Author Topic: Reprezentacija  (Read 72299 times)

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #50 on: May 04, 2012, 06:51:54 PM »
    Konferencija za stampu pred prijateljski mec sa Rumunima

  Zadovoljan sam dosadasnjim rezultatima reprezentacije, sto ne znaci da nije moglo bolje. Malo imam zamerki na nase napadace koji postizu golove kao Pantelic, na svakoj petoj utakmici, sva sreca pa je ove sezone proradio Tomislav.... Protivnicke ekipe su uglavnom bile slabije po kvalitetu od nas (mada znamo koliko botovi umeju da budu nezgodni), ali u mec sa Rumunijom cemo videti slabosti naseg tima, naravno voleo bih da te slabosti sagledamo posle pobede,  igramo sa jednom od najjacih reprezentacija koja je po meni trebala da zaigra u finalu prosle sezone...

i naravno da dodam da nasa dva najvrednija igraca vec trecu sezonu igraju u banovanim klubovima tako da zbog nedostatka kondicije ne mogu da racunam na njih, a misim da bi nam R.Crncevic koji igara na poziciji desnog krila dosta pomogao, ali dobro igrali smo i do sada bez njih.....   ???

Rasha

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #51 on: May 05, 2012, 12:30:59 AM »
Ako hocemo i mi smo trebali da igramo u finalu prosle sezone.
Zasluzili smo, ali nam nisu dali.
A ne sumnjam da si spremio dobru taktiku za Rumune.
Preporucujem onu koju si igrao na pocetku sezone protiv mene. ::)

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #52 on: June 27, 2012, 06:12:45 PM »
                                              Okupljanje orlova u Staroj Pazovi


     Reprezentacija Srbije okupice se u podne u Staroj Pazovi pred kvalifikacione utakmice za Svetsko prvenstvo.
Selektor reprezentacije Don Gosha pozvao je dvadesetpet igraca kojima ce se prikljuciti jos petorica igraca iz mlade reprezentacije po zavrsetku U21 Svetskog prvenstva.
    Posle okupljanja i testiranja u Republickom zavodu za sport pripreme ce nastaviti na Zlatiboru kako bi izbegli velike vrucine...

   Konacni spisak igraca koji ce nastupati u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo selektor nije zeleo da otkrije i bice poznat tek posle priprema i tri odigrane utakmice sa lokalnim timovima...





 sve informacije i datume trajanja priprema i odigravanja utakmica pogledajte na zvanicnom sajtu reprezentacije Srbije www.fss.rs   
« Last Edit: June 27, 2012, 06:14:27 PM by Don Gosha Dunster »

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #53 on: July 19, 2012, 09:00:15 AM »
  Sutra pocinje nas put do finala, za ovu prvu utakmicu mislio sam da probam formaciju koju je koristio nas selektor Mihajlovic samo umesto jednog napadaca i dva amc-a igracemo sa dva napadaca 3-4-1-2, imamo odlicne defanzivce i vezni red tako da mislim da nam bekovi nece nedostajati, ali to cemo videti sutra. Sta mislite o tome?

Jarley

  • Youth team
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #54 on: July 20, 2012, 08:31:17 AM »
Ako mislis da bi nam ta formacija mogla koristiti kasnije u nekim tezim tekmama, onda se slazem sa tim da je probas. Nikada nisam igrao bez defanzivnih spoljnih igraca, pogotovo ne protiv botova(za dzabe se zarobi jedan odbrambeni igrac vise na svojoj polovini), ali ponavljam, ako je to nesto od cega cemo imati koristi u buducnosti - samo udri!
Ti im znas skilove, pa mozes i da procenis hoce li to funkcionisati. Ocigledno je da trojka stopera odskace kvalitetom u odbrambenoj liniji, a da imamo viska dobrih veznjaka, pa se u njihovom pravilnom balansu i krije dobitna formula.

Samo da viknemo "eureka" vec danas i pronadjemo resenje za sledeci petak i duel sa najvecim konkurentom za prvu poziciju u grupi.

panjcof

  • National Team
  • ***
  • Posts: 183
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #55 on: July 20, 2012, 11:58:57 AM »
Zelim vam puno srece u predstojecim kvalifikacijama i Svjetskom prvenstvu,ocekujem od vas makar finale   ;) (eto ja skroman kao i uvijek)  :)
Poz

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #56 on: July 20, 2012, 09:58:48 PM »
Pala su tri boda protiv bota.... dominacija na terenu... dosta izgubljenih dodavanja ali treba uzeti u obzir da je u  timu je bilo mladih igraca koji treba malo da se priviknu, u svakom slucaju dobro je dok pobedjujemo.... Protiv Indonezana imam dve taktike u glavi za koji dan cu ih izneti u javnost pa da vidimo da li se slazete i koja bi nam vise odgovarala... ako imate predlog pisite....

