Author Topic: Pytania i odpowiedzi  (Read 78976 times)

SG-1

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
  • Black Dragons CF
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #100 on: October 08, 2011, 04:41:25 PM »
 ;D Słuchajcie z pozycji Spadkowej nr 13 zespól Black Dragons CF  prowadzony przez  menadżera SG-1 zakończył dziś sezon na pozycji 5 w lidze E-32

 klup prowadzony przez menadżera  SG-1 rozegrał 11 spotkań z czego wygrał 9  zremisował 1 raz i raz przegrał spotkanie,  obecna punktacja to 42 pkt ;)

wiec mam podstawy myśleć ze w przyszłym sezonie  zmienię ligę związku z czym muszę wzmocnić zespól wiec jeśli ktoś ma graczy z ability normal lub medium na sprzedaż chętnie kupie ale tylko juniorów :)

Pozycje piłkarzy  które Mnie interesują To BR DC ML i MR
« Last Edit: October 08, 2011, 04:43:41 PM by SG-1 »

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #101 on: October 08, 2011, 05:03:52 PM »
Troche mnie to smieszy bo kazdy zespol w kazdym sezonie dostaje taka sama druzyne pod wzgledem potencjalu i skilli.
U jednym to rozklada sie na 10 srednich zawodnikow i reszta slabych u innych 2ch dobrych zawodnikow +3srednich reszta slabszych.
Ja zaczynalem w Lidze C.

Ciekawa skąd ta pewność, że wszyscy dostają tak samo?.
Ja dostałem w pomocy tylko dwóch dziadów pomocników, wiec musiałem kupić natychmiast dwóch.  Tamtych musiałem wywalić , bo nikt ich nie chciał kupić- tacy świetni byli. I jak ty kupowałeś trenerów to ja kupowałem zawodników po 180, 150 i 245 k G , bo nie było kim grać. Wtedy to były duże pieniądze, bo i dochody były mniejsze. Przez cały sezon W Polsce nikt nie zrobił  transferów takiej wysokości !  Widać w historii transferów kogo ja kupiłem na początku, żeby zespół zaczął grać . Ty  kupiłeś jakiś juniorów i graczy uzupełniających skład.

Poza tym trenerów po 100 k miałem też dosyć szybko, ale wtedy trening meczowy zależał od ocen, a te od wyników. Czyli jak miałeś dobry skład i wygrywałeś mecze  to dostawałeś więcej treningu.

Sprawa prosta jak ktoś ma dobrze nigdy nie zrozumie tych co mieli mniej szczęścia.

I nie ma co się na razie chwalić osiągnięciami , by wygrać ligę z połową botów to nie sztuka. W nowym sezonie jak tych botów będzie kilka okaże się ile , który zespól jest wart!
A właśnie takie przechwałki tych , którzy mieli na razie więcej szczęścia na początku powodują mój zdecydowany sprzeciw. Oraz przechwałki innych , którzy wygrali 4 mecze z botami w obecnym sezonie , a nie wiedzą jak było ciężko na początku.



My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #102 on: October 08, 2011, 05:09:31 PM »
jeśli ktoś ma graczy z ability normal lub medium na sprzedaż chętnie kupie ale tylko juniorów :)

Na początek gratulacje:)
Graczy z Limited Abiilty 5 łatwo znajdziesz na Tlu. Z LA 6 i wiecej to chyba nikt rozsądny nie sprzedaje.
Sam bym takich kupił :) Na każdą pozycję !!! I w każdej ilosci :)
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Mario

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #103 on: October 08, 2011, 05:25:44 PM »
Oraz przechwałki innych , którzy wygrali 4 mecze z botami w obecnym sezonie , a nie wiedzą jak było ciężko na początku.

Kolego widze że dalej masz do mnie jakiś problem. Nie interesuje mnie to co było kiedyś i nie musisz wszędzie płakać jak to ty nie byłeś skrzywdzony na początku. Bo musiałeś kupować, gdy inni nie musieli. Taka kolej rzeczy. Real Madryt też kupuje co sezon a dalej nie może wygrać z Barceloną która nie kupuje.

