Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - misterxy

Pages: [1]
1
Latvia / Latvijas izlase
« on: March 12, 2012, 11:09:30 AM »
  Izveidoju šo topiku, lai būtu vieta, kur izteikties par Latvijas izlasi.
  Piektā sezona būs draudzības spēļu sezona. Visas izlases aizvadīs draudzības spēles, kurās centīsies noteikt savu komandu labākos sastāvus un veiksmīgākās taktikas. Nākamajā, sestajā sezonā, sāksies oficiālās spēles, un sezonas beigās kļūs zināms jaunais pasaules čempions. Šajā sezonā jau ir aizvadīta pirmā spēle, un izcīnīta pirmā uzvara. Kaut gan pretinieks nav bijis pārāk stiprs, tomēr veiksmīgais sākums ļauj ar zināmām cerībām raudzīties nākotnē.
  Latvijas izlase, spriežot pēc sastāva, ir stabila vidusmēra komanda. Mūsu komandā ir viens pasaules TOP 100 spēlētājs, pārējiem līdz šim līmenim ir diezgan tālu. Līdz ar to arī mērķis atbilstošs - uzvarēt zemākas klases izlases, bet pret spēcīgākajām censties nezaudēt. Trešā spēle mūsu izlasei būs pret aizvadītā pasaules kausa finālisti - Nīderlandes izlasi,  - šajā spēlē varēs noteikt mūsu komandas īsto spēku.
  Taktika pagaidām ir pakārtota spēlētājiem ar augstākiem EV. Spēlējam bez malējiem pussargiem, viņu vietā izmantojot DMC un AMC. Šāda spēles stratēģija (spēle caur centru) var dot labus panākumus pret vājākām izlasēm, bet pret nopietnām izlasēm var izraisīt katastrofu. Tieši tāpēc ar nepacietību gaidu spēli pret Nīderlandi, - ja komandas menedžeris uzliks spēli caur flangiem, tad redzēs, vai spēsim noturēties. Nākamajā sezonā, kad sāksies oficiālās spēles, mūsu izlasei varēs palīdzēt pašreizējais U-21 spēlētājs, kreisais pussargs, tad arī varbūt būs jāpārkārto spēlētāju izvietojums laukumā, un jāpamaina arī taktika. Tas būs atkarīgs no tā, kā veiksies ar centra stratēģiju.
   

2
Latvia / 5. sezona
« on: February 28, 2012, 09:26:54 PM »
   5.sezonas sākumā ir ieviestas daudz izmaiņas, galvenokārt tās ir saistītas ar iespēju iegādāties Premium paku un žetonus. Visiem menedžeriem ir iedota Premium paka uz vienu mēnesi par brīvu, tad nu pacentieties pa šo laiku iegūt maksimāli daudz informācijas. Ja esat ievērojuši, tad līdz 3. martam varat nobalsot par Latvijas izlases treneri. Izmantojiet iespēju un balsojiet par sev tīkamu kandidātu!
   Ir uzsākta izveide mājaslapai, kurā būs  informācija par un ap Latvijas spēlētājiem. Pašlaik  šajā mājaslapā var apskatīt spēlētājus, kuri varētu kandidēt uz izlasi, latvisku vārdu un uzvārdu sarakstu, kurš tika nosūtīts adminstratoram, kā arī dažādu noderīgu informāciju. Mājaslapas adrese          https://sites.google.com/site/latvianplayersdatabase/                   

3
Latvia / Apspriežam spēli.
« on: July 04, 2011, 09:49:56 AM »
Vai te ir kāds dzīvs? Ja ir, atsaucieties!

Pages: [1]