Author Topic: federatia romana gko.  (Read 6350 times)

marius.82

  • National Team
  • ***
  • Posts: 159
    • View Profile
federatia romana gko.
« on: September 16, 2012, 01:43:27 PM »
Va propun infiintarea unui federatii care sa aiba ca obiectiv strategia echipei nationale. propunerea mea este ca initial sa fie compusa din primii 5 manageri din prima liga plus cei doi moderatori nationali si cate un reprezentat pentru seriile b si c. bineinteles componenta federatii poate fi modificata in functie de randament, in cazul in care rezultatele sunt slabe acestia vor trebui schimbati.mi se pare necesara aceasta federatie deoarece mandatul unui selectioner este relativ scurt si evident nu poate crea strategii care sa se intinda pe o durata mai mare de 2 sezoane. astfel federatia va putea crea anumite obiective si prioritati si il va putea sprijini pe selectioner sa le poata duce la capat. evident orice manager va putea veni in continuare cu idei sau cu pareri chiar daca nu va face parte din aceasta federatie.toate deciziile pe care aceasta federatie le va lua vor fi expuse si explicate in mod transparent pe forum pentru ca toti manageri sa le cunoasca si sa isi exprime parerea asupra lor. ideal ar fi ca pana la startul noului sezon sa avem totul stabilit in ceea ce priveste aceasta federatie bineinteles daca aceasta idee vi se va parea si voua oportuna. va astept cu pareri sugestii . MULTUMESC !

playandfun

  • Youth team
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #1 on: September 16, 2012, 08:07:21 PM »
ar fi interesant sa fie compusa din primii 5 manageri activi....din prima liga....ca nu stiu care sunt aia....daca activi inseamna o data pe saptamana e ok

marius.82

  • National Team
  • ***
  • Posts: 159
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #2 on: September 16, 2012, 08:34:01 PM »
repet idei bune pot veni de oriunde,eu am venit cu o idee pe care sa o discutam pe forum si/sau pe chat impreuna si apoi sa hotaram cum e mai bine sa o punem in practica.

Calin

  • Professional team
  • **
  • Posts: 75
  • Veni, Vidi, Vici
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #3 on: September 17, 2012, 09:50:38 PM »
Manager of SCT Campina and Hertha Berlin

Sir Vio Ferguson

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 269
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #4 on: September 18, 2012, 09:14:36 AM »
eu dau un mare plus acestei idei si cred ca putem duce la bun capat lucrul asta. Tot ce trebuie sunt oameni care sa se implice. O idee foarte buna zic eu :)
Team: Black Boy
League : Top Level
Manager: Sir Vio Ferguson

Romania Language Assistant
Romania Forum Moderator

Danielmarian

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #5 on: September 21, 2012, 08:39:57 PM »
idee buna daca sunteti de accord si eu sunt :))

florinsteaua

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #6 on: September 22, 2012, 01:30:55 PM »
sunt dispus si eu sa particip si sa ajut :)
MANAGER  OF  TIKI-TAKA BARCELONA, TOP LEVEL, ROMANIA

ROMANIA Forum Moderator

vulturii

  • Youth team
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #7 on: September 22, 2012, 02:07:17 PM »
e o idee buna, apropo mai sunt tari care si-au infiintat federatii?

florinsteaua

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 146
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #8 on: September 22, 2012, 02:51:45 PM »
e o idee buna, apropo mai sunt tari care si-au infiintat federatii?

nu stiu daca mai sunt federatii infiintate...dar stiu ca in argentina managerii din primele trei ligi colaboreaza intens pentru performantele echipei nationale,cu tot ceea ce inseamna antrenament,tactici,jucatori cumparati si vanduti,skiluri necesare etc...
MANAGER  OF  TIKI-TAKA BARCELONA, TOP LEVEL, ROMANIA

ROMANIA Forum Moderator

pluto

  • Youth team
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #9 on: September 22, 2012, 04:15:45 PM »
O idee foarte buna.