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #104 on: October 08, 2011, 06:02:15 PM »
Czy ja gdzies przywołałem twoje imię?

Quote
z Barceloną która nie kupuje.
chcesz podyskutowąć?
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Kamil85.

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 297
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #105 on: October 09, 2011, 07:03:10 AM »
Ja dostałem w pomocy tylko dwóch dziadów pomocników, wiec musiałem kupić natychmiast dwóch.  Tamtych musiałem wywalić , bo nikt ich nie chciał kupić- tacy świetni byli. I jak ty kupowałeś trenerów to ja kupowałem zawodników po 180, 150 i 245 k G , bo nie było kim grać. Wtedy to były duże pieniądze, bo i dochody były mniejsze. Przez cały sezon W Polsce nikt nie zrobił  transferów takiej wysokości !  Widać w historii transferów kogo ja kupiłem na początku, żeby zespół zaczął grać .

A kto Tobie kazał kupować tak drogich? Do tego prawdopodobnie dokonałełeś błędnej oceny ich przydatności, bo z tego co pamietam, to ci Twoi drodzy gracze wcale nie błyszczeli w lidze i nie uchronili Twojej drużyny przed spadkiem.
Ja w tym samym czasie, co Ty, wydałem 160 k, 60 k i 44 k na graczy, którzy jeszcze w tym szonie pomogli mi w zajeciu 2 m. w Top Level. Natomiast szybko pozbyłem sie m.in. obrońcy, który miał wysoką wartość, ale skille dla obrońcy do dupy. Zarobioną kase od razu wrzucilem w stadion.
(Jak ktoś gra choćby kilka tygodni w te gre i wciąż ma stadion na 7 000, to w tej grze na sukcesy nie ma co liczyć - nie przez pecha, ale przez własną pierdołowatość).

Moim zdaniem podstawowe błedy, jakie ludzie popełniają i popełniali w tej grze, to za mało inwestowania (stadion, akademia oraz trening)! oraz błedna ocena przydatności piłkarzy - zamiat brać pod uwage skille podane w instrukcji do gry, kierowanie sie np. wartością piłkarza. Dlatego uważam, że to przez błedy, a nie brak sprawidliwości komuś nie idzie w tej grze.
Dynamit Warszawa (21647)

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #106 on: October 09, 2011, 08:25:26 AM »
Gracze których kupiłem wtedy, bo byli niezbędni, grają u mnie do tej pory i stanowią o sile zespołu, który nie przegrał w lidze od 47 meczy.

Napisałem tak, żeby było widać jak łatwo się pochwalić jakimiś osiągnięciem. Nie przegrałem, bo nie nie było z kim. W drugim sezonie miałem chyba 2 aktywnych rywali, a teraz miałem czterech. Z botami to teraz wygrywam juniorami, jak w ostatnim meczu sezonu.


PS. Wiem, ze jest dużo lepszych zespołów od mojego , i taktycznie też nie mam doświadczenia, bo z kim go miałem nabrać . Przecież nie z botami. Wszystko się  w nowym sezonie okaże.


My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #107 on: October 09, 2011, 10:25:35 AM »
Widzisz ty wydawales sumy na ktore Mnie na poczatku gry nie bylo stac zwyczajnie... Ja wydawalem od 2.000 do 80.000. I ci wlasnie zawodnicy w duzej mierze graja wlasnie u mnie. Jak bramkarz czy obroncy ktorzy teraz maja skille im wymagane 17-18 nawet. Zeby bylo ciekawiej kazdego z zawodnikow ktorego kupilem za "grosze" 2-20k pozniej potrafilem sprzedac za okolo 100...

Pisales o ocenach, tutaj troszke zaklamujesz. Oceny pomeczowe wplywaly na bonus TYLKO u zawodnikow w przedziale 15-21.
Tak mi bynajmniej na tamten czas pisal admin.
Co do potencjalu ~rownego zawodnikow tez info od admina chyba z 2 sezonu. Poszperalbym po forum ale nie bardzo chce mi sie tego szukac.

