Author Topic: [b]B-3 Liga[/b]  (Read 5253 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
[b]B-3 Liga[/b]
« on: November 26, 2012, 07:57:15 PM »
evo jos malo i pocinje nam nasa B-3 liga sa svim svojim nedostacima ali i vrlinama....... po transfer listi reklo bi se da su svi klubovi odustali od natjecanja, al mi ipak vjerujemo da je ovo zatisje pred buru..... u B-3 ligi i dalje su ostali starosjedioci NK SPARTAK MALA SUBOTICA, ORIJENT, ŠEPRTLJE, JAKSINEC, NK RUSAL...... iz TOP lige stigli su nam NK BUDANSKA i AC PROLETER koji se najvjerojatnije nece zadovoljiti sa igranjem B-3 lige, a promovirani C-ligasi REPUBLIKA MERTOJAK, PIRANHA, FC ARMADA..... sigurno se nece zadovoljiti ovom ligom te ce traziti svoj put ka kremi Hrvatskog nogometa......

sto se transfera tice, koji smo maloprije spomenuli, doista se skoro nista nije događalo, redove su popunili- ne i pojacali, REPUBLIKANCI, a NK SPARTAK je ostao bez nova 3 kvalitetna igraca, i sad je pitanje sta ce ova ladost moci ponuditi u prvenstvu, u prijateljskim utakmicama im i nije bas islo, pa je pitanje sta se od njih moze ocekivati u ovom prvenstvu....... i to je to sto se tice transfera......

ovim putem zelimo srecu svim sudionicima ove lige, pa i sire, pogotovo onima koji nas prate..... molimo menađere svojih klubova da daju mali intervju o svojim ocekivanjima u B-3 ligi, a mogu se dotaknuti i KUP utakmica......

NK SPARTAK MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #1 on: November 26, 2012, 08:09:36 PM »
Ja od svojih igraca ocekujem da ove sezone ne kiksamo protiv BOOTova zato jer nam se to i ne isplati, al to ce biti tesko jer smo premlada ekipa koja tek treba steci iskustvo...... zelja nam je isforsirati mlade igrace, ali isto tako jako veliki uspjeh bi bio 3. mjesto sto nam je cilj........ al smatramo da ce to biti jako tesko jer liga je puna iskusni igraca i ekipa, te jako kvalitetnih managera s kojima mi je cast boriti se

Spomenut cu neke od glavnih favorita po mom misljenju, uz nadu da se nitko nece ljutiti ako se ne pronađe među spomenutim klubovima, pa ovo moze protumaciti kao bacenu rukavicu da dokaze da je nepravedno zaboravljen,,,,, ŠEPRTLJE, PROLETER, REPUBLIKANCI, PIRANHA, ARMADA....... kad bolje razmislim stavio sam skoro sve klubove, dakle lig ce biti vrlo izjednacena... zelim srecu svim sudionicima

NK SPARTAK[/color] MALA SUBOTICA[/i]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #2 on: November 28, 2012, 08:12:37 PM »
1. kolo zavrsilo je sa nekoliko ugodnih- neugodnih iznenađenja....  i dok su NK SPARTAK MALA SUBOTICA, ŠEPRTLJE UNITED i NK RUSAL kod kuce te NK JAKSINEC, REPUBLIKA MERTOJAK na domacem terenu reklo bi se, ocekivano pobjedile, AC PROLETER je neugodno iznenadio remijem u gostima kod BOOTa...... u iznenađenje mozzemo pridodati i poraz PIRANHE koje su svoje zube polomile na dobroj FC ARMADI, 1 gol je bio dovoljan da se navijaci i igraci FC ARMADAa vrate kuci pjevajuci......

U 2. kolu OREBIC ima popravni na svom terenu.... naime sada bi morali proigrati jer im u goste dolazi neugodne ŠEPRTLJE.... REPUBLIKA MERTOJAK i NK RUSAL odigrat ce derbi kola, dok ce AC PROLETER ugostiti PIRANHE na svom terenu gdje ce navijaci traziti a i najvjerojtnije gurati svoju momcad prema prvoj B-ligaskoj pobjedi..... al vidjet cemo i dali ce se PIRANHA uspjeti pribrati i vratiti sto su prosuli u 1. kolu......

