Author Topic: Chat Room - Uzivajte!!!  (Read 42077 times)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #50 on: June 12, 2012, 06:42:08 AM »

ultra_rosso_nero

  • National Team
  • ***
  • Posts: 135
  • "Ultras way of life! "
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #51 on: June 12, 2012, 11:55:58 AM »
Pozdrav iz Crne Gore !!!!! :)))))))))))

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #52 on: June 12, 2012, 12:20:09 PM »
Evo sad i ja dodjoh trkom da vidim rezultate :) Hvala, Milovane, i ti da si prosao znas da bi bilo zasluzeno. Imali ste super derbi danas, a ja sam bas imao srece i u polufinalnom zrijebu. Sad cemo vidjeti moju pravu snagu (doduse imam MOTS), al je bas lijepo kad ti je prvi pravi test u Kupu u finalu :)
Predo, svaka cast. Dobit ovog maga i sa MOTSom je velika stvar. Vidimo se u finalu, puno je toga u igri, al se ipak nadam fer borbi do zadnje minute :)
Hvala Todore, na lijepim rijecima.Ja sam iskreno ocekivao jednog lakog protivnika ili u 1/4 finalu ili u 1/2 finalu.Medjutim,fortuna se okrenula tebi i eto imas sansu da u svom prvom finalu osvojis ovaj bogami vazan trofej (osvajanje Top Levela donosi 1 000 000 G). Preda je jak protivnik, neko ko je uz malo srece napravio ekipu koja je dominantnija od 80% ekipa iz Top Levela a samim tim i cijele zemlje. Ocekujem zanimljivu utakmicu pa neka bolji pobijedi. Posto si ti blagi favorit zbog MOTS-a navijacu za Predu jer smo eto nekako bolji virtuelni drugari,ali mi uopste nece biti krivo ni ako ti uzmes jer ako ostanem bez Top Levela ti ces biti jedini krivac jer si mi uzeo 5/6 bodova,a to ne moze slaba ekipa.  8)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #53 on: June 12, 2012, 01:16:58 PM »
Evo sad i ja dodjoh trkom da vidim rezultate :) Hvala, Milovane, i ti da si prosao znas da bi bilo zasluzeno. Imali ste super derbi danas, a ja sam bas imao srece i u polufinalnom zrijebu. Sad cemo vidjeti moju pravu snagu (doduse imam MOTS), al je bas lijepo kad ti je prvi pravi test u Kupu u finalu :)
Predo, svaka cast. Dobit ovog maga i sa MOTSom je velika stvar. Vidimo se u finalu, puno je toga u igri, al se ipak nadam fer borbi do zadnje minute :)
Hvala Todore, na lijepim rijecima.Ja sam iskreno ocekivao jednog lakog protivnika ili u 1/4 finalu ili u 1/2 finalu.Medjutim,fortuna se okrenula tebi i eto imas sansu da u svom prvom finalu osvojis ovaj bogami vazan trofej (osvajanje Top Levela donosi 1 000 000 G). Preda je jak protivnik, neko ko je uz malo srece napravio ekipu koja je dominantnija od 80% ekipa iz Top Levela a samim tim i cijele zemlje. Ocekujem zanimljivu utakmicu pa neka bolji pobijedi. Posto si ti blagi favorit zbog MOTS-a navijacu za Predu jer smo eto nekako bolji virtuelni drugari,ali mi uopste nece biti krivo ni ako ti uzmes jer ako ostanem bez Top Levela ti ces biti jedini krivac jer si mi uzeo 5/6 bodova,a to ne moze slaba ekipa.  8)
Pozdrav iz Crne Gore !!!!! :)))))))))))

