Author Topic: Fudbal u balonu (Beograd)  (Read 33244 times)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Fudbal u balonu (Beograd)
« on: October 31, 2013, 12:41:36 PM »
TERMIN ZA FUDBAL JE
Petak od 18:00 do 19:00

  Fantastic team - Kendes team
1-1-16

4-0-1



Cena termina je 5000 dinara Balon je ovaj Trudbenik

NAPOMENA!!! Ako je neko sprecen da dodje neka me obavesti preko PP-a da znam da nadjem zamenu.





« Last Edit: April 11, 2014, 06:25:28 PM by karlooo »

lazarini

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #1 on: October 31, 2013, 12:49:20 PM »
Ja sam Karlo vrlo zainteresovan za ovako neku organizaciju... Igra mi se fudbal, a imam slican problem sa skupljanjem ekipe.. Najverovatnije bih mogao i da povedem jos nekoga... Vidim da si ti vec napomenuo te stvari, ali ako igramo fudbal sportski, drugarski, radi rekreacije i razonode, onda sam potpuno za, bez preterane tenzije i "krljanja" po terenu... :))) Mada, iskreno, ja sam od onih koji vole da pobedjuju cak i kad igram ne ljuti se covece, ali onako, sportski, bez toga da se nerviram ili svadjam sa nekim..... Pa tako... :))))

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #2 on: October 31, 2013, 12:55:22 PM »
Onaj ko ne zeli da pobedi bolje da ne dolazi :) Svi idemo na pobedu, valjda je to svrha ovoga ali ne po cenu da se dernjamo sat vremena ili fizicki kacimo i da sa fudbala izlazimo besni.

Posten fudbal, na kraju ruka pobedniku i teramo dalje. Poprckivanje gubitnika je uredu skroz :))

Romanista

  • Youth team
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #3 on: October 31, 2013, 01:02:33 PM »
Evo i ja da se javim :-)
ja sam za s tim da sam ogranicen sto se tice vremena na ponedeljak i petak :-/ to je sto je nazalost ali se nadam da se uklapamo...
U kom ste reJonu grada?? Za Lazu znam da je iz Zemunela, ja sam blizu ( Bezanijska kosa)...

lazarini

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #4 on: October 31, 2013, 01:11:40 PM »
Ja ne mogu ponedeljkom, igram kosarku, ali mi je petak recimo skroz odgovarajuci... Meni generalno vise odgovaraju radni dani nego vikend, cesce sam slobodan (u vecernjim satima, naravno)... Karlo razumeli smo se... Poenta je da se na fudbalu fizicki istrosimo i izadjemo opusteniji i raspolozeniji... A zaprckivanje gubitnika je u redu, cak se i podrazumeva... ;)))

Romanista

  • Youth team
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #5 on: October 31, 2013, 01:51:21 PM »
Odlicno..
Dakle petak nek bude za sada dan za loptanje, satnica- sve posle 16h30...

shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #6 on: October 31, 2013, 02:46:53 PM »
Mada, iskreno, ja sam od onih koji vole da pobedjuju cak i kad igram ne ljuti se covece, ali onako, sportski, bez toga da se nerviram ili svadjam sa nekim.....
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #7 on: October 31, 2013, 02:58:59 PM »
Nismo ni poceli vec problemi:) Lazarini po recima kolege laze, Role pravi probleme oko termina......

Ostao sam duzan lokaciju, Bole? ali motorizovan tako da sam za 10-20min di oces:))

lazarini

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #8 on: October 31, 2013, 05:07:00 PM »
Shomika da bi znao kakav sam ja na terenu, morao bi bar jednom da se nadje sa mnom na istom... Ili u prevodu, bar jednom bi morao da prihvati poziv za neki sport... Ovako, njegovo misljenje je irelevantno... Mozes Karlo onaj chicken dance ponovo da odigras i Shomiki... On ce mozda da igra ako se bude igralo u njegovom dvoristu, u odgovarajucem terminu, i ako bude lepo raspolozen... A ja da pojasnim, to znaci nikad... I ja sam motorizovan, ali nemoj bas u Boru da igramo... :))) Ako biramo termine, bilo koji radni dan osim ponedeljka od 16h na dalje..... I ja sigurno mogu bar jos jednog drugara da povedem... Mozda i vise, ali ajde da  preliminarno racunamo na jednog.... :)))

shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #9 on: October 31, 2013, 09:44:33 PM »
Evo ja se prijavljujem kao povremeni clan. Naravno, pod uslovom da se posle tog fudbala ode na pivo. Ko uleti klizeci, vracam pesnicom! Ionako imam slabe zglobove! :)
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #10 on: October 31, 2013, 10:20:19 PM »
Heheh pa necemo bas toliko da se vozamo, lako cemo da se dogovorimo oko lokacije meni je nebitna. Isto mogu jednog sigurno da rezervise sa mogucnoscu prosirenja spiska ali te dodatne racunamo kao bonus ako neko izda.

Za sad mi treba min 5 GKO masona da se okupi kao kostur ekipe.

