Author Topic: Nacionalni tim BIH U-21  (Read 38924 times)

ROCKMAN

  • Youth team
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #50 on: March 11, 2012, 07:17:13 AM »
F C   Danilo Tepari?   age18 

http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=4073313

ca4/la7/pr5

http://www.gokickoff.com/prem_game_stat.php?txt_nat=26&txt_type=2&txt_age=&txt_pos=

18   F C   Danilo Tepari?   18      *ROCK & ROLL*   7   5

--------------------------------------------------------------------------

mc Konstantin Latifagi? (5124806) age 16

http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=5124806

ca2/la7/pr4

http://www.gokickoff.com/prem_game_stat.php?txt_nat=26&txt_type=2&txt_age=&txt_pos=

37   M C   Konstantin Latifagi?   16      *ROCK & ROLL*   7   4

 :( :( :(
« Last Edit: March 11, 2012, 07:50:20 AM by ROCKMAN »

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #51 on: March 11, 2012, 09:09:35 AM »
Very Nice  :)
Cartoons C.F. manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #52 on: March 11, 2012, 03:31:31 PM »
they are good specially that 16years old player. I'll try to give him some minutes but you have to keep training him

ROCKMAN

  • Youth team
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #53 on: March 12, 2012, 05:20:04 AM »
I will train him well and sent every match.


 :P :P :P

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #54 on: March 12, 2012, 10:30:43 AM »
I will train him well and sent every match.


 :P :P :P
8) 8)
Cartoons C.F. manager

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #55 on: March 18, 2012, 10:57:26 AM »
Selektore, mislim da bi trebao obratiti paznju na ovog mog igraca, velik je potencijal za buducnost, mislim da mu treba dati priliku...CA 3 LA 7 PR 5

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #56 on: March 18, 2012, 05:36:03 PM »
Selektore, mislim da bi trebao obratiti paznju na ovog mog igraca, velik je potencijal za buducnost, mislim da mu treba dati priliku...CA 3 LA 7 PR 5

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #57 on: March 18, 2012, 07:01:26 PM »
Nisam ja ni mislio da treba igrati, ne jos, ja mu dajem priliku u ligi i napreduje izuzetno brzo, kad bude spreman da igra za reprezentaciju, javicu ti, samo sam htio reci da ce se dugorocno na njega moci ozbiljno racunati. I da, kod mene su sve mladi igraci, oslanjam se na pravljenje vlastitih igraca, od kojih su neki veliki potencijali, puno srece u daljem radu...

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #58 on: May 07, 2012, 08:01:41 PM »

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #59 on: May 07, 2012, 08:44:28 PM »
Pozdrav drug,
Taj igrac je vec bio u U21, nije lijepo sto govorim u ime selektora, ali pretpostavljam da je izbacen zbog lose kondicije i da se na njega racuna cim sredis mu kondiciju.  8)

Inace i ja sam bio zainteresovan za njega, jer mi treba jedan talentovan BiH napadac, ali nisam bio spreman izdvojiti tolike pare za njega, iako ih imam, bilo mi je zao dati, hehe.
Cartoons C.F. manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #60 on: May 07, 2012, 08:45:09 PM »
Super samo pametno ga treniraj,da imamo koristi i mi kao reprezentacija i ti kao tim od njega i bice sve ok. Pozdrav.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #61 on: May 07, 2012, 09:28:00 PM »

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #62 on: May 08, 2012, 07:31:08 AM »
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #64 on: May 10, 2012, 11:40:10 AM »
ne moglo bi nego mora ja ga vidim kao glavnog napada?a idu?e sezone a mislim se borit za vrh lige :)

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #65 on: May 11, 2012, 04:55:28 PM »
ne moglo bi nego mora ja ga vidim kao glavnog napada?a idu?e sezone a mislim se borit za vrh lige :)

vidje?emo kako ispadne :)

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #66 on: May 14, 2012, 05:39:25 PM »
odigrao adi za mene 1. utakmicu nije dao gol ali ima vremena nakon utakmice je na 89% :)

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #67 on: May 15, 2012, 07:12:25 AM »
U reprezentaciji mi je ako nisi primijetio.Pomocicu ri da se sto prije razvije.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

xerexy

  • National Team
  • ***
  • Posts: 160
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #68 on: May 15, 2012, 04:14:26 PM »

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #69 on: May 15, 2012, 05:21:48 PM »

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #70 on: May 15, 2012, 05:25:03 PM »
Nemoj da zajebavas,sta sam ti uzeo?  :)
Kazes mi da imas bolje igrace od Ovcine,ja ga pozvao kod sebe jer mislim da mi je potreban.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #71 on: May 16, 2012, 03:19:25 PM »
Nemoj da zajebavas,sta sam ti uzeo?  :)
Kazes mi da imas bolje igrace od Ovcine,ja ga pozvao kod sebe jer mislim da mi je potreban.