Pozdrav za kolegu ?eti?a  :)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #54 on: June 12, 2012, 02:17:55 PM »
Evo sad i ja dodjoh trkom da vidim rezultate :) Hvala, Milovane, i ti da si prosao znas da bi bilo zasluzeno. Imali ste super derbi danas, a ja sam bas imao srece i u polufinalnom zrijebu. Sad cemo vidjeti moju pravu snagu (doduse imam MOTS), al je bas lijepo kad ti je prvi pravi test u Kupu u finalu :)
Predo, svaka cast. Dobit ovog maga i sa MOTSom je velika stvar. Vidimo se u finalu, puno je toga u igri, al se ipak nadam fer borbi do zadnje minute :)
Hvala Todore, na lijepim rijecima.Ja sam iskreno ocekivao jednog lakog protivnika ili u 1/4 finalu ili u 1/2 finalu.Medjutim,fortuna se okrenula tebi i eto imas sansu da u svom prvom finalu osvojis ovaj bogami vazan trofej (osvajanje Top Levela donosi 1 000 000 G). Preda je jak protivnik, neko ko je uz malo srece napravio ekipu koja je dominantnija od 80% ekipa iz Top Levela a samim tim i cijele zemlje. Ocekujem zanimljivu utakmicu pa neka bolji pobijedi. Posto si ti blagi favorit zbog MOTS-a navijacu za Predu jer smo eto nekako bolji virtuelni drugari,ali mi uopste nece biti krivo ni ako ti uzmes jer ako ostanem bez Top Levela ti ces biti jedini krivac jer si mi uzeo 5/6 bodova,a to ne moze slaba ekipa.  8)
Pozdrav iz Crne Gore !!!!! :)))))))))))

Pozdrav za kolegu ?eti?a  :)
Da ne bude zabune,nisam ja mislio da si ti slepac koji je postavio ekipu,imao srece itd. Osvojio si kup,igrao WCL,igras C ligu gdje ne treba mnogo napora,bez tracenja para (kao ja npr. koji sam u objekte ulozio oko 13 000 000 G od pocetka igrice + 4 000 000 sad za omladinsku=na kraju sezone 17 000 000G) od kojih skoro da i nemam nista na kraju. Poklopilo ti se par situacija da si sa pametnim vodjstvom kluba u rangu mene,Arnela i par igraca koji su dobro kotirani a koji igraju igricu duze od tebe. Svaka cast,sve dok se posteno napreduje nema ko sta da ti prigovori,moze samo da ti pruzi ruku i tacka.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #55 on: June 12, 2012, 10:06:03 PM »
Ne vjerujem ja Milovane da ces ti ispustiti ovu prednost, mada Arnela izuzetno cijenim kao menadzera, dodatno i zbog posla kojeg je u pocetku uradio kao selektor - trebalo je preroviti sve klubove i igrace.
Posteno za navijanje  :) Ma ja sam i previse ostvario za ovu sezonu, finale je stvarno nenadano, pored cinjenice da je donekle i nerealno.
4,5 miliona su tu, VG akademija se gradi odmah po zavrsetku sezone. Nego, znam da je i ti gradis, da te pitam hoces li izvlaciti sve nase igrace (zbog reprezentacije) ?  Ja nisam do sad izvlacio strance.
FK NUERTA (31274)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #56 on: June 13, 2012, 07:04:17 AM »
Ne vjerujem ja Milovane da ces ti ispustiti ovu prednost, mada Arnela izuzetno cijenim kao menadzera, dodatno i zbog posla kojeg je u pocetku uradio kao selektor - trebalo je preroviti sve klubove i igrace.
Posteno za navijanje  :) Ma ja sam i previse ostvario za ovu sezonu, finale je stvarno nenadano, pored cinjenice da je donekle i nerealno.
4,5 miliona su tu, VG akademija se gradi odmah po zavrsetku sezone. Nego, znam da je i ti gradis, da te pitam hoces li izvlaciti sve nase igrace (zbog reprezentacije) ?  Ja nisam do sad izvlacio strance.
Nemamo mi pravo izbora da biramo ove sezone. Samo Premium korisnici mogu da biraju nacionalnost igraca.Posto cu ja ove sezone da dobijem verovatno Premium nalog zbog nekih prevoda ja cu da izvucem domace igrace,ali kad pogledam kako me pojedinci pljuju,dodje mi da me boli *****.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #57 on: June 13, 2012, 08:46:34 AM »
Ne vjerujem ja Milovane da ces ti ispustiti ovu prednost, mada Arnela izuzetno cijenim kao menadzera, dodatno i zbog posla kojeg je u pocetku uradio kao selektor - trebalo je preroviti sve klubove i igrace.
Posteno za navijanje  :) Ma ja sam i previse ostvario za ovu sezonu, finale je stvarno nenadano, pored cinjenice da je donekle i nerealno.
4,5 miliona su tu, VG akademija se gradi odmah po zavrsetku sezone. Nego, znam da je i ti gradis, da te pitam hoces li izvlaciti sve nase igrace (zbog reprezentacije) ?  Ja nisam do sad izvlacio strance.
Nemamo mi pravo izbora da biramo ove sezone. Samo Premium korisnici mogu da biraju nacionalnost igraca.Posto cu ja ove sezone da dobijem verovatno Premium nalog zbog nekih prevoda ja cu da izvucem domace igrace,ali kad pogledam kako me pojedinci pljuju,dodje mi da me boli *****.

