Author Topic: Reprezentacija  (Read 72319 times)

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #300 on: May 10, 2014, 10:55:07 PM »
E ako si coveku punio budzet to je potpuno u redu!

On "coveku puni budzet" a mene proziva!?!
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

raketa

  • Professional team
  • **
  • Posts: 52
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #301 on: May 10, 2014, 11:22:45 PM »
 Nigde ja tebe nisam prozvao, mogao si samo sam sebe da prozoves tj to si i uradio jer si uradio ono sto si isticao da je za tebe neprihvatljivo. Zasto si to uradio to samo ti znas
« Last Edit: May 11, 2014, 07:20:09 AM by raketa »

moma3108

  • National Team
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #302 on: May 11, 2014, 02:33:00 PM »
pa ako si tako postupio i nisi nista bolje od kapetana na belu ladju, uzgred ja nisam preveliki fan tog humora sa Selo gori, ladje i slicne stvari. ali nije ti bila primerena reakcija, ali dobro odbrambeni mehanizam, bar si priznao.. za razliku od Crnog..
Ali ovde je tema repka i svako ima pravo da kritikuje, pitanje za DC-a je na mestu, ne treba to svoditi na licni nivo, samo profesionalno odgovoriti :)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #303 on: May 11, 2014, 06:07:11 PM »
Sad je A selekcija stvarno potvrdjena :) Igramo ozbljno protiv Italije.Stvar je prestiza , trening talenata se nastavlja protiv bot reprezentacija.

smile

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
    • Goodfellas
Re: Reprezentacija
« Reply #304 on: May 12, 2014, 08:02:34 PM »
a sta vi imate protiv mog Atanasije Sretenovi?a ? :-\


:):):)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #305 on: May 16, 2014, 04:11:20 PM »
Italija 0:6 Srbija

Dobro je bilo, realno je moglo jos bolje, skripalo u sredini MC+MR...
Idemo dalje protiv BOT reprezentacija dakle trenirci se vracaju u igru.
Napomenuo bi da NEKI menadzeri ne obracaju paznju na spremnost igraca sto nije u redu ajde ovo je sezona prijateljskih utakmica pa ajde al sledece....
Sto se tice mojih primedbi najveca je upucena na Muju Mernika koji je kiksao u svojoj najboljoj statistici (duge lopte).
Imali smo 1 trenirca, Italijani su imali 5 od cega je jedan CA7 a golman je CA5 tako da nisu suprodstavili sastav toliko slab...dok ja realno racunam na promenu 5 igraca za prvi sastav u odnosu na ovaj za takmicarsku sezonu tako da kakav je sastav dobro su i odigrali.Sto se Italijana tice sto je igrao sa tim trenircima...... (sto su rekli u "Ko to tamo peva") - "Niko ga nije terao da drmusa ogradu"  :)

« Last Edit: May 16, 2014, 05:50:20 PM by Ziva »

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #306 on: May 23, 2014, 04:17:16 PM »
Cape Verde 0:5 Srbija

Formacijski odigrano na realizaciju sto je i ispunjeno.To je rezultiralo oslabljenom odbranom i ipak velikim brojem sansi protivnika i pored veceg broja treniraca.Nista znacajno na utakmici....

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #307 on: May 30, 2014, 04:19:48 PM »
Srbija 1:1 Kipar

Rezultat...uzas, da su bar nasi sutirali a nisu...Izblokiran Corbic i Luksic kako su hteli protivnici.
Krila driblala, driblala ali bekovi kvarili zavrsnicu.Lopte i pored instrukcija NISU isle na napadace koliko je trebalo.
NAJVECI problem je bio u sredini (Brankovic i Ivic) gde donekle mogu da razumem Ivic je trenirac....a Brankovic "neiskusan" znaci uzas nam je sredina a bolje nemamo....A drugi kiks su bekovi koji su upropastavali akcije krilima.Rezultat su dodavanja USPESNA 33 - NEUSPESNA 30!!! i to protiv Kipra....a sta bi bilo sa dodavanjima protiv jake reprezentacije ne smem ni da pomislim...
Opcije na bekovima imamo...u sredini nemamo pa ce da se dovijamo kao i uvek....

