Author Topic: Chat Room - Uzivajte!!!  (Read 42066 times)

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #25 on: May 28, 2012, 06:16:52 PM »
Gledao sam i ja Milovane ekipu ovog bugarina djeluje prejak,ali sta znam ja bi ga licno napao posto je  i tvoja ekipa dobra a igras kuci pa sta bude bude,mozda se i isplati,mozda on to ne ocekuje...

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #26 on: May 28, 2012, 06:33:52 PM »
E od danas svi prihodi idu u fond za nadogradnju akademije,sada imam oko 500000,tako da bi do kraja sezone mogao skupiti taj milion.....

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #27 on: May 28, 2012, 08:07:41 PM »

DirtySnowman

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #28 on: May 28, 2012, 08:21:35 PM »
E od danas svi prihodi idu u fond za nadogradnju akademije,sada imam oko 500000,tako da bi do kraja sezone mogao skupiti taj milion.....

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #29 on: May 28, 2012, 08:25:41 PM »
Hahahahah.Malo mi taj "dogovor oko MOTS-a" nije jasan. Koja je fora da se dogovarate oko toga? Mislim da je to upravo i najdraza stvar cijele price. Uzecu za primjer moju danasnju utakmicu. Ja sam u prosli ponedjeljak kad sam dobio protivnika sjeo i pregledao sve njegove utakmice od samog pocetka i vidio kako nije iskoristio MOTS nijednom.Bilo mi je jasno da je utakmica sa mnom prava sansa da se ukljuci i proba izboriti prolazak dalje,sa jos jednim MOTS-om mozda i do finala. Ja sam svoju cijelu igru postavio kao da ocekujem MOTS - sto se uostalom i vidi po krajnjem rezultatu. Mislim sta imate od toga sto se dogovorite,ja cu malo banalizovano da predstavim:

1) Rosulje Eagles - FK Manchester Kuljani = Rosulje Eagles (+ MOTS) - FK Manchester Kuljani (+ MOTS)

Ja mislim da Arnel ima jos jedan MOTS,ja imam jos jedan MOTS. On mora da dobije sve do kraja u ligi - ja moram da dobijem sve do kraja u ligi.
On mora da dobije sve do kraja u kupu - ja moram da dobijem sve do kraja u kupu +
ako prodjem Bugarina imacu i 1/2 finale WCL-a. Kad iskoristiti preostali je veliko pitanje i za njega i za mene.

To je draz i ljepota,bar za mene a ne kao ovaj Bugarin u WCL-u salje mi 5 poruka nemoj da ukljucujes MOTS,nemoj da ukljucujes MOTS. Niko u proslom kolu nije ukljucivao MOTS,nemoj ni ti. Sta ga boli kako cu ja odigrati. To sto on ima tim 3 puta skuplji od mog,za nivo bolje objekte.... - to mu je palo sa neba? E pa nije nego od para koje je dobio prodajom igraca i pobjedjujuci protivnike. Prema tome...borite se,nadmudrujte,taktizirajte...:D :D ;) :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #30 on: May 28, 2012, 08:27:53 PM »
Gledao sam i ja Milovane ekipu ovog bugarina djeluje prejak,ali sta znam ja bi ga licno napao posto je  i tvoja ekipa dobra a igras kuci pa sta bude bude,mozda se i isplati,mozda on to ne ocekuje...
E pa ovo je kup takmicenje nemam ja prednost domaceg terena :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #31 on: May 28, 2012, 09:07:54 PM »

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #32 on: May 28, 2012, 09:13:43 PM »
Joj dirty dirty sta cu sa tobom,a ko zna mozda ove godine budem imao vise srece nego prosle,jedino sto znam je da ti neces osvojiti taj kup ove godine :P

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #33 on: May 28, 2012, 10:01:22 PM »
Srda, imam i ja 1 Mots, pa . Posla?u ti PP oko dogovora u toku sedmice, mislim da prije da ?emo se motosvati nego da ne?emo  :D

Hahahahah.Malo mi taj "dogovor oko MOTS-a" nije jasan. Koja je fora da se dogovarate oko toga? Mislim da je to upravo i najdraza stvar cijele price. Uzecu za primjer moju danasnju utakmicu. Ja sam u prosli ponedjeljak kad sam dobio protivnika sjeo i pregledao sve njegove utakmice od samog pocetka i vidio kako nije iskoristio MOTS nijednom.Bilo mi je jasno da je utakmica sa mnom prava sansa da se ukljuci i proba izboriti prolazak dalje,sa jos jednim MOTS-om mozda i do finala. Ja sam svoju cijelu igru postavio kao da ocekujem MOTS - sto se uostalom i vidi po krajnjem rezultatu. Mislim sta imate od toga sto se dogovorite,ja cu malo banalizovano da predstavim:

1) Rosulje Eagles - FK Manchester Kuljani = Rosulje Eagles (+ MOTS) - FK Manchester Kuljani (+ MOTS)

Ja mislim da Arnel ima jos jedan MOTS,ja imam jos jedan MOTS. On mora da dobije sve do kraja u ligi - ja moram da dobijem sve do kraja u ligi.
On mora da dobije sve do kraja u kupu - ja moram da dobijem sve do kraja u kupu +
ako prodjem Bugarina imacu i 1/2 finale WCL-a. Kad iskoristiti preostali je veliko pitanje i za njega i za mene.