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #3 on: December 02, 2012, 06:12:08 PM »
Evo proslo i 2. kolo u kojem orijent ni na domaccem terenu nije uspio dobit aktivnu ekipu, naime kao gosti dobili su ih ŠEPRTLJE UTD....REPŽUBLIKA MERTOJAK na svom je terenu dobila NK RUSAL, dok je AC PROLETER na svom terenu ponovno remizirao sa PIRANHOM koji su tako doslido prvog boda u B-ligi..... cestitamo......
FC ARMADA, NK SPARTAK MALA SUBOTICA i NK JAKSINEC dobili su BOOTove, neki u gostima a  neki na svom terenu, dok se najvece iznenađenje desilo u Varazdinu gdje je stradala BUDAINKA.....

U 3. kolu ORIJENT ce traziti prve bodove na svom terenu i to protiv BOOTa te su nas zamolili da ovim putem pozovemo navijace fda ih ponovno podrze u sto vecem broju i kazu da ce se sad jos vise truditi da odu sa tribina sto zadovoljniji i sa pjesmom ..... sretno decki.....
Protiv BOOTova odigrat ce i NK SPARTAK MALA SUBOTICA, NK JAKSINEC, NK RUSAL, AC PROLETER i PIRANHA... Svi ovi klubovi nadaju se da iznenađenja nece biti te da ce ovo kolo proci bez iznenađenja....

DERBI kola odigrat ce REPUBLIKA MERTOJAK i FC ARMADA gdje ce sigurno barem jdan klub zaostati malo na tablici..... manageri klubova mogu dati i neku izjavu za svoje navijace ako zele, tek toliko da znamo sta se moze ocekivati od ove utakmice..... također cu svoju utakmicu odigrati i ŠEPRTLJE UTD protiv NK BUDAINKA......

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #4 on: December 02, 2012, 08:36:01 PM »
Navijaci kluba Mertojak ocekuju pobjedu i jedino ih to zanima i ja cu im to pokusati osigurati! :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #5 on: December 03, 2012, 07:50:51 PM »
sretno im u vasem naumu...

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #6 on: December 05, 2012, 09:15:47 PM »
u derbiju 3. kola REPUBLIKA MERTOJAK krenula je agresivno u utakmicu u kojoj je dominirala sto je okruniila u 24. minuti al sve su ponistili vec u sljedecoj minuti igraci FC ARMADE ..... domacini se, iako su i dalje dominirali, nisu uspjeli izvuci iz tog soka pa je zavrsilo miroljubivo        1-1...... ŠEPRTLJE UTD su pobjedile sa visokim ezultatom NK BUDAINKU, dok su sve momcadi osim PIRANHE pobjedile BOOTove..... PIRANHA je remizirala u gostima bez golova.....

U 4. kolu sastaju se FC ARMADA i NK RUSAL te, u derbiju kola, NK JAKSINEC i NK SPARTAK MALA SUBOTICA.. bit ce to susret momcati koje su bez izgubljenog boda i primljenog pogotka a nalaze se na 2. odnosno 3. mjestu ljestvice...... manager NK SPARTAK MALA SUBOTICA, MIROs, veli da zna da nece zavrsiti bez poraza u ovoj jakoj ligi, al se nada da jos nije doslo vrijeme za to da njegovi igraci sa terena iziđu pognute glave...... naime oni bi bili sretni da prvenstvo zavrse na trenutnoj piziciji, naime na pocetku sezone su prizeljkivali borbu za 3. poziciju, a sad se i nalaze na njoj.....

NK SPARTAK[/b] MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #7 on: December 09, 2012, 05:48:57 PM »
u 4. kolu NK SPARTAK MALA SUBOTICA sa gostovanja se vratio sa sva 3 boda i domogao se 2. pozicije pritom skinuvši sa te pozicije svog domacina NK JAKSINEC......  ORIJENT, ŠEPRTLJE UTD., PIRANHA,  AC PROLETER i REPUBLIKA MERTOJAK osvojili su ocekivano sva 3 boda, neki na gostovanju, a neki9 na svom terenu, ddakle iznenađenja nije bilo..... NK RUSAL sa gostovanja se uspio vratiti sa bodom i netaknute mreze, a domacini FC ARMADA jos i sad nemogu vjerovati da nisu barem 1 loptu ugurali u mrezu.... al to je sport, sve se to moze vratiti vec u nekoliko sljedecih kola.....

u 5. kolu derbi kola, a usudio bih se reci, bez ljutnje ostalih managera, i derbi ovog djela prvenstva.... naime sastaju se kao domacin ŠEPRTLJE UTD. koje dosad nisu izgubile nijedan mec, a nisu primile ni jedan gol, i mozda i  najkvalitetnija ekipa lige REPUBLIKA MERTOJAK koja je prosula samo 2 boda sa FC ARMADA na svom terenu i sad imaju priliku da se potpuno vrate u utrku, ne za 2. poziciju, vec za naslov prvaka ove lige...... vrlo interesantan mec odigrat ce jos i ORIJENT i NK RUSAL, te NK JAKSINEC i PIRANHA..... ostali klubovi igraju sa BOOTovima.......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #8 on: December 14, 2012, 08:53:23 PM »
u derbiju 5. kola ŠEPRTLJE su na svom terenu docekale REPUBLIKU MERTOJAK i vjerovali su u svoju pobjedu, al kako su navijaci dosli gledati mec, tako su oni gledali svoje goste pa je petarda koja je puknula razljutila njihove navijace...... dakle republika MERTOJAK skinula je sa vrha ŠEPRTLJE , a NK SPARTAK MALA SUBOTICA  je pobjedom na svom terenu protiv BOOTa zasjeo na vrh tablice..... Manager MIROs  je rekao da je ovo prvi put u kratkoj povijesti kluba da se nasao na prvoj poziciji u bilo kojoj ligi.... osmijeh na licu pokazivao je da mu se dopada biti tako visoko, al sad ce se morati potruditi zadrzati tu poziciju, sto ce biti tesko s obzirom na snage momcadi..... ORIJENT je na svom terenu dobio NK RUSSAL,  AC PROLETER je kiksao protiv BOOTa, NK JAKSINEC je remizirao na svom ternu sa PIRANHOM

Derbi 6. kola odigrat ce FC ARMANA i ŠEPRTLJE, dakle 4. sa 3. na tablici... Šeprtlje ce se morati potruditidan isperu gorak okus poraza, cak bih rekao masakra iz proslog kola.... jos jednu interesantnu utakmiccu u ovom kolu  odigrat ce Neporazeni AC PROLETER sa trenutnim liderom prvenstva i neporazenim gostom iz MALE SUBOTICE NK SPARTAKom MALA SUBOTICA.... Ostali klubovi igraju sa BOOTovima.......


NK SPARTAK[/b] MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #9 on: December 18, 2012, 09:06:28 PM »
u 6. kolu NK SPARTAK MALA SUBOTICA i dalje je ostala jedina momcad sa svim bodovima u ligi, ovaj put na svom terenu stradali su AC PROLETER, FC ARMADA na svom je terenu pobjedila ŠEPRTLJE i nanjela im 2 poraz u ligi.... A REPUBLIKA MERTOJAK ostvarila je rekordnu pobjedu protiv fenjerasa.....  7 komada nije lako nikom postici...... Ostali klubovi nisu imali problema sa BOOTovima

U 7. kolu sastaju se prvoplasirani NK SPARTAK MALA SUBOTICA sa drugoplasiranim REPUBLIKOM MERTOJAK, sastaju se ekipa koja nije primila nijedan pogodak sa ekipom koja se nazabijala ove sezone u ovoj ligi..... Mogla bi se u ovom kolu opet zamjeniti vodeci na tablici...... ostali klubovi igraju sa BOOTovima, pa ce sve oci biti uprte u sudar vodecih klubova B-3 lige.......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #10 on: December 18, 2012, 09:16:07 PM »
Evo da kazem neku recenicu o ovom derbiju, naime sastajemo se sa novajlijom u ligi koji gazi sve pred sobom....... mi smo presretni sa nasim rezultatima koje smo dosad postigli, a sad je sasvim realno da osjetimo gorak okus poraza..... naime REPUBLIKANCI su zabili cak 25 golo a primili samo 1, i zabili su u odnosu druge momcadi po postignutim golovima (a to smo mi NK SPARTAK MALA SUBOTICA) skoro jedanput vise........ imaju super iskusnu ekipu i bilo bi cudo da ovdje izvucemo bod.......

Ali da nebi bilo zabune, mi se svakako necemo predati i ucinit cemo sve da nam suparnik ne postigne pogodak, mi smo to duzni nasim navijacima koji nas jako dobro prate i nas su motor i pokrretac cjele ekipe.......
Protivniku zelimu srecu, i voljeli bi da sve prođe u fer i sportskoj borbi,,,, BEZ OZLJEDA.....

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #11 on: December 18, 2012, 10:43:45 PM »
Ovo kolo napokon jedan pravi derbi dvi dobre momcadi,Nk Spartak Mala Subotica ima odlicnog menadzera i odlicne igrace i vise iskustva od mene...istina zabio sam najvise golova u lizi a primio samo 1 i nadam se dobrom rezultatu iako vjerujem da je Spartak bolja momcad od nas ali sportski je nadati se. Zelim fer i sportsku borbu i neka bolji pobjedi. Sretno! :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #12 on: December 19, 2012, 09:53:36 PM »
CESTITAM NA POBJEDI BAJRA,sad mi preostaje samo nadati se da ne zaostanem za tobom, te da me treceplasirani ne pretekne na tablici..... a onda cemo vidjeti kako ce zavrsiti drugi dio prvenstva, tko zna mozda ti uzvratim za poraz na tvom terenu.......

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #13 on: December 19, 2012, 09:55:18 PM »
Hvala na cestitkama,istina vidio sam tvoj komentar na utakmici da sam rano ispucao MoTs ali vjerujem da se isplatio i da si mi ti jedan od najjacih potivnika tako da sam ga morao iskoristit :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #14 on: December 19, 2012, 10:10:57 PM »
mislim da jew i FC ARMADA dosta jak...... barem za mene, zbog iskustva svojih igraca...... a i ŠEPRTLJE su dobre, al ti si sve to vec prosao, tako da si glavni favorit za 1. poziciju, pa onda FC ARMADA, a nadam se da smo ŠEPRTLJE i ja u ravnoopravnom polozaju........

Pa mots ti se isplatio kad si skoro zabetonirao 1. poziciju i top ligu, tako da je 100% dobro utrosen, zar ne? Napravio si golem korak prema TOP LIGI........ svakacast...
a meni sad ostaju muke da ne zaostanem za tobom previse...............

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #15 on: December 20, 2012, 06:28:04 AM »
ostao mi je jos jedan i toga cuvam za tebe hahah :D

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #16 on: December 20, 2012, 09:46:53 PM »
bas krasno...... ;)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #17 on: December 24, 2012, 05:05:49 PM »
Nakon 8. kola polako se naziru prva 2 favorita za TOP LIGU..... To su REPUBLIKA  MERTOJAK i FC ARMADA, koji su i u ovom kolu bili uspjesni i bez problema pobjedili i polako se ucvrscuje na vrhu lige...... u tome im je pomogla i PIRANHA koj a je zaustavila NK SPARTAK MALA SUBOTICA koji mogu biti sretni sto su izvukli bod na neugodnom gostovanju.... naime PIRANHA je imala i igru i inicijativu na terenu, i mogu ssamo zaliti sto barem jedna lopta nije zavrsila u golu gostiju...... cestitamo....  NK SPARTAK MALA SUBOTICA polako je poceo kliziti na ljestvici i sad, nakon jednog poraza i jednog nerjesenog rezultata se nalaze na 3. poziciji.... preostaje nam da pricekamo dal ce i dalje nastaviti kliziti  dolje ili ce uspjeti zaustaviti neugodan niz....... ŠEPRTLJE su prosule 2 a AC PROLETER sva 3 boda protiv BOOTova, dok NK RUSAL i NK JAKSINEC nisu dopustili nikakva iznenađenja sa BOOTovima........

U 9. kolu snagu FC ARMADE i NK SPARTAK MALA SUBOTICA testirat ce NK JAKSINEC koji docekuje FC ARMADU i NK RUSAL koji putuje na sjever HRVATSKE u srediste NASEG MALOG MEĐIMURJA, u MALU SUBOTICU....... to ce biti pravi testovi snage obiju momcadi..... ostale ekipe igraju sa BOOTovima, i bit ce interesantno pogledati tablicu kad se odigraju ove utakmice......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #18 on: January 01, 2013, 06:18:04 PM »
u 9. i 10. kolu na vrhu su ostali REPUBLIKA MERTOJAK i FC ARMADA sa po 24 bodova, naime REPUBLIKA MERTOJAK je kod BOOTa ostavila 2 boda, dok je to iskoristio FC ARMADA koji su na svom terenu porazili treceplasirani NK SPARTAK MALA SUBOTICA, koji je serijom losih rezultata skoro pa u potpunosti zaustavljen u borbi za jednu od prve dvije pozicije..... sada zaostaju za 4 boda za prva 2 favorita.....  4. plasirane ŠEPRTLJE UTD zaustavljene su kod AC PROLETERa koji se priblizio na samo korak korak do 3. pozicije i nalazi se na 6. mjestu..... 5. plasirani NK JAKSINEC izvukao je 1 bod kod NK RUSAL koji se nalazi na 8. poziciji.... a 7. plsirana PIRANHA je na svom terenu minimalno pobjedila ORIJENT koji se nalazi na 9. poziciji.....

11. kolo donosi susret 4. i 5. na tablici.... ŠEPRTLJE UTD. docekuju NK JAKSINEC, dok NK RUSAL (8.) docekuje AC PROLETER (6.)..... Prvoplasirani REPUBLIKA MERTOJAK docekuje 7. plasiranu PIRANHU....... ostali klubovi igraju sa BOOTovima.......

Neki klubovi su upali u krizu rezultata i igre, dok su se neki poceli dizati u svim segmentima, pa ce u iducih 4-5 kola biti zanimljivo vidjeti tko ce najvise profitirati..... U najgoroj je situaciji NK SPARTAK MALA SŽUBOTICA koji je u prvih 6 kola sve redom pobjeđivao bez primljenog gola, a sad se u posljednje 4 utakmice totalno raspao, naime izgubio je obje utakmice sa prva dva favorita natjecanja, a usput je odigrao i 2 nerjesene utakmice protiv BOOTova..... vidjet cemo dal ce se ponoviti prsla sezona kad su ih nerjeseni i porazi od BOOTova kostali TOP LIGE......
U dobru seriju su nakon kratkog pada forme usli ŠEPRTLJE UTD, i da nisu u ovom kolu izgubili bili bi opet jako visoko, a u dobroj je formi i AC PROLETER......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #19 on: January 09, 2013, 07:59:20 PM »
odigrali su se susreti  i 13 kola....  najbolji posao napravila je REPUBLIKA  MERTOJAK pobjedivsi u gostima NK JAKSINEC, a za njima nisu zaostali ŠEPRTLJE UTD pobjedivsi u gostima PIRANHU.... također dobar posao na svom su terenu obavili ORIJENT pobjedivsi na svom terenu AC PROLETER.... najneugodnije iznenađenje priredila je NK ARMADA porazom na gostovanju od BOOTa....... ostala 2 kluba pobjedila su BOOTove....

u 14 kolu sastaju se REPUBLIKA MERTOJAK i ORIJENT, NK RUSAL i ŠEPRTLJE te AC PROLETER I NK JAKSINEC, dok se ostali klubovi sastaju sa BOOTovima, neki u gostima a neki doma.....