Author Topic: B2 liga  (Read 23669 times)

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
B2 liga
« on: November 28, 2012, 12:00:09 PM »
Nisam siguran niti koliko je aktivnih managera u ovoj ligi i tu vidim priliku za sebe najaktivniji na transferu sa dva pojačanja i još jednim na putu ako bog da pa se transfer realzira kroz par sati.
objektiv mi je biti među 2
glavni konkurenti bi mi trebali biti sava dolphins,kolpamorte,opatija,vihor i slim shady.mislim da ću kvalitetom odskočiti od drugih i izvrsnom završnicom,odnosno drugim djelom sezone ostvariti svoj objektiv a to je top level liga iduće sezone.


chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #1 on: November 28, 2012, 04:44:32 PM »
evo,ko i uvijek počnem sezonu sa 0:0 a golman im je igrač utakmice ili izgubim.
to mi se već ustalilo.no duga je sezona :-) >:( >:( :'(

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #2 on: November 28, 2012, 08:14:44 PM »
ma vratit ces se ti na pobjednicke staze........ evo ja sam sad pobjedio, a u iducem kolu bit cu sretan ako izvucem bod....

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #3 on: December 16, 2012, 01:34:17 PM »
Evo nakon prvih nekoliko kola da i ja pridodam komentar na ligu u kojoj igram.

Osobno sam, naravno, jako zadovoljan, al s druge strane i depresivan - prvih 7 kola s 7 botova!! Ništa se nije promjenilo u odnosu na prošlu sezonu. Obzirom na prehodno rečeno, pravu sliku mogučnosti momčadi ću znati tek na polusezoni. Ne nadam se napretku u viši rang, ali dobrim rezultatima da.

Sad "analiza":
Opatija se pokazala najjačom i vjerovatno će dočekati kraj prvenstva tamo gdje je sad. Za drugo mjesto najozbiljnije konkurira SlimShady, dok će mu račune nastojat pomrsit grupica od: Delfina, Vihora i mene (nadam se).
Preostala trojica aktivnih: Wrapche, Kranjac i Miki su sigurni u sredini, s šansom da onima iznad pomrse račune, ali su do sada ipak izgubili dosta bodova da bi napali sam vrh tablice.
« Last Edit: December 16, 2012, 01:35:51 PM by paapaak »

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #4 on: December 16, 2012, 04:19:02 PM »
ja sam razočaran ulazkom u sezonu,i nadam se da ću kao i do sad krenuti u niz od jedno 10-15 pobjeda.bumo vidli,nije loše ni bit u sredini za prvu sezonu,ali uvijek pucam na vrh.

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #5 on: December 17, 2012, 08:39:02 AM »
Ajde da i ja par riječi napišem s obzirom da sam istaknut  kao "najjači" u ligi. Trenutno tako ispada, ali do sada sam manje više igrao protiv boot ekipa i jedini meč sa "živim" klubom sam imao gostujući protiv  SlimShady i koji sam iznenađujuće visoko dobio. Neznam razloge podbacivanja dobre ekipe SlimShady-a, no očito sam tom pobjedom (bez MoTs-a) dobio vjetar u leđa. Iskreno, nije mi prioritet povratak u TL, već želim uigrati mlade igrače koje imam, stoga sam ovih dana prodao nekoliko iskusnih igrača (i još neke jako dobre prodajem) i želja mi je mlade uigrati u B ligi, te za sezonu-dvije pokušati se vratiti u Top Level. Inaće, ovako rana i vidljiva prva pozicija je ugodna na oko, no, zasigurno me stavlja za prvoga kandidata protiv kojega će mnogi igrati sa uključenim MoTs-om, pa ta prednost, vrlo često postane i mana :-)
Sad me čeka niz odlučujućih mečeva (miki, pa Kolpamorte i zatim Sava Dolphins) i koji će puno reći o mome timu i poziciji koju ovoga trenutka zauzimam. Liga je bitno jača nego kad sam ja i nje otišao u TL i očito će za par sezona i B liga biti popunjena sa "živim" menađerima, samim time i natjecanje u njoj će biti puno teže ali znatno zanimljivija. Sretno svima!

