Author Topic: Nacionalni tim BIH U-21  (Read 38907 times)

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #25 on: February 01, 2012, 10:37:21 PM »
Biti trener kluba i selektor reprezentacije su dvije sasvim razlicite stvari. Ti kao trener kluba mozes igrati odredenu formaciju i prilagodavati svoje igrace toj formaciji ( iako i dalje smatram da je igranje konstanntno u istoj formaciji nedostatak kreativnosti, ali to je moje misljenje ).
S druge strane , kao selektor moras igrati sa igracima koji su trenirani od strane drugih i ne mozes ih prilagodavati odredenoj formaciji.Zato  treba iskusavati vise opcija i formacija i koristiti najbolje s cim trenutno raspolazes. Kao primjer cu ti navesti svog igraca Vlasica koji je za mladi tim odigrao samo jednu utakmicu, iako je ponajbolji veznjak u U-21. To je bilo iz razloga sto je postavka uvijek bila sa dva MC , a Vlasic je MR. Ima ovakvih primjera koliko hoces, ali to je pokazatelj koliko je negativno kad selektor robuje jednoj formaciji i istim igracima. Bez kreativnosti i plana B u odredenim situacijama nema se sta traziti na klupi selektora.

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #26 on: February 02, 2012, 08:12:16 AM »
Biti trener kluba i selektor reprezentacije su dvije sasvim razlicite stvari. Ti kao trener kluba mozes igrati odredenu formaciju i prilagodavati svoje igrace toj formaciji ( iako i dalje smatram da je igranje konstanntno u istoj formaciji nedostatak kreativnosti, ali to je moje misljenje ).
S druge strane , kao selektor moras igrati sa igracima koji su trenirani od strane drugih i ne mozes ih prilagodavati odredenoj formaciji.Zato  treba iskusavati vise opcija i formacija i koristiti najbolje s cim trenutno raspolazes. Kao primjer cu ti navesti svog igraca Vlasica koji je za mladi tim odigrao samo jednu utakmicu, iako je ponajbolji veznjak u U-21. To je bilo iz razloga sto je postavka uvijek bila sa dva MC , a Vlasic je MR. Ima ovakvih primjera koliko hoces, ali to je pokazatelj koliko je negativno kad selektor robuje jednoj formaciji i istim igracima. Bez kreativnosti i plana B u odredenim situacijama nema se sta traziti na klupi selektora.
Hahahahha. Gospode Boze.O kojoj ti kreativnosti pricas? Pa nije ti ovo likovna ili muzicka akademija ili pismeni iz jezika pa sad trazis kreativnost? i sta je to kreativnost? Formacija 0-7-3,10-0-0,1-8-1? Zasto izmisljati toplu vodu? Usput, mijenjanje formacije kako u RL tako i na svakom menadzeru ostavlja posledice na efikasnost ekipe jer jelte treba im vremena da se naviknu na nove pozicije i zadatke sto je apsolutno logicno. Ja ne razumijem o cemu ti govoris. Izbor igraca se prilagodjava filozofiji fudbala koju gaji menadzer a ne obratno.
Ti navodis primer svog igraca zato sto te boli jer nije igrao i nije ti repka pomogla u njegovom razvoju.A sta mislis da li bi mozda neciji AML,AMR,MC,DMC (skroz nebitno) koji je najbolji na svojoj poziciji izvisio zbog tvog igraca? Znaci nisi uopste u pravu,ne mogu da se slozim sa tobom. BiH kao reprezentacija ima dosta kvalitetnih igraca i mogu se za svaku formaciju naci dobri igraci i da se imaju rezultati. Ja u timu imam potencijal 7/15, pa je odigrao mozda 2 poluvremena za vreme mandata BLUE COMMAND-a.
I,sta sad? Treba da kukam? Crta se podvlaci na kraju sezone.Od selektora se ocekuju REZULTATI i nista vise. Ja se nadam da cu imati priliku da te razuvjerim.

