Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Topics - FC Vrella

Pages: [1]
1
Shqipëria (Albania) / Best hairstyle :P
« on: August 11, 2013, 04:40:58 PM »
deri qitash n shqipni frizur mat fort nuk besoj qe ka dikush, just like arturo vidal :P

http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=3171870

2
General Discussion(English Only) / New state in GKO world ?
« on: July 24, 2013, 11:56:51 PM »
Hi all.

I want to ask the admin if he can accpet Kosova in GKO world. Kosova is a state wich has about 2 million people and is indenpendent from 17th February 2008. Kosova was in ex-Yugoslavia wich some other states of Balkan, but now is a state and her indenpendence is knowed by 100 (one hundred) states in all over the world and is knowed by states like USA, UK, France, Italy, Germany etc. Maybe some players here from Serbia, Russia, Greece, Cyprus don't accpet this fact wich is true. Kosova is a state like other states and i think you have to accpet us, we aren't different from others. Much players from Kosova are registred here like Albanians, maybe we play more than Albanians do. Admin can you give me an answer ?

3
Shqipëria (Albania) / el Capitano <3
« on: April 29, 2013, 11:25:31 AM »
ANIMO CAPIIIIIIIIIIIIIIIII  :-*

4
Shqipëria (Albania) / Albanian Records
« on: December 10, 2012, 01:23:00 PM »
Ketu mund te shenoni rekordet qe jane arritur ne Shqiperi si p.sh:

Golashenuesi me i mire,asistuesi me i mire,lojtari me me se shumti here i shpallur si ''Man of the Match'' etj...

FILLONI

5
Shqipëria (Albania) / Ekipi i Zemres
« on: June 21, 2012, 11:28:49 AM »
Cilet lojtar do te deshironit t'i shihnit ne ekipin tuj te zemres.Ne Inter do deshiroja te shihja:

Debuchy,Silvestre,Kolarov,Palacio,Destro,me keto blerje do te shihnim nje Inter te ''ricikluar'' dhe te gatshem ne Evrope.

6
Player Transfer Ads / Players for sale
« on: June 09, 2012, 06:37:17 PM »
Hi everyone my team is FC VRELLA(41827) and I have some players for sale 1 DMC and 1 ML:

DMC:Pathi Pattaraya from Thailand
AGE:27
ID:http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=1884280

---------------------------------------------------------------------------------------------

ML:Rupert Pelley from Barbados
AGE:23
ID:http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=2933128

---------------------------------------------------------------------------------------------

Thank You.

7
Shqipëria (Albania) / And I like ...
« on: May 10, 2012, 12:26:34 PM »
 :)

8
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: March 31, 2012, 10:33:39 AM »
5 ekipe votoni jo me njoftsi,per ata qe menoni qe jane me te miret.S'keni drejte me votu veten.
 :)

9
Shqipëria (Albania) / Olimpique de Marseille vs Bayern Munich
« on: March 28, 2012, 02:53:25 PM »
Olimpique de Marseille vs Bayern Munich

10
Shqipëria (Albania) / AC Milan vs FC Barcelona
« on: March 28, 2012, 02:51:40 PM »
AC Milan vs FC Barcelona

11
Shqipëria (Albania) / Konferenca Per Shtyp
« on: March 19, 2012, 12:21:23 PM »
Këtu mund të postoni çdo informacion te lojës suaj(vetëm në ligë) së ardhshme,me pak fjalë kjo është një mini konferencë për shtyp.

12
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: February 28, 2012, 01:02:06 PM »
 :)

13
Shqipëria (Albania) / Sezoni i 5-te
« on: February 26, 2012, 08:53:28 PM »
A është duke ju pelqyer sezoni i 5-te,mua po,juve???

14
Shqipëria (Albania) / VOTO
« on: January 31, 2012, 01:35:45 PM »
 :)

15
Shqipëria (Albania) / Real Madrid C.F vs F.C Barcelona
« on: December 09, 2011, 03:58:46 PM »
Jepni mendimin tuaj.

16
Suggestions/Bugs / New idea for transfer market !!!
« on: November 28, 2011, 07:28:38 PM »
Hi,Admin I have an idea for transfer market "for example".I with another club can change player and this maybe can be good thing for clubs who don't have much money to buy a player but he can change it with another one from his club,but if both of clubs are dacord for this transfer  :D
Waiting for answer ???