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #6 on: December 17, 2012, 07:58:14 PM »
vIDIŠ.. VIDIŠ... mots, NE ZVUČI KAO LOŠA IDEJA  ;)

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #7 on: December 22, 2012, 12:59:10 PM »
Papak, baš si....
Lolek, siguran sam da češ  igrati sa uključenim MoTs-om, evo da te upoznam i ja ću protiv tebe danas aktivirati MoTs!!
« Last Edit: December 22, 2012, 03:25:41 PM by Martin_bol »

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #8 on: December 23, 2012, 01:22:25 PM »
Nemoj se sad bunit da si protratija MOTS. Manje-više si osigura prvo mjesto, pa drugi možeš čuvat za kup, zgazija si me ko FAP žabu (zasluženo) i to je to.

Ja tek počinjem igrat (obzirom da je sve ovo do sad mlačenje mrtvog konja - igra protiv botova) pa taktiku tek predstoji savladat, a mojim mladcima fali i skilova da narastu i iskustva da se mogu nosti s bilo kim u TL tako i ako završim drugi (šta sumnjam) to će bit izlet za skupit ekstra keša :)

NAPOMENA: CAPS mi je u prethodnom postu ostao slučajno uključen (pardoniram).

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #9 on: December 23, 2012, 06:23:01 PM »
Ako si me htjeo zbuniti oko trošenja Mots-a u tome si uspio. Aktivirao sam MoTs jer sam bio uvjeren da češ ga ti prvi aktivirati. Zato je meč bio nerealan i nije pravi odnos snaga naših timova. Vjeruj mi da bih više volio da sam igrao bez MoTs-a (ne zbog samog čuvanja) jer bi to tada bilo pravo nadigravanje (što je i smisao ove igre). Imaš dobar tim i fali tvojim igračima malo iskustva, ali to će rasti iz meča u meč, te imaš potencijala za borbu za prve dvije pozicije zajedno sa SlimShade, Vihorom, Savom.., Wrapche.. i NK Kranjac (razlika između 2. i 6. pozicije je samo 6 bodova) tako da će se velika borba voditi za prve dvije pozicije koje osiguravaju ulazak u TL!
A što se tiće zgažene žabe i FAP-a evo i dokaz   :)

p.s.
FAP je na popravku  :-\
« Last Edit: December 23, 2012, 07:52:58 PM by Martin_bol »

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #10 on: December 25, 2012, 12:15:27 PM »
 :'(

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #11 on: December 30, 2012, 05:48:27 PM »
Pozdrav svima! Evo da se i ja javim na forum . Istina je da je ova B 2 liga sve jača . Ja se već treću sezoni borim za prva 2 mjesta  .  Iako igrački i taktički  napredujem  , ali nažalost ne i rezultatski . Opatija se odlijepila i mislim da sigurno ide u Top Level . Za drugo mjesto  će se voditi velika borba između Kolpamortea , SlimShadija , Save Dolpinsa , Wrapča i  mene .  Ako ništa drugo bit če vrlo uzbudljivo prvenstvo!

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #12 on: December 30, 2012, 08:57:38 PM »
Pozdrav jos jednom ljutom konkurentu - sto bi general Von Klinkerkofen reko: KLOP!    ;D

Momcad jaka, jedan od rjetkih klubova u lizi s izgradjenim facilitijima tako da se vidi da se dugorocno razmislja. Bitno je da si ti nama navratio na konfernciju   8)

A to da bi liga trbala bit zanimljiva, vjerujem da si u pravo, a iz perspektive pridoslice iz trece lige, jedino, mogu reci: NAPOKON  ::)

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #13 on: December 30, 2012, 09:55:49 PM »
@ Martin
Supetar Albion je nulu izvuka od mene, savskih delfina i Slima, dok su Pharos i Chico izvukli svoje punte.

