Author Topic: [b]B-3 Liga[/b]  (Read 4958 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
[b]B-3 Liga[/b]
« on: November 26, 2012, 07:57:15 PM »


sto se transfera tice, koji smo maloprije spomenuli, doista se skoro nista nije doga?alo, redove su popunili- ne i pojacali, REPUBLIKANCI, a NK SPARTAK je ostao bez nova 3 kvalitetna igraca, i sad je pitanje sta ce ova ladost moci ponuditi u prvenstvu, u prijateljskim utakmicama im i nije bas islo, pa je pitanje sta se od njih moze ocekivati u ovom prvenstvu....... i to je to sto se tice transfera......

ovim putem zelimo srecu svim sudionicima ove lige, pa i sire, pogotovo onima koji nas prate..... molimo mena?ere svojih klubova da daju mali intervju o svojim ocekivanjima u B-3 ligi, a mogu se dotaknuti i KUP utakmica......

NK SPARTAK MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #1 on: November 26, 2012, 08:09:36 PM »
Ja od svojih igraca ocekujem da ove sezone ne kiksamo protiv BOOTova zato jer nam se to i ne isplati, al to ce biti tesko jer smo premlada ekipa koja tek treba steci iskustvo...... zelja nam je isforsirati mlade igrace, ali isto tako jako veliki uspjeh bi bio 3. mjesto sto nam je cilj........ al smatramo da ce to biti jako tesko jer liga je puna iskusni igraca i ekipa, te jako kvalitetnih managera s kojima mi je cast boriti se



NK SPARTAK[/color] MALA SUBOTICA[/i]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #2 on: November 28, 2012, 08:12:37 PM »




NK SPARTAK MALA SUBOTICA

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #3 on: December 02, 2012, 06:12:08 PM »

FC ARMADA, NK SPARTAK MALA SUBOTICA i NK JAKSINEC dobili su BOOTove, neki u gostima a  neki na svom terenu, dok se najvece iznena?enje desilo u Varazdinu gdje je stradala BUDAINKA.....

U 3. kolu ORIJENT ce traziti prve bodove na svom terenu i to protiv BOOTa te su nas zamolili da ovim putem pozovemo navijace fda ih ponovno podrze u sto vecem broju i kazu da ce se sad jos vise truditi da odu sa tribina sto zadovoljniji i sa pjesmom ..... sretno decki.....
Protiv BOOTova odigrat ce i NK SPARTAK MALA SUBOTICA, NK JAKSINEC, NK RUSAL, AC PROLETER i PIRANHA... Svi ovi klubovi nadaju se da iznena?enja nece biti te da ce ovo kolo proci bez iznena?enja....



NK SPARTAK MALA SUBOTICA

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #4 on: December 02, 2012, 08:36:01 PM »
Navijaci kluba Mertojak ocekuju pobjedu i jedino ih to zanima i ja cu im to pokusati osigurati! :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #5 on: December 03, 2012, 07:50:51 PM »
sretno im u vasem naumu...

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #6 on: December 05, 2012, 09:15:47 PM »


U 4. kolu sastaju se FC ARMADA i NK RUSAL te, u derbiju kola, NK JAKSINEC i NK SPARTAK MALA SUBOTICA.. bit ce to susret momcati koje su bez izgubljenog boda i primljenog pogotka a nalaze se na 2. odnosno 3. mjestu ljestvice...... manager NK SPARTAK MALA SUBOTICA, MIROs, veli da zna da nece zavrsiti bez poraza u ovoj jakoj ligi, al se nada da jos nije doslo vrijeme za to da njegovi igraci sa terena izi?u pognute glave...... naime oni bi bili sretni da prvenstvo zavrse na trenutnoj piziciji, naime na pocetku sezone su prizeljkivali borbu za 3. poziciju, a sad se i nalaze na njoj.....