inajko

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #308 on: May 30, 2014, 05:04:07 PM »
Ma Ivicu malo da dignem snagu(dribling 16 dodavanje 16 tehnika 16 uklizavanje 11 mu je trenutno jbg) pa cemo kreativnost timsku pa jos malo dribling potom sut iz daljine i tako...forsiramo ga maksimalno jbg kad je pr3 isto tako forsiram i ml trenutno sam sa njim zadovoljan tehnickim skilovima i fizickim mada jos ganjam snagu pa cu jos tempo i prelazim na mental sreca pa je on pr4...Forsirao sam ove sezone Srpske klince iz akademije da izvlacim ali na zalost nista zglavnije...
« Last Edit: May 30, 2014, 05:06:53 PM by inajko »

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #309 on: June 06, 2014, 03:42:47 PM »
Estonia 0:3 Srbija

3:0 protiv defanzivnog protivnika po opredeljenju i njihovog raspolozenog golmana.Inace bi bilo 5-6kom u mrezi.
Idemo dalje....

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #310 on: June 13, 2014, 07:06:58 PM »
Serbia 2:0 Puerto Rico

Fudbalska poezija...sta reci kako igramo  8)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #311 on: June 20, 2014, 08:17:22 PM »
Serbia 1:0 Cook Islands

6 treniraca protiv BOT reprezentacije, sasvim solidna igra nasih i sjajan golman kod protivnika za skromnih 1:0. U svakom slucaju POBEDAAAAAA

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #312 on: July 04, 2014, 07:59:34 PM »
Serbia 6:2 Dominican Republic

Atraktivna i napadacka igra naseg tima gde su se istakli i trenirci.Nista znacajno sem da je formacija jako upotrebljiva protiv BOT reprezentacija pogotovo u full sastavu zbog gol razlike...POBEDAAAAAA  8)

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #313 on: July 11, 2014, 03:47:19 PM »
Guam 0:2 Serbia

Nista znacajno...

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #314 on: July 19, 2014, 08:18:57 AM »
Serbia 3:0 Jamaica

...nasi su se vrlo dobro pokazali , trenirci ko trenirci a stariji dobro izneli utakmicu i neutralisali onih par sjajnih pojedinaca Jamajke, da nisu BOT pruzili bi jaci otpor ovako....jos jedna utakmica ostala ...protiv komsija.

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #315 on: July 25, 2014, 07:25:26 PM »
Croatia 2 : 6 Serbia

Odlicno smo odigrali mec protiv jakog protivnika.Pogotovo sto smo igrali 75 minuta sa igracem manje i izdominirali smo. Pohvale za nase bekove bili su odlicni. Ima jos mesta napredak...Sve u svemu lako zagrevanje za kvalifikacije.

Ziva

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #316 on: September 19, 2014, 04:02:26 PM »
American Samoa 0:2 Serbia

Odigrano rutinski, sutevi 15/8 - mogla je jos neka lopta da udje ali OK.Bitno da je takticki odigrano kako treba.
Grupa nam je lagana za snagu nase reprezentacije tako da ne ocekujem neka iznenadjenja.

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #317 on: October 23, 2015, 05:33:49 PM »
##########################################################################
##########################################################################
A reprezentacija sezona (15) i (16)
##########################################################################
##########################################################################

Selektor:  Karlo---> fantastic11

Pozdrav drugari,

Par samo reci o planu i programu. Domaci je tu na meni je da probam da ispratim to.

Plan za SEZONU 15 je treniranje sto veceg broja klinaca koji ce biti od koristi za U21 kao i  za A u narednim sezonama jer ce trebati polako da se menjaju ovi penzosi.

Imamo i dosta igraca koji mogu bar jos 5 sezona da odigraju ili da pomognu u nekoj rotaciji ali im fali iskustvo i takvi ce ove sezone dobijati prednost. Znaci cilj je da istrenirani sa slabim iskustvom dobiju koju zvezdu kao i pilici koji tek trebaju da se razvijaju dobiju znacajne bonuse kroz igranje i naravno iskustvo koje je izuzetno bitno.

