Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - SKENDERBEU.F.C.REAL

Pages: [1]
1
http://www.gokickoff.com/team_overviews.php?club_id=232070


http://www.gokickoff.com/team_overviews.php?club_id=175973


Please admin act soon, this guy is the same person, same IP login, same cheater both clubs in Top Level albania, plus might mhave more clubs.


Anyone who can help on banning permantly this user is welcome to post in here. Thank you

2
Transfer Blacklist / Cheater in ALBANIA
« on: May 18, 2013, 12:50:00 PM »
http://www.gokickoff.com/team_overviews.php?club_id=175973


http://www.gokickoff.com/team_overviews.php?club_id=232070


Same guy is running both clubs in the Top Level. I have reported this guy so many times. Please sombedy take action, this guy is a very bad cheater and manipulator, owns a lot of clubs and specially this two in Top Level which he uses 4 MOTS.


Same IP, same USER, Same old cheater. Sombody please bann this user

3
Shqipëria (Albania) / EL CLASICO I SHQIPRISE
« on: October 22, 2012, 01:38:40 PM »
Pas nje debutimi serioz ne kompeticionin e Kupes se Shqiprise perballe dy klubeve te Malisheves arrin pikun me finalen e madha ALLA EL CLASICO of ALBANIA, dy ekipet luajn per fitore.Fitoft me i miri :(

4
Shqipëria (Albania) / FINALISTI
« on: June 11, 2012, 01:53:19 PM »
Percaktohet nje nga finalistet e kupes se Shqiperise: REAL SKEBDERBEU, pas nje sezoni spektakolar si dhe nje paraqitje te jashtzakonshme ne kupe arrin ne finalen e kupes se Shqiperise pasi ka siduruar dhe titullin kampion ne ligen c5. asnje humbje e pesuar nga ky ekip ne lige dhe ne kup.


Ky eshte viti i rekordeve.


Forca SKENDERBEU!!!!!!!! :'(

5
Shqipëria (Albania) / Kurorizohen Fituesit
« on: October 08, 2011, 06:31:58 PM »
Duket nje sezon impresiv qe mbaroi mire per disa ekipe te shquara te Shqiperise ne liga te ndryshme ku spikaten: FC REAL SKENDERBEU me nje rekordord te madherishem 21-8-1, si dhe pa dyshim NDAF, DIART VRELLA FESTIM etj ju uroj suksese te gjitheve!!!!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'(

6
http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=2518707 me nje rekord te shkelqyer 16 gola ne 20 ndeshje, per te mos permendur edhe asistet do te jete nje ndihme shume e mire per te shenuar per cdo skuader... :D

7
Shqipëria (Albania) / REAL MADRID apo FC BARCELONA
« on: August 30, 2011, 09:23:38 AM »
Ok ka ardhur koha te tregoni cilli do fitoje dhe do jete skuadra me e mire sivjet. te medhenjte Real Madrid apo jashtoksoret FC Barcelona..

Une mendoje se Real dogs ride with REAL MADRIT dhe Mourinjon e famshem, skuader e forte dhe me e mire se Barcelona >:( >:(

8
Shqipëria (Albania) / Kupa e Shqiperise
« on: August 15, 2011, 05:07:51 PM »
Jane luajtor ndeshjet e raundit te pare te lupes se Shqiperise, nderkohe hidhet edhe shorti per raundin e dyte.

Vetem une nuk kam luajtur ndeshje eleminatore dhe as nuk jam ne roundin e dyte. ndoshta une kapercej direkt ne raundin e trete??

Po juve, pergjigjuni ::) ::) ::)

9
Shqipëria (Albania) / Rekordi ne Ndeshje
« on: August 09, 2011, 06:56:02 PM »
Kush e mban rekordin ne ligat e tyre perkatese.

Une jam  Liga D3 W-8  D-4   L-0 kam   12 ndeshje pa u thyer mendoj se deri tani e mbaj une pasi te gjithe kane humbur nga nje ndeshje..po ju??
 :D

10
Si thoni cuna perkethimi ka dale perfekt, komentimi shume bukur dhe i jep lezet lojes.

Ju lutem jepno mendimet e juaja une them qe ishte shume e bukur dhe emicionuse.

Kjo eshte dhurate nga F.C. Real Skenderbeu, kryesori NDAF qe beri bashkpunimin dhe perkthimin e faqes.

Juve jeni me fat qqe keni do perkehtyese te mire dhe qe kujdesen per te gjithe si NDAF dhe Bizzy.

Lini mendimet tuaja.

11
Shqipëria (Albania) / LOGO dhe te dhena te tjera
« on: May 29, 2011, 01:47:34 PM »
Si jeni te gjithe..Me duhet tju pyes se si mund te upload logon time te ekipit dhe se si mund ti ndryshoj te dhenat e tjera duke perfshire dhe sloganin..Faleminderit

Pages: [1]