Author Topic: Oficjalny w?tek reprezentacji  (Read 87088 times)

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #300 on: January 04, 2013, 01:26:33 PM »
Oj tam, ?l?zak fajny;P.
The Magpies

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #301 on: January 05, 2013, 01:10:22 PM »
Oj tam, ?l?zak fajny;P.
Wiedzia?em! :)

Co do meczu ostatniego fail z kreatywno?ci?. Pomys? w mojej g?owie si? narodzi? gdy mieli?my jeszcze gra? 4-2-2-2, ale niestety kontuzja itd i nie uwzgl?dni?em m?odego DMC w tym. My?l?, ?e tutaj le?y wina tak s?abej tej noty.
W przysz?ym tygodniu zagramy tak samo jak dzisiaj, ale w kolejnym trzeba b?dzie si? zastanowi? jak u?o?y? obron? by Kurkowski nadal gra?, a reszta nie straci?a ;)

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #302 on: May 22, 2013, 08:58:42 AM »
W pi?tek ko?czymy pierwsz? rund? kwalifikacji i powoli wchodzimy w rund? rewan?ow?. Na t? chwile jeste?my liderami z 5 pktami przewagi nad drug? Brazyli?.

2 kadencje w ty? nasze wyniki w pierwszej cz??ci to:

Natomiast w ostatniej kadencji:

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #303 on: May 22, 2013, 09:46:42 AM »
Quote
-. Badowski - 1

Deal with it  :-X

Daj asysty!

Kadra jest fejn, jeszcze Franczak ?apie trening. Czy Dudek ma szanse wygry?c dziwnego Kurkowskiego?
The Magpies

mariusz789

  • National Team
  • ***
  • Posts: 210
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #304 on: May 22, 2013, 09:58:35 AM »
G?ska 2 strzeli? nie 1 ;)

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #305 on: May 22, 2013, 10:18:22 AM »
« Last Edit: May 22, 2013, 10:22:35 AM by Ruta »
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #306 on: May 22, 2013, 11:16:18 AM »
Quote
-. Badowski - 1

Deal with it  :-X
Kadra jest fejn, jeszcze Franczak ?apie trening. Czy Dudek ma szanse wygry?c dziwnego Kurkowskiego?
Kurkowski jest coraz lepiej trenowany (tak jak Ruta napisa?). IMO nie ma sensu go wymienia? na Dudka.
A Badowski koks :)

G?ska 2 strzeli? nie 1 ;)
Ale w tych Q tylko raz. Chyba, ?e pomin??em, bo jak patrzy?em to tylko w meczu z Meksykiem trafi? :)

Quote
Niemozliwie sie rozstrzelal ten Bili?ski, to samo ma w klubie, jego tajski w?a?ciciel ca?y czas pieje z zachwytu,lol A my szykowalismy Koprowskiego na jego miejce, ale tu tajski w?ascicel mial nas w d... to my Kopra te?,lol Czyli wychodzi na to ze dopiero Gaska podgryzie kogos z duetu Bili?ski/ Drozdowski.
Quote
PS. moim zdaniem kadra wreszcie jakos gra bo mamy drugiego mocnego MC , czyli Badowskiego. Razem z Bobie?skim potrafi? prawie wszystko. ?eby jeszcze by? jakis przecinak na skrzydle :P.
S? problemy z Bobienskim i jego kondycj?. Ale jak trzeba to zawsze naprawi jego w?a?ciciel - tutaj jest wszystko w porz?dku. W pi?tek go nie wystawie - niech Zielonka zagra, a taj na spokojnie si? wyrobi z kondycj?. Bo tez nie mo?na ca?y czas tego wymaga?. Ew zagadam jeszcze ?e jakby mia? kondycje niech naprawi :)

Quote
Iwan jest ju? fajny :) Moim zdaniem d?ugo b?dziemy czekali na lepszego GK :)