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #57 on: July 22, 2012, 10:44:33 AM »
Samo nemojte molim vas taktike da komentarisete na forumu...protivnici ovo ozbiljno shvataju pa ih nece mrzeti da guglaju i na druge nacine provaljuju sta im spremamo.
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #58 on: August 03, 2012, 07:43:13 PM »
prve tri utakmice rutinski po dva komada samo neka nastave tako, ako dobijemo turke mislim da nam prvo mesto u grupi ne gine, o prolazu dalje da ne govorimo bila bi bruka ne proci dalje, a posle nam samo ostaje da stignemo do finala a na tom putu bih voleo da izbegnemo rumune, argentince, hrvate, nemce i tajlandjane  :P

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #59 on: August 04, 2012, 10:27:45 AM »
Svaka cast Gosho samo napred, i nemoj da izbegavas nikog jer smo dosta jaki i trebaju drugi da cvikaju od nas  8) Obavezno Rashinog DL da zoves na SP :)

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #60 on: August 20, 2012, 08:18:36 PM »
U vezi utakmice sa turcima i to sto smo isli sa samo dva napadaca- to je bio deo dobro osmisljene taktike  :P

salu na stranu zbog lose konekcije na poslu nije mi prihvatio izmenu Kovaca i povredjenog Zupana, tako da  je u timu ostao Zupana ( a ja  to nisam primetio) i kompjuter je kasnije automatski umesto Zupana ubacio nekog krivinasa i tako umesto sa tri isli smo sa dva napadaca, i BAS KADA SMO IMALI SAMO DVA NAPADACA U TIMU JEDAN JE MORAO DA SE POVREDI sto se nije povredio neki dc.... sve ovo je bio deo neke zavere koja se sprema za Srbiju ali su se malo zeznuli nisu racunali na Brankovica, zato ako ispadnemo u ranoj fazi tekmicenja nemojte mene da krivite  :P  :P

ovakve greske se  nece ponavljati i zbog ovog propusta sa turcima fudbalski savez srbije je odlucio da kazni selektora sa 100.000 eura sta mislite u ciju kasu su otisle te pare?  :P
« Last Edit: August 20, 2012, 08:22:21 PM by Don Gosha Dunster »

Rasha

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #61 on: August 20, 2012, 08:56:11 PM »
Ja se nesto ne secam da smo kaznjavali selektora.
Nego to on hoce da opere neke pare sto je dobio namestanjem rezultata pa sad kao kaznjen.
I sad tek ja vidim zasto JUVE igra tako slabo.
Sve je to namesteno.
 :P

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #62 on: August 22, 2012, 09:07:06 AM »
Gosha, Rasha, Tole... sve ista mafija! :D

Jedino Karlo posten - radi sa klincima a tu nema/je manje para! ;)
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #63 on: August 24, 2012, 04:15:41 PM »
Izgubismo olako 2 boda, ali ne zbog nase lose igre, mislim da smo ok odigrali mec ali njihov golman je utripovao da je spiderman i uspeo da scuva svoju mrezu (mada i dalje mislim da nam neko radi iza ledja)  :P

malo sam nezadovoljan pokusajima nasih napadaca, nekako su slabo efikasni vise pokusaja imao dmc nego oba napadaca...
 ako imate neki predlog u vezi postavke i strategije recite kako bi smo malo razdrmali ove volove u napadu....

Rasha

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #64 on: August 24, 2012, 04:19:37 PM »
Samo ubaci ti Brankovica i na brini.