Aha, znaci htio ne htio valja nase. Ma to je i bolje, da nastavimo zapoceti sistem.
Vidio sam ono na chatu. Ej, nemoj da te to uopste nervira. Znam da nije svejedno, ali samo furaj dalje. Na kraju krajeva, na chatu i nemoj odgovarati, fino ko ima nesto, nek dodje na forum i nek posta na temi Reprezentacija. Nek ostanu postovi i trag da je neko valjao gluposti.
Ipak, citajuci ono, cini mi se da je ono neko ko vec ima jedan klub, mozda sa 2-3 solidna igraca, jer onaj klub nema sanse da s onim igracima moze nesto da zamjeri.
Pazi, mene je akademija totalno razocarala. Iz OK Akademije prije 2 sezone izvukao 2 igraca sa LA 5, ostalo nista, prosle sezone sa Good izvukao 3 sa LA 5 i 1 sa LA 6 (prodao sam ga, jer mi se nije uklapao). I sta sad ja trebam, sa svojim strasno limitiranim igracima da nesto kenjam ovdje. Pusti to.

Nego, Predo nam se usutio. Izgleda da je u karantinu i priprema taktiku  :)
« Last Edit: June 13, 2012, 08:49:16 AM by nuerta »
FK NUERTA (31274)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #58 on: June 13, 2012, 09:17:27 AM »
Ne vjerujem ja Milovane da ces ti ispustiti ovu prednost, mada Arnela izuzetno cijenim kao menadzera, dodatno i zbog posla kojeg je u pocetku uradio kao selektor - trebalo je preroviti sve klubove i igrace.
Posteno za navijanje  :) Ma ja sam i previse ostvario za ovu sezonu, finale je stvarno nenadano, pored cinjenice da je donekle i nerealno.
4,5 miliona su tu, VG akademija se gradi odmah po zavrsetku sezone. Nego, znam da je i ti gradis, da te pitam hoces li izvlaciti sve nase igrace (zbog reprezentacije) ?  Ja nisam do sad izvlacio strance.
Nemamo mi pravo izbora da biramo ove sezone. Samo Premium korisnici mogu da biraju nacionalnost igraca.Posto cu ja ove sezone da dobijem verovatno Premium nalog zbog nekih prevoda ja cu da izvucem domace igrace,ali kad pogledam kako me pojedinci pljuju,dodje mi da me boli *****.

Aha, znaci htio ne htio valja nase. Ma to je i bolje, da nastavimo zapoceti sistem.
Vidio sam ono na chatu. Ej, nemoj da te to uopste nervira. Znam da nije svejedno, ali samo furaj dalje. Na kraju krajeva, na chatu i nemoj odgovarati, fino ko ima nesto, nek dodje na forum i nek posta na temi Reprezentacija. Nek ostanu postovi i trag da je neko valjao gluposti.
Ipak, citajuci ono, cini mi se da je ono neko ko vec ima jedan klub, mozda sa 2-3 solidna igraca, jer onaj klub nema sanse da s onim igracima moze nesto da zamjeri.
Pazi, mene je akademija totalno razocarala. Iz OK Akademije prije 2 sezone izvukao 2 igraca sa LA 5, ostalo nista, prosle sezone sa Good izvukao 3 sa LA 5 i 1 sa LA 6 (prodao sam ga, jer mi se nije uklapao). I sta sad ja trebam, sa svojim strasno limitiranim igracima da nesto kenjam ovdje. Pusti to.