Za sva pitanja mozete mi pisati preko PP ili ovde meni sve odgovara.

Papua New Guinea    (0-1)    Serbia

Utakmica rezultatski tanka, posed naravno nas 60%, sutevi nasi 6-3, ali neki klinci su zaigrali od sledece nedelje ocekujem jos nekog da uskoci i tako bice ovo jedna dosadna sezona :D

shomyguca

  • National Team
  • ***
  • Posts: 171
    • View Profile
    • Krivaca United
Re: Reprezentacija
« Reply #318 on: October 23, 2015, 07:29:48 PM »
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #319 on: October 30, 2015, 04:04:00 PM »

Serbia    (0-4)    Malawi

Ubiveni skroz na skroz :) Bot nas osasavio.

moma3108

  • National Team
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #320 on: October 30, 2015, 07:35:19 PM »
evo burazerski da iskomentarisem, ako radimo na duze staze, ajde da radimo onda, samo da se zna da skoro necemo uraditi nista, tek za oko 5 sezona, ovi sto sad igraju ce biti igraci, imao sam npr. konstruktivan predlog da naprvimo od mog DMC a igraca do SP U 21, odbijen je jer se forsiraju talenti, OK, napravicemo od CA 2, CA 4,5, pa ce ti igraci preci u mladu pa ce skociti na 7, pa ce onda te 7 ice da pokidaju sezonu koja je opet kvalifikaciona za U 21, do tada ce MR da igra MC-a u U 21 . . da je odbijeno, e imam igraca spremam ga, bice bolji za SP, ili imam igraca, sad je bolji, NE, ne moze u A zato sto se forsiraju talenti, a U 21 ko sisa, za U 21 trenutno i nije od neke pooci ali do SP a bi svakako bio bolji od MR a na MC u.. tako da zameram to selektoru A reprezentacije..
a dalje mislim da bi bolje bilo da se spremaju neki igraci koji od sledece sezone mogu da igraju u A reprezentaciji posto se igraju kvalifikacije i SP a ne da se podizu ca 2, CA 3..
UKRATKO misljenja sam da u reprezentaciju ne treba da ulaze igraci ispod CA 6, cak ni u nebitnim utakmicama, dovedi ga ti majstor kroz klub na neki nivo, pa ce da igra ako je treniram u pravom smeru, ovako nesto guras ni ne znas na sta ce da lici, niti ce skoro biti od koristi. HVALA.

ps.podrzitre moju kandidaturu, na nekom od svih mogucih sledecih izbora, a ja cu se potruditi da vam kroz rezultate u klubu dokazem da zasluzujem da vodim repku, iako nikad nisam hteo da se zamlacujem sa time, hvala  :)
EDIT: ili mozda ipak necu da se zamlacujem, samo mi je dosao trenutak, vec cu da kritikujem ovako iz neutralne C lige :)
« Last Edit: October 30, 2015, 07:53:41 PM by moma3108 »

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #321 on: October 30, 2015, 08:39:42 PM »
Aj da ne pisem na dva fronta da bacim ovde pa mozda jos neko procita.

Evo sad me ova prica malo cacnula pa udjem ti ja u druge zemlje da vidim kako tamo stoje stvari i dodjem do zakljucka da se Kina vodi nekom vizijom poput moje, da su Poljska  kao i Rumunija takodje tu negde, to je  ukupno 3 titule i Rumunija koja ima dobre rezultate.

Argentina se malo razlikuje ali oni imaju vise mladih tu oko 22 kojima treba iskustva pa mogu da budu malo rigorozniji sto se tice minuta u repki.

Tajland necu da racunam jer oni u U21 sad imaju skoro sve preko milion.

Dalje, ako se pogleda lista nasih LA moze lako da se vidi da su skoro svi u igri, mislim na ove mlade sa najboljim LA. Neke sam izostavio jer nisam video neku korist od njih, to znaci da po meni neki igraci ma sta god radili nece biti od neke koristi za A reprezentaciju posto su evidentno za U21 izvisili.

