Author Topic: B-3 liga 9. sezona  (Read 2840 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
B-3 liga 9. sezona
« on: August 28, 2013, 07:43:02 PM »
Odigralo se dosad 3 kola i na vrhu se nalaze 5 klubova sa 9 bodova....  KUD PIVO TUD I JA, PIRANHA, FC INVISIBLE,  ORIJENT i VOQAZ nisu dosad izgubili ni bod, samo ih gol razlika drzi na rastojanju, dok ih slijedi NK SPARTAK MALA SUBOTICA koji se izblamirao na svom terenu protiv BOOTa u ovom 3. kolu.... MLADI TORCIDASI, ?I?AK3D, AC PROLETER STUDENA, FC ARMADA i TREMMERT FC nalaze se u donjem djelu tablice, ali prvenstvo je tek pocelo, pa se mozemo nadati svemu i svacemu......

U sljedecem kolu od zanimljivijih susreta izdvajamo VOQAZ - KUD PIVO TUD I JA, sto je i derbi kola, PIRANHA- ?I?AK3D te FC IVISIBLE koji docekuje NK SPARTAK MALA SUBOTICA...... Ostali klubovi igraju protiv BOOTova ili napustenih klubova iliti BANova....

SRETNO SVIMA I BEZ GLUPIH STARTOVA I OZLJEDA......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga 9. sezona
« Reply #1 on: September 01, 2013, 11:37:07 AM »
4. kolo je donijelo nekoliko iznena?enja, pregrst bodova za goste te jednu veliku pobjedu FC INVIZIBLE koji je na svom terenu razmontirao NK SPARTAK MALA SUBOTICA i tako zauzeo vrh tablice, cestitamo...

Velika iznena?enja su ostvarili BOOTovi u gostima odigravsi nerjeseno sa ORIJENTOM i FC ARMADOM, SPORTIVO je pobijedio AC PROLETER, kao i TRANMERE FC OREBIC FC, KUD PIVO TUD JA VOQAZ te MLADI TORCIDASI BOOTa, dakle sve pobjede u gostima u gostima Dok je PIRANHA pobjedila CICAK 3D na svom terenu......

U 5. kolu sastaju se SPORTIVO - TREMMERT FC, NK SPARTAK MALA SUBOTICA- KUD PIVO TUD I JA, FC INVIZIBL- VOQAZ, AC PROLETER- OREBIC FC, PIRANHA- ORIJENT, a ostali klubovi igraju protiv BOOTova.....

SRETNO SVIMA I BEZ OZLJEDA MOLIM


miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga 9. sezona
« Reply #2 on: September 08, 2013, 10:20:07 AM »
ovo 6. kolo donijelo je jedno iznena?enje, Lidr dosadasnjeg dijela prvenstva KUD PIVO TUD I JA na svom terenu ispustio je 2 boda protiv BOOTa, svi ostali rezultati ocekivani su..... a VOQAZ je na svom terenu pobjedio MLADE TORCIDASE...... ostali klubovipobjedili su BOOTove ili neaktivne klubove.....

u /. kolu CICAK 3D docekuje KUD PIVO TUD I JA, FC INVISIBLE ORIJENT, a PIRANHA VOQAZ, ostali klubovi igraju sa BOOTovima......

SRETNNO SVIMA I BEZ OZLJEDA....

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B-3 liga 9. sezona
« Reply #3 on: September 18, 2013, 01:20:59 PM »
U 8. kolu Bilo je nekih sitnih iznena?enja, NK YSPARTAK MALA SUBOTICA uspio je izvuci  nerjeseni rezultat kod VOQAZa, a AC PROLETER nije uspio izvuci sva 3 boda protiv TREMMERTa u gostima, ostali rezultati su svi vise manje ocekivani.... a izdvajamo visoku pobjedu ekipe KUD PIVO TUD I JA protiv 7040104IBLE na svom terenu

U 9. kolu NK SPARTAK MALA SUBOTICA mora potvrditi bod kod TREMMERTa, AC PROLETER docekuje VOQAZ i sad ima tezak zadatak da zaustavi VOQAZ koji ce sasvim sigurno traziti sva 3 boda.... Ostal iklubovi igraju sa BOOtovima ili sa neaktivnim klubovima..... dakle ima puno prostora za iznena?enja..... SRETNO SVIMA