Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - FC Vrella

Pages: 1 [2] 3 4
26
Suggestions/Bugs / Re: National jersey(s)
« on: July 27, 2012, 07:45:17 AM »
Good Idea,KRAGRA.

27
Shqipëria (Albania) / Re: U-21
« on: July 21, 2012, 04:41:49 PM »
-------------------------GK---------------------------

------DR-----------DC------DC-----------DL-----

--------------------MC--------MC-------------------

------AMR--------------------------------AML-----

-----------------FC--------------FC----------------


qka po thuni

28
Shqipëria (Albania) / Re: U-21
« on: July 21, 2012, 04:39:42 PM »
spo di duhet me gjet ni DR qka po thuni ju haa

P.S hajde pak ma gjall njerz ne forum ti ndihmojm diartit  8)

29
Shqipëria (Albania) / Re: U-21
« on: July 21, 2012, 02:47:02 PM »
hajt se me hungarin fitojm veq taktika duhet me kan ma sulmuse edhe duhet me lujt me 2 sulmusa edhe une tkisha thin diart p.sh me 4-4-2 qka po   thuni ju  :-\

30
Shqipëria (Albania) / Re: U-21
« on: July 17, 2012, 05:45:56 PM »
hej a skem DR te U-21 hiq a,a nuk  t'vyn per taktiken qe don me perdor diart a qka ::)

31
Shqipëria (Albania) / Re: U-21
« on: July 14, 2012, 09:52:55 AM »
tmir kokan
 8)

32
Shqipëria (Albania) / Re: Albania
« on: July 14, 2012, 08:38:36 AM »
qka pot han bre shnosh me kan njeri loj o kjo  8)

33
Suggestions/Bugs / Re: Additional Feature on Tactic
« on: July 07, 2012, 01:09:27 PM »
+1

34
ARCHIVE / Re: Season 6 + 7 new features - New Academy system.
« on: July 05, 2012, 10:06:41 AM »
Hi ADMIN  :)

This is a great idea,I like it very much.

I have a question for you:

Will be new features there in 6 season ?


35
Suggestions/Bugs / Re: Suggestion ( 3d faces)
« on: June 29, 2012, 05:54:11 PM »
BIG IDEA

36
Suggestions/Bugs / Re: Suggestion ( 3d faces)
« on: June 29, 2012, 02:57:29 PM »
Nice One,+1

I think that N-D-A-F has right,because the actually faces are like annimation faces.

Is better in 3D.

 8)

37
Shqipëria (Albania) / Re: Ekipi i Zemres
« on: June 23, 2012, 07:49:41 AM »
Barcelona me ble Agueron hiq ma shum " :) :) :) aahha

javi martinez edhe alba

38
Shqipëria (Albania) / Re: Ekipi i Zemres
« on: June 21, 2012, 11:43:11 AM »
Messi n real S:hahahahaha qikjo sun trealizohet sbesoj

39
Shqipëria (Albania) / Ekipi i Zemres
« on: June 21, 2012, 11:28:49 AM »
Cilet lojtar do te deshironit t'i shihnit ne ekipin tuj te zemres.Ne Inter do deshiroja te shihja:

Debuchy,Silvestre,Kolarov,Palacio,Destro,me keto blerje do te shihnim nje Inter te ''ricikluar'' dhe te gatshem ne Evrope.

41
Shqipëria (Albania) / Re: Sezoni 5
« on: June 16, 2012, 03:07:22 PM »
mir mir u kan ka pas shum t reja shpresoj ne te 6 tin me pas edhe ma shum  :)

42
General Discussion(English Only) / Re: GOKICKOFF Records
« on: June 15, 2012, 12:52:53 PM »

43
Player Transfer Ads / Players for sale
« on: June 09, 2012, 06:37:17 PM »
Hi everyone my team is FC VRELLA(41827) and I have some players for sale 1 DMC and 1 ML:

DMC:Pathi Pattaraya from Thailand
AGE:27
ID:http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=1884280

---------------------------------------------------------------------------------------------

ML:Rupert Pelley from Barbados
AGE:23
ID:http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=2933128

---------------------------------------------------------------------------------------------

Thank You.

44
Shqipëria (Albania) / And I like ...
« on: May 10, 2012, 12:26:34 PM »
 :)

46
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: March 31, 2012, 10:33:39 AM »
5 ekipe votoni jo me njoftsi,per ata qe menoni qe jane me te miret.S'keni drejte me votu veten.
 :)

47
Shqipëria (Albania) / Olimpique de Marseille vs Bayern Munich
« on: March 28, 2012, 02:53:25 PM »
Olimpique de Marseille vs Bayern Munich

48
Shqipëria (Albania) / AC Milan vs FC Barcelona
« on: March 28, 2012, 02:51:40 PM »
AC Milan vs FC Barcelona

49
Shqipëria (Albania) / Re: Konferenca Per Shtyp
« on: March 19, 2012, 12:41:50 PM »
Ndeshja:FC Vrella VS Kaolini U 17

ID-ja e ndeshjes:2737589

Vendi : FC Vrella Stadium

Paraqitja : 10000

Data : 21/03/2012 (12:00 UTC)

Parashikimi I Kohës : Nxehtë

Kompeticioni : League(B-1)

FC Vrella VS Kaolini U 17,do te jete nje ndeshje ndermjet dy klubeve qe priten te dhurojne nje ndeshje te bukur.FC Vrella pasi qe kete loje e luan si vendas ne FC Vrella Stadium do te jete favorit ne leter por futbolli eshte futboll dhe asnjeher nuk i dihet.Une pres fitore (perveç nese ekipi kundershtar perdor MOTS) dhe e di qe lojtaret e mi mund t'ia dalin,pra pres nje fitore por me mire te flasim ne fushe e jo jashte saj.

Ne fund eshe pak statistika nga te dyja ekipet:
FC Vrella-Ne 4 javet e para ka tri fitore dhe nje barazim,golashenuesi me i mire i kesaj ekipe eshte Rungroj Jirasirichote me 5 gola,kurse asituesit jane Rungroj Jirasirichote dhe Rupert Pelley me nga 2 asiste dhe vlersimin me te madh e ka Rungroj Jirasirichote 7.50.
Kaolini U 17-Ne 4 javet e para ka dy fitore,nje barazim dhe nje humbje,golashenuesi me i mire i kesaj ekipe eshte Ivo Petkovic me 1 gol,kurse asistuesi me i mire eshte Bato Demachi me 2 asiste dhe vlersimin me te madh e ka Agon Tare 7.25.

Parashikimi im eshte:

FC Vrella 2-0 Kaolini U 17.

Faleminderit.

50
Shqipëria (Albania) / Konferenca Per Shtyp
« on: March 19, 2012, 12:21:23 PM »
Këtu mund të postoni çdo informacion te lojës suaj(vetëm në ligë) së ardhshme,me pak fjalë kjo është një mini konferencë për shtyp.

Pages: 1 [2] 3 4