Author Topic: Reprezentacija  (Read 72662 times)

Rasha

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #150 on: August 20, 2013, 06:57:14 PM »
Znam Rasho za njega verovatno ce i on biti pozvan...

Djolle

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 156
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #151 on: August 20, 2013, 07:50:12 PM »
Nidzo samo ispravi Milicevica na Dobrosav..  :)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #152 on: August 20, 2013, 10:02:39 PM »
Znam Rasho za njega verovatno ce i on biti pozvan...

On je 8/3 a pritom i desno krilo...
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #153 on: August 20, 2013, 10:04:17 PM »
Nidzo samo ispravi Milicevica na Dobrosav..  :)
Popravio Djole... Ako jos neko vidi gresku u pisanju imena igraca neka kaze moguce je da sam pogresio...  :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

babov85

  • Youth team
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #154 on: August 21, 2013, 05:33:15 AM »
Evo Nidzo i ovde da postavim isto pitanje, da ne bude da sam samo "kakio" na chatu: Moje pitanje je sta ce ti u reprezentaciji igraci od preko 21 godine koji vise ne mogu da napreduju, a i po CA su uglavnom prevazidjeni, i to u sezoni kada reprezentacija igra prijateljske? Podsecam te da si u svom programu pred izbore rekao da ces pozivati samo mlade i perspektivne igrace, uglavnom nove akademce, a onda pozoves Zupana koji nema vise nikakvu perspektivu i 25-godisnjeg ML-a koji je cak i po CA vrlo slab. Tvoje opravdanje je bilo da su iskusni igraci tu ako se povredi neki mladi. Pa zar nije logicnije da ako se povredi jedan mladi umesto njega ulazi sledeci na listi najperspektivnijih? Mozda nemamo istu logiku...

Takodje, smatram da obe reprezentacije moraju imati istu, ili bar formaciju u kojima ce se koristiti isti igraci, jer mi je suludo trenirati AMR-a cele sezone u mladoj a da on posle ne bude ni u planu u glavnoj repki. Ne kritikujem na taj nacin samo tebe, isto tako Shomika ne trenira MC-ove jer ih on nema u formaciji, (on je to obrazlozio logicki, jer MC-ovi ulaze u sve takticke parametre pa ih je tesko istrenirati) a tebi ce MC biti potreban u tvojoj formaciji.

Toliko od mene, pozdrav
Babov

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #155 on: August 21, 2013, 06:08:18 AM »
Evo Nidzo i ovde da postavim isto pitanje, da ne bude da sam samo "kakio" na chatu: Moje pitanje je sta ce ti u reprezentaciji igraci od preko 21 godine koji vise ne mogu da napreduju, a i po CA su uglavnom prevazidjeni, i to u sezoni kada reprezentacija igra prijateljske? Podsecam te da si u svom programu pred izbore rekao da ces pozivati samo mlade i perspektivne igrace, uglavnom nove akademce, a onda pozoves Zupana koji nema vise nikakvu perspektivu i 25-godisnjeg ML-a koji je cak i po CA vrlo slab. Tvoje opravdanje je bilo da su iskusni igraci tu ako se povredi neki mladi. Pa zar nije logicnije da ako se povredi jedan mladi umesto njega ulazi sledeci na listi najperspektivnijih? Mozda nemamo istu logiku...

Takodje, smatram da obe reprezentacije moraju imati istu, ili bar formaciju u kojima ce se koristiti isti igraci, jer mi je suludo trenirati AMR-a cele sezone u mladoj a da on posle ne bude ni u planu u glavnoj repki. Ne kritikujem na taj nacin samo tebe, isto tako Shomika ne trenira MC-ove jer ih on nema u formaciji, (on je to obrazlozio logicki, jer MC-ovi ulaze u sve takticke parametre pa ih je tesko istrenirati) a tebi ce MC biti potreban u tvojoj formaciji.