Cieszy mnie odzew na forum, ?e kto? mia? ch?ci przeczyta? :) Oby teraz sko?czy? t? pierwsz? po?ow? Q z 0 z ty?u :)

mariusz789

  • National Team
  • ***
  • Posts: 210
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #307 on: May 22, 2013, 11:26:54 AM »
racja ten 1 gol by? w U21 dlatego mi sie pochrzani?o;) a co do iwana to nie uwarzacie ?e on ma za s?abe umiej?tno?ci po za bramkarskie ustawienie itp??? ( ja licze ?e fils mu zagrozi)

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #308 on: May 22, 2013, 10:49:14 PM »
Quote
a co do iwana to nie uwarzacie ?e on ma za s?abe umiej?tno?ci po za bramkarskie ustawienie itp??? ( ja licze ?e fils mu zagrozi)

Nie ma jako? super poci?gni?tego, ale moim zdaniem powinno mu to wystarczy?. Zobaczymy czy kto? mu zagrozi :)

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #309 on: May 23, 2013, 11:20:53 AM »
Flis ma LA o 1 mniej i expa w dup? sporo, bez szans. Podejrzewam, ?e wystrzeli nied?ugo jaka? nowa gwiazdka-mutant na GK.
The Magpies

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #310 on: June 12, 2013, 05:01:00 PM »
W sumie zabawne, ?e ten temat nie jest w dziale reprezentacja.
The Magpies

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #311 on: June 12, 2013, 06:06:07 PM »

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #312 on: July 22, 2013, 04:01:40 PM »
To jest juz sklad na potyczke w WC?
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #313 on: July 22, 2013, 06:47:57 PM »
« Last Edit: July 22, 2013, 08:00:01 PM by Ruta »
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #314 on: July 22, 2013, 10:40:27 PM »
Gaska troche zbyteczny tam lepiej wlasnie jakiegos doswiadczaka + jaskulskiego brak a obecny gajos? (1 amr w kadrze 1 mr )
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #315 on: July 23, 2013, 06:47:35 AM »
Z Jaskulskiego to juz dawno Adam zrezygnowa?, ostatnio na AMR gra? Zieli?ski albo Wo?na  bo na lewej nie by?o dla niego miejsca. Gajos jest dopiero 3 w kolejce do gry na prawym skrzydle
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #316 on: July 25, 2013, 05:45:40 PM »
Za duzo do tlumaczenia sie nie mam. Troche braklo czasu, troche niezauwazylem bledu, a moze wlasciwie chcialem ich powolac. Ciezko odpowiedziec :P Mogl to byc Figura i jakis FC, ale nie zamierzam plakac nad rozlanym mlekiem. Bulgarow cisniemy skrzydlami (IMO braknie tego pierwszego AMRa - Zielinskiego), ale powinno byc ok. Zarowno Jaskulski jak i Gajos byliby 3 wyborem na prawym skrzydle, a co do tego czemu nie Jaskulski? Bardziej mi sie Gajos podoba.

Po 3 grupowym bedziemy mysleli co dalej i na czym stoimy. Nie chce poki co oceniac naszej sytuacji czy tez miejsca z ktorego planuje wyjsc z tej grupy (nie przyjmuje do wiadomosci braku naszego awansu), ale po cichu celuje w 9 pkt.

Pozdrawiam z Czarnogory gdzie dostep do wifi jest ograniczony :) Na meczach nie bede, ale damy rade! Do boju!

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #317 on: July 26, 2013, 04:12:30 PM »
Dobrze ze malediwy mamy teraz a nie Lotwe bo przy remisie z lotwa bysmy byli zdani na laske wynikow ostatniej kolejki (lotwa malediwy). A tak to wygrana z malediwami daje nam mecz o wszystko z lotwa(ktora wg mnie z bulgaria dostanie 3-0)
Empire (23277) - Poland


Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #318 on: July 26, 2013, 04:37:04 PM »
Spokojnie  to tylko GKO, ha ha  Teraz beda 2 ?atwe zwyciestwa . Jakis post?p z Bu?garia tez jest, bo strzelil?my im 2 gole. :)
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #319 on: July 28, 2013, 06:33:49 PM »
Grupa poszla nie po mojej mysli, wiec postaram sie bardziej w kolejnych rundach. Skromnie, bo czas mi nie pozwala, ale taktyka gotowa. Do boju! ;)

