Author Topic: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE  (Read 7464 times)

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« on: September 05, 2013, 09:22:41 PM »

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #1 on: September 05, 2013, 09:33:07 PM »

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #2 on: September 05, 2013, 09:50:03 PM »
Dame i gospodo, ovo Vam je zdarvoselja?ka interpretacija mog seruckanja post, po milje prije.

 8)

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #3 on: September 05, 2013, 10:22:30 PM »

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #5 on: September 05, 2013, 10:31:06 PM »
izbornika
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #6 on: September 05, 2013, 10:40:35 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #7 on: September 06, 2013, 06:11:37 PM »
ajd da bubnem i ja nesto.....
U GKOu sam od sredine 4. sezone, nemam nikakav uspjeh sa svojom ekipicom ni u prvenstvu Osim prolaska u visim rang iz C- neznam koje lige u B-3, a u Kupu Hrvatske sam jos i gori..... cak se usu?ujem reci da ni u prijateljskim utakmicama nemogu skoro nikog pobjediti..... ah da, jos i da kazem da mi je klub jako slab....

To bi bilo to sto se tice "uspjeha" sa svojim klubom..... e sad bih nesto volio napomenuti..... pitanje je sta mi zelimo ustvari,

1. zelimo li da imamo jaki klub? to sam primjetio da ovdje zele skoro svi, al mi nije jasno zasto se svi ti manageri stalno oslabljuju- jer nitko mi nemoze reci da ako NK STOCARI hoce uspjeti u WCL-u to mogu tako sto ce kupiti 11 29 godisnjaka u situaciji da ni jedan klub u HR nema novaca i sada, gdje je on kupio igrace koji ce mu toomoguciti za 5 000 000G? ja mislim da to nitko ne moze (svaka cast ako moze netko).... druga stvar je sto netko smatra da je uspjeh biti prvak Hrvatske ( da se razumijemo ja svaki trofej smatram uspjehom al smatram i da je isto jako jako vazno prolazit skupine WCL-a) SPOMINJETE SRBE I BIH TEK SAD KAD SMO POCELI JAKO JAKO ZAOSTAJATI, a ja sam to spominjao pre3-4 sezone pa nitko nije shvacao ozbiljno- a sad su miljama daleko i kao klubovi i kao reprezentacije...

2. Zelimo li uspjeh reprezentacije? Ja definitivno zelim, al isto tako jako kao sto zelim i uspjeh svog kluba (al nazalost ocito sam nemocan u tome da napravim klub jacim).... Ja sam svoj mali doprinos dao za uspjeh reprezentacije, zelim da se zna da je i drugi klub u Hrvatskoj izgradio THE BEST AKADEMIJU, a na kraju sezone je najavljena jos jedna THE BEST AKDEMIJA..... A znate li gdje igraju ti klubovi? 2 kluba su u B-ligama, a jedan je tek sad usao u TL..... drago mi je da su neki prihvatili savjete da je jedini pravi put u razvoju kluba i reprezentacije AKADEMIJA i samo akademija i akademija..... ja neznam kako itko misli pomoci reprezentaciji ako ne izgradi THE BEST AKADEMIJU i tako pomogne svom klubu?


Ah da, ja isto o treningu igraca (mislim na to kakove bi  MC trebao imati ocjene i sto trenirati njemu ili FC, AMC, DC, DR...... neznam, al pokusavam nesto pohvatati od dobrih ljudi ovdje- evo vec 2 tjedna readim od juta do noci- na gra?evini naravno pa nista ne stignem, al se trudim koliko mogu...... isto tako neznam, puno o taktici, .... EVO, JA SAM PRVI PRIZNAO, mozda nas ima jos......... MADA SE NADAM DA NEMA...... hehehe  ;)......

