Author Topic: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....  (Read 6621 times)

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« on: January 14, 2013, 09:33:20 AM »
Kako se opet na chatu povela rasprava o igračima koji (ne)igraju u nacionalnim vrstama, molim da na ovom mjestu iskažete možebitne prijedloge vaših igrača, sa slikama skilova. Također pozivam selektore U21 i nacionalne momčadi da odgovore na vaše prijedloge i eventualno ukažu na igrače na koje računaju za obje reprezentacije a još se ne nalaze na spisku nacionalnih vrsta, kao i na sva pitanja koje menadžeri ovdje ili na chatu postave.

P.S.
Zaista nerazumijem neke naše menadžere, uzburkaju situaciju na chatu, govore o svojim igračima koji su, navodno, bolji od onih koji igraju u U-21 ili nacionalnoj momčadi. Upravo zbog njih sam otvorio ovaj post da na jednom mjestu imamo sve takve igrače koji prema njihovom sudu, vrijede više. Nažalost, odziv je razočaravajući! Niti jedan menadžer ali niti jedan od selektora se nisu oglasili

p.s.p.s.
Bio sam postavio sliku sa opisom svoga mladoga DC koji mislim da ima reprezentativnog potencijala. S obzirom  da nema zainteresiranih za raspravu, obrisao sam taj post sa slikom i pokušao sam cijeli ovaj post ukloniti, ali nažalost, ta mogučnost nije mi dozvoljena.
Uglavnom, iz ovoga sam izvukao samo dobru pouku!
Hvala

« Last Edit: January 15, 2013, 09:21:24 AM by Golex123 »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

KBK11

  • Professional team
  • **
  • Posts: 69
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #1 on: February 10, 2013, 05:16:44 AM »
Sry ja ovu temu iskreno nisam ni vidio! Ispricavam se jos jednom!

Evo ovako po tom pitanju da kazem nesto! Niti jedan od managera ne moze tvrditi da je njegov igrac bolji od igraca u repki ako ne zna skillove od igraca iz repke. Moze samo vidjeti koliko on vrijedi a da ima bolje kljucne skilove to ne zna!

Ja sam jos prije rekao da svaku sugestiju i prijedlog primam, da li cu ja taj vas prijedlog uvaziti odlucit cu sam.

Svaki prijedlog za igraca takodjer primam. Evo slobodno stavite vaseg igraca i njegove skillove ako mislite da ima neki vas bolji od nekog iz U21 ovdje u ovoj temi!

Ne rotiram puno igrace u ovoj sezoni u U21 zato sto mi je svaka tekma bitna da pobjedimo i da se plasiramo dalje, zato samo najbolji igraju!

Ispricavam se jos jednom Golexu!

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #2 on: April 07, 2013, 10:24:20 AM »
Evo, nakon što sam postao izbornik naše voljene U-21, naravno, ima onih koji me podržavaju, ali i onih koji me ne podržavaju.
Odlučio sam biti pristupačan te sam odlučio da ću poslušati svaku vašu sugestiju, prijedlog, primjedbu, pohvalu i pokudu, te ću se potruditi da vođenje U-21 bude što uspješnije sa što boljim rezultatima tokom ove sezone. Prvo prijateljske, a zatim kvalifikacije.

Naravno, potičem one koji me ne podržavaju da surađivaju jer oboje profitiramo od toga te razvijamo igrače, te ujedno vodimo repku do pobjede, što bi svima dobro došlo.
Ujedno želim spomenuti (jer je vrijedno spomena) da se zahvaljujem svima što su glasali za mene te mi dali priliku da pokažem kako ću baratati sa našom U-21 repkom.
Želim da svi klubovi i manageri aktivno sudjeluju u promoviranju svojih (po mišljenju) najboljih igrača koji bi mogli igrati u U-21 te da mi pošalju poruku - pa da vidimo kakvi su i da donesem odluku.

Izbor igrača za utakmicu protiv Ruande je već izabran, pa svratite i dajte neke izjave, sugestije i sl. o tome što mislite kakav je poredak pobjedničke jedanaestorice. Trenutno u reprezentaciji (za ovu utakmicu) igraju igrači koji imaju najviše potencijala i najviše nastupa u svojim pripadajučim klubovima.

S obzirom na predhodnog izbornika, puno igrača je promijenjeno te ja pokušavam drugačijim pristupom igračima i reprezentaciji okrenuti vodu na svoj mlin, te postići što bolje rezultate u nadolazećim utakmicama.