If it makes you feel good :-)

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #14 on: December 31, 2012, 07:41:23 AM »
Zaista je lijepo da na ovom mjestu razgovaramo o našoj B2 ligi i što se toliko menadžera uključilo u rasprave.
Ovako, nisam se odlijepio od nikoga (nažalost :-)) jer je razlika između mene i Paapkaa samo 3 boda, jedan moj kiks i prednost se istopi, a kiks će se zasigurno jednom i dogoditi, pogotovo što sam rasprodao večinu iskusnih i kvalitetnih starijih igrača kojih su izvrsno igrali ovih prvih 9-10 kola. Međutim, večinu njih sam već prodao ( i kupio mlade perspektivne igrače, dva teška preko 500K) i ostala su mi još nekoliko koje isto prodajem, od kojih je recimo DL sa levelom 61! Razmišljao sam prije početka natjecanja u B2 da li na nastavim takmičenje sa iskusnima i odlučio sam se za njihovu prodaju i igranje sa mladima i ta odluka će sigurno utjecati na daljnji plasman moga tima.
Narednih par kola pojasniti će situaciju u našoj ligi jer će biti nekoiliko značajnih mečeva za svaki naš tim. Slijedeće 11.kolo manje više svi igramo protiv bootova (osim NK Kolpamorte vs miki01; NK Vihor vs NK Inter Zap.) i mislim da neće biti nekih večih promjena na tablici. Međutim, ti Papak imaš raspored da se ukakiš i tvoji slijedeći protivnici nakon Miki01-a će testirati tvoj tim i pokazati njihovu vrijednost (gost kod Sava Dolphins, domaćin sa Wrapche shar., gostovanje kod SlimShady., domaćin sa NK Vihor i potom gostovanje kod ranije spomenutog jakog boot-a Supetar albion). Mislim da nitko od nas nema tako zgusnut i težak raspored kao ti Paapaak.
Uglavnom, svi još imamo šanse biti prvi ili drugi i uči u TL, odnosno ispasti iz utrke. Zato je ove sezone u sve tri B lige zanimljivo i izjednačena borba za prva dva mjesta!
 ;)

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #15 on: December 31, 2012, 09:54:45 PM »
Moj respekt  za plan i način kako vodiš klub. Mislim da bez jakog ulaganja u mlade i trening ni jedan klub ne može dugoročno opstat na visokom nivou. Inzistiranje na iskusnim igračima, klubovima koji koriste tu strategiju zasigurno daje trenutnu značajnu prednost pred onima koji idu na trening i na mlade igrače. Međutim ta taktika ima razmjerno slabe izglede za dugoročnu uspješnost. Zato sam mišljenja da je idealno nešto između ove dvije strategije gdje je i potreba za izgradnjom mlade škole i ulaganju u nju podjednako važno kao i korištenje nekoliko iskusnih stupova igre. Tko najbolje izbalansira ovo  dvoje ima najbolje šanse za uspjeh na duže staze.

Kad smo kod treninga, imam pitanje za tebe: Koliko sam skužio iz tvog posta, kupuješ mlade igrače za ojačati klub međutim to su več istrenirani igračima, koje jedino nastojiš asimilirati u momčad prije povratka u TL? Nebi li bilo bolje uložiti u trening facilitije: fitnessa i training facilitiesa koji su ionako već na Bad, a ultimativno ići na dizanje mlade škole koja je trenutno jedina koja može pružiti najjače igrače dostupne u igri - na transfer listi, gotovo pa da ih i nema (gotovo ni jedan klub koji je izvukao igrača poviše LA10 ga nije prodavao* - moje paušalno opažanje).

Meni je vesel raspored to je točno, zato sam plandovao prvih 7 kola igrajući samo s botovima - raspored po mom mišljenju i željama je daleko od iaealnog, al takav je, kakav je - moj je :D A to da je tek sad vrijeme da pokažem snagu kluba, ne samo to, nego je ovo ustvari vrijeme kada počinjem igrati GKO jer ovo je do sada bio tutorial - igra protiv botova. Dal ću griješit? Sigurno, samo se nadam ne previše :) - bumo vid'li, rekli su sljepci.

Uglavnom, sretno.