Cek mozda je glupo pitinje ali Shomi jel se prijavljujes ili ne? Posto mi nije poznato da si iz BG-a.


shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #11 on: October 31, 2013, 10:28:04 PM »
Prijavljujem se za povremenog clana. Ja sam iz slavne Krivace, ali sa trenutnim prebivalistem u BG-u. Vec nekih 10-ak godina. :)
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #12 on: October 31, 2013, 10:34:40 PM »
Ok nisam povezao, zbunio me CV sa IN-a gde pise adresa...  8)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #13 on: October 31, 2013, 10:56:05 PM »

Romanista

  • Youth team
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #14 on: November 01, 2013, 09:42:54 AM »
Haj priznajte koji ste sa liste??

evo ja da krenem- ja sam ovaj "nepostojeca vrsta" :-D brani mi se do 13 minuta :-D

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #15 on: November 01, 2013, 11:14:16 AM »
Iscimavac ali cenim da nisam ovaj zaostali morski krastavac nego onaj drugi :)

sarad987

  • Professional team
  • **
  • Posts: 88
  • Just Fantastico...
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #16 on: November 01, 2013, 09:53:03 PM »
Haha, nas klan u najavi igra formaciju:
                FC(Paja)
             AMC(Prskalica)

             DMC(Sarad987)
                DC(Rale)
         GK(Mogao bi Rakoc da uleti ovde)
 :P

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #17 on: November 01, 2013, 09:58:18 PM »
Pa vi imate komplet ekipu :) aj zvekni jednu lokaciju gde bi voleo da igras. Rekao sam vec Prskalici ako ste svi hybridi morace klan da se podeli cisto zbog kvaliteta fudbala.  8)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #18 on: November 01, 2013, 11:40:06 PM »
Sto se tice balona koje sam kontaktirao sad preko mail-a dobio sam 2 ponude ostale cekam ili cu ih nazvati za vikend

1. utorak i cetvrtak u 17h, subota 18h, 20h, 22h. BALON-->Enfild Odlican balon, trava vrhunska usluga u balonu isto. Igrao sam tako da znam. Da se ja nesto pitam izabrao bih ovaj balon bez razmisljanja,i svi termini su ok za mene.

2.ponedeljak i cetvrtak od 22:00  BALON-->Corn I ovde sam igrao ali na teraflexu a "travu" sam samo pogledao, navodnici zato sto je etison ne trava. 10x32-36' LCD-a i
Recaro sedista u kaficu a tako losa podloga...
« Last Edit: November 02, 2013, 12:00:19 AM by karlooo »

lazarini

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #19 on: November 02, 2013, 06:29:40 AM »
Karlo ja sam glasao za petak, igrao bih i utorkom ali mi petak malo vise odgovara ako vec biramo... A sto se tice golmana ja se slazem sa obe varijante, kako se dogovorite... Iskreno, ne smeta mi kad se cela ekipa menja na golu, ne smeta mi da malo branim, taman da odmorim, ali ako se dogovorite drugacije mozda i bolje tako da se ne bi prepirali ko ce na gol ako ne razmisljaju svi kao ja... :))
Vreme mi super odgovara...
A sto se tice lokacije, najvise bi mi, logicno, odvovarali Zemun, NBG, Bezanija, ali mi odgavara generalno sve sto je u gradu...
« Last Edit: November 02, 2013, 06:35:48 AM by lazarini »

shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #20 on: November 02, 2013, 08:26:20 AM »
Potpuno se slazem sa Lazarinijevim postom. Samo sto mi petak , ne malo, nego daleko vise odgovara od utorka. Do te mere da utorak (a i cetvrtak) verovatno necu uopste moci. Ali ako se bas dogovorite za te dane, probacu nekako da se uklopim, pod uslovom da je u 17h kako je napisano. Ako je posle 17h, vec sada potvrdjujem da necu moci narednih godinu dana. :)
Takodje bih vise voleo opciju bez stalnog golmana, jer je ta pozicija idealna za odmor, koji ce mnogima od nas povremeno trebati, bar u prvim terminima. Ali ni to nije obavezno, izdrzacemo i bez toga. Bas smo teski za organizaciju... :)
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #21 on: November 02, 2013, 09:40:17 AM »
Jel to pravite ekipu veterana?  :P
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #22 on: November 02, 2013, 09:51:42 AM »
Teski za organizaciju, ma jok samo se tako cini :) Znao sam da je ovo krvav lebac tako da sam spreman na sve.

Da krenem redom, samo je shomi prokomentarisao termine koji su slobodni trenutno i koje sam kontaktirao. Napisite i vi ako vam odgovara npr i neki termin od termina koje budem kacio ovde mozda se uklopimo i za neki drugi dan ili vreme.

Ja sam za Enfild-ove termine slobodan, naravno treba mi lokacija Saradove ekipe.

Ovo za golmana je samo predlog, jer znam koliko je nepopularna pozicija i znam da je dobra za odmor ali nije ni fora da se neko tu odmara a da lopta prolazi kako hoce.

Tad mi je bolja varijanta da se igra na "letece" izmene da svaka ekipa ima bar jednog van terena i da se konstantno rotira, i ako sam zbog ove kombinacije posle 10 termina odlucio da pauziram jer je doslo do problema ipak glasam za nju (delujete mi ozbiljno :)) ). Tad bi se ladili oko 10-15 min za ceo termin svi ali niko ne bi bio duze od 5 min napolju u cugu.

Aj pisite fuzbaleri :))

lazarini

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #23 on: November 02, 2013, 10:03:59 PM »
Cetvrtak 17h idealan termin... A odgovaraju mi i ovi ostali, vise cetvrtak nego utorak, ali.... Necu praviti problem po pitanju termina... :)))

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Fudbal u balonu (Beograd)
« Reply #24 on: November 02, 2013, 11:42:20 PM »
Jel imamo onda dogovor da zakazem il ne? Meni je ok taj termin skroz sad samo drugi da se uklope zbog obaveza.
« Last Edit: November 02, 2013, 11:45:14 PM by karlooo »