Nego, Predo nam se usutio. Izgleda da je u karantinu i priprema taktiku  :)
Ne,nisi me razumio.Ako imas Premium nalog onda mozes da biras koje ce ti nacionalnosti biti omladinci.Ako nemas premium to ti odredjuje kompjuter i moze se desiti da izvuces 7 razlicitih nacionalnosti.:)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #59 on: June 13, 2012, 09:19:11 AM »
Ne vjerujem ja Milovane da ces ti ispustiti ovu prednost, mada Arnela izuzetno cijenim kao menadzera, dodatno i zbog posla kojeg je u pocetku uradio kao selektor - trebalo je preroviti sve klubove i igrace.
Posteno za navijanje  :) Ma ja sam i previse ostvario za ovu sezonu, finale je stvarno nenadano, pored cinjenice da je donekle i nerealno.
4,5 miliona su tu, VG akademija se gradi odmah po zavrsetku sezone. Nego, znam da je i ti gradis, da te pitam hoces li izvlaciti sve nase igrace (zbog reprezentacije) ?  Ja nisam do sad izvlacio strance.
Nemamo mi pravo izbora da biramo ove sezone. Samo Premium korisnici mogu da biraju nacionalnost igraca.Posto cu ja ove sezone da dobijem verovatno Premium nalog zbog nekih prevoda ja cu da izvucem domace igrace,ali kad pogledam kako me pojedinci pljuju,dodje mi da me boli *****.

Aha, znaci htio ne htio valja nase. Ma to je i bolje, da nastavimo zapoceti sistem.
Vidio sam ono na chatu. Ej, nemoj da te to uopste nervira. Znam da nije svejedno, ali samo furaj dalje. Na kraju krajeva, na chatu i nemoj odgovarati, fino ko ima nesto, nek dodje na forum i nek posta na temi Reprezentacija. Nek ostanu postovi i trag da je neko valjao gluposti.
Ipak, citajuci ono, cini mi se da je ono neko ko vec ima jedan klub, mozda sa 2-3 solidna igraca, jer onaj klub nema sanse da s onim igracima moze nesto da zamjeri.
Pazi, mene je akademija totalno razocarala. Iz OK Akademije prije 2 sezone izvukao 2 igraca sa LA 5, ostalo nista, prosle sezone sa Good izvukao 3 sa LA 5 i 1 sa LA 6 (prodao sam ga, jer mi se nije uklapao). I sta sad ja trebam, sa svojim strasno limitiranim igracima da nesto kenjam ovdje. Pusti to.

Nego, Predo nam se usutio. Izgleda da je u karantinu i priprema taktiku  :)

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #60 on: June 13, 2012, 09:56:14 AM »
Pa da, i meni je to palo na pamet sa mladim igracima, kad izvucem nekog iz Sijera Leonea da imalo valja, dobice poziv u reprezentaciju i brze se razvijati. Ali, nisam znao da sad to mogu samo Premium igraci. Nema veze, idem ja s nasim pa sta bude. A to za Akademiju, vjeruj mi poslije onoga sto sam izvukao sa Good akademijom, mislio sam odustati od akademije i poceti kupovati, 4 miliona za 4 igraca, al bar znam sta sam dobio, al eto, dajem im jos jednu sansu  :) Ti si super prosao sa mladima, imaces vec za 2 sezone jos bolju i jos vise uravnotezenu ekipu.

Ni ja nemam namjeru nesto pretjerano razbijat glavu za ponedjeljak. I ja sam premasio cilj, a manje vise potencijali ekipa se znaju, tako da karte su otvorene, pa sta bude.
FK NUERTA (31274)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #61 on: June 13, 2012, 10:14:33 AM »
Pa da, i meni je to palo na pamet sa mladim igracima, kad izvucem nekog iz Sijera Leonea da imalo valja, dobice poziv u reprezentaciju i brze se razvijati. Ali, nisam znao da sad to mogu samo Premium igraci. Nema veze, idem ja s nasim pa sta bude. A to za Akademiju, vjeruj mi poslije onoga sto sam izvukao sa Good akademijom, mislio sam odustati od akademije i poceti kupovati, 4 miliona za 4 igraca, al bar znam sta sam dobio, al eto, dajem im jos jednu sansu  :) Ti si super prosao sa mladima, imaces vec za 2 sezone jos bolju i jos vise uravnotezenu ekipu.

Ni ja nemam namjeru nesto pretjerano razbijat glavu za ponedjeljak. I ja sam premasio cilj, a manje vise potencijali ekipa se znaju, tako da karte su otvorene, pa sta bude.