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #16 on: January 01, 2013, 05:05:05 PM »
Svaki koncept koji donosi pobjede tvome klubu je uspješan. Znam da su neki menadžeri iz susjedstva (komšiluka :-)) kupovali isključivo starije i iskusnije igrače (28-29g) koji nisu puno koštali i relativno brzo su se uklopili u timovi. Neki su čak postali prvaci u TL, da bi sezonu poslije ispali iz TL jer su se ti igrači brže trošili. Prije sezonu-dvije mogao si kupiti izvrsnog mladog igrača za iznos koji vrijedi, dok danas prosječnog igrača vrijednosti 450-500K plačaš skoro duplo uz puno veču tjednu plaču nego nekada. S druge strane, ulaganje u objekte je najbolji put za stabilan izvor vlastitog mladog igračkog kadra. To je dugotrajniji put ali najisplatljiviji. Bilo bi idealno već sada imati izgrađene objekte na good, što koliko sam primjetio nitko od nas nema ( ako netko ima, moja isprika) i u TL ući sa kvalitetnom infrastrukturom.  Svatko tko uđe iz B lige u TL bez izgrađenih objekata, vjerujte mi da će postati topovsko meso za iskusnije i puno jače timove. Takvi klubovi će u TL odigrati samo 1 sezonu i ispasti iz nje.
Pogledajte sadašnju tablicu TL; svi B-ligaši koji su ušli u TL nalaze se u zoni za ispadanje, osim ekipe "Predatori" koji je sustavno kroz niže rangove takmičenja, počevši od D lige ulagao u objekte i igrače i tako razvijao klub koji se sada nalazi na vrhu TL!!! Po(r)uka je više nego jasna! Nažalost, veći dio timova, bivših B ligaša koji su ušli u TL ove sezone će ispasti iz nje. Takvu sudbinu sam i ja osjetio igrajući 1 sezonu u TL!

No, međutim, to je jako skupi put, traži puno novca koje malo tko od nas ima. Stoga sam se i odlučio na koncept koji  sada primjenjujem. Imam dovoljan fond igrača da iskusnije-starije igrače mogu prodati i skupljati novac za objekte. Jezgra moje ekipe je jako mlada, za sada sa zadovoljavajućim skilovima koji će s vremenom biti još bolji, a sa time i stječu iskustvo. Zato mi i NIJE prioritet ulazak u TL naredne sezone, već izgraditi sve objekte  do optimalne vrijednosti. Primjer velikog ulaganja u same objete, čini mi se nije dobar. To treba biti izbalansirano (jedanput investirati u igrače, drugi put u objekte...). Imamo primjer u B1 ligi gdje tim Spartaka ima izvrsne objekte, međutim neiskusne mlade igrače koji eto već 3 sezone nemogu osigurati menadžeru ulazak u TL. Vjerujem da, ako ove sezone Spartak neuspije, da će iduće sezone sigurno ući iz B1 u TL i tada će se moći ravnopravno boriti sa iskusnijim timovima
Možda u nečemu griješim, ali će vrijeme pokazati da li (ni)sam u pravu !!!
p.s.
Nadam se da nisam spomentue klubove i menadžere sa biločime uvrijedio. Ako jesam, moja isprika :-)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #17 on: January 01, 2013, 06:43:20 PM »
Evo, nadam se da se necete ljutiti ako i ja kazem neku rjec o svom putu, posto sam ovdje spomenut kao jedan primjer sa dobrim objektima..... naime ja sam relativno kasno usao u ovaj manager, i vjerujem da sam napravio dobar posao sa svojim klubom, tu ne mislim sa svojim rezultatima, vec da sam sasvim solidan klub koji je od samog pocetka isao sa svojom vizijom dizanja kluba, a svi stariji igraci izlazili su iz ekipe kad sam jos mogao dobiti dobre novce za njih, ostala su mi sad samo 3-4 starija igraca koje cu prodat kroz 3-5 kola da mogu dici objekte na jos visi nivo...... ekipa nije iskusna jer su decki tek poceli igrati i tek prosle sezone su dosli u klub, i sad samo vrsimo selekciju i dodajemo nove perspektivnije igrace....... kupujemo 2-3 igraca koja nam trebaju na nekoj poziciji sa sto vecom perspektivom..... ne ganjamo rezultat jer sam svjestan da mi ekipa (kad prodam iskusnije igrace ove sezone) nije dovoljno jaka za TOP LIGU, jer momcad nema iskustva, ali iduce sezone, ili najkasnije za 2 sezone vjerujem da cu imati solidno izbalansiranu ekipu koja (nadam se) ce moci uci u top ligu i ostati u njoj..... dotad ce klub biti skoro pa izgrađen do kraja, jer ja u kušpovinu igraca ne ulazem...... jedino ako mi nije prijeko potreban......

