Author Topic: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?  (Read 12284 times)

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« on: May 28, 2013, 01:55:24 AM »
????? ? ????? ?? ?? ?????? ????? ??????? ??? ??? ??? ?? ????????? ????? ????? ??? ??? ?? ?????? ???????? ?? ?????? coffe shop ?    W11 (???? ? ?? ???????????) ??? ??????? ?? ????? ????? ???? ?????????? ?? ???? ?? ???????? ?? ???? ????????? ??? ??? ???? ???? ??? ????? ??? ???? ???? ??? ????? (??????? ???? ?? ????????? ???? ??? ?????? 2 ???? ?? ?? ???:) :) :) ????? ?? ?? ???? ???? ?? ?? 7 ???? ???? ????? ?? ?????????? ?? ????? ?? ???? ?? ?????? ?? ??? ??????...  :)

Igecot

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 261
  • Never GIVE UP !
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #1 on: May 28, 2013, 08:41:39 AM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .
My Team : Coffe Shop      

tucko89

  • National Team
  • ***
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #2 on: May 28, 2013, 09:41:43 AM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .

?? ?????????? ?? ???? ????????? :) ? ?????? ?? ?? ? ???????? ?????? ?? ?????. ??? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ???? ?????? ?? ?????, ????? ??? ?????? ??? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????.

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #3 on: May 28, 2013, 02:33:48 PM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .

?? ?????????? ?? ???? ????????? :) ? ?????? ?? ?? ? ???????? ?????? ?? ?????. ??? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ???? ?????? ?? ?????, ????? ??? ?????? ??? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????.

??? ???????? ?????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ...  :) :) :)

Igecot

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 261
  • Never GIVE UP !
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #4 on: May 28, 2013, 02:38:26 PM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .

?? ?????????? ?? ???? ????????? :) ? ?????? ?? ?? ? ???????? ?????? ?? ?????. ??? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ???? ?????? ?? ?????, ????? ??? ?????? ??? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????.

??? ???????? ?????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ...  :) :) :)

?? ?? ??????  ;)  ::)
My Team : Coffe Shop      

tucko89

  • National Team
  • ***
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #5 on: May 28, 2013, 04:20:29 PM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .

?? ?????????? ?? ???? ????????? :) ? ?????? ?? ?? ? ???????? ?????? ?? ?????. ??? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ???? ?????? ?? ?????, ????? ??? ?????? ??? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????.

??? ???????? ?????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ...  :) :) :)

? ??????? ???????? ...? ?????? ????? ?? ????????? ???? ?? ?????? ?? ??????, ?????? ??????????,?? ??????? ?? ?? ??? ?????? ??? ????????, ???? ? ???? ....?

Astonmk

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #6 on: May 29, 2013, 09:58:24 AM »
??? ?????? ???? ?? ???????? ???????? ?? ????? ? ?????? ???? ?? ?????? ???? ?? ??????? .

?? ?????????? ?? ???? ????????? :) ? ?????? ?? ?? ? ???????? ?????? ?? ?????. ??? ?? ??????? ???? ?? ??????? ???????? ???? ?????? ?? ?????, ????? ??? ?????? ??? ??????? ??? ???? ???? ?? ??? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ?????? ? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????.

??? ???????? ?????? ?? ????? ???? ?? ?????????? ...  :) :) :)

?? ?? ??????  ;)  ::)

 :P :P :P

????? ? ?????????????? ?? ??? ??????? ???????? ???? ?? ????? ? ?????, ???? ????? ???? ?????? ?? 32 ? ?????  ::)

DJNRxx

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
  • El Indians, Los Rojiblancos, Los Colchoneros!
    • View Profile
    • YouTube Channel
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #7 on: May 29, 2013, 11:46:12 PM »
Favoriti vo kupot spored mene bi bile(ili bi sakal da se) Bair,Asamati,Blau(kako po obicno),Tomi/Igec... Kje vidime, ako ne letaat MotS-ovi kako lani XDDDDD

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #8 on: May 31, 2013, 04:48:54 PM »
zato e interesen kupot oti e neizvesen do kraj,inace da kazam deka mots za to cuvam i nekoj da ne se naluti ako iskoristam protiv nego (bilo koj)  :) da ne ispadni posle peder,vakov takov :D  :P

Igecot

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 261
  • Never GIVE UP !
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #9 on: May 31, 2013, 05:17:20 PM »
zato e interesen kupot oti e neizvesen do kraj,inace da kazam deka mots za to cuvam i nekoj da ne se naluti ako iskoristam protiv nego (bilo koj)  :) da ne ispadni posle peder,vakov takov :D  :P

?? ????? ?????? ?? ???????? ????? ???? ?? ???? ?? ?? ?????? (???? ??? ?? ?? ???? ???? )    :)  :)  :)  :)  :D  :D  :D  :'(
My Team : Coffe Shop      

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #10 on: May 31, 2013, 05:54:02 PM »
moe e da si kazam   :),inace sekoj koj so jadi mots kara vrni,samo nekoj nema javno da kazi nekoj ke kazi  :P  e sega jas kaj so mislam deka sum poslab tamu ke klam mots,kaj so mislam deka sum tuka negde ke razmislam,ama od TL koj da se padni so mene da znaj so go ceka   8)

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #11 on: May 31, 2013, 06:53:45 PM »
moe e da si kazam   :),inace sekoj koj so jadi mots kara vrni,samo nekoj nema javno da kazi nekoj ke kazi  :P  e sega jas kaj so mislam deka sum poslab tamu ke klam mots,kaj so mislam deka sum tuka negde ke razmislam,ama od TL koj da se padni so mene da znaj so go ceka   8)

