Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - henry148

Pages: [1]
1
Poland / Oficjalny wątek reprezentacji
« on: May 22, 2011, 11:44:38 AM »
Otóż ja wszyscy wiemy od następnego sezonu startują reprezentacje. Jestem już po maturkach więc będę miał troszkę więcej czasu dla tej gry. Jak zauważyłem gracze reprezentacji zostali już wybrani prawdopodobnie na podstawie pensji przez twórców gry. W tym wątku piszemy o sprawach związanych z reprezentacją. Możecie tu podawać grajków, którzy wg was powinni znaleźć się w reprezentacji i grajków, z dużym potencjałem, którzy w przyszłości powinni być podporą reprezentacji. Proszę też o zgłaszanie się chętnych ludzi do treningu reprezentantów.
Piszcie swoje pomysły codo repry i działań z nią związanych

2
Poland / Pytania i odpowiedzi
« on: November 12, 2010, 08:26:49 AM »
Jeśli nie znacie angielskiego zbyt dobrze, a macie jakieś pytania to piszcie je tutaj. Postaramy się na nie odpowiedzieć ;)

3
Poland / Witam wszystkich
« on: November 10, 2010, 06:36:17 PM »
Serdecznie witam szystkich grających. Zachęcam do udzielania się na forum-dysjusji, pytań itp. Gra dopiero się rozwija więc jest dużo niejasności, które razem z waszą pomocą chciałbym rozkminić. Z wszystkich gier online ta najbardziej przypomina mi FM-a dlatego warto w nią grać choć dopiero się rozwija. TAk więc zakładajcie tematy i piszcie, pytajcie jeśli czegoś nie kumacie

Pozdro

Pages: [1]