U drugi kos su ovi koje sam izabrao i koji su MOGUCI da pomognu U21 i da nastave u istom ritmu do A. To je nase najbolje, najboljih ispod 21 imamo oko 32 , a ukupno oko 52 (pisem oko zbog starijeg spiska sa pocetka sezone sad su jos neki izvlacili).

Od ovih 32 klinaca ima duplih pozicija, previse godina a lose utrenirani ili nikako, ima svasta, sto dovodi mene do zakljuck da ako ne iskoristim sad max ove sto su ostali za 5 sezone smo otisli u debeli minus, a i posle.

Polako gubim kompas, imao sam toliko toga za napisati ali sam se pogubio tako da cu lupetati jos malo pa ako treba dopunjavati i ispravljati ako sam se negde pogresno izrazio.

Aj da predjem na "problem" Pozicija DMC nije popularna i nikad nece ni biti nesto preterano popularna, daleko su atraktivniji MC-ovi i mi trenutno imamo dosta DMC igraca koje sam ja izostavio iz raznih razloga, ali aj evo jos jedan pored vec navedenih. Imamo vec neka resenja na DMC koja mogu da odigraju jos par sezona sigurno a posle ako neki dodje doso je ali ce vise da se guraju MC i ja cu pokusati da igram sa MC.

Za U21 ne mogu puno da kazem ali po procenama gledano imamo i na MC i na DMC bolje igrace, kazem i naglasavam po PROCENAMA ne znam kakvi su ali je selektor tako odlucio i necu da se mesam.

Moja politika je jasna bila jos od 2012 kada sam prvi put izabran za selektora i takva je ostala do dana danasnjeg. Neko ce sigurno pomenuti Straleta i da igra zbog iskustva jer ce biti sigurno u timu sledece sezone jer je to nas 17 potencijal na listi, dosta je napredovao i moze da pruzi kvalitetne partije samo ako dobije malo na iskustvu.

Hiljadu sam reci imao ali sma se pogubio, koga zanima sta moze da pise pa da razjasnimo.

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #322 on: October 30, 2015, 08:44:28 PM »

a dalje mislim da bi bolje bilo da se spremaju neki igraci koji od sledece sezone mogu da igraju u A reprezentaciji posto se igraju kvalifikacije i SP a ne da se podizu ca 2, CA 3..


Malo mi je smesno sto nas jedna ploca razdvaja a mi se natezemo preko foruma ali takvo je vreme doslo :D

Koje igrace i kako da spremam za A?

Imamo ovakave tipove:

- Istrenirani sa full iskustvom
-Istrenirani sa skoro full iskustvom
-Istrenirani sa 2-3 do ful iskustva i njih najvise sad koljem jer ubacujem klince
-I poslednji su ovi sad pilici

Samo 3 grupu koljem ali ako njih ne zakinem za malo iskustva neki od ovih klinaca ce izgubiti po meni dosta, a oni su buducnost.

moma3108

  • National Team
  • ***
  • Posts: 134
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #323 on: November 13, 2015, 03:41:44 PM »
ajd i ovde komentar na U 21, sramota, inajko je resio da stavi neke kao potencijale i da digne ruke od kvalifikacija vec u 4 om mecu, to nijedan selektor nema pravo cak ni ovde na igrici, mora da igra do kraja, pa ako zna da postigne uspeh, a ako ne zna trudio se bar, ali ovao, ovako je skandalozno vodjenje, sto nisam ocekivao od tolikog patriote, u nastavku ocekujem ozbiljan pristup pa ako zna uspece, ako ne zna nece, a ova alibi prica mu je ubedljivo najgrdja i skandalozna, nek se potrudi, pa makar poslednji bio.. hvala :)
« Last Edit: November 13, 2015, 03:45:40 PM by moma3108 »

inajko

  • Youth team
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #324 on: November 13, 2015, 05:11:08 PM »