Adastam

  • National Team
  • ***
  • Posts: 227
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #320 on: August 02, 2013, 12:27:17 AM »
« Last Edit: August 02, 2013, 12:38:09 AM by Adastam »

Waldo

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #321 on: August 02, 2013, 12:38:33 AM »

Harper

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 425
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #322 on: August 02, 2013, 01:42:59 AM »
« Last Edit: August 02, 2013, 01:47:29 AM by Harper »
The Magpies

Ruta

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 1327
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #323 on: August 02, 2013, 05:20:34 AM »
Jestem na wakacjach. Mam tylko telefon .  To sie nie rozpisze .lol
Adam ?adnie podsumowa?.  Wynik dla mni rewelacja. Wygrac WC mo?e wygrac 7-8 druzyn bo sily sa podobne.  Moim zdaniem Tajlandia to ma miejsce w finale z zalozenia reszta bije sie drugie wolne. Nasze wysokie miejsce w rankingu krjow wynika z konsekwwntnych wysokich miejsc w kazsym turnieju.mamy wygrane 1 WC. Nikt nie wygral dwukrotnie. I cos czuje ze gra Argentynie tez nie pozwoli :p.
Ps. Nie tylko mi losowalo obcych. Patrz Prihoda. Tift. Daugherty. Hehe z Prihoda to juz pewnie bysmy  mistrzem ze 3  razy byli

Ale w przypadku Kamila to by? chyba przypadek!
« Last Edit: August 02, 2013, 12:02:38 PM by Harper »
My team Ruta Best (21685)
Winner of World Cup season 5 and season 29
Winner World Club Champions Cup
  season 18

elcura

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 422
    • View Profile
Re: Oficjalny w?tek reprezentacji
« Reply #324 on: August 02, 2013, 07:58:01 AM »
Odnosnie podsumowania dorzuce swoja opinie.
Co do skladu od zawsze mamy linie pomocy slabsza i to jest nasz minus bo zawsze jak tylko zrobiny lepsza linie pomocy to i przeciwnic wchodza na wyzszy etap. Mowie o srodku pola ofc.
Brakuje nam playmakera amc/mc z wykonczeniem.
Co do obecnego skladu jeszcze pare rzeczy, GK jak na swoj potencjal zachycal dcki zawodzily wedlug mnie a szczsgolnie mnie sobiech rozczarowal bo knypki rozczarowaly mnie juz za moich rzadow :p. Stawski gral dobrze do argentyny tu juz widac bylo roznice poziomu miedzy nim a przeciwnikiem.
Obronnie bardzo dobry ale brakuje fizycznych nowa generacja powinna go polknac o ile sie ja dobrzezrobi i tu plynnie przechodze dovkrkowskiego...
 Poprawil sie znacznie od czasu gdy gral u mnie ale wciaz to zawodnik ktory polowe akcji puszcza czy to do wrzut czy do strzalow...Patrzac na jego ca i la a na stawskiego oraz ich gre w obronie przepasc jest.
Aml amr spisywali sie dobrze chociaz zielinski z argentyna byl statysta to sao z bulgarami tez czegos brakuje mu. Za moich czasow jaskulski bylw tym dobry ze mecz nie wychodzil a on jedna akcja zmienial oblicze.
Fc chwala za bilinskiego co do gaski to fajnie jest robiony ale jak ktos robi napastnika pod SF i Glowki plus jeszcze drybling i zwinnosc to na koncu moze wyjsc mu sredni grajek we wszystkich 3 departamentach.
Kafrowo madrzejsi bedziemy po losowaniu juniorow. Wtedy trzeba 3-4 zawidnikow wrzucic najlepszych z akademi i ich wciskac po 30 minut w eliminacjach.
Skonczmy z masowym trenowaniem tych samych zawodnikow bo przychodzi do wc i mamy kopie tych samych zawodnikow na danej pozycji i zerowy taktyczny wybor
Modlic sie o dobre losowania a noz jakas perelja amc gk lub mc wypadnie nam :)

Empire (23277) - Poland