I znajte da U-21 (ali i stariji) moraju biti svetinja.

Hrvatska forever!

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #3 on: April 07, 2013, 10:49:18 AM »
E več mi je draže igrat igru kad moremo pričat i malo diskutirat, mene zanima ono šta sam te direktno pita na pm. pa da i ostale uključimo u temu.

Dakle golman U 21 ekipe je po meni največi problem imamo jednog 2/6/2 koji se prodaje i 10ak 5tica od kojih ni jedna nije utrenirana tu smo najtanji najlošiji kako to misliš riješit ?

pozdrav!

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #4 on: April 07, 2013, 10:52:31 AM »
xerexy, to sam primjetio, od previše zla, ja ću pokušati izabrati najmanje da ublažim udar, a druge managere molim da utreniraju svoje golmane te da pomognu reprezentaciji, barem U21 koju ja trenutno vodim (i nadam se do uspjeha).

Pozdrav i tebi!

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #5 on: April 07, 2013, 11:27:49 AM »
Imam ovoga mladoga GK koji se nevidi na Statistici igre (pisao sam na Generalnoj diskusiji o tome i kažu da je to stari bug koji admin nije uklonio i da ima jako puno igrača koji imaju odlične skilove a nisu istaknuti u Statistici igre), kupio sam ga za tokene kada se to moglo učiniti (prije početka 7.sezone). Mislim da sam ga za sada dobro istrenirao i šteta što nije imao bolje CA/LA/PR (5/5/4), no iovako sam zadovoljan i odkada sam ga uveo u tim igra stalno!
Todor Vinković (5958135)


Inače, Statistika igre u Premium account-u izbacuje samo ove mlade hrvatske GK:


Xerexy, o kojemu je to GK riječ, stavi pliz link (iako nemam lovu da ga kupim, možda netko ima, pa neka mu je sa srećom.:-)
« Last Edit: April 07, 2013, 01:00:55 PM by Golex »
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #6 on: April 07, 2013, 12:42:07 PM »
:) vidim predator ga je kupija kasno marko (golex) na kosovo stiže

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #7 on: April 07, 2013, 01:09:16 PM »
:) vidim predator ga je kupija kasno marko (golex) na kosovo stiže
Iskreno, za smiješne novce je prodan, mizernih 178K!!. Čudi me Economic jer mogao je za njega dobiti bar 3 puta više novaca. Čestitke Psihoou na pametnoj i uspješnoj trgovini !
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

toni_marant

  • Professional team
  • **
  • Posts: 51
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #8 on: April 07, 2013, 03:22:08 PM »
Mislim da je ovaj golman trenutno najjači potencijal u Hrvata - Tomica Franjić. On je trenutno u A-reprezentaciji. Kako vidite igra stalno u svom klubu, a i ja sam mu dao šanse u reprezentaciji ( ne puno, ali ipak). Ne znam dokle je dogura u CA, a ima LA 6 i PR 4.

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #9 on: April 09, 2013, 06:08:39 AM »
Pozdrav manageri lijepe nase.Samo da vam se obratim u vezi moje prve utakmice na klupi u-21.Ove igrace sta sam prozvao dajem na test kroz prijateljske utakmice,naravno pratit ce se i klupske aktivnosti.Stvorit cu neku viziju iz ovih utakmica i nadam se naci bar 16 dobrih za predstojece kvalifikacije,naravno pratimo sve igrace u usponu.Za predstojecu utakmicu prvih jedanaest ce biti ovdje iza 19:00 hr vrijeme.