Sir Vio Ferguson

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 269
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #10 on: October 09, 2012, 05:31:18 AM »
nu se mai aude nimic de federatie? Se va infiinta? Sau este pe punctul de a se infiinta?
Team: Black Boy
League : Top Level
Manager: Sir Vio Ferguson

Romania Language Assistant
Romania Forum Moderator

Danielmarian

  • Youth team
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #11 on: October 10, 2012, 08:25:52 AM »
putem vorbii pe mes daca sunteti de accord ... dati add la id:danny_cs60 o sa fac eu o conferinta in care sa vorbim ... si daca vreti planificam o data in care sa fim toti intrati si sa vorbim ...

Alexandruu2002

  • Youth team
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #12 on: October 19, 2012, 01:28:53 PM »
ar fi super :d asa ceva :D

marius.82

  • National Team
  • ***
  • Posts: 159
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #13 on: October 22, 2012, 01:04:30 PM »
forumul romanesc nu este unul foarte activ, asadar nu au fost multe opinii exprimate dar cei care s-au pronuntat au fost pentru deci propun sa facem urmatorul pas si anume o sa propun componenta initiala a federatiei, si daca cei nominalizati sunt de acord putem apoi sa ne apucam de treaba subliniez oricine isi poate exprima parerea sau poate ajuta cu idei sau orice crede de cuviinta chiar daca nu face parte din acest proiect.
propun ca membrii sa fie urmatorii:
- calin (sct campina)
- marius ( f.c.o.g.)
- sebi (sebako)
-sir vio (black boy)
- zapata (magicasteaua)
-un reprezantant pentru liga a 2a
-un reprezentant pentru liga a 3a.
reprezentantii pentru ligile inferioare cred ca ar trebui alesi de membri ligilor respective.
de asemenea propun ca federatia sa sustina candidatura lui calin(sct campina) la alegerile urmatoare pentru postul de selectioner.
« Last Edit: October 22, 2012, 01:06:51 PM by [email protected] »

Sir Vio Ferguson

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 269
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #14 on: October 25, 2012, 04:46:42 PM »
Eu unul sunt total de acord, si de asemenea vreau sa mentionez ca nu poate lipsi din aceasta comisie florinsteaua, care tind sa cred ca va fi in urmatoarele sezoane unul dintre favoritii Top Level-ului. De altfel, un om care se implica destul de mult in acest joc si sunt convins ca se va darui muncii din cadrul acestei organizatii.
Team: Black Boy
League : Top Level
Manager: Sir Vio Ferguson

Romania Language Assistant
Romania Forum Moderator

marius.82

  • National Team
  • ***
  • Posts: 159
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #15 on: October 25, 2012, 05:19:20 PM »
ai perfecta dreptate vio, eu am facut doar cateva nominalizari, pana incepe noul sezon impreuna putem sa stabilim componenta, si oricum asa cum am spus si mai sus oricine e binevenit sa participe la discutii chiar daca nu e trecut pe lista. chiar m-as bucura sa fie mai multa agitatie pe aici :) .

Sir Vio Ferguson

  • Moderator
  • All Star Team
  • *****
  • Posts: 269
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #16 on: October 28, 2012, 09:37:14 AM »
ideea este ca in 3-4 saptamani trebuie sa fie totul planificat, asa ca zic eu ar trebui sa ne apucam de munca si de asemenea astept si raspunsurile celorlalti manageri care au fost nominalizati. Cheers !
Team: Black Boy
League : Top Level
Manager: Sir Vio Ferguson

Romania Language Assistant
Romania Forum Moderator

PearlsOfGod

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 67
  • I love this game!
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #17 on: October 28, 2012, 01:55:31 PM »
buna idee:)
Team:Pearls
League:1
Manager: PearlOfGod

Romania Forum Moderator

remus

  • Youth team
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #18 on: November 22, 2013, 06:01:13 AM »
Foarte buna idee :D


GregoryUnubs

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 150645
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #20 on: July 08, 2023, 11:58:09 PM »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


GregoryUnubs

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 150645
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #22 on: October 09, 2023, 05:37:16 AM »
audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


GregoryUnubs

  • Legendary Team
  • *****
  • Posts: 150645
    • View Profile
Re: federatia romana gko.
« Reply #24 on: December 10, 2023, 05:48:52 AM »
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? 
???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????