XEREXY ja mislim da nije bitno biti sebican ( mada svatko ima svoje misljenje o svemu pa tako i o tome) dovoljno je da se covjek sto vise trudi da postrigne sto vise i  ovdje i u stvarnom zivotu..... jer kad si sebican nedajes nikome nista, pa ni bilo kakav savjet da bi pomogao drugome, a ako pomognes drugome  i on ce biti jako dobar pa ce on tebe tjerat da ti budes jos bolji, pa ces ti tjerat njega da on postane jos bolji  itd itd itd.....

ALA GA MOGU BALJEZGAT, HA??????  8)


paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #8 on: September 06, 2013, 07:45:47 PM »
ALA GA MOGU BALJEZGAT, HA??????  8)
Nije Miro do tebe. Takav je topic :D

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #9 on: September 06, 2013, 09:22:34 PM »


.... Ja sam svoj mali doprinos dao za uspjeh reprezentacije, zelim da se zna da je i drugi klub u Hrvatskoj izgradio THE BEST AKADEMIJU, a na kraju sezone je najavljena jos jedna THE BEST AKDEMIJA..... A znate li gdje igraju ti klubovi? 2 kluba su u B-ligama, a jedan je tek sad usao u TL..... drago mi je da su neki prihvatili savjete da je jedini pravi put u razvoju kluba i reprezentacije AKADEMIJA i samo akademija i akademija..... ja neznam kako itko misli pomoci reprezentaciji ako ne izgradi THE BEST AKADEMIJU i tako pomogne svom klubu?.........
« Last Edit: September 06, 2013, 09:50:13 PM by Golex »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #10 on: September 06, 2013, 09:54:42 PM »
da, znam, ovo je moje razmisljanje i obrazlozenje zasto THE BEST AKADEMIJA,,,
GOLEX, jedan klub iz B-lige je dignuo akademiju na THE BEST (BIVSI TL), a jedan je najavio gradnju do kraja sezone, a taj je tek usao u TL..... zelim mu iz sveg srca da uspije.....
HMMM, dakle treba napravit korak unazad da bi mogao 2 naprijed.... I CESTITKE HRVATSKOJ NA BODU OSVOJENOM U BEOGRADU..... 8)

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #11 on: September 09, 2013, 06:57:18 AM »
   koji je u   F. C. InternazionaleFC Vukovar KBKFC Vukovar i F. C. InternazionaleNK Spartak Mala Subotica, AC Proleter Studena,    ECONOMIC F.C. ,  Antizidari, Kaizer Chief Suhopolje i izvrsnog GK u (isprika ako sam nekoga nenamjerno izostavio)....
U  novoj sezoni dobili smo nekoliko novih mladih potencijala i prema Statistici utakmica prema Premiumu situacija je slijede?a:
 
       

Popis izabranih mladih igra?a U-21:
« Last Edit: September 09, 2013, 12:23:35 PM by Golex »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #12 on: September 09, 2013, 02:29:22 PM »

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #13 on: September 09, 2013, 02:59:52 PM »

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #14 on: September 09, 2013, 04:27:27 PM »

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #16 on: September 09, 2013, 06:57:43 PM »
Golex, zasto bi bila tajna? Tajna ce bit kad dignem na LOTU 10 milja OJRICA, hehe..... ;)  jedan klub koji je izgradio akademiju na THE BEST je ANTIZIDARI, a klub koji je tek sad usao u TL ce se i sam javiti kad do?e vrijeme.... daleko od toga da je to tajna, ali kad se on nije javio, necu sad ja pricat ovdje o njemu.... GIO II je izgradio zato sam njega napisao.... a rekao sam to u postu zato da se mozda i drugi prikljuce brzee......

sto se tice igraca iz akademije, za sad sam ih dignuo samo 2, nadam se da ce u iducim tjednima biti jos jacih Kapitalaca, ostali su mi samo HRVATI pa ako bude  boljih igraca super....

Golex super je ovo za vidjet kako si usliknuo  TOP 100 igraca.....

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #17 on: September 09, 2013, 07:54:53 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: RAZVOJ HR GKO ZAJEDNICE
« Reply #18 on: September 10, 2013, 09:57:04 PM »

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile