Author Topic: B-3 liga  (Read 3193 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
B-3 liga
« on: July 20, 2012, 09:25:18 PM »


U 1. kolu vec ma nekoliko prosutih bodova nekih ekipa protiv bOOTOva, ta neugodnost dozivjeli su na svom terenu TSUNAMI UTD koji su odigrali utakmicu bez golova, a KOZALA na svom terenu postigavsi, ali i primivsi 1 gol....



Vazne pobjede i to u gostima, u derbijima kola ostvarili su KUD PIVO TUD I JA i to protiv ORIJENTA te NK SPARTAK MALA SUBOTICA kod NK JAKSINCA.... OVO SU BILA DVA JAKO DOBRA OTVARANJA SEZONE I SIGURNO SU MANAGERI BILI SRETNI....



Sretno svim sudionicima.....

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #1 on: July 26, 2012, 09:47:11 PM »
Evo odigALO SE I 3. kolo u nasoj B-3 ligi, iznena?enja je bilo podosta, a spotaknuo se cak i vodeci do sad VOQAZ, te tako prepustio svoje mjesto bivsem C-ligasu, koji je tako izbio na sam vrh B-3 ligaske karavane i na taj nacin potvrdio da se na njih mora ozbiljno racunati..... al i na samom pocetku sezone se znalo da je KUD PIVO TUD I JA mozda i najkvalitetniji sastav vo?en od strane jos kvalitetnijeg managera.... Vec spomenuti VOQAZ porazen je na gostovanju od OFENZIVA DINAAMO i tako se smjestio na 5. mjesto... Al oni ne ocajavaju jer kako kaze njihov trener, svi ce negdje kiksati, a prvenstvo je ionako tek pocelo.....
Na 2. poziju smjestio se NK SPARTAK MALA SUBOTICA, koja je pobjedom nad BOOTOM u gostima zaokruzila mini ciklus od 3 utakmice bez poraza i sa isto toliko pobjeda, manager ekipe NK SPARTAK MALA SUBOTICA prisjetio se prosle sezone i rekao da sada vidi kako je je ljepo drzati ovu poziciju koju je drzao prosle sezone FC GOLEX, al da je svjestan da ce tu poziciju tesko biti i obraniti....
SEPRTLJE UNITED pokazuju da i nisu bas i takvi kakvim se pokusavaju prikazat, i oni su bez poraza, sa jdnim nerjesenim rezultatom i nalaze se na 3. poziciji, u ovom kolu dobili su NK RUSAL na svom terenu prilicno glatko... tek su usli u ligu a vec su tako visoko na tablici....

TSUNAMI UNITED, koji se nalazi na 6. mjestu, ima pobjedu i 2 nerjesena, a kiksao je u ovom kolu protiv BOOTA na svom terenu, mozda su spremali za utakmicu koja se igra u sljedem kolu????????????
Na 7. mjestu nalazi se ORIJENT koji je tako?e kksao od strane BOOTa al u gostima.....

U sljedecem 4. kolu bit ce dvije jako dobre utakmice, naime sastaju se NK SPARTAK MALA S?UBOTICA  i TSUNAMI UNITED, tee ORIJENT SEPRTLJE UNITED

Ostali klubovi igraju protiv BOOTova ili neaktivnih managera..... sRETNO SVIMA,,,,

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: B-3 liga
« Reply #2 on: July 26, 2012, 10:25:38 PM »
« Last Edit: July 26, 2012, 10:30:15 PM by Golex123 »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #3 on: July 26, 2012, 10:41:38 PM »
ma vidio sam da si me spomenuo... nisam nista komentirao, al sam glas dao svom favoritu.....
i hvala sto pratis moje komentare...

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #4 on: July 29, 2012, 09:49:54 AM »
4. kolo bilo je i proslo, dal ocekivano od vase strane ili ne, neznam al ja mogu reci da je od moje strane bilo nekih iznena?enja al to i je bit nogometa, zar ne? sad cemo pogledati sta se dogodilo u ovoj nasoj maloj ligi....

