Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - FC Vrella

Pages: 1 2 [3] 4
51
Shqipëria (Albania) / Re: VOTO
« on: February 28, 2012, 01:35:53 PM »
nasht veq per inat shkive se e pava njanin qe e kish shkru kosova o serbi per ata po edhe menagjeart e rinj muj me zgjedh kosoven kishin me pas edhe ni zgjedhje mat mir thuj po se ska lidhje kosova o shtet kan shti tulifar ishulli qe se ka as 1 pllam tok e spe shtijn kosoven a? ma mir me shti edhe kosoven kur jemi te puna e gjuhve ajo sprish pun se ka shtete qe e kan gjuhen e njejte kshtu qe spe shoh te arsyshme mo me hi kosova shkaku i gjuhes :P

52
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: February 28, 2012, 01:02:06 PM »
 :)

53
Shqipëria (Albania) / Sezoni i 5-te
« on: February 26, 2012, 08:53:28 PM »
A është duke ju pelqyer sezoni i 5-te,mua po,juve???

54
Shqipëria (Albania) / Re: Sezoni 4
« on: February 03, 2012, 08:42:25 PM »
N'Sezon te 4  q*a ro*t a ne te 5 pres ma shum

55
Shqipëria (Albania) / Re: VOTO
« on: January 31, 2012, 01:37:25 PM »
Votoni ato 3 ekipe qe ♥ ua do me se shumti

56
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: January 31, 2012, 01:35:45 PM »
 :)

57
Shqipëria (Albania) / Re: C'fare dini per postuesin me lart?
« on: December 23, 2011, 10:43:15 PM »
e ka fitu kupen e shqipris ( pa ta marr se la tybe) :P :P :P

58
Shqipëria (Albania) / Re: Albanian U21.!
« on: December 10, 2011, 08:17:07 PM »
DC i hekurt---http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=3940051

59
Shqipëria (Albania) / Real Madrid C.F vs F.C Barcelona
« on: December 09, 2011, 03:58:46 PM »
Jepni mendimin tuaj.

60
Suggestions/Bugs / New idea for transfer market !!!
« on: November 28, 2011, 07:28:38 PM »
Hi,Admin I have an idea for transfer market "for example".I with another club can change player and this maybe can be good thing for clubs who don't have much money to buy a player but he can change it with another one from his club,but if both of clubs are dacord for this transfer  :D
Waiting for answer ???

61
General Discussion(English Only) / Re: GOKICKOFF Records
« on: November 11, 2011, 03:44:32 PM »
CLUB ID:http://www.gokickoff.com/team_overviews.php?club_id=32365
Name of Player:Pansa Jirasirichote

62
General Discussion(English Only) / Re: GOKICKOFF Records
« on: November 11, 2011, 01:53:04 PM »
Oldest Player (maybe):http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=71480

68
GJEJ DO EDHE VET SJAM MENAGJE UNE,TI GJEJ DO PO KREJT JO

69
hej ku jane ata lojtart U-21 qe i kam qu merri Festin se shum te fort jan urime qe je zgjedh per U-21

70
ndaf 2 lojtar MR ne kombtare i paskan 30,31 vjet kshtu qe pa te vjeter qe don e kam ni MR shum i fort osht kqyrja edhe statistikat qe don une po te propozoj sepse ata te dy kokan te vjeter ma mir me pas mosh pak ma te re,ama ndoshta osh ni problem pak i vogel se eshte i lenduar edhe 10 dit dhe shendohshet ID:http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=927451

71
Cfare formacioni duhet te perdorim,cfare taktike,cliet lojtar keni lojtar qe kane talent vetem jepni ID(linkun e tyre) ketu dhe nese jan me te vertet talente ateher do t'i marrim pa ju meangjer te dashur nuk do te kishim mundur qe te ta kualifikojm SHQIPERINE
O SA MIRE ME QENE SHQIPTAR

72
Shqipëria (Albania) / Re: Kurorizohen Fituesit
« on: October 08, 2011, 06:40:11 PM »
Flm,Flm edhe ty BIZZY urime per kete sezon ke qene fantastik te pakten per mua urime edhe mengjereve te tjer:Qlirim,Ibo,Diart,Donat,Festim e shume e shum tjer qe nuk po me kujtohen tani veq vazhdoni SHQIPE ti tregojm botes se kush jemi ne ju pershendes me kengen e NOIZY(otr)-Ku jane shqiponjat me falni adhurues te UNIKKATILIT nese ka ketu.

73
Shqipëria (Albania) / Përshkrimi I Sezonit
« on: October 08, 2011, 03:55:54 PM »
Ne fillim,ne javen e pare e fillova me barazim jo ashtu si prita(fitore).Ne vazhdim forma ime u ngrit dhe kryesoja ne tabel por filloja t'i nenqmoja kundershtaret dhe pastaj i humba disa loje qe nuk duhej t'i humbja.Fundi i sezonit ishte vertet DRAMATIK,kryesuesi ne tabel me kishte ikur shum dhe nuk ksha shanse ta zija me,keshtu qe u desh te luftoja per vend te dyt te cilin e arrita me perkushtim te madh.Une(FC Vrella) dhe FC Teuta po luftonim pe vendin e 2-te,ne kater jave e funit FC Teuta kishte 2 barazime dhe 2 humbje pra i mori vetem 2 pike.Kete gje e shfrytezova shume mire duke arritur 4 fitore ne 4 javet e fundit pra mora 12 pik dhe keshtu edhe me pak fat dola ne vendin e 2.Ne pergjithsi ishte sezon i mie dhe korrekt.B-league me prit se po vije.

74
Shqipëria (Albania) / Albania vs France
« on: September 01, 2011, 01:18:18 PM »
----------------------------------------------------------------------------------Albania vs France-----------------------------------------------------------------------------------
Tifozet e flaket,deshira per pike,deshira per tu kualifikuar,si mendoni ju a mundet kjo SHQIPERI ta mund Francen e Laurent Blanc me yjet e tyre si:    Karim Benzema,Franck Ribéry,Samir Nasri,Eric Abidal,Hugo Lloris,Yann M'Vila,Loic Remy e shume e shume te tjere.Thjesht nje super-ekip me yje .
Lorik Cana premtoj "lufte" 2 shtator,2011 ne stadiumin "Qemal Stafa".Tifozet po presin me padurim kete ndeshje.Cfare mendoni ju shprehuni edhe ju.


"O SA MIRE ME QENE SHQIPTARE O HEJ,O HEJ"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~"FORZZA SHQIPERI NE JEMI ME TY"

75
Shqipëria (Albania) / Re: Rekordi ne Ndeshje
« on: August 23, 2011, 08:31:08 PM »
10 FITORE,5 BARAZIME,1 HUMBJE LIGA C-3 (NE RRUGE TI MIRE PER TE HYRE NE NJEREN NGA LIGAT E "B" E PASTAJ NE 'TOP LEVEL') VENDI I PARE 35 PIKE

Pages: 1 2 [3] 4