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #10 on: April 09, 2013, 07:59:04 AM »
Izborniče, svaka čast na ovakvom pristupu i otvorenoj kominikaciji.
Ovdje je mjesto gdje treba otvoreno i pošteno razgovarati i predlagati igrače, koji su "nevidljivi" a imaju izvrsne potencijale. Kao što sam već bio rekao, Statistika igre u Premium account-u ne prikazuje sve najbolje igrače, radi se o neotklonjenom bug-u koji najmanje već 2 sezone postoji i admin ga nije riješio (?!).
Stoga ako uočite u drugim stranim klubovima mlade hrvatske igrače sa potencijalom, dojavite izborniku. Siguran sam da još ima neotkrivenih mladih igračkih "dijamanata"!
Bravo izborniče, svaka ti dala !!
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #11 on: April 10, 2013, 05:29:21 PM »
Pozdrav.Evo kako sam najavio javljam se da iznesem pocetnih jedanaest za petak.Nakon danasnje velike pobjede,sada je na redu jos vaznija utakmica.Zapocet cu formacijom4-2-3-1.GK-Brankovic,DR-Bogdanic(pang fc),DC-Kovac(hnk brce),DC-Radic(golex)DML-Gavrilovic(internaconale),MC-Pavlovic(konoba),MC-Zoric(vukovar),AMR-Milutin,Stojanovic(geni kameni),AMC-Mihajlovic(liverpool),AML-Jovanovic(blackan swapers),FC-Svetozar Stojanovic(illuminati).Prva utakmica da isprobam kako ce to zvucati na terenu,ma da se nadam dobro,ali nikad se ne zna,Od prve minute pokusat ce mo nametnuti svoju igru jer ipak ovi momci puni su potencijala.Ako imate kakva pitanja,primjedbe ili nesto slicno,samo se izjasnite,unaprijed hvala vas izbornik.HRVATASKA FOREVER.............POZDRAV..................

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #12 on: April 10, 2013, 07:10:25 PM »
Sretno izborniče! Prijateljske zato i postoje da se provjere svi potencijalni reprezentativci, nove mlade snage i do početka slijedećeg ciklusa svijetskog prvenstva izabrati najbolje i najprilagođenije.
Sigurno je to da svi nečemo, ponekad, biti zadovoljni sa predstavom naših mladim, te predlažem da odmah ne bacamo drvlje i kamenje na izbornika jer i iz poraza se može puno toga naučiti. Stoga, bez pritiska na izbornika i bez zacrtanih ciljeva.  Uvjeren sam da će nas  izbornik češće obradovati sa  pobjedama!
  :)
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #13 on: April 10, 2013, 08:00:37 PM »
imam 19 godina starog DL sa LA7 i PR 3 te vrijednosti od 510 000G te igra svaka utakmicu...... zanima me dal je izbornik zainteresiran za njega ili ne.....

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #14 on: April 11, 2013, 05:46:02 AM »
Pozdrav miro.Vec sam ti objavio da mi trebaju DML i vec imam 2 bolja od tvoga na toj poziciji.Ali svakako ce mo nastavit sve pratit.

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #15 on: April 11, 2013, 07:17:08 AM »
http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=6183853

ovaj moj 4/9/3 17g igra svaku utakmicu, zona obrana je več sad odlična uglavnom to mi je prvi lijevi bek i taj ostaje kod mene dugo vremena, treniran je od prošle sezone :)

Shvačam a ima jačih od njega trenutno no dokazat če se momak za budučnost :P

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #16 on: April 11, 2013, 03:25:51 PM »
ockej, hvala na odgovoru, tako da znam sta ce biti dalje sa njim.....

medic74

  • Youth team
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #17 on: April 12, 2013, 05:55:56 PM »
Vatreno krstenje je iza nas,posto sam odigra 1 utakmicu u-21,zeljno ocekujem komentare.Sve u svemu bilo je dobro za prvu utakmicu.Po mom misljenu podbacio je pavlovic iz konobe,dok obrana nije imala prava iskusenja jer se iga odvijala na protivnickoj polovici.Sada prestoji spremanje za 2 utakmicu.Hvala na komentarima,pohvale,pokude,sve slusam.Vas izbornik u-21.HRVATSKA FOREVER................... :-*

Golex

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 388
    • View Profile
    • http://i1352.photobucket.com/albums/q649/Dinko_ri/nogometna_reprezentacija_manja.jpg
Re: U21 i nacionalna momčad - prijedlozi, sugestije, primjedbe....
« Reply #18 on: April 12, 2013, 06:46:36 PM »
Mislim da je premijerni nastup novog izbornika sa nekim novim igračima bio uspješan, i to ne samo prema rezultatu; već i prema izabranoj taktici. Jedina mala zamjerka, ako se to tako uopće može reći je defanzivna igra oba MC-a, stoga se može opravdati lošija igra Pavlovića. 
Slijedeći protivnik je Butan, također boot momčad i vjerujem da će mladi ovoga puta biti još efikasniji. Potom dolaze ozbiljniji protivnici, Korea i potom veliko iskušenje; Poljska
Sretno
 ;)
My team: FC Golex (131510)
GKO MODERATOR of Croatia*****
Nickname - Golex (66825)