Author Topic: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i  (Read 8505 times)

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #25 on: May 10, 2012, 12:27:50 AM »
Sve me vise zabrinjavaju igraci U21 repkre, pola ih je na 45-68% kondicije, treneri klubova u kojima igraju uopce ne paze na kondiciju koliko vidim.
Bolje je dati 80 energije i dobiti 2 000 novaca nego dati igracu 2% kondicije. Ja sve svoje prvotimce u klubu drzim iznad 80% a ovo u U21 repki je haos.

Iduca tekma je protiv Bermuda, lagana, bar bi trebala biti lagana, al poslije te tekme nas ocekuju 3 tekme za prolaz dalje.

Po prvi put cu tu javno pitati za savjet Maranta! Da li da izbacim iz tima igrace sa malom kondicijom ili da ih ostavim!?

Treneri klubova bi trebali biti sretni sto im igraci dobijaju reprezentativno iskustvo (rutinu) i da im pumpaju kondiciju sto vise da mogu izdrzati da se ne ozljede jer igraju puno tekmi! Necu tu navoditi koji su to timovi i igraci da nebi nekog prozivao al sto se mene tice ja bi sve takve igrace van iz repke! Sacekat cu jos sto ce Marant reci.

Uglavnom kako god repka prosla na ovim kvalifikacijama, prosli mi ili ne (nadam se da ocemo), ja se vise te obveze necu prihvatiti!

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #26 on: May 10, 2012, 11:57:07 AM »
OVAKO 1. to je to neznanje koje je u nasoj Hrvatskoj ligi, na nasem forumu se nista ne pise, igrraci ne ostaju zbog toga u ovom manageru, napuste klub (neznam dal je to slucaj sa tim igracima) i sad kad klub igra i kup i prvenstvo svaka 2-3 dana kondicija igraca je katastrofalna,,,,

2. od tog neznanja ljudi vjerojatno neznaju da kad je kondicija ispod 92% kod pojedinog igraca da cjela ekipa dobiva minus poene u utakmicama,,,, posto se dobiju negativni poeni gube se neke utakmice a time i i zadovoljstvo svih igraca  u ekipi... takva ekipa nemoze dobiti vaznije protivnike....
poslije toga dolazi nezadovoljstvo u treningu i igrac slabije napreduje..... A vjerojatno se nezna ni da se igraci lakse ozljede i da se svaki dan kondicija digne za samo 3%.....

ja nisam pokusavao da potaknem sa onim postovima da pametujem vec i da sa nekim temama potaknem rasprave oko nekih stvari da bi ovdje postalo zanimljivije.....
Vi izbornici se morate oko nekih stvari dogovoriti, ali  neke stvari treba staviti i na forum da i ostali igraci vide sta se doga?a u reprezentaciji i da je dozive kao svoju, jer ja do kad nije pozvan moj igrac u reprezentaciju nidssam ni znao kad igra reprezentacija, jer je to bilo nesto sasvim deseto.... kao da reprezentacija ne postoji vec samo moj klub...  a pazi sad ovo- imat cu me?u najjacim AKDEMIJAMA u HRVATSKOJ i samo me interesira biti ponosni vlasnik HRVATSKIH reprezentativaca.... Kad ste postali HRVATSKI izbornici,  niste postali vlasnici jos jednog kluba, nego vo?e i prvi ljudi u HR_VATSKOM gokickooff-u, vi stedobili nase povjerenje, a vi morate i nas nesto pitati za raspravu (krivo sam se izrazio- ukljuciti u raspravu) jer vi ste postali izbornici od nasih glasova...... naravno vi cete odluciti sta cete napraviti sa taktikom i tko ce igrati, al da podjelite neko misljjenje sa nama.... to biste mogli.... svi mi nesto znamo, pa bismo skupa mogli biti pametniji....

NADAM SE DA ME NISI KRIVO SHVATIO.... NADAM SE DA CES BITI IZVRSTAN MANAGER.....