Zadna gra nie jest sprawiedliwa, ty narzekasz ze pozniej zaczales i znalazles sie w nizszej lidzei miales trudniej bo mniej kibicow ci przychodzilo z racji nizszej ligi itp, a ja ci wyzej udowodnilem ze mimo ze startowalem z tej ligi co ty mniej wiecej w tym samym czasie to udalo mi sie bez problemu dorownac poziomem klubom jak mufc ccs energetycy itp (klubom ktore graja praktycznie od poczatku w top level).
Dlatego ja nie pojmuje tych narzekan, gdyz sa one dla mnie zwyklym zwalaniem winy na gre zamiast przygladnac sie sobie co robie zle skoro innym sie udaje.
« Last Edit: October 09, 2011, 10:27:08 AM by elcura »
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #108 on: October 09, 2011, 11:15:34 AM »
1. nigdzie nie pisałem, że później zacząłem,
2. teraz piszesz, że nie była Cię stać na zawodników drogich, wcześniej że kupiłeś trenerów po 100k i było Cię stac. Ja musiałem kupić takich drogich, żeby zespól  zaczął grać, Ty nie.
3. kupić taniej sprzedac drozej to żadna sztuka, inflacjo pomiędzy sezonem 1 a 3 jest ogromna. Gdyby ktoś kupił dużo grajków w 1 sezonie a teraz sprzedał byłby milionerem. Kabacki troszkę moze być przykładem, kupował drogich zawodników potem sprzedawał drożej i kupował jeszcze droższych.
4. ja widziałem ,że w meczach w których dostawałem lepsze oceny trening meczowy dostawali wszyscy, wiek nie miał znaczenia. W regułach też wiek nie był wspominany.
5. Nie wiem w jakie gry grasz, ale w te w których gram ja reguły są jasne i nie zmieniane w trakcie sezonu, bez zapowiedzi np. wprowadzenia CA, LA i PR
6. Ja nie narzekam, dam sobie radę. Co mnie nie zabiło do tej pory wzmocni mnie na przyszłość, jeszcze karta się odwróci.
7.Dyskusja powstała, bo ktoś został oceniony zbyt pochopnie z perspektywy tego sezonu.
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #109 on: October 09, 2011, 12:43:11 PM »
Nie bylo mnie stac na zawodnikow dlatego wlasnie ze inwestowalem kase w klub i w trenerow. Ty jak widac inwestowales w zawodnikow dobrych na tamten moment ja kupowalem persektywicznych za grosze + dawalem im kadre szkoleniowa + infrastrukture do treningu.
Grywalem w go2goal, HT, sokkera. W kazdej z tych gier dochodzi do zmian po sezonach, czesto te zmiany zmieniaja znacznie wartosc zawodnika badz pomysl menadzera(ostatnio np do sokkera zostal dodany wzrost... podczas gdy wczesniej nikt nie mial wzrostu okreslonego i nie mial on wplywu na gre). Chyba ze ty grasz tylko w gry gotowe jak fm cm fifa manager, tu faktycznie masz gre gotowa i nic sie nie zmieni nawet przez 10 lat jak bedziesz w nia gral.
A odnosnie narzekania na to ze pozniej zaczales to pisales w sekcji angielsko jezycznej chyba nawet odnosnie zespolow botow i nieaktywnych
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #110 on: October 09, 2011, 12:59:23 PM »
Akurat w HT to zapowiadają wszystko z wyprzedzeniem, gram jeszcze w w Buzzerbatera i tam też zapowiedzi sa dużo wcześniej , podobnie np  w Trophy Managerze zmiana silnika meczowego zapowiadana jest już od sezonu. Należy dodać , ze HT i TM zapewniają strony testowe , gdzie możesz wcześniej popróbować jak nowe zmiany wpływają na grę.