ukljucio sam se sredinom 4. sezone i dosad nisam ozbiljno forsirao napad na TOP LIGU, vec mi je stalni cilj 3. pozicija i izgradnja objekata i akademije koja je bila prva u HRVATSKOJ VERY GOOD, u tome sam uvijek uspijevao, al nisam nijednom usao u TOP LIGU...... nije da se hvalim vec samo kazem kako je to tezak put da se izgradi klub a mora se cekati sa rezultatima, odnosno cucati u predvorju..... ali je sad lijepo voditi mladu i perspektivnu te te, vjerujem, kvalitetnu ekipu......

ja vjerujem da samo tako nasa liga i reprezentacije mogu voditi vazniju rjec u svjetskom GKO, jer losa politika vođenja klubova ne daje nikakve rezultate......


OVO JE SAMO OSVRT NA VOĐENJE NK SPARTAK MALA SUBOTICA.... da sam se malo podsjetio sto sam napravio dosad i sta planiram u buducnosti napraviti....

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #18 on: January 10, 2013, 10:35:54 AM »
tu se vidi moje neiskustvo,tri tekme sa ne bootovima i dvije izgubim sa 3:0 a jedna 0:0 makar mislim da sam postavio ok taktiku.
po svemu sudeći dvije su se ekipe izdvojile i najizgledniji su za ulazak u tl a ja ću morati na to čekati do slijedeće godine u nadi da ću slijedeće piknuti nekog dobrog mladog iz svoje škole.Mislim neću se još predati ali prednost je velika :-)
pappak,kakav ti je ovo napadač 14 golova u 13 tekmi u ligi,svaka čast,brijem da moji nebi zabili tolko u cijeloj sezoni

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #19 on: January 10, 2013, 12:43:44 PM »
Slažem se s tobom ! Prva dvojica su se odvojila i teško da ih iz drugog plana bilo tko može ugroziti . Treba biti strpljiv i čekati drugu priliku

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #20 on: January 10, 2013, 06:18:52 PM »
@chicozg
Habib je "privremeno rješenje" s free transfera da imam nekog sposobnog za utrpat gol dok mi mlađarija ne stasa da postane i ona za to sposobna. Moram reč da me njegov učinak blago iznenadio i ugodno razveselio :) Naravno, ocjene mu nisu neke, al ih ima svugdje i to je bitno.
Što se tiće tvoje taktike, vjerujem da ima prostora za napredak (uostalom i u mojoj također) - na reportu učinkovitosti taktike ti nije prijavilo bonus, a ovako napamet govoreć, sumnjam da je možda razlog u skilovima igrača tj. njihovoj pogodnosti za odigravanje neke taktike.

@pharos
Moram priznat od Slima sam više očekivao  :-[ ponajprije od njega pa me njegov gubitak bodova prilično iznenadio i razveselio  :D
S druge strane meni tek slijede, jedna za drugom, utakmice s 3. i 4. koje uz Martina držim najtežima.
Bilo kako bilo, čak i da projdem u TL tamo bi sljedeču sezonu bio kanta za napucavanje (bar bi svoje ambicije ograničio na taj doseg  8) jer zajednica pomalo napreduje pa več i ove sezone utrka u TLu je neizvjesna i zanimljiva i sve više i više se isplačuju rezultati dugoročnog razmišljanja u vođenju kluba (uz naravno, kvalitetnu taktiku), a nadam se da nečemo morat čekat dugo da se to isto dogodi i u B ligama (vidit ćemo ove "mlade lavove" što tako nestrpljivo čekaju na ligu ovih dana i koliko su na TM-u naučili   :-\ .
Ja se nadam ubrajat u ove "dugoročno pametne" klubove, al vjerujem da nitko osim Martina u ovom trenutku nije spreman za TL, dok ni njega ne čeka cviječe, al mišljanja sam da ima šansu.