A SAD STA SE TICE TIH IGRACA: Pokusaj popricati sa tim vlasnicima klubova pa vidjeti kako dalje...... ne moraju sve utakmice igrati u klubu, ipak mislim da je reprezentacija svetinjka... a od umornog igraca ni klub, ni igrac nece imati koristi.....

evo ja sam svoje misljenje iznio, volio bih da su svi otvoreni za razmjenu misljenja...... I BEZ LJUTNJE MOLIM JER NE MISLIM NISTA LOSE SAMO BIH VOLIO DA BUDEMO JEDNOM SVJETSKI PRVACI.......  :-X

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #27 on: May 10, 2012, 02:12:13 PM »

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #28 on: May 10, 2012, 02:47:45 PM »

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #29 on: May 10, 2012, 06:26:02 PM »
miros13, znam ja da ne znaju svi sve, ni ja ne znam sve. forum postoji ako vas nesto zanima pitajte, stavite temu pa cemo raspravljati, nek zivne malo forum. dobio sam par pitanja putem PM-a pa sam odgovorio sto sam znao a sto nisam znao uputio sam ih na Maranta jer je ipak malo duze ovdje od mene.

Ovo oko kondicije je banalna stvar jer logicno je da cim igrac ima manju kondiciju da slabije igra, pa sam mislio da znaju ljudi al ocito da ne znaju.

Tajlandski klub ChogunTom mi je danas poslao poruku da izostavim jednog od najboljih U21 igraca pa cak i cijele hrvatske MC-a Vlasica zbog male kondicije, a kondicija mu je 88%. Ispostovacu ga jer je vatreni navijac nase repke i svaku utakmicu prati.

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #30 on: May 10, 2012, 10:03:05 PM »
ma i ja sam mislio da ljudi to znaju, al covjeku neekad i promakne nesto tako logicno da nemozes vjerovat.... ono sta sam napisao bilo je da pojasnim vlasnicima zasto se sto doga?a nakon pada kondicije... meni je logicno, i tebi ocito, al nekima nije... ja sam svog igraca izostavio sa prvenstvene utakmice da bi mogao igrati za reprezentaciju jer na dan tekme igrac je bio na 90%, trening ne stavljajte na tesko vec na normal (mozda sam krivo napisao, al shvatit cete kad vidite mogucnosti u treningu)... al i to ima neke svoje rezerve.. pa ako neko ima a da nezna neka pita..... da ne pametujem tu.....

ako tko nezna kako se prijaviti na forum neka pita nekog..... i ja sam pitao mnoge, vjerujem da je i KBK i TONI tako?er....

ja cu pokusat nesto nabavit sto ce mnogima puno pomoci, a meni odmoci u susretima protiv njih jer ce se neke stvari pojednostaviti, a taktiku ce se moci lakse posloziti.... al za to cu trebat malo vremena....

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #31 on: June 08, 2012, 09:46:58 PM »
Evo jedna dobra vijest!

Danasnjom pobjedom nad reprezentacijom Indije u gostima od 0:4 i kiksom Francuske protiv reprezentacije Nigerije od 0:1 osifurali smo drugo mjesto u skupini iza prejake Poljske u U21 kvalifikacijama za svjetsko prvenstvo.

Zadnja tekma nam ne igra nikakvu ulogu ali cemo je odigrati u velikom stilu i pobjediti kako bi zavrsili kvalifikacije pobjedom!

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #32 on: June 09, 2012, 06:11:18 AM »
Pratio sam tekmu i moje ?estitke. Veliki je to uspjeh  ;)
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Reprezentacija i najbolji hrvatski igra?i
« Reply #33 on: June 09, 2012, 07:07:46 AM »
Cestitke U-21 reprezentaciji  na prolasku kvalifikacija. To je sjajna vijest za hrvatsku.... a i nasem izborniku 8)