Nasa dva vodeca kluba nisu imala nikakvih problema na svom terenu, i dok su vodeci KUD PIVO TUD I JA imali malo laksi zadatak protiv BOOTa, al mora se priznati da nije lako poklonit 5 komada, a ne primit nijedan, nikome, NK SPARTAK MALA SUBOTICA se ipak morala malo vise potruditi, al sve je islo kako je manager i pozelio a navijaci su se na kraju mogli veseliti, naime ovo je najbolji ulazak u sezonu od preuzimanja kluba, vidjed cemo kako ce dugo ovo trajati....



utakmice koje su igrali NK KOZALA i NK JAKSINEC i NK RUSAL zavrsile su polovicnim uspjehom, naime NK JAKSINEC odigrao je 1--1 sa OFENZIVOM DINAMO, NK RUSAL pobjedio, a NK KOZALA izgubila od BOOTova.

U iducem kolu moglo bi polako poceti raspetljavanje klupka koje sce pokazati tko ce biti prvak prvog djela sezone, mada je tek 5. kolo neki ce se jaki klubovi sucelit i mada se nece sresti me?usobno, ovo su prepreke koje su dosta visoko podignute.... Vodeci klubovi su vec igrali sa tekvim klubovima, jedan se spotaknuo i pao, jedan se samo spotaknuo, a dvoje su sve to prebrodila.... al nece to moci stalno ici tako glatko pa nam preostaje da i dalje pratimo NASU MALU B-3 LIGU

NK SPARTAK MALA SUBOTICA

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #5 on: August 01, 2012, 09:24:49 PM »
u 5. kolu KUD PIV TUD I JA pobjedom nad NK JAKSINEC  odvojili su se od pratnje i na 2 boda od SEPRTLJE UNITED koje su pobjedile  TSUNAMI UNITED u gostima.

Iznena?enje je napravio ORIJENT u gostima pobjedivsi sasvim zasluzeno i razbivsi NK SPARTAK MALA SUBOTICA  :'(, cestitamo.... NK RUSAL i VOQAZ pobijedili su BOOTOVE......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #6 on: August 05, 2012, 10:11:54 AM »
u 5. kolu pisali smo nesto manje, sto je neuobicajeno, ali morali smo tako zbog slabog zanimanja citatelja, a manje citatelja znaci i manje novca.... Al srecom banke uvjek imaju novca, samo je trebalo odluciti kojim argumentima uci u banku, dal bejzbolskim palicama ( one su cvrste i postojane, ili kracim ali glasnijim naoruzanjem.... Poslije malo duzeg raspravljanja odluka je pala na ovo prvo spomenutu.... al da ne duljimo....



7. plasirani ORIJENT, koji je u proslom kolu iznenadio u gostima NK SPARTAK MALA SUBOTICA, nastavio je sa svojim cudljivim nastupima i umjesto da potvrde taj uspjeh iz proslog kola na svom terenu remizirali su sa BOOTom....

9. plasiranank KOZALA  na svom je terenu porazila, ove godine neprepoznatljivi NK JAKSINEC



NK SPARTAK MALA SUBOTICA

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga
« Reply #7 on: August 15, 2012, 12:04:46 PM »
evo nismo se culi od  6. kola, i od tada su  se na vrhu nase male B-3 lige dogodile neke znacajnije promjene, pritom ne mislimo na vodeci dvojac, mada i za njih to ima veliku vaznost..... Naime donedavno 2. pozicionirani klub lige NK SPARTAK MALA SUBOTICA drasticno je pao i zaostao u poretku, a  u danasnjoj utakmici moze jos vise pasti jer igraju sa vodecim KUD PIVO TUD I JA, koji i dalje nezna za poraz. cak stovise, primili su samo jedan gol.....



NK KOZALA nalazi se na 6. poziciji i kao zapeti ko puske cekaju neki kiks viseplasiranih klubova.... NK RUSAL drzi 5. poziciju, al samo zbog svojih kikseva, tako?er su dokazali da igraju toplo- hladno i zbog toga ih se protivnici moraju dobro paziti... A sta reci o ORJENTU, klubu koji drzi 8. poziciju, klubu koji je u stanju rasturit vodece klubove, a onda izgubiti od totalnih autsajdera????? vrijeme ce pokazati sto su u stanju jos sve napraviti....

Ostaje nam samo da vas pozovemo da nas pratite i u sljedecem kolu....

NK SPARTAK[/b] MALA SUBOTICA[/b]