Author Topic: treneri  (Read 1658 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
treneri
« on: November 09, 2011, 10:46:18 PM »
koliko je pametno uzet najboljeg trenera? (znaci koliko brze igrac napreduje)

ako uzmem boljeg skouta dali on onda pronalazi i bolje mlade igrace kad ih uzimam u mladu momcad ili on samo bolje ocjenjuje cjenu igraca na transfer listi.

koju taktiku je najbolje igrati? 3-5-2, 4-4-2, 3-4-3........ u hattricku je najbolje 3-5-2npr.

ako dizem kvalitetu terena za trening i akademiju, dal mi tad dolaze bolji mladi igraci u mladu momcad ili oni bolje napreduju kroz trening i tekme.

kolko da se stavi cjena za mlade igrace a koliko za starije kada ih prodajem,  da ih prodam (ako on vrijedi npr. 300.000 g)?

PITANJA SU POCETNICKA, AL I JA SAM POCETNIK U OVOJ IGRI, SORY AL BIT CE JOS TAKVIH PITANJA:::: unaprjed hvala..........

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: treneri
« Reply #1 on: November 10, 2011, 08:23:06 AM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: treneri
« Reply #2 on: November 10, 2011, 12:28:13 PM »
pogrijesio sam i stavio jednog igraca na trns za 360 g, a mislio sam ga stavit za 360.000 g, dal ga mogu povuci(znam da nemogu) ili ga smijem ja pokusati otkupiti? dobar je igrac.

prirucnik sam procitao(nesto nisam skuzio), al sad pitam sto bi bilo pametnije napravit.

ja sam mislio dizat akademiju, terene za trening, hotel, stadion, kafic, restoran. pa nakon toga ici ulagat u momcad....

zato postavljam ova dodatna pitanja....