National Forum > Estonia

Noored

(1/4) > >>

Andres007:
Tervist k�igile ja edu algavaks hooajaks!

Algamas on uus hooaeg ja saabusid ka uued noored "talendid". Kui saladus pole siis, kui h�id tegijaid keegi sai. Mina pettusin j�rjekordeslt GKO-s ja arvan, et sellega on minu m�ngijate tase �eldud :P(�he mehe LA 6 ja PR 1), see oli ka parim, �lej��nute LA max 4. T�iesti kummaline, et vahet pole palju raha sinna s�steemi toppida, ikka tuleba ainult mingit saasta(madalama akadeemia tasemega sain paremaid m�ngijaid). Loodan, et enamusel siiski tuli ka h�id m�ngijaid, kellest saaks Eesti tulevikutegijaid.

Veelkord k�ike paremat algavaks hooajaks,

Andres007
JK Kiiu Tulevik

matu84:
Ilmselge,et sellest hooajast on v�imalus saada noortekast head noort kordi raskem-t�nu uuele s�steemile.eks ikka selleks et tokeneid kasutataks.
Ise ei kavatse m�ngu toetama hakata enne,kui GKO "bossid" muudavad oma suhtumist "ainult raha peale v�ljas"-ehk siis p�risraha kasutamise advantage on liiga suur,mis t�en�oliselt suretab m�ngu v�lja.
Mul vingumiseks tegelikut eriti p�hjust pole kuna 2 head �nnestus saada.Eduard Juurikas 3/8/5 ja Eduard Koppel 3/7/3
(noortekaks siis very good)

Andres007:
Siis sul l�ks h�sti. See Juurikas t�sine tegija siis. Ise lootsin saada v�hemalt enam-v�hem v�ravavahi, aga ei midagi :D. Meie viimasest m�ngust oli n�ha, et said 2 l��ki v�ravale ja 2 v�ravat  ???. J�reldus: v�ravavaht on pask :)

Reaper:
Oli jah p�ris raske saada h�id noori. �nnestus saada Neeme Kael 2/8/4 ja �lo Nurm  2/7/6. �lej��nud oli kehvemad, kelle LA j�i 5 peale aga PR on p�ris mitmetel 5. Nii et lasen neil noortena alles olla ja eks vaatab j�rgmine hooaeg mis kellest saanud on.  ;)

dorpat:
Tervitus,

Siin nii m�nigi v�ib p�ris rahul oma akadeemiaga olla. Mul tuli ainult �ks 2/7/3 ja �lej��nud on kehvemad.

Parimat,
Karl

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version