To je draz i ljepota,bar za mene a ne kao ovaj Bugarin u WCL-u salje mi 5 poruka nemoj da ukljucujes MOTS,nemoj da ukljucujes MOTS. Niko u proslom kolu nije ukljucivao MOTS,nemoj ni ti. Sta ga boli kako cu ja odigrati. To sto on ima tim 3 puta skuplji od mog,za nivo bolje objekte.... - to mu je palo sa neba? E pa nije nego od para koje je dobio prodajom igraca i pobjedjujuci protivnike. Prema tome...borite se,nadmudrujte,taktizirajte...:D :D ;) :)

Zamijenio si teze skroz,ali nema veze. Izvini, ja sam kriv.
« Last Edit: May 28, 2012, 10:09:24 PM by Littmann »
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #34 on: May 29, 2012, 06:05:39 AM »

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #35 on: May 29, 2012, 09:36:14 AM »
Nemam ja sta da se ljutim jer niko mene ne moze povrijediti ako ja nisam imao namjeru da to isto uradim toj drugoj osobi. Posto moj tekst uopste nije bio zlonamjeran,sa mnom je sve u redu. Ja nisam ni mislio da se hvalim kako sam se odbranio od svih silnih MOTS-ova nego da kazem kako sam npr. protiv ovog FLA FLU 5 puta mijenjao taktiku jer nisam mogao da se odlucim oko toga kako ce on igrati.Ali sam na kraju bio u pravu. Isto tako su me iznenadili i Arnel i Dirty ukljucivanjem MOTS-a koji nisam ocekivao. Upravo je to nadmudrivanje i ta "prevara" protivnika MOTS-om nesto sto ti moze donijeti prevagu na terenu,ali ja to mozda gledam iz druge perspektive,nema veze.

Sto se Bugarina tice,ja planiram vjerovatno da ga tucem u glavu. Skautovao sam mu cijeli tim i mislim da su igracima napumpane cijene. Da se razumijemo,tim mu je stvarno jak ali nije nepobjediv,zato mislim da cu se nadigravati sa njim. Sa druge strane necu ukljucivati MOTS jer su meni prioriteti ove sezone jedan trofej u nekom od domacih takmicenja,ako je moguce. Ako nije,opet nikome nista jer sam ja sa finansijskog aspekta uspijesno realizovao sezonu. Oko 5 500 000 u plusu cu zavrsiti. Training Facilities ce za dva dana biti Very Good, na kraju sezone i akademija ide na Very Good tako da je taj plan ispunjen,a naravno dobrodoslo je svako potencijalno milionce koje uleti u dzep.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #36 on: June 01, 2012, 03:57:33 PM »
E ovako. Danas je isteklo vreme dozvoljeno za prijavu za nacionalnog selektora mlade reprezentacije. Sad ce biti postavljena anketa na forumu u temi koja je vec otvorena : KANDIDATURA ZA SELEKTORA U-21 gde mozete dati glas vasem favoritu.

 Evo vam link od teme ako neko ne moze da se snadje.
http://forum.gokickoff.com/index.php?topic=5754.0

Drugo,glasanje ce da traje 15 dana dakle do 16.juna 03:53:45 PM po vremenu servera. Da bi izbegli sugestibilnost glasanja,niko od nas do samog kraja nece znati rezultate glasanja. Dakle,15 dana iscekivanja i nadanja je pocelo upravo sada. Doprinesite dobrobiti bosanskohercegovackog fudbala.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #37 on: June 04, 2012, 07:31:25 PM »
Opet vi po chatu piskarate   >:(
Predo, ne nasjedaj na ove Milovanove zalopojke, da ti i ja sastavimo ekipe i MOTSujemo ga, opet je u najmanju ruku ravnopravan  :)
Nego, sto mi ne udjose rezerve kad povedoh 2:0 danas? Imao sam postavku ako povedem sa vise od 1 razlike da udju poslije 60. minute i nista  :-\

FK NUERTA (31274)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #38 on: June 04, 2012, 08:56:35 PM »
Opet vi po chatu piskarate   >:(
Predo, ne nasjedaj na ove Milovanove zalopojke, da ti i ja sastavimo ekipe i MOTSujemo ga, opet je u najmanju ruku ravnopravan  :)
Nego, sto mi ne udjose rezerve kad povedoh 2:0 danas? Imao sam postavku ako povedem sa vise od 1 razlike da udju poslije 60. minute i nista  :-\
Ma samo se ti zajebavaj a kad ostanem kratak za finale onda cemo vidjeti ko se zalopoji :D
Pa ne gledaju se nalozi tako nego to je uslovna naredba IF/THEN. Znaci ako u 60.minutu vodis vise od 1 razlike onda se instrukcija izvodi. U suprotnom propada.Posto je tvoj rezultat u 60.minutu bio 0:0 naredba se nije ni izvrsila :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #39 on: June 04, 2012, 09:03:47 PM »
Ma samo se ti zajebavaj a kad ostanem kratak za finale onda cemo vidjeti ko se zalopoji :D
Pa ne gledaju se nalozi tako nego to je uslovna naredba IF/THEN. Znaci ako u 60.minutu vodis vise od 1 razlike onda se instrukcija izvodi. U suprotnom propada.Posto je tvoj rezultat u 60.minutu bio 0:0 naredba se nije ni izvrsila :)

