Author Topic: B-3 liga  (Read 9955 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #25 on: June 03, 2012, 08:54:33 PM »
26. kolo iznjedrilo je sjaja mec  kod SPORTIVA FC gdje je, po mnogima, VOQAZ dosao da ih domacin masakrira. Ali kako to mnogo puta biva, iako su igraci SPORTIVA FC dominirali terenom i igrali napadacki, nisu uspjeli pobjedit, naime i VOQAZ ja postavio napadacku taktiku i pokusavao zabit. pa im se to isplatilo na pocetku drugog poluvremena sto im je donjelo izjednacenje i bod. Prava muska igra. Trener VOQAZa je prokomenmtirao samo: NAPOKON I NAMA DA SE JEDNO POSRECI. Ta izjava nam je poznata od trenera NK SPARTAK  MALA SUBOTICA prije nekih 6-7 kola. A SPORTIVU vise srece drugi put.

NK SPARTAK, GOLEX i ORIJENT nisu imali bas nikakvih problema u ovom kolu, i sasvim su lako zadrzali bodove u svom posjedu.

U27. kolu sve vodece  i aktivne ekipe igraju sa BOOTovima ta ko da iznena?enja nebi smjelo biti.

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

Reninho

  • Youth team
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #26 on: June 04, 2012, 07:48:41 AM »

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: B-3 liga
« Reply #27 on: June 04, 2012, 02:22:36 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #28 on: June 04, 2012, 07:31:25 PM »
Cini se da ste se dosta nabrijali na tekmu. Svaka cast, najjaci ste u ligi. Kad odete u visi rang liga ce puno izgubiti na kvaliteti. Bit ce to napeta utakmica.  Svakako ce dosta ovisiti koliko ce biti spremni igraci SPORTIVA, koji su prosli INTERNACIONAL, jer nije stvar u ovoj utakmici koju su sad prosli, vec im je "problem" sto ce se ponovno trositi dva dana ponovno dalje. Tko zna sta ce trener iskemijat, za njih je sreca sto ce u srijedu imati malo "laksu" utakmicu, pa ce mozda odmoriti neke igrace.
Decki sretno vam bilo. Ija bih volio imati takve "probleme" kao sto ih imate vi. A pogotovo kao SPORTIVO FC. Al nisu losi ni od GOLEXa. Tako da decki sad ljepo gustajte u ovom osjecaju... :-* HEHE

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #29 on: June 07, 2012, 08:42:06 AM »
U ovom 27. kolu, nije bilo nikakvih iznena?enja, samo demonstracija snage svih viserangiranih klubova. Naime samo jedan BOOT zabio je gol aktivnim klubovima, al su zato bili "nagra?eni" sa 6 lakih komada u svojoj mrezi. To se dogodili na utakmici izme?u domaceg VOQAZa i UNIVER CYTI FC gdje domacin nije imao ni najmanje samlosti prema davljeniku u ligi.

Vodeci dvojac, SPORTIVO FC i FC GOLEX pred svoj me?usobni susret, a koji je mozda i utakmica sezone za FC GOLEX (SPORTIVO SE JOS TAKMICI U KH) i bit ce derbi kola u svakom slucaju, nisu imali ni najmanje milosti prema svojim suparnicima. U kuloarima kruze price da su neki mena?eri cak i presretni sto ta dva kluba idu prema TOP LIGI jer, citirat cemo jednog od njih: "STA CE NAM TAKVI KLUBOVI U LIGI KOJI 70 ILI CAK 100 GOLOVA U SEZONI A PRIME DA SE NA PRSTE DVIJE RUKE MOZE NABROJITI, UBIJAJU ZELJU ZA SPORTOM U NAMA. PA MI SE NA SUSRETIMA NEMOZEMO SASTAT SA LOPTOM.... NEK IM JE SA SRECOM."
HM HM, NEKI BI SE MOGLI ZAMISLIT NAD TIM KOMENTAROM, PA NIJE LIGA SAMO NJIHOVA. Neki mena?er je cak isao tako daleko da je izjavio, citiram:"JA I MOJ KLUB POKRENUT CU INICIJATIVU DA SE TE KLUBOVE KAZNI IZBACIVANJEM IZ LIGE, JER IMAMO I MI NEKA SVOJA PRAVA. PA OVO NIJE HUMANO." EH DRAGI MOJI, ZAR VAM JE TO TREBALO?


ORIJENT i NK SPARTAK MALA SUBOTICA tako?er nisu imali problema u ovom kolu. Naime oba su kluba relativno lako i bezbolno prosla na gostovanjima tako da ni tu nije bilo iznena?enja

28. kolo donosi susret prvoplasiranog na tablici SPORTIVO FC i drugoplasiranog FC GOLEX. Domaci SPORTIVO nazabijao se i ove sezone, cak 88 golova u ligi, a to je 30 golova vise od suparnika. Al je zato taj suparnik FC GOLEX primio najmanje golova u ligi, samo 5 a SPORTIVO 7. Dakle najjaca obrana protiv najjaceg napada. Sudar dviju razlicite filozofije, vidjet cemo sta ce se dogoditi.
NADAMO SE DA CE TRENERI DATI SVOJE IZJAVE UOCI OVOG DERBIJA.


oSTALA 3 KLUBA voqaz, orijent i NK SPARTAK MALA SUBOTICA nebi smjela imati vecih problema u ovom kolu

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #30 on: June 07, 2012, 06:17:12 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #31 on: June 08, 2012, 05:46:38 AM »
vec sad se kvaliteta lige digla na dosta visoku razinu. Jako je interesantna i u jednom trenutku je 5 ili 6 klubova bilo skoro sa istim bodva. Iduca sezona ce biti jako napeta jer dolazi jos najmanje 1klub koji ce biti totalno spreman za vrh.... Bit ce jako interesantno...

Reninho

  • Youth team
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #32 on: June 10, 2012, 07:32:06 AM »

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: B-3 liga
« Reply #33 on: June 10, 2012, 08:50:06 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #34 on: June 10, 2012, 09:29:35 PM »
EVO, 28. KOLO SU DECKI LJEPO PROKOMENTIRALI, ODNOSNO DERBI KOLA...

JA CU SAMO DODAT DA SU I EKIPE nk spartak mala subotica, orijent I voqaz OSTVARILE POBJEDE...

U 29. KOLU SVI NASI NAJJACI KLUBOVI IGRAJU SA BOOTOVIMA TAKO DA IZNEENA?ENJA VJEROJATNO NECE BITI...

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

Reninho

  • Youth team
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #35 on: June 12, 2012, 10:42:50 AM »

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: B-3 liga
« Reply #36 on: June 12, 2012, 01:04:35 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #37 on: June 12, 2012, 07:30:43 PM »
jedna,,,,,,,

Ma ova igra je kao stvorensaa za mazohiste... prosle sezone su mi najbolja 3 igraca bila ozlje?ena vise od 30 dana, a 2-3 oko 17 dana..... pa sad ti racunaj......