I w tych grach jak zaczynasz grę to dostajesz takich kiepskich grajków, że naprawdę nie można mówić , ze ktoś dostał lepiej lub gorzej . W GKO niestety tak nie jest i nie było. Teraz też nowi dostają takich grajków, których ja i Ty wzięlibyśmy i wstawili do pierwszego składu.
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #111 on: October 09, 2011, 01:05:51 PM »
Bo ta gra ma co sezonowy okreslony punkt progresu. Tak aby zawodnicy w ligach E nie dostawali takich zawodnikow jak ja czy ty 3 sezony temu. Bo musieli by zwyczajnie cale sklady wymieniac. Takich zawodnikow jakich my kupowalismy na starcie teraz kupisz za 100-2000. Wedlug mnie akurat to jest dobre ze brany jest pod uwage progres gry w dodawaniu zawodnikow. Jednak zaden nowy klub nie dostaje "mega gwiazd". Oczywiscie sa zawodnicy z wysokim skillem podan czy odbioru ale za to reszta jest oslabiona. Pogadaj o tym z adminem na poczte to ci wyjasni sprawe, bo sam go kiedys z ciekawosci o to pytalem jak szukalem zawodnikow do kadry :).
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #112 on: October 09, 2011, 01:29:09 PM »
Patrząc na całokształt to ja wiem, ze GKO idzie to w dobrym kierunku. Natomiast pamiętam jak było na początku.

Gdzieś tam w Tajlandii raz na tysiac ktos podobno dostaje magagwiazdę, ale tego nie sprawdzałem. Nawet chyba w tym wątku były takie wpisy.

Ja wiem , że próbuje sie nowym graczom ułatwiać, bo brakuje aktywnych graczy, ale wystarczyło po pierwszym sezonie aktywnych połczyć razem. Nowi zaczynaliby w najwyższej lidze z botami. A teraz niektórzy zaczynają w E a inni w Krosno w Top Level.

Pisałem nawet o tym na Globalu i na szczęście do Top maja już nie przydzielać nowych.


Ja jak mam pytania do Admina to pisze na forum, z kilku powodów: żeby zainteresowani mogli przeczytać, no i żeby został ślad, bo widziałem już zamykanie niewygodnych tematów przez Admina. Czasami mam zdanie , ze Admin robi za adwokat diabła, albo chociaż takiego Urbana. Musi się tłumaczyć za twórców, choć sam widzi że broni niewłaściwej strony.

My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Mario

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #113 on: October 11, 2011, 07:38:33 PM »
Mam pewien problem. Mianowicie po zalogowaniu jak każdemu ukazuje mi sie strona główna z informacjami klubowymi itp. Jednak gdy wchodzę w byle jaką zakładkę dajmy na to trening czy zawodnicy, zamiast przenieść mnie do niej, to wraca mnie do strony głównej gdzie muszę znowu się zalogować. Dopiero po 2 zalogowaniu wszystko wraca do normy. Też tak macie?

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #114 on: October 11, 2011, 08:00:25 PM »
Ja nie, wszystko ok.
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #115 on: October 12, 2011, 10:50:52 AM »
Znajomy ktoremu polecilem ta gre tez tak ma, ale tylko na operze.
Empire (23277) - Poland


Waldo

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #116 on: October 12, 2011, 02:01:06 PM »
Niech da opcje zapamiętywania hasła, ja na początku nie dałem i też wtedy mnie wywalało. Zapamiętanie mi pomogło z tego co pamiętam

Mario

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #117 on: October 12, 2011, 02:35:38 PM »
Ja mam Mozille. Zapamiętałem hasło i dalej to samo jest.

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #118 on: October 12, 2011, 03:58:09 PM »
Tak, ja też tak mam. Na różnych kompach i na przeglądarkach Mozilla, Chrome i na IE bodaj też. Być może ma to związek z ciastkami, ale nie mam pojęcia co począć.
The Magpies

SG-1

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
  • Black Dragons CF
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #119 on: October 14, 2011, 01:21:48 PM »
Patrząc na całokształt to ja wiem, ze GKO idzie to w dobrym kierunku. Natomiast pamiętam jak było na początku.