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #65 on: August 25, 2012, 05:35:16 PM »
Pa ja ne znam sta traze Bogdanovic i Milic u reprezentaciji,a i Radic je parazit,dajem ti odobrenje da ih slobodno izbacis,zasto li ih drzis u reprezentaciji kad nisu reprezentativnog kalibra?  :-\  :D

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #66 on: September 28, 2012, 08:07:35 PM »
   Jos jedan bod nas deli od svetskog prvenstva, do sada je sve proslo kako treba a za dalje videcemo.
   Formacija koju sam danas koristio 3-4-1-2 se pokazala kao solidna zato sto je dosta napadacki orjentisana, ne znam kako bi se pokazala protiv nekih jacih reprezentacija s obzirom da imamo samo tri igraca pozadi, ako budem u mogucnosti probacu je protiv turaka u zavisnosti od kondicije igraca. 
     ;)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #67 on: October 05, 2012, 03:49:02 PM »
I nije se pokazala ova taktika protiv jaceg protivnika

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #68 on: October 23, 2012, 10:37:45 PM »
  Gledacemo nasu reprezentaciju na jos jednom prvenstvu, sto se tice grupe i nije toliko lose ima dosta tezih reprezentacija, mislim da bi trebali da je prodjemo bez vecih problema mada zna se koliko i botovi mogu  da budu nezgodni.... ako imate neke predloge slobodno pisite jer  lakse cemo zajedno da analiziramo protivnike...

p.s. kako bih voleo da rasturimo belgijance da im vratimo za onaj treci gol iz ofsajda  :P

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #69 on: November 01, 2012, 08:03:21 PM »
Sutra nastavljamo put ka finalu, pobeda nad Belgijom bi po meni znacila i prolaz dalje treba se cuvati  njihovog napadaca Van der nesto   koji je dao 21 gol na 35 meceva ali videcemo kako ce se snaci sa nasom odbranom....necu nista da pricam unapred videcem sta ce biti ... ukoliko ne prodjemo dalje smatracu to svojim velikim neuspehom...

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #70 on: November 01, 2012, 09:41:15 PM »
Ostavi nam fotokopiju licne ovde cisto onako da nam se nadje :))

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #71 on: November 02, 2012, 09:07:31 PM »
ipak nisu uspeli da zustave njihovog Van der Venna, nije uspeo iz igre ali nam je dao gol iz slobodnjaka, misli da sam najvise zeznuo sa formacijom tako da za sutra planiram da izvedem jednog napadaca, dva amc-a, dva krila, mc, i cetvorica pozadi, nekako mi ta formacija deluje najbolje i sa njom smo do sada imali uspeha....
 ne ostaje nam nista drugo nego da pobedimo ili se oprastamo od svtskog, sta god da se desi sutra, raduje me cinjenica da imamo dosta kvalitetnih mladih igraca koji za 2-3 sezone kada steknu malo iskustva sigurno uspeti da doguraju do finala....

Rasha

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #72 on: November 02, 2012, 11:36:03 PM »
ipak nisu uspeli da zustave njihovog Van der Venna, nije uspeo iz igre ali nam je dao gol iz slobodnjaka, misli da sam najvise zeznuo sa formacijom tako da za sutra planiram da izvedem jednog napadaca, dva amc-a, dva krila, mc, i cetvorica pozadi, nekako mi ta formacija deluje najbolje i sa njom smo do sada imali uspeha....
 ne ostaje nam nista drugo nego da pobedimo ili se oprastamo od svtskog, sta god da se desi sutra, raduje me cinjenica da imamo dosta kvalitetnih mladih igraca koji za 2-3 sezone kada steknu malo iskustva sigurno uspeti da doguraju do finala....

Mi i sad imamo tim koji moze do finala.

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #73 on: November 03, 2012, 09:36:59 PM »
kako su poceli danas mislio sam da ce utakmica protiv madagaskara biti revijalnog karaktera... krivo mo je sto nisam ovu formaciju koristio protiv belgije da ih dobijemo pa da sada mogu da ubacim ovu decu sto sam poveo... sutra igramo sa istom formacijom samo sto ce u napadu utakmicu poceti Zupan, i bas sada dok sam gledao kako cemo sutra primetih da Zupan moze da igra kao AMR pa mi zao sto ga nisam testirao na toj poziciji jer ima dobre ocene za tu poziciju plus zavrsnicu sto bi sa taktikom orjentisanom na napade preko krila po meni bar dalo rezultata. sad je kasno za eksperimentisanje ali bice prilika. 
ocekujem  pobedu sutra, nadam se da nas ovaj bot nece iznenaditi....

Don Gosha Dunster

  • Youth team
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #74 on: November 04, 2012, 10:35:31 PM »
nemam sta da kazem za danasnju utakmicu igrali smo protiv bota a sa njima se nikad ne zna...
sledece kolo sa belgijom ako nocas ne promene kao i prosle svetsko prvenstvo, Brankovic zbog kartona propusta sledeci mec,  dajte neki predlog koji formaciju bi mogli da koristimo