A bez uvrede,sad sam gledao rezultate tvog kluba ti non-stop eksperimentises sa formacijama pa sutnes u prosjeku 3 puta na gol.
« Last Edit: February 02, 2012, 08:35:13 AM by nikolicm »
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #27 on: February 02, 2012, 02:46:30 PM »
Biti trener kluba i selektor reprezentacije su dvije sasvim razlicite stvari. Ti kao trener kluba mozes igrati odredenu formaciju i prilagodavati svoje igrace toj formaciji ( iako i dalje smatram da je igranje konstanntno u istoj formaciji nedostatak kreativnosti, ali to je moje misljenje ).
S druge strane , kao selektor moras igrati sa igracima koji su trenirani od strane drugih i ne mozes ih prilagodavati odredenoj formaciji.Zato  treba iskusavati vise opcija i formacija i koristiti najbolje s cim trenutno raspolazes. Kao primjer cu ti navesti svog igraca Vlasica koji je za mladi tim odigrao samo jednu utakmicu, iako je ponajbolji veznjak u U-21. To je bilo iz razloga sto je postavka uvijek bila sa dva MC , a Vlasic je MR. Ima ovakvih primjera koliko hoces, ali to je pokazatelj koliko je negativno kad selektor robuje jednoj formaciji i istim igracima. Bez kreativnosti i plana B u odredenim situacijama nema se sta traziti na klupi selektora.
Hahahahha. Gospode Boze.O kojoj ti kreativnosti pricas? Pa nije ti ovo likovna ili muzicka akademija ili pismeni iz jezika pa sad trazis kreativnost? i sta je to kreativnost? Formacija 0-7-3,10-0-0,1-8-1? Zasto izmisljati toplu vodu? Usput, mijenjanje formacije kako u RL tako i na svakom menadzeru ostavlja posledice na efikasnost ekipe jer jelte treba im vremena da se naviknu na nove pozicije i zadatke sto je apsolutno logicno. Ja ne razumijem o cemu ti govoris. Izbor igraca se prilagodjava filozofiji fudbala koju gaji menadzer a ne obratno.
Ti navodis primer svog igraca zato sto te boli jer nije igrao i nije ti repka pomogla u njegovom razvoju.A sta mislis da li bi mozda neciji AML,AMR,MC,DMC (skroz nebitno) koji je najbolji na svojoj poziciji izvisio zbog tvog igraca? Znaci nisi uopste u pravu,ne mogu da se slozim sa tobom. BiH kao reprezentacija ima dosta kvalitetnih igraca i mogu se za svaku formaciju naci dobri igraci i da se imaju rezultati. Ja u timu imam potencijal 7/15, pa je odigrao mozda 2 poluvremena za vreme mandata BLUE COMMAND-a.
I,sta sad? Treba da kukam? Crta se podvlaci na kraju sezone.Od selektora se ocekuju REZULTATI i nista vise. Ja se nadam da cu imati priliku da te razuvjerim.

A bez uvrede,sad sam gledao rezultate tvog kluba ti non-stop eksperimentises sa formacijama pa sutnes u prosjeku 3 puta na gol.

Slazem se u potpunosti.
Pogotovu za ovo da se igraci pogube kad im stalno menjas formaciju.
Ali sa druge strane prijateljske utakmice sluze da bi se isprobalo sto vise igraca i formacija.

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #28 on: February 02, 2012, 03:23:30 PM »

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #29 on: February 02, 2012, 03:25:38 PM »
Da, zato imas prvu sezonu citavu prijateljske utakmice, a tek druge sezone mandata su kvalifikacije i svjetsko prvenstvo. Selektor procijeni kakav tim ima, i vec u glavi zamisli sa kakvom formacijom zeli igrati. Ako ima vise kombinacija, tu dolaze te prijateljske utakmice, ima vremena da sve fino isproba i vidi kako ga najbolje ide, te sledece sezone u kvalifikacije udje spreman. Tako sam i ja radio, prvo sezonu isprobao neke formacije i igrali smo odlicno, na kraju sezone smo bili treci na svijetu prema onom Rankingu. Sledece sezone u kvalifikacije smo takodjer usli odlicno, citavo vrijeme drzali prvo mjesto sve do polusezone, a onda je nastao neki krizni period, ne znam ni ja iz kojeg razloga. Cak smo pred kraj kvalifikacija bili treci i mogli smo da ne odemo na svjetsko a onda sam shvatio jednu stvar. Protiv bot reprezentacija treba igrati botovski. Posljednje dvije utakmice igrali smo sa direktnim konkurentima i u te utakmice sam usao sa klasicnom 4-4-2 formacijom, kakvu igraju bot ekipe. Tada je izgleda presudio bolji kvalittet nasih igraca i obje utakmice smo pobijedili, zavrsili prvi i otisli na svjetsko prvenstvo. Vjerujte, kada pogledam stanje u drugim kvalifikacionim grupama, ovaj uspjeh mi djeluje jos veci i jos je vece zadovoljstvo, jer su mnoge jake i aktivne reprezentacije izgubile borbu sa bot reprezentacijama, pa ce tako jedna Njemacka, Francuska, Ekvador (sve jake i aktivne repke) i jos mnoge druge da ne nabrajam dalje, ostati kod kuce, dok ce na svjetskom igrati mnogo bot reprezentacija bez menadzera, kao sto su Cook Island, Tanzania, Comoros i mnoge druge.
Poenta svega je da selektor treba da bude pouzdan i mnogo aktivan momak, i spreman da saslusa i druga misljenja ako je potrebno, a ne da tvrdoglavo gura po svom, samo zato sto misli da je on najpametniji ili ne znam ni ja sta. Kako ljudi kazu, dvije glave su pametnije od jedne. To je najbitnije, da ne upropasti repku kao sto je Blue Comand upropastio U21 svojom neaktivnoscu (iako jos nije nista izgubljeno, tek sledece sezone su kvalifikacije, ali ova sezona je bukvalno propala). Ako reprezentacija igra odlicno u jednoj formaciji, nema potrebe je mijenjati, tako da to nema veze sa nedostatkom kreativnosti, zasto mijenjati nesto sto je dobro i donosi rezultate. Najbitnije da na izborima pobijedi aktivan i iskusan menadzer, koji igra duze vrijeme, a ne neki koji se skoro registrovao, sve ostalo ce poslije ici mnogo lakse. Prema tome, mi aktivni igraci trebamo da uradimo nesto po tom pitanju, da se unaprijed dogovorimo koga da izaberemo za selektora (moze preko foruma), te kad dodju izbori, svi podrzimo jednog kandidata, da ne dodje do dijeljenja glasova i slicno. Sto veci broj glasova taj kandidat dobije, vece su sanse da ce pobijediti nekog novog, koji ce na sve nacine pokusati doci do selektorske pozicije koji nicim ne zasluzuje...
Cartoons C.F. manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #30 on: February 02, 2012, 03:31:11 PM »
a sta se tice suteva, pogledaj ponovo.