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #62 on: June 13, 2012, 10:20:19 AM »
Super, hvala.
Zasad sve pare idu na VG akademiju i fitness centar, tako da mene nema na pijaci neko vrijeme  :)
FK NUERTA (31274)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #63 on: June 13, 2012, 10:27:46 AM »
Super, hvala.
Zasad sve pare idu na VG akademiju i fitness centar, tako da mene nema na pijaci neko vrijeme  :)

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #64 on: June 13, 2012, 10:51:24 AM »
Super, hvala.
Zasad sve pare idu na VG akademiju i fitness centar, tako da mene nema na pijaci neko vrijeme  :)

Da, i mene bas zanima kakvi igraci tu dodju, mada, zbog dosadasnjeg iskustva, mozda mi tek sad dodju ovi sa LA 7, hahahaha.
Nego, vidis ti da ovaj Bukovina i dalje hladno igra i trguje... :(
FK NUERTA (31274)

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #65 on: June 13, 2012, 11:15:22 AM »
Super, hvala.
Zasad sve pare idu na VG akademiju i fitness centar, tako da mene nema na pijaci neko vrijeme  :)

Da, i mene bas zanima kakvi igraci tu dodju, mada, zbog dosadasnjeg iskustva, mozda mi tek sad dodju ovi sa LA 7, hahahaha.
Nego, vidis ti da ovaj Bukovina i dalje hladno igra i trguje... :(

nuerta

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #66 on: June 13, 2012, 11:23:39 AM »
@Milovan - Hvala, drug, sad kontam.
@Predo - Mislim i ja da ce popiti ban, samo sto sigurno imaju puno posla oko banovanja, po Kini i Tajlandu je to svakodnevna pojava. Nista, ostaje nadati se nekom finom klincu, 4 miliona su to, krvlju i zivcima placena  :)
FK NUERTA (31274)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #67 on: June 13, 2012, 12:24:09 PM »
Super, hvala.
Zasad sve pare idu na VG akademiju i fitness centar, tako da mene nema na pijaci neko vrijeme  :)
Ma dobro nece biti bas 15-20 domacih igraca. :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #68 on: June 13, 2012, 12:29:03 PM »

DirtySnowman

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #69 on: June 13, 2012, 02:26:30 PM »

DirtySnowman

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #70 on: June 13, 2012, 02:45:47 PM »

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #71 on: June 13, 2012, 05:40:34 PM »
Nije u reprezentaciji jer se danas oporavio.Imao je povredu 32 dana.Inace on nam je prvi AML.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #72 on: June 13, 2012, 05:42:19 PM »
E ovako,nisam bio na kompjuteru a sa mobilnog ne mogu da komentarisem. Zalosno.Sta da kazem drugo osim zalosno.Titula je izgubljena i to na kakav nacin.Nije mi toliko krivo sto sam izgubio nego sto sam potcijenio ekipu FC BC. Takticki sam skroz lose stajao plus sam potcijenio znacaj Okay stadiona koji ova ekipa posjeduje.Mnogo,ali mnogo mi je zao.Prekjuce ispadam iz kupa posle vodjstva od 1:0. Danas zasluzeno izgubio utakmicu i izgubio titulu vjerovatno na gol razliku. Ne bi mi toliko bilo krivo da se nisam drzao tako dobro sa rezervnim sastavom i sigruno sam preko 80% utakmica odigrao sa njima i postigao fantasticne rezultate.Nisam u finansijskom smislu mnogo izgubio 250 000,ali gubitak trofeja stvarno boli pogotovu na ovakav nacin. Dvije timske instrukcije sam postavio pogresno,jednu izmjenu i jednu takticku izmjenu pa se nijedna nije izvrsila. U postavci utakmice a i igraca sam izgleda zakazao. Jedan od najboljih igraca FC BC je bio povrijedjen i upravo se danas oporavio. Losa 2 dana za mene i to je to. Cestitke FC BC na pobjedi i fer borbi iz koje ona sama nije puno profitirala ali je zato puno profitirao Arnel. Dalje cestitke Arnelu. Teska srca moram da kazem da je mozda ovako i najpravednije jer je veci dio prvenstva drzao tu celnu poziciju zahvaljujuci mojim kiksevima na pocetku prvenstva.Cestitke i Kuljanima na plasmanu u WCL. Nuerta je ta koja mi je uzela 5/6 bodova ove sezone i prakticno mi uzela titulu. Cestitke i njoj. Tu smo,cekamo novu sezonu,pa da se opet borimo za primat u najjacoj BiH ligi. Hvala svima na podrsci koju su mi pruzili tokom cijele sezone i svima koji su bili uz mene i moju ekipu i od srca nas bodrili i radovali se nasim uspijesima. :)))
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

tajcy

  • Youth team
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Chat Room - Uzivajte!!!
« Reply #73 on: June 13, 2012, 06:25:01 PM »

Predo

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile