO SAM NAPISAO, NETKO PREDLOZIO A JA SAM IPAK DAO MALO DUZI ROK OD JEDNE SEZONE ZATO JER SMATRAM DA JE IPAK JEDNA SEZONA IPAK PREMALO I NEKI PRIJEDLOG BODOVANJA. SAD SAM POGLEDAO TKO JE DAO PRIJEDLOG DA SE SVAKE SEZONE PRVAK HNL-a PROGLASI IZBORNIKOM, A TAJ PRIJEDLOG JE DAO BIVSI I SADASNJI IZBORNIK, ZA KOJEG MISLIM DA JAKO DOBRO VODI KOCKASTE I KOJEM SAM I JA SAM DAO GLAS.... I NADAM SE DA SMIJE DATI NEKI PRIJEDLOG I MOJA MALENKOST BEZ IKAKVE LOSE NAMJERE I NAMJERE DA KAZEM DA NETKO LOSE RADI......  :)

JA ZNAM DA U KLUBU KUPUJES IGRACE PREMA POTREBI, A U REPREZENTACIJI MORAS SASTAVIT MOMCAD PREMA IGRACIMA KOJE IMAS, DA NEMOZES NIKOG KUPIT IZ STRANE DRZAVE....

OVAJ PRIJEDLOG MI SE CINIO INTERESANTAN SAMO ZATO JER BI SE PREMA NEKOJ ZASLUGI U NASEM PRVENSTVU NAGRADILO TRENERA KOJI JE PREMA NEKIM KRITERIJIMA TO ZASLUZIO.... BEZ OBZIRA STO CE SE MOZDA UKLJUCIT U 15. SEZONI, A NECE NIKOG ZNATI OVDJE DA MU DA GLAS A MOZDA JE SJAJAN TRENER I ZASLUZIO JE TO.....  NARAVNO, AKO SE ON SA TIM SLAZE

DAKLE NEMAM PROTIV NIKOG NIST, ZELJA MI JE DRUZIT SE SA SVIM, A ONBO JE BIO PRIJEDLOG KOJEG JA NE SMATRAM LOSIM..... AL SVI MORAMO ZNATI DA SVATKO IMA SVOJE MISLJENJE ;)


KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #11 on: April 13, 2012, 05:20:47 PM »
Da mi ipak nastavimo sa repkom!

Zadnje 3 tekme i najteze 3 tekme odigrala je U21 reprezentacija i uzela 2 boda, ne mogu reci da sam zadovoljan al dobro je!

Prva protiv Francuza u gostima: bili su nadmocniji i nismo stvorili niti jednu priliku za gol al smo se uspjeli iscupati i izvuci 0-0

Druga protiv najjace ekipe u nasoj skupini doma smo izgubili 1-2, prvi smo zabili u 11. minuti al je ipak zavrsilo 1-1 na poluvremenu i onda nas je dotukao drugi zuti karton Milosa Jankovica koji je morao van u 51. minuti. Drzali smo se do 84. minute al nazalost onda smo primili gol!

Treca tekma je bila danas protiv Nizozemaca u gostima, u kojoj smo dominirali al opet se pokazalo da imamo jako losu zavrsnicu. Omjer u udarcima je bio 5/3 za njih i 11/5 za nas a rezultat na kraju skromnih 1-1.

Ne znam koliko prednost nosi domaci teren al mislim da imamo prednost jer s Francuzima i Nizozemcima igramo jos i doma. Zato ne mogu reci da sam nezadovoljan sa 2 boda iz 3 tekme, jer smo dvije igrali u gostima protiv podjednakih protivnika, dok su Poljaci daleko od nas i od Francuza i Nizozemaca!

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #12 on: April 13, 2012, 05:58:49 PM »
Danas san bas prevodio pravila i dosao sam do pravila gdje pise da domaci teren nema ucinka jedino u ligaskim utakmica tako da se ne moras na to oslanjati :P

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #13 on: April 13, 2012, 08:15:17 PM »
da, tako sam i ja nesto nacuo o tome... Al nemojmo se sad izbedirati, ajmo dalje probat dobit sto vise tekmi i plasirat se dalje po mogucnosti....

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #14 on: May 03, 2012, 09:27:01 PM »
Ovo vam je najtalentovaniji hrvatski igrac: DC Ognjen Stojanovic (2676741) LA 9 - PR 4.
Vidim da nije debitovao za reprezentaciju niti je na spisku pa reko da ga preporucim.

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #15 on: May 04, 2012, 06:08:21 AM »
svaka cast rasha, vidim da brines o svojim susjedima.... ;) sada je sve na izborniku....

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #16 on: May 04, 2012, 07:04:01 AM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #17 on: May 04, 2012, 10:14:55 AM »
ma toni, nista ja lose nisam mislio reci sa onm mojim postom.... naravno da ako je je on platio, davidi vise i zna bolje od nas.... ja sam mu samo ljepo zahvalio..... pa vidis i sam da pokusavam potaknuti pitanje po furumu, al to ne dolazi na plodno tlo...... nista ja lose ne mislim....... nadajmo se da je stvarno tako dobar..... dobro za nasu reprezentaciju.......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #18 on: May 04, 2012, 10:19:26 AM »
ja sam mu samo ljepo zahvalio... ;)  :-[

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #19 on: May 04, 2012, 03:41:19 PM »
Nisam platio. :)
Dobio sam kao nagradu zbog prevodjenja.

Ako je potrebno odradicu vam 10-20 najtalentovanijih HR mladih igraca.

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #20 on: May 04, 2012, 04:47:54 PM »

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #21 on: May 04, 2012, 06:24:27 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #22 on: May 04, 2012, 08:15:18 PM »
toni, ajd ako ti nije problem pred utakmicu reprezentacije napisi kad se igra, s kim, i sta mislis kako ce proci tekma.... tako bi mogao i izbornik mlade reprezentacije, da malo komentiramo.... da se malo prodrma ova j nas forum... uopste se nista ne pise......  ;) ja sam tamo postavio post o kupu, koji i nije tako losa tema, a nema ni jednog komentara,,,,

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #23 on: May 09, 2012, 05:47:36 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #24 on: May 09, 2012, 08:42:31 PM »
sva cast izbornice na ovoj odluci... kakvu ces taktiku postaviti? za kakvu igru imamo potencijala kao reprezentacija? i odakle nam dolaze ti najperspektivniji igraci?