Toliko od mene, pozdrav
Babov

Posto nisam siguran da si procitao moj prvi post evo da ti jos jednom docaram..

MR - Tomislav Topovic 10/3 AFC Sin Sity, Savko Dzakovic 9/3 FK.PROVO, tu je i AMR Jovan Raspopovic 9/3 Crvena Zvezda Beograd, Srdjan Stravic 9/3 FC Munze, Dragomir Kokoreskovic 10/2 Dorcol.. Sto nam govori da smo najbolje opremljeni na poziciji desnog krila... AMR nisu pozvani jer u formaciji koristim poziciju MR-a...
AMl - Radisav Stanimirovic 10/2 FC Boljevac, koliko smo dobro opremljeni na desnom krilu toliko smo losi na levom, Radisav je jedino resenje na toj poziciji sa tako velikim talentom, naravno ima ml,aml tipa LA8...
MC - Zoran Zivkovic 9/4 Car Constantin, Jakov Cirkovic 8/4 CCC....
AMC - Strahinja Cvetkovic 10/3 FK Loznica...
FC - Gvozden Dabic, 9/5 Kikinda, Jakov Jeremic 9/3 Zoriila, ima jos mnogo napadaca LA 8 ali pored Luksica, Romea, Hida ono nisu neophodni repki...
Ostalo su pozvani malo iskusniji igrac sto ne znaci da ce oni igratii, videcu da pozovem jos nekog mladog igraca koji mi bude odgovarao po LA i PR..
Zamolio bi menadzere da odrzavaju kondiciju i moral igracima, naravno ako igrac ne igra u klubu nece ni u repki, takodje igraci koji budu imali moral manji od okay nece igrati..


Tu imas objasnjenje za napadaca... Za poziciju ml,aml ce biti pozvan igrac 8/3 i to ce biti popravljeno..
Za poziciju MR,AMR sam rekao koga cu pozvati tj. ti igraci su vec pozvani imamo Tomislava 10/3 koji moze da igra na obe pozicije tako da sam nastavio posao gde je Somika stao, drugi MR odnosno Dzkovic je moj izbor zbog formacije koje cu ja forsirati zbog trenirica..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

babov85

  • Youth team
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #156 on: August 21, 2013, 07:20:05 AM »
Nidzo,
Nema sta ni da mi docaras ni da me ocaras, zdrava kritika uvek treba da postoji, ja sam samo podsetio na tvoje reci. Ja kritikujem i Somiku kad mislim da treba, iako smo privatno dobri drugari. Ti me kao i sada demantuj kada mislis da nisam u pravu, a ja ti zelim uspeh u reprezentaciji i sa klubom.
Pozdrav
Babov

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #157 on: August 21, 2013, 07:33:45 AM »
Naravno Babov... Hvala... :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #158 on: August 25, 2013, 09:08:10 PM »
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

JohnTerry

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 91
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #159 on: August 26, 2013, 08:15:54 AM »
Nidzo, trebao bi da razmislis o varijanti da igras sa "samo" 3 perspektivna trenirca i da njih 3-cu zamene druga 3-ca treniraca. To znaci da imas 6 njih koji ce dobiti trening i iskustvo na svakoj utakmici.

Ostalih 8 igraca neka ipak budu najbolji moguci od onoga sto je dostupno. Mislim da je moguce istrenirati 6 igraca a koliko toliko biti rezultatski konkurentan.

Naravno, to ne znaci da treba da se ogranicis samo na 3 trenirca u svakom trenutku na terenu...ako ima potrebe ubacis jos jednog koji bi u tom slucaju odigrao celu utakmicu ali onda gledaj da taj ipak bude sa nesto vecim CA.

