Author Topic: Rukometno SP  (Read 7051 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Rukometno SP
« on: January 12, 2013, 03:10:53 PM »
ey ljudi, kako cemo proci danas sa Australcima? ako njih ne dobijemo, bit ce katastrofa..... njih bi morali dobiti........


Sretno decki... i samo borbeno...

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #1 on: January 12, 2013, 10:45:26 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #2 on: January 13, 2013, 08:24:49 AM »
hm, neznam sta da kazem Golex, Goluza se sa dosad svih natjecanja vratio sa medaljama, a kao kiks mu mogu samo naci OI sto nismo osvojili Olimpijske jer smo igrali najljepsi rukomet...... al i tamo je osvojio medalju..... a i onda je bila smjena igraca.....  kao i u Austriji i u Srbiji.......

kazem samo ono sto mislim, ovo je razmjena misljenja, hehe 8)..... ovi klinci sto su sad upali u reprezentaciju  su jako dobri, cak fenomeenalni, a drzali su u saci i Barcelonu i njemce  kad su igrali sa Zagrebom u LP a vodio ih je Goluza.......

ja kazem da im treba dati sansu da vidimo sto ce se dogoditi...... ja samo uzivam u gledanju rukometa..... :)

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #3 on: January 13, 2013, 11:29:50 AM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #4 on: January 13, 2013, 06:08:36 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #5 on: January 13, 2013, 07:42:23 PM »
Ivano je tip igraca kojeg volim, jer igra ljep rukomet.... protiv francuza nas je samo on mogao vuci jer se ne boji uci na narcisa 1na 1... odnosno ide glavom kroz zid, a jos je i rukometni mozart..... i tko ga onda od igraca nebi volio.... al goluza je ili sam odlucio da ga ne zove, ili je balic odlucio da se ne javi.... netice me se sta je bilo.... al je tako kako je.... 

deckima zelim srecu, jer su na svim pozicijama sjajno pokriveni, osim mozda golman i pivot........ hmhm, a to su vazne pozicije..... na vanjskim smo jako dobri kao i krila.....  ja bih ponovno volio novu medalju....

Golex ovo je samo iznosenje mog misljenja, al je cinjenica da je Goluza donio medalje sa velikih natjecanja kao trener..... cini mi se 2 ili 3..... koliko me sjecanje sluzi..... neda mi se sad provjeravati......

ah da francuzi..... daj boze da ih dobijemo ove godine, al oni su nam super tezak protivnik.....  >:( sa ostalima mozemo..... nadam se da cemo se sresti u finalu, ili se uopste ne sretnemo a mi osvojimo prvenstvo..... ;)

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #6 on: January 13, 2013, 08:51:44 PM »
Pouzdano znam da je odluka o nepozivanju Bali?a u repku
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #7 on: January 14, 2013, 09:39:44 PM »
kao sto sam rekao, ne kazem ja das je goluza sjajan trener.... za mene je LINO ?ERVAR sjajan trener, mada danas i potkraj njegova mandata su svi pljuvali po njemu..... Lino je majstor.... sukob BALICA i ternera uvijek je postojao, jer tako se Balic jos vise napalio.... a Balic je sjajan igrac.... Al izbornika se mora postivati a ne sva?ati se sa njime i tako remetiti koncentraciju i sebi i njemu... Ja Balica volim kao i njegov rukomet, al trener je izabrao igrace i  to je to.... Pa goluza bi odmah bio bivsi da nije donio medalje sa natjecanja, a mozda ce i sad postati bivsi jer se krizamo sa teskom skupinom (POLJSKA, SRBIJA, SLOVENIJA), al to cemo tek vidjeti..... Dakle goluza je solidan trener, al trener koji je donio 2 medalje sa velikih natjecanja, a reprezentacija je odlicno igrala (dosad) zato kazem da su na SP otisli nasi reprezentativci sa svojim izbornikom, i dajmo im podrsku KAO STO SI IM TI I DAO.... a ja im tako?er dajem podrskuda budu sto bolji, a goluza postane najbolji trener na svijetu jer ce to znaciti da smo prvaci svjeta......


Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #8 on: January 14, 2013, 10:32:55 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

panjcof

  • National Team
  • ***
  • Posts: 183
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #9 on: January 15, 2013, 06:54:43 AM »
Poz svima  :)
evo i ja bih se umijesao malo u ovu temu ako moze...  :)
gledao sam Hrvatsku u prve dvije utakmice i moram priznati da sam odusevljen kako sve to dobro funkcionise iako igrate bez Balica (po meni najboljeg rukometasa svih vremena)
moje su prognoze da ce te lagano stici do polufinala,a onda ako da Bog i sudije i da osvojite turnir  8)
A ovi moji ako i jednu pobjedu ostvare bicu presrecan  :P
Poz svima!

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #10 on: January 15, 2013, 11:03:58 AM »
Bravo brate Panjcof, lijepo od tebe da si navratio  :-*

Kad tebe imamo kao navija?a, onda moramo uspjeti. Sretno i tvojima i nadam se da se vidimo u finalu  ;)


miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #11 on: January 15, 2013, 10:31:02 PM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #12 on: January 19, 2013, 10:20:22 AM »
danas je jedna od najvaznijih tekmi na turniru...... ako dodijemo igramo sa 4. plasiranim iz susjedne skupine i izbjegavamo POLJSKU SLOVENIJU I SRBIJU...... A to bi znacilo da imamo velike sanse za proc osminu finala..... ako ne pobjedimo- steta, bit ce nam treuze za proci..... dakle decki SRETNO DANAS....

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #13 on: January 19, 2013, 07:51:03 PM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #14 on: January 22, 2013, 09:41:43 AM »

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #15 on: January 22, 2013, 11:03:46 PM »
utakmica koja nam dokazuje koliko smo stvarno jaki.... ako pro?emo Francuze, onda smo prava ekipa.... al problem je sto nas onda ceka Danska...... al to je vec druga prica.... ajmo decki po jos jednu pobjedu......... Sretno decki

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #16 on: January 23, 2013, 08:17:14 AM »
Osobno mislim da nam je Francuska najve?i konkurent . ?ak mislim i da bi Ma?ari mogli izbaciti Dance

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #17 on: January 23, 2013, 09:09:57 AM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #18 on: January 23, 2013, 06:29:58 PM »
ja smatram da jako dobro igramo, tako da Goluza i nije tako los trener.... Ako pro?emo Francuze, onda je to sjajna stvar.... ovako mladi a izbacili bi FRANCUZE..... Francuska mi jej jedna od najmrzih reprezentaccija, valjda je to zbog Karabatica i njihovog igranja ragbija a ne rukometa....

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #19 on: January 23, 2013, 10:35:54 PM »
Sad su na redu Danci

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #20 on: January 24, 2013, 03:07:01 PM »
odlicna igra, bravo decki.... sad dolaze Danci..... a za njih neznam kako  igraju..... njih smo znali pobje?ivati.....

ja mislim da decki idu svojim putem, a da se i ne osvrcu na protivnike.....  mislim da ce proci i ovog teskog protivnika.....

SRETNO DECKI

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #21 on: January 26, 2013, 10:09:58 AM »

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: Rukometno SP
« Reply #22 on: January 28, 2013, 10:26:59 AM »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: Rukometno SP
« Reply #23 on: January 28, 2013, 02:39:37 PM »