Author Topic: Braca Medic  (Read 2772 times)

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Braca Medic
« on: August 17, 2012, 04:57:33 PM »
Pozdrav svima! Evo ako netko zeli pogledati nek pogleda, slika govori vise od rijeci!





Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #2 on: August 17, 2012, 06:59:26 PM »
Ko je sad NK Brela :O

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #3 on: August 17, 2012, 08:43:55 PM »
Ko je sad NK Brela :O

Pa to ti je tata od medica ili ujak a mozda i stric nisam bas siguran, uglavnom citava familija igra a mislim da to ustvari igra samo 1 lik!

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #4 on: August 17, 2012, 08:46:26 PM »
Isto se meni dogodilo sa golexom,opatijom i uckom gledam 1 isti ip kad ono otac,sin i kcerka :S :S :S nzn msm ne mogu ja prosudit tko je tko trebali bi adminu poslat kopije osobnih i to je to a ne da ja istrazujem tko su i sta su :S

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #5 on: August 17, 2012, 08:54:22 PM »
ma da je igra prava nema tu osobnih, 1 acc po ip adresi i cao!

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #6 on: August 17, 2012, 09:13:16 PM »
gledaj nije ovo jedina igra gdje sam moderator itd znam kako to ide i sve to znali smo i bannat ako ude frend kod frenda na svoj acc i slicno al ode je drugacije ode admin ne slusa kad mu se govori premalo je aktivan itd al sta ces jbga

Psihoooo

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #7 on: August 23, 2012, 03:25:05 PM »
Pa to ti je tata od medica ili ujak a mozda i stric nisam bas siguran, uglavnom citava familija igra a mislim da to ustvari igra samo 1 lik!
     pre los si ... bice da si policajac kad si tako pametan. sve bi nas bana da nemamo premium. jedan klub po ip adresi. ocito nemas familiju.
ja imam i puno nas igra ali nenosim prezime medic i nestanujemo svi na istoj adresi. ali cemo svi kad tad uc u top ligu ja cu se zato pobrinit
 kuzin igricu svaki dan sve bolje i bolje, na kraju ce bit tri familije u top ligi plus marant. i to sve zato sta si bana covika u penziji koji niti nekuzi igricu dobro, nezna engleski niti cemu objekti suze. naravno nezna ni pravila. samo postavit taktiku , kupit i prodat igraca.

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: Braca Medic
« Reply #8 on: August 23, 2012, 05:08:52 PM »
Vidi znam ja te fore, prosao sam ih odavno, svi imaju brdo brace i onda igraju jos i tata i mama baba i ostala kompanija i onda koji klub bude najbolji taj ostane a ostali se ugase.

Ako je vec u penziji i dosadno mu je pa nek ide na pecanje i nek se ostavi onog o cemu nema pojma, kad vec ne moze prcati!