? ?? 3?? 4?? ???? ?? ?? ?? ????? ???? ?? ????? ?  :-\

tucko89

  • National Team
  • ***
  • Posts: 155
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #12 on: June 01, 2013, 10:00:59 AM »
moe e da si kazam   :),inace sekoj koj so jadi mots kara vrni,samo nekoj nema javno da kazi nekoj ke kazi  :P  e sega jas kaj so mislam deka sum poslab tamu ke klam mots,kaj so mislam deka sum tuka negde ke razmislam,ama od TL koj da se padni so mene da znaj so go ceka   8)

? ?? 3?? 4?? ???? ?? ?? ?? ????? ???? ?? ????? ?  :-\

??? ?? ?????? ???? ? ?? 3-4 ????, ??? ????? ? ????? ?? ????? ?? ?? ?????, ? ?????? ???? ? ???? ?????? ?? ?? ???????? :)

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #13 on: June 01, 2013, 03:53:10 PM »
moe e da si kazam   :),inace sekoj koj so jadi mots kara vrni,samo nekoj nema javno da kazi nekoj ke kazi  :P  e sega jas kaj so mislam deka sum poslab tamu ke klam mots,kaj so mislam deka sum tuka negde ke razmislam,ama od TL koj da se padni so mene da znaj so go ceka   8)

? ?? 3?? 4?? ???? ?? ?? ?? ????? ???? ?? ????? ?  :-\

??? ?? ?????? ???? ? ?? 3-4 ????, ??? ????? ? ????? ?? ????? ?? ?? ?????, ? ?????? ???? ? ???? ?????? ?? ?? ???????? :)

??????? ???????? ???? ?? ?????? ...  :) :) :)

investdm

  • Professional team
  • **
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #14 on: June 01, 2013, 04:10:20 PM »
epa so pomin neka vi e :D

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #15 on: June 02, 2013, 12:21:15 AM »
rekov brat,jas ligata i taka ja osvojvam,pa posle ova kolo ako pominam,ako se padni nekoj so mislam deka ke biid tezok go jade stapo   8) poso nema so da zagubam,zato i pisav,nekam da misli nekoj za inaet mu kladov ili nes drugo,isto i mene nekoj da mi stavi nema so da zborvam  :) ,edino mots ne bi koristel primer da ne mi treba utakmicata a da zaebam nekoj,to ne go pram  ;)

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #16 on: June 06, 2013, 02:41:54 PM »
rekov brat,jas ligata i taka ja osvojvam,pa posle ova kolo ako pominam,ako se padni nekoj so mislam deka ke biid tezok go jade stapo   8) poso nema so da zagubam,zato i pisav,nekam da misli nekoj za inaet mu kladov ili nes drugo,isto i mene nekoj da mi stavi nema so da zborvam  :) ,edino mots ne bi koristel primer da ne mi treba utakmicata a da zaebam nekoj,to ne go pram  ;)

??? ??????? ?? ????? ???? ?? ?????? ?? ?? ????   :) :) :)

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #17 on: June 09, 2013, 01:39:12 PM »
motsojte gi cuvam za vas od TL  :P :D

TommyJ

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #18 on: June 10, 2013, 06:38:02 AM »
motsojte gi cuvam za vas od TL  :P :D
I nie gi cuvame za tie od C ligite :)
Macedonia Top Level winner - season 5; season 7
Macedonia Top Level runner up - season 6; season 9

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #19 on: June 10, 2013, 01:01:46 PM »
motsojte gi cuvam za vas od TL  :P :D
I nie gi cuvame za tie od C ligite :)

cisto sumljam deka ako se padnat aktivni od c ke gi cuvat motsojte za tie od top :D :D

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #20 on: June 17, 2013, 06:12:42 PM »
Po denesnoto kolo i zdrebot koje zadovolen koj ne e,ete jas da si kazam prezadovolen so bot, i se nadevam i narednoto ke mi se padni pak toj edniot bot so ke ostani  :) ili da ne e nekoj od TL pak ke bidi ubo  :D

Astonmk

  • Professional team
  • **
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #21 on: June 17, 2013, 07:09:26 PM »
Po denesnoto kolo i zdrebot koje zadovolen koj ne e,ete jas da si kazam prezadovolen so bot, i se nadevam i narednoto ke mi se padni pak toj edniot bot so ke ostani  :) ili da ne e nekoj od TL pak ke bidi ubo  :D
botot so ke ostani e rezerviran za blau sekako ako go pomini na tucko vo pon :P...jas vleguvajki vo prvite 32 si ja ostvariv celta i kupot poveke ne mi e vazen  ::)

senka-

  • Youth team
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #22 on: June 17, 2013, 07:43:22 PM »
abe i mene ne deka mi e vazen,ama ke probam do kaj so mozam da stignam  :) pa ako imam sreka pak finale da si izigram  :D

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #23 on: June 24, 2013, 08:48:49 PM »
Round  6   (01/07/2013 14:00:00)
Home       Away
(B-1) Astonmk   vs   PinkDragon united (C-1)
(Top Level) coffe shop   vs   W11 (Top Level)
(C-9) FK Bitola   vs   Blue Club (Top Level)
(Top Level) F.C. Alexandria   vs   FC Dutlok Gostivar (Top Level)
(B-3) O.T.R   vs   F.C. Bambola (D-1)
(C-9) Bair   vs   Seka4ite (C-1)
(C-8) bitola bt1   vs   Blaupunkt (Top Level)
(Top Level) Diamond United   vs   United VEP (C-4)

CrazyDiamond

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: ??? ?? ???????? ? ????? ????????? ????? ?? ????? ?
« Reply #24 on: June 24, 2013, 08:50:49 PM »
kakvi se mislenjata sega koga se znaj zdrepkata za 8mina finale :D :D jas se nadevam deka ke go pominam baze i polesen protivnik ponatamu  :) :) :)