U jednoj stvari te podrzavam 200% - ako igrac ne igra u klubu, nema sta da trazi ni u reprezentaciji.
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #160 on: August 26, 2013, 09:16:23 AM »
Nidzo, trebao bi da razmislis o varijanti da igras sa "samo" 3 perspektivna trenirca i da njih 3-cu zamene druga 3-ca treniraca. To znaci da imas 6 njih koji ce dobiti trening i iskustvo na svakoj utakmici.

Ostalih 8 igraca neka ipak budu najbolji moguci od onoga sto je dostupno. Mislim da je moguce istrenirati 6 igraca a koliko toliko biti rezultatski konkurentan.

Naravno, to ne znaci da treba da se ogranicis samo na 3 trenirca u svakom trenutku na terenu...ako ima potrebe ubacis jos jednog koji bi u tom slucaju odigrao celu utakmicu ali onda gledaj da taj ipak bude sa nesto vecim CA.

U jednoj stvari te podrzavam 200% - ako igrac ne igra u klubu, nema sta da trazi ni u reprezentaciji.

Znam JT da je to rezultatski povoljnije ali posto mi nije rezultat u prvom planu (u ovoj sezoni) igracu sa sto vise trenirica, u napadu cemo imati Celovica, Zupana i sa klupe Dabica, pa ako oni budu uspeli da izvuku neku tekmu bice dobro.. Sada igramo protiv bota ali pogledavsi njihove igrace koji se krecu od 600k do 1m (prvi tim) ocekujem tesku utakmicu, nadam se da ce deckici uspeti da izvuka makar bod... :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #161 on: September 09, 2013, 11:40:26 AM »
Jos jedan igrac je pozvan u repku Bratislav Tanackovi? (7089760)  DMC 2/9/3 clan Zvezda F.C. (93879)...
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #162 on: September 14, 2013, 09:08:51 PM »
Zbog odustajanja od igre naseg kolege Rashe, igraci Naissusa, Radnickog Nis i Car konstantina nece biti pozivani u repku, jer mladi igraci ne mogu da se forsiraju kako treba sto znaci da ce biti beskorisni, igraci koji su vec formirani takodje nece biti pozivani zbog lose kondicije i morala koji ce uslediti neaktivnoscu menadzera. U repki su usledile promene na pozicijama, DC,DL,DR,MC,AMC i AMl..IZabrani su najbolji moguci igraci. Naravno i dalje cu forsirati mlade igrace sto je vise moguce..

Pozdrav, Nidza.
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #163 on: November 01, 2013, 03:08:24 PM »
Polako smo priveli kraju utakmice selekcije A. Sve u svemu sam zadovoljan rezultatima, igrali smo 12 utakmica ostvarili 7 pobeda, 2 remija i 3 poraza. Kroz repku je proslo mnogo mladih igraca koji su dobili malo iskustva koje ce nam biti neophodno za svetsko prvenstvo koje sledi, pre svega mislim na Dabica koji je poceo da reseta mreze i mislim da ce nam biti glavni kec u rukavu. Sledece sezone cu se potruditi da ostvarim sto bolje rezultate i da repka sto dalje dogura.   :) :) :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #164 on: November 01, 2013, 06:27:22 PM »
Svaka cast, odmor iskoristi da upoznas ostale igrace. da kad tebi krene takmicenje imas vec spisak od 30-40 koje mozes da rotiras

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #165 on: November 01, 2013, 08:52:55 PM »
Ma ja vec i sada znam od prilike sta cu i kako cu.. Imacu najvise muka oko napadaca ali videcemo da to resimo na pravi nacin konkurencija je velika na toj poziciji, a vrlo lose stojimo sa levim krilom za tu poziciju moram nesto smisliti..  :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #166 on: November 01, 2013, 08:59:31 PM »
Jbg tako je kako je, sredice se i to nekako ako ne Djoletov Stanimir i Fluksi ce da zavrse stvar