Gdzieś tam w Tajlandii raz na tysiac ktos podobno dostaje magagwiazdę, ale tego nie sprawdzałem. Nawet chyba w tym wątku były takie wpisy.

Ja wiem , że próbuje sie nowym graczom ułatwiać, bo brakuje aktywnych graczy, ale wystarczyło po pierwszym sezonie aktywnych połczyć razem. Nowi zaczynaliby w najwyższej lidze z botami. A teraz niektórzy zaczynają w E a inni w Krosno w Top Level.

Pisałem nawet o tym na Globalu i na szczęście do Top maja już nie przydzielać nowych.


Ja jak mam pytania do Admina to pisze na forum, z kilku powodów: żeby zainteresowani mogli przeczytać, no i żeby został ślad, bo widziałem już zamykanie niewygodnych tematów przez Admina. Czasami mam zdanie , ze Admin robi za adwokat diabła, albo chociaż takiego Urbana. Musi się tłumaczyć za twórców, choć sam widzi że broni niewłaściwej strony.
Ja na razie zgodzę się z elcura dla tego ze ja u was niby wartość grajków na początku wysoka raportowałem cały skład skautem i co się okazało większość graczy ma ability 5 wiec do wyższych lig muszę kupić sporo mocniejszych by tam grac nawet jak awansuje to skończę spadkiem a ta rozmowa jest kontrowersyjna wiec wyluzujcie panowie w tym temacie oki :)

Mario

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #120 on: October 14, 2011, 02:03:15 PM »
Wiadomo już ile przerwa międzysezonowa potrwa?

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #121 on: October 14, 2011, 02:43:37 PM »
W Niedzielę bedzie update i rozpocznie sie nowy sezony tak napisał Admin. Na pytanie o pierwszy mecz ligowy padła jedynie odpowiedź gracza ( nie poprawiana przez Admina ): 17/19/22/24 sparingi w nowym sezonie, 26.10 pierwszy mecz nowego sezonu. To nawet dość rozsadne, bedzie mozna wydac kasę z nagród na rozbudowę i sezon zacząć już z gotowymi budynkami :)
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

SG-1

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
  • Black Dragons CF
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #122 on: October 15, 2011, 01:46:59 PM »
W Niedzielę bedzie update i rozpocznie sie nowy sezony tak napisał Admin. Na pytanie o pierwszy mecz ligowy padła jedynie odpowiedź gracza ( nie poprawiana przez Admina ): 17/19/22/24 sparingi w nowym sezonie, 26.10 pierwszy mecz nowego sezonu. To nawet dość rozsadne, bedzie mozna wydac kasę z nagród na rozbudowę i sezon zacząć już z gotowymi budynkami :)
Tak fajnie ze od poniedziałku rusza liga ale w takim razie co mam zrobić ze sparingiem w ten sam dzień bo skład mam właśnie na sparing ustawiony powinien sparing zostać przełożony na inny dzień bo się pokrywają ;)

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #123 on: October 15, 2011, 02:31:48 PM »
Jeszcze raz.
17/19/22/24.10 sparingi
26,10 pierwszy mecz ligowy w nowym sezonie
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

sitek99999

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
  • team http://www.gokickoff.com/team_overviews.php
    • View Profile
Re: Pytania i odpowiedzi
« Reply #124 on: October 15, 2011, 06:18:28 PM »
Ja mam takie pytanko odnośnie opłacalności.Gram w tą grę miesiąc i 5 dni mam pokój zawodników na 2 lv dostaje 100k rozbudowałem jeszcze fitnes i akademie po 1 lv.I chciałbym się dowiedzieć co myślicie czy lepiej inwestować w budynki stadion i trenerów czy zbierać kase kupić kilku dobrych zawodników jak najwyżej awansować i potem dopiero budować??? :-\