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #21 on: January 13, 2013, 06:20:35 PM »
Bilo bi dobro uči u Top Level , pa se boriti  .  Nije tragično ni ispasti iz najjače lige . Svakako treba pokušati , pa što bude . Radim na izgradnji akademije kako bi što kvalitetniji mladi igrači izlazii van , tako sve novce što dobijem koristim u tom smjeru. Zbog toga trenutno nemam mogučnosti nabavljati kavalitetne igrače kroz transfere .

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #22 on: January 16, 2013, 06:48:11 PM »
Prva polovica lige završila . Do kraja bi moglo biti dosta zanimljivo.

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #23 on: January 16, 2013, 10:51:17 PM »
Pharos, imaš pravo. Situacija se toliko zakomplicirala u našoj ligi da če očito biti zanimljivo sve do kraja. Naime, N.K. Kolpamorte je u zadnjem kolu izgubio na domačem terenu od NK Vihor sa 0:1 i to zahvaljujući dobro utrošenom MoTs-u od strane Vihora, koji se ovom pobjedom uključio u borbu za drugu poziciju. Do sada je momčad Kolpamorte-a najviše MoTs-irana, čak 3 puta, što vjerujem dodatno frustrira jako dobrog menadžera Paapkaaa. Prvi MoTs sam  ja iskoristio jer sam prosudio da će i Paapaak isto iskoristiti (nažalost, moja kriva prosudba) i iz sadašnje perspektive, čini mi se da je to ipak bio dobar potez. Zahvaljujući iskorištenom MoTs-u odmakao sam Kolpamorte-u i pratnji, te je samim time  Kolpamorte postao meta svojim pratiteljima SlimS. i sada Vihoru, koji korištenjem MoTs-a nedozvoljavaju Kolpamorte-u da im pobjegne. NK Kolpamorte očito želi sačuvati MoTs-ove za važnije utakmice u nastavku  lige ili za kup (ukoliko daleko dogura), što može biti pametna odluka i vrijeme će pokazati da li je ispravno postupio. Uglavno, takmičenje u B-2 ligi je postalo jako zanimljivo i razliku koju je moj tim do sada napravio može se sa 2-3 kiksa lako istopiti. Od 2.-og do 5.-tog mjesta razlika je samo 5 bodova i drugi dio "proljetnog" takmičenja sigurno će donijeti zanimljivih mečeva i neizvjesnih rezultata, tako da vjerujem da će do kraja takmičenja u svakom kolu biti bar jedan derby meč. Nezaboravimo, svoju priliku vrebaju Sava, koja je još uvijek u igri za ulazak u TL, kao i Wrapche, koje nešto više zaostaje ali još uvijek može iznenaditi ili poremetiti nečije planove. Zaista nas očekuje jako zanimljiv nastavak takmičenja!
« Last Edit: January 18, 2013, 09:24:04 AM by Martin_bol »

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #24 on: January 18, 2013, 07:05:38 PM »
HUH!
Još bole kosti od svega šta je prošlo preko njih  ::)

Još da preživim, ovaj put s pobjedom, Supetar Albion sljedeče kolo i onda laganini 6 kola gledam kako situacija napreduje kod ostalih aktera (primarno onih ispod mene). Uglavnom, ja iako bjesan na nesreču koja me snašla da sam svakom meta, ipak jako zadovoljan činjenicom da nepreživih 3 MOTSa (iako po kretanju rezultata u zadnjem, izgleda da napredujem  :P ) al svejedno držim 2. poziciju, kojoj se nadam i na kraju.

Usput da podsjetim Martina o onom plakanju kako je protratija MOTS, papak jedan, s jednim MOTSom si osvojija sezonu (što je i bez njega bilo 99% izvjesno) al na ovaj način ti je posao čak i olakšan.

Liga je u drugoj polivici prve polovice sezone postala interesantna (što je i bilo za nadat se obzirom na relativno bezvezan raspored u provoj polovici) i tako će vjerovatno ostat do kraja. Sad ćemo dobit i dodatni tvist početkom kupa i utakmicima u tom natjecanju pa se možda nekome prioriteti promjene (npr. logičano za Martina).
Živi bili pa vidli (a ja osta 2.  8) )