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #72 on: May 16, 2012, 03:58:43 PM »
Ja mislim da bi selektori trebali zauzeti malo drugaciji pristup vezano za neke stvari. U laksim utakmicama treba dati priliku igracima koji su najveci potencijali za napredak, cak i bez obzira na CA, ako on nije bas prenizak, naravno. Ne bunim se ja zbog svojih igraca, da se razumijemo, da me se opet pogresno ne shvati, ali cinjenica je da ima odredenih igraca koji mogu mnogo pomoci reprezentaciji u buducnosti i na ciji bi razvoj selektori trebali obratiti paznju. S druge strane, daje se prilika nekima koji ne mogu dugorocno postici nesto znacajno. Ne znam , to je moje misljenje, mozda grijesim, ali vidim kakvi sve igraci igraju ne znam iz kojih razloga, a igracima sa LA7 PR 5 ili LA7 PR 4 ili slicnim se ne daje prilika, a na taj nacin bi se za samo sezonu- dvije dobio vrhunski igrac, pod uslovom da ga se u timu pravilno trenira.

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #73 on: May 16, 2012, 08:48:18 PM »
Ja mislim da bi selektori trebali zauzeti malo drugaciji pristup vezano za neke stvari. U laksim utakmicama treba dati priliku igracima koji su najveci potencijali za napredak, cak i bez obzira na CA, ako on nije bas prenizak, naravno. Ne bunim se ja zbog svojih igraca, da se razumijemo, da me se opet pogresno ne shvati, ali cinjenica je da ima odredenih igraca koji mogu mnogo pomoci reprezentaciji u buducnosti i na ciji bi razvoj selektori trebali obratiti paznju. S druge strane, daje se prilika nekima koji ne mogu dugorocno postici nesto znacajno. Ne znam , to je moje misljenje, mozda grijesim, ali vidim kakvi sve igraci igraju ne znam iz kojih razloga, a igracima sa LA7 PR 5 ili LA7 PR 4 ili slicnim se ne daje prilika, a na taj nacin bi se za samo sezonu- dvije dobio vrhunski igrac, pod uslovom da ga se u timu pravilno trenira.
Pa ja imam 4 komada:
Nakica, Mlakara, Sabica, Sadikovica.Poslednja trojica su najperspektivniji klinci sa nasim drzavljanstvom na deficitarnim pozicijama.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #74 on: May 17, 2012, 10:38:14 AM »
Tako i treba. Razumijem sta Dantes prica, ali mislim da upravo to selektori i rade. Ne mozes ocekivati od selektora koji igra kvalifikacije da forsira igrace sa malim CA, jer su ipak kvalifikacije i svjetsko u pitanju, iako sam primijetio da i U21 selektor cesto daje priliku u slabijim utakmicama igracima sa manjim CA, ali perspektivnim LA. Sledece sezone kada U21 bude igrala prijateljske, a ne kvalifikacije, tada ce se moci intenzivno davati prilika slabijim igracama sa slabijim CA ali velikim LA i PR, ali ostavimo to za sledecu sezonu, tada ce vjerovatno biti i novi U21 selektor, jer sadasnjem istice mandat.

Sto se tice A selektora, ista prica, ove sezone se igraju prijateljske i on iako ne mora (jer je to ipak A repka), daje sansu perspektivnim igracima (kao sto on rece na deficitarnim pozicijama) sa manjim CA ali velikim LA, kako u buducnosti te pozicije ne bi vise bile deficitarne. Isto tako, sledece sezone kada krenu kvalifikacije i svjetsko za A repku, normalno da ne ocekujem od njega da zove i dalje te mlade, nego ce logicno igrati sa najjacim sastavom jer je ipak cilj odlazak na svjetsko i tamo napraviti uspjeh, a ne forsiranje buducih reprezentativaca. On i sledece sezone moze davati sansu mladjim u slabijim utakmicama, ali ja mu to ne bi preporucio, jer znam koliko su mene zajebavale upravo te "bot reprezentacije", dok sa aktivnim nisam imao problema, ali opet to je na njemu da odluci, on je selektor, hehe.
Cartoons C.F. manager