NK SPARTAK[/b] MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #7 on: December 09, 2012, 05:48:57 PM »



miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #8 on: December 14, 2012, 08:53:23 PM »





NK SPARTAK[/b] MALA SUBOTICA[/b]

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #9 on: December 18, 2012, 09:06:28 PM »


U 7. kolu sastaju se prvoplasirani NK SPARTAK MALA SUBOTICA sa drugoplasiranim REPUBLIKOM MERTOJAK, sastaju se ekipa koja nije primila nijedan pogodak sa ekipom koja se nazabijala ove sezone u ovoj ligi..... Mogla bi se u ovom kolu opet zamjeniti vodeci na tablici...... ostali klubovi igraju sa BOOTovima, pa ce sve oci biti uprte u sudar vodecih klubova B-3 lige.......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #10 on: December 18, 2012, 09:16:07 PM »
Evo da kazem neku recenicu o ovom derbiju, naime sastajemo se sa novajlijom u ligi koji gazi sve pred sobom....... mi smo presretni sa nasim rezultatima koje smo dosad postigli, a sad je sasvim realno da osjetimo gorak okus poraza..... naime REPUBLIKANCI su zabili cak 25 golo a primili samo 1, i zabili su u odnosu druge momcadi po postignutim golovima (a to smo mi NK SPARTAK MALA SUBOTICA) skoro jedanput vise........ imaju super iskusnu ekipu i bilo bi cudo da ovdje izvucemo bod.......

Ali da nebi bilo zabune, mi se svakako necemo predati i ucinit cemo sve da nam suparnik ne postigne pogodak, mi smo to duzni nasim navijacima koji nas jako dobro prate i nas su motor i pokrretac cjele ekipe.......
Protivniku zelimu srecu, i voljeli bi da sve pro?e u fer i sportskoj borbi,,,, BEZ OZLJEDA.....

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #11 on: December 18, 2012, 10:43:45 PM »
Ovo kolo napokon jedan pravi derbi dvi dobre momcadi,Nk Spartak Mala Subotica ima odlicnog menadzera i odlicne igrace i vise iskustva od mene...istina zabio sam najvise golova u lizi a primio samo 1 i nadam se dobrom rezultatu iako vjerujem da je Spartak bolja momcad od nas ali sportski je nadati se. Zelim fer i sportsku borbu i neka bolji pobjedi. Sretno! :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #12 on: December 19, 2012, 09:53:36 PM »
CESTITAM NA POBJEDI BAJRA,sad mi preostaje samo nadati se da ne zaostanem za tobom, te da me treceplasirani ne pretekne na tablici..... a onda cemo vidjeti kako ce zavrsiti drugi dio prvenstva, tko zna mozda ti uzvratim za poraz na tvom terenu.......

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #13 on: December 19, 2012, 09:55:18 PM »
Hvala na cestitkama,istina vidio sam tvoj komentar na utakmici da sam rano ispucao MoTs ali vjerujem da se isplatio i da si mi ti jedan od najjacih potivnika tako da sam ga morao iskoristit :)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #14 on: December 19, 2012, 10:10:57 PM »

Bajra

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #15 on: December 20, 2012, 06:28:04 AM »
ostao mi je jos jedan i toga cuvam za tebe hahah :D

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #16 on: December 20, 2012, 09:46:53 PM »
bas krasno...... ;)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #17 on: December 24, 2012, 05:05:49 PM »


U 9. kolu snagu FC ARMADE i NK SPARTAK MALA SUBOTICA testirat ce NK JAKSINEC koji docekuje FC ARMADU i NK RUSAL koji putuje na sjever HRVATSKE u srediste NASEG MALOG ME?IMURJA, u MALU SUBOTICU....... to ce biti pravi testovi snage obiju momcadi..... ostale ekipe igraju sa BOOTovima, i bit ce interesantno pogledati tablicu kad se odigraju ove utakmice......

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #18 on: January 01, 2013, 06:18:04 PM »



miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: [b]B-3 Liga[/b]
« Reply #19 on: January 09, 2013, 07:59:20 PM »