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #167 on: November 01, 2013, 09:06:24 PM »
Ma naci cemo resenje i za to.. Aaa zete zeleni su oni za svetsko..  :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #168 on: November 01, 2013, 09:15:47 PM »
Onda nadji bolje  :P ali pazi nemoj da places kad Fluksi krene da te ckemb  8)
« Last Edit: November 01, 2013, 09:33:49 PM by karlooo »

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #169 on: November 01, 2013, 09:30:37 PM »
Polako bre Karlo ima jos dosta do toga :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #170 on: December 29, 2013, 07:04:36 PM »
Krecemo sa kvalifikacijama za svetsko prvenstvo, dobili smo grupu A i lepo jake protivnike, imamo 4 aktivne ekipe i 3 bota ocekujem tesku borbu za prva dva mesta.. Prvi mec igramo sa Angolom gde bi morali upisati prva tri boda, ne smemo dozvoliti kiksove jer ce nam svaki bod biti dragocen..
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

karlooo

  • All Star Team
  • ****
  • Posts: 259
  • ex U21 national manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #171 on: December 29, 2013, 09:21:10 PM »
Samo kiksovi da da budu posle finala i bice dobro  8)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #172 on: January 03, 2014, 03:40:35 PM »
                                                         
    Serbia 4 : 0 Angola


Sastav tima:

GK - Bojinovic
DC - Gogic
DC - Stepic
DL - Nicic
DMR - Nenezic
MC - Brankovic
MC - Scekic
AML - Gaberic
AMR - Mernik
AMC - Sebic (od 53 min Cetkovic)
FC - Luksic (C)


Formacija: 4-2-3-1
Igrac utakmice: Osmo Gaberic  10.
Strelci: Luksic, Gaberic, Brankovic, Gogic.
Asistenti: Sebic, Gaberic 2x, Cetkovic.

Zuti kartoni:
Nicic.
Crveni kartoni: /
Dobro smo poceli sa kvalifikacijama, neka svaka utakmica bude upola kao ova i ja sam zadovoljan, ne odgovara nam povreda Sebica ali na toj poziciji imamo Zivka koji ce ga verujem uspesno zameniti..
« Last Edit: January 17, 2014, 02:47:15 PM by nikola_94 »
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #173 on: January 10, 2014, 07:07:29 PM »
Yemen 0 : 1 Serbia



GK - Bojinovic
DC - Gogic
DC - Stepic
DL - Nicic
DMR - Nenezic
MC - Brankovic
MC - Scekic
AML - Gaberic
AMR - Mernik
AMC - Sebic (od 60 min Cetkovic)
FC - Luksic (C) (od 60 min Zupan)


Formacija: 4-2-3-1
Igrac utakmice: Brankovic  9.
Strelci: Luksic.
Asistenti: Brankovic.

Zuti kartoni:
Nenezic, Stepic.
Crveni kartoni: /
Dominirali smo celom utakmicom, stvarali sanse ali je samo jedan gol zavrsio u mrezi protivnika, vazno je da smo mi upisali nova tri boda, okrecemo se sledecoj utakmici gde je protivnik mnogo bolji od prethodnih..
« Last Edit: January 17, 2014, 02:46:32 PM by nikola_94 »
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

nikola_94

  • Professional team
  • **
  • Posts: 79
    • View Profile
Re: Reprezentacija
« Reply #174 on: January 17, 2014, 03:37:06 PM »
Serbia 1 : 0 Indonesia



GK - Bojinovic
DC - Gogic
DC - Gatalo
DL - Nicic
DMR - Sebic
DMC - Hosic
AML - Gaberic
AMR - Mernik
AMC - Sebic (od 60 min Cetkovic)
FC - Luksic (C)
FC - Dabic (od 60 min Zupan)


Formacija: 4-1-3-2
Igrac utakmice: /
Strelci: Gaberic.
Asistenti: /

Zuti kartoni:
Luksic.
Crveni kartoni: /
Ne bas sjajna utakmica, uzeta su jos tri boda, idemo dale..  :)
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)