Author Topic: 6 SEZONA  (Read 3623 times)

panjcof

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 183
    • View Profile
6 SEZONA
« on: July 09, 2012, 11:29:25 AM »
Pozdrav svima evo stigla je i 6 sezona GKO nadam se jos uzbudljivija nego prethodna!  ;)
Ja naravno kao i do sada napadam duplu krunu ali planiram da napravim i korak vise u WCL-u naravno ako mi zrijeb bude naklonjen  :)
I naravno da ne zaboravim,ocekuju nas izbori za U21 selektora pa se nadam da cu i ubuduce vrsiti tu funkciju s obzirom na sjajne rezultate  do sada, ali na drugima je da to odluce  :D
Puno srece svima!

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: 6 SEZONA
« Reply #1 on: July 09, 2012, 01:01:07 PM »
Ako ponovo postanes selektor mlade reprezentacije poslacu ti koji su najtalentovaniji Crnogorski igraci pa ih isprobaj u prijateljskim utakmicama.

panjcof

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 183
    • View Profile
Re: 6 SEZONA
« Reply #2 on: July 10, 2012, 06:00:29 AM »
Ako ponovo postanes selektor mlade reprezentacije poslacu ti koji su najtalentovaniji Crnogorski igraci pa ih isprobaj u prijateljskim utakmicama.
Hvala puno Rasho bas fino od tebe  :)

Knez

  • Youth team
  • *
  • Posts: 15
  • Uz malo truda,sve se moze postici
    • View Profile
Re: 6 SEZONA
« Reply #3 on: August 22, 2012, 03:22:09 PM »
Samo napred Panjcof, uzimas ove duplu krunu,mada ja bi iskreno voleo da se domognem tog kupa,ali tesko,nisam ja ni blizu toga...1,5m je lepa svota novca :)))) Puno srece u nastavku prvenstva,mada mislim da ti nece trebati  8)

panjcof

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 183
    • View Profile
Re: 6 SEZONA
« Reply #4 on: August 22, 2012, 08:40:17 PM »
Samo napred Panjcof, uzimas ove duplu krunu,mada ja bi iskreno voleo da se domognem tog kupa,ali tesko,nisam ja ni blizu toga...1,5m je lepa svota novca :)))) Puno srece u nastavku prvenstva,mada mislim da ti nece trebati  8)
Dobro nam dosao prijatelju  :)
hvala na lijepim zeljama i nadam se da cemo se sresti u kupu ali u finalu  ;)

Knez

  • Youth team
  • *
  • Posts: 15
  • Uz malo truda,sve se moze postici
    • View Profile
Re: 6 SEZONA
« Reply #5 on: August 23, 2012, 09:09:09 AM »
I ja se nadam u finalu,ne bi voleo pre finala.Iskreno dodatan kesh mi ne bi skodio,ali nisam ja tebi jos ni prici...Samo napred drugar,nadam se tvom uspehu u Svetskom kupu,da prikupimo jos koji poen nasoj zemlji   8)