Author Topic: Въпроси относно играта  (Read 2947 times)

chefo

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
Въпроси относно играта
« on: July 06, 2012, 09:22:09 AM »
Всичко което ви интересува за играта може да питате тук или където и да е по принцип.

JoseMou

• National Team
    • View Profile
Re: Въпроси относно играта
« Reply #1 on: September 12, 2012, 04:58:30 PM »
Интересува ме възрастта на играчите.Доколкото разбрах 1 сезон е около 17 седмици,което значи че за 1 календарна година минават 3 сезона.В други мениджъри играчите остаряват с 1 година след края на всеки сезон.Тук за 1 реална година играчите с 3 ли остаряват в играта или си остаряват с 1?
Интересува ме и как се случват контузиите.На тези които са лесно предразположени към контузия трябва да им спадне кондицията до определен процент съчетан с поредни тежки тренировки или как?Това "Prone to injury : Quite hard" аз си го превеждам:"вероятност да се контузи-изключително трудно" и съответно "Quite easy"-изключително лесно или е обратното?Днес ми се е контузил играч с "Quite hard" след 5 поредни "Very Heavy" тренировки.

chefo

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
« Reply #2 on: September 13, 2012, 08:13:04 PM »
След всеки сезон играчите остаряват с 1 година и сезоните са що годе по 4 месеца. Доколкото знам кондицията не влияе при контузиите т.е. няма гаранция, че ако пускаш играча на 100% няма да се контузи. Иначе роля играят тактиките, които си сложил, примерно tackling на hard увеличава шанса, както твой така и играч на другия отбор да се контузи, но пък увеличава владеенето на топката. В повечето случаи да го държиш на normal е най-добре. При тренировките контузиите са най-чести, особено ако ги пускаш на трудно.. като за начало е най-добре да държиш всичко на медиум, защото нямаш добри треньори и сгради и риска от контузия не си струва за малката разлика в тренировката. Prone to injury също играе голяма роля във всичко свързано с контузиите и в тренировките и по време на мач.

JoseMou

• National Team
    • View Profile
« Reply #3 on: September 13, 2012, 09:29:27 PM »
Значи играчите ни са почти наполовина кучета :) Мерси за отговорите,в генералния форум има много полезни съвети в детайли,жалко че никой не се е наел да ги преведе.Играта е страхотна,може би най-добрия мениджър,много добре е изпипана и изпълнена,само с тези рисунки не са се постарали достатъчно,можеше да се постараят повече там и да направят по хубави и различни снимки в профилите.

tomatomov197

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: January 13, 2013, 07:25:38 AM »
    Здрасти , някой може ли да обясни съвсем накратко какво да правя в началото , докато се ориентирам ?

JoseMou

• National Team
    • View Profile
« Reply #5 on: January 13, 2013, 08:39:49 AM »
Прочети ръководството,има и съвети за начинаещи.Също и генералния форум където има раздел    
Tips and Tricks. http://forum.gokickoff.com/index.php?board=4.0