Bice gusto, jos on vidi tvoju taktiku, mada ces ti nesto sklopit, ne sumnjam :)
Aha, znaci tako to funkcionise, nisam znao da je vezano za tacno vrijeme utakmice. Mislio sam da je kao na Hattricku, ako povedes u 60+ onda se izvrsava naredba. Mada se onda ovdje vjerovatno ne treba limitirati vremenom.
FK NUERTA (31274)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #40 on: June 05, 2012, 09:31:03 AM »

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #41 on: June 05, 2012, 10:10:56 AM »

Hahaha, da, na vrijeme sam ja shvatio da mi je Kup jedina sansa za neki uspjeh ove sezone, a do polufinala nije ni bilo bas teskih protivnika, pa mi se i to poklopilo. Rano sam ispao iz WCL a u Ligi nesto se glupirao i eksperimentisao, pa prosipao bodove gdje nisam trebao.
Ma i s MOTSom je tesko protiv vas obojice, tako da ko god od vas prodje u finale, bice bas tesko. Vec u ponedjeljak poslastica za sladokusce :)

Nego, pozuri u Top Level, ovdje je vec ove sezone poceo krkljanac :)
FK NUERTA (31274)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #42 on: June 05, 2012, 10:15:10 AM »

Hahaha, da, na vrijeme sam ja shvatio da mi je Kup jedina sansa za neki uspjeh ove sezone, a do polufinala nije ni bilo bas teskih protivnika, pa mi se i to poklopilo. Rano sam ispao iz WCL a u Ligi nesto se glupirao i eksperimentisao, pa prosipao bodove gdje nisam trebao.
Ma i s MOTSom je tesko protiv vas obojice, tako da ko god od vas prodje u finale, bice bas tesko. Vec u ponedjeljak poslastica za sladokusce :)

Nego, pozuri u Top Level, ovdje je vec ove sezone poceo krkljanac :)
Ja sam skroman,meni je finale dovoljno :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #43 on: June 05, 2012, 10:24:28 AM »
Ja sam skroman,meni je finale dovoljno :)

Evo ga Predo opet, probao je kod tebe, sad i kod mene pokusava sa skomnoscu, hahaha.
FK NUERTA (31274)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #44 on: June 05, 2012, 10:28:53 AM »

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #45 on: June 05, 2012, 11:18:05 AM »
Preda + MOTS
Todor + MOTS

Pa kad bih prosao Predu sa MOTS-om meni dosta. Ja sam zadovoljan i sa 750 000 G Nisam ja halapljiv.  :D
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #46 on: June 07, 2012, 10:13:32 AM »
Pozdrav narode sta se radi,evo mene nakon tri dana opet sa vama,vidim da sam lose odigrao poslednje dve tekme sto je posledica nemogucnosti promjene igraca tj postave,jer tamo gdje sam bio ima jedva zivih ljudi a kamo li interneta...pozdravvv

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #47 on: June 07, 2012, 11:57:26 AM »
Napisao sam i na chatu i da ovde ostavim komentar:
Ljudi moji, pa zar nije bio dovoljan primjer blackbirda, njegovog transfera izme?u 2 kluba sa istom IP adresom i kasnije njegovog banovanja?! Preo?ito... Kao ovaj zadnji transfer danas izme?u dva BiH kluba. Ili ja ne kontam neke stvari najbolje.....
 ::)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #48 on: June 07, 2012, 12:41:09 PM »
Pozdrav narode sta se radi,evo mene nakon tri dana opet sa vama,vidim da sam lose odigrao poslednje dve tekme sto je posledica nemogucnosti promjene igraca tj postave,jer tamo gdje sam bio ima jedva zivih ljudi a kamo li interneta...pozdravvv
Nema nista,bogami,naredna 2 kola odlucuju o prvaku BiH i to mozda i samo ovo posljednje kolo.Za moj tim veoma vazna ova 4 dana koja dolaze.Sezona se lomi.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #49 on: June 11, 2012, 08:58:18 PM »
Evo sad i ja dodjoh trkom da vidim rezultate :) Hvala, Milovane, i ti da si prosao znas da bi bilo zasluzeno. Imali ste super derbi danas, a ja sam bas imao srece i u polufinalnom zrijebu. Sad cemo vidjeti moju pravu snagu (doduse imam MOTS), al je bas lijepo kad ti je prvi pravi test u Kupu u finalu :)
Predo, svaka cast. Dobit ovog maga i sa MOTSom je velika stvar. Vidimo se u finalu, puno je toga u igri, al se ipak nadam fer borbi do zadnje minute :)
FK NUERTA (31274)