17
Cfare formacioni duhet te perdorim,cfare taktike,cliet lojtar keni lojtar qe kane talent vetem jepni ID(linkun e tyre) ketu dhe nese jan me te vertet talente ateher do t'i marrim pa ju meangjer te dashur nuk do te kishim mundur qe te ta kualifikojm SHQIPERINE
O SA MIRE ME QENE SHQIPTAR

18
Shqipëria (Albania) / Përshkrimi I Sezonit
« on: October 08, 2011, 03:55:54 PM »
Ne fillim,ne javen e pare e fillova me barazim jo ashtu si prita(fitore).Ne vazhdim forma ime u ngrit dhe kryesoja ne tabel por filloja t'i nenqmoja kundershtaret dhe pastaj i humba disa loje qe nuk duhej t'i humbja.Fundi i sezonit ishte vertet DRAMATIK,kryesuesi ne tabel me kishte ikur shum dhe nuk ksha shanse ta zija me,keshtu qe u desh te luftoja per vend te dyt te cilin e arrita me perkushtim te madh.Une(FC Vrella) dhe FC Teuta po luftonim pe vendin e 2-te,ne kater jave e funit FC Teuta kishte 2 barazime dhe 2 humbje pra i mori vetem 2 pike.Kete gje e shfrytezova shume mire duke arritur 4 fitore ne 4 javet e fundit pra mora 12 pik dhe keshtu edhe me pak fat dola ne vendin e 2.Ne pergjithsi ishte sezon i mie dhe korrekt.B-league me prit se po vije.

19
Shqipëria (Albania) / Albania vs France
« on: September 01, 2011, 01:18:18 PM »
----------------------------------------------------------------------------------Albania vs France-----------------------------------------------------------------------------------
Tifozet e flaket,deshira per pike,deshira per tu kualifikuar,si mendoni ju a mundet kjo SHQIPERI ta mund Francen e Laurent Blanc me yjet e tyre si:    Karim Benzema,Franck Ribéry,Samir Nasri,Eric Abidal,Hugo Lloris,Yann M'Vila,Loic Remy e shume e shume te tjere.Thjesht nje super-ekip me yje .
Lorik Cana premtoj "lufte" 2 shtator,2011 ne stadiumin "Qemal Stafa".Tifozet po presin me padurim kete ndeshje.Cfare mendoni ju shprehuni edhe ju.


"O SA MIRE ME QENE SHQIPTARE O HEJ,O HEJ"~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~"FORZZA SHQIPERI NE JEMI ME TY"

20
Shqipëria (Albania) / KUIZE FUTBOLLI
« on: August 03, 2011, 06:57:47 PM »
P_ _ _ _ C _O_ _ H lojtar i nje ekipi ANGLEZ kush eshte ?

KARAKTERISTIKAT:I gjat,Sulmues,I rezikshem me koke etj...

Ju lutem jepeni edhe ju nga nje pyetje ne vijim !!!

21
Shqipëria (Albania) / Serie A
« on: August 03, 2011, 08:15:26 AM »
Kush mendoni se do ta fitoj Serie A une mendoj keshtu:

1.INTER
2.MILAN
3.ROMA
4.JUVENTUS
5.NAPOLI
6.LAZIO
7.UDINESE
8. ...

22
Shes keta lojtar cmimi i volitshem 3 GK,1DC,2 FC NE SHITJE ID-ja e Klubit eshte si ne vijim:41827  :)

23
Tregu i transfereve në Shqipëri (Albanian transfer market) / AMC
« on: July 27, 2011, 08:38:40 PM »
Kam nevoj per nje AMC  kam bugjet 144.922 ma tregoni ID e tij dhe do ta blej(patjeter ne se me pelqen)    ;)

Pages: [1]