Znas kako kazu, bez uvrede, samo se budala drzi uvijek jednog te istog, a mudar prihvata i nove ideje....
Je li se ti drogiras?  :-\ :-\ :-\
Nemam sta da gledam.Shoots on goal u prosjeku 3 komada.
« Last Edit: February 02, 2012, 03:33:22 PM by nikolicm »
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #31 on: February 02, 2012, 03:31:55 PM »
Da, zato imas prvu sezonu citavu prijateljske utakmice, a tek druge sezone mandata su kvalifikacije i svjetsko prvenstvo. Selektor procijeni kakav tim ima, i vec u glavi zamisli sa kakvom formacijom zeli igrati. Ako ima vise kombinacija, tu dolaze te prijateljske utakmice, ima vremena da sve fino isproba i vidi kako ga najbolje ide, te sledece sezone u kvalifikacije udje spreman. Tako sam i ja radio, prvo sezonu isprobao neke formacije i igrali smo odlicno, na kraju sezone smo bili treci na svijetu prema onom Rankingu. Sledece sezone u kvalifikacije smo takodjer usli odlicno, citavo vrijeme drzali prvo mjesto sve do polusezone, a onda je nastao neki krizni period, ne znam ni ja iz kojeg razloga. Cak smo pred kraj kvalifikacija bili treci i mogli smo da ne odemo na svjetsko a onda sam shvatio jednu stvar. Protiv bot reprezentacija treba igrati botovski. Posljednje dvije utakmice igrali smo sa direktnim konkurentima i u te utakmice sam usao sa klasicnom 4-4-2 formacijom, kakvu igraju bot ekipe. Tada je izgleda presudio bolji kvalittet nasih igraca i obje utakmice smo pobijedili, zavrsili prvi i otisli na svjetsko prvenstvo. Vjerujte, kada pogledam stanje u drugim kvalifikacionim grupama, ovaj uspjeh mi djeluje jos veci i jos je vece zadovoljstvo, jer su mnoge jake i aktivne reprezentacije izgubile borbu sa bot reprezentacijama, pa ce tako jedna Njemacka, Francuska, Ekvador (sve jake i aktivne repke) i jos mnoge druge da ne nabrajam dalje, ostati kod kuce, dok ce na svjetskom igrati mnogo bot reprezentacija bez menadzera, kao sto su Cook Island, Tanzania, Comoros i mnoge druge.
Poenta svega je da selektor treba da bude pouzdan i mnogo aktivan momak, i spreman da saslusa i druga misljenja ako je potrebno, a ne da tvrdoglavo gura po svom, samo zato sto misli da je on najpametniji ili ne znam ni ja sta. Kako ljudi kazu, dvije glave su pametnije od jedne. To je najbitnije, da ne upropasti repku kao sto je Blue Comand upropastio U21 svojom neaktivnoscu (iako jos nije nista izgubljeno, tek sledece sezone su kvalifikacije, ali ova sezona je bukvalno propala). Ako reprezentacija igra odlicno u jednoj formaciji, nema potrebe je mijenjati, tako da to nema veze sa nedostatkom kreativnosti, zasto mijenjati nesto sto je dobro i donosi rezultate. Najbitnije da na izborima pobijedi aktivan i iskusan menadzer, koji igra duze vrijeme, a ne neki koji se skoro registrovao, sve ostalo ce poslije ici mnogo lakse. Prema tome, mi aktivni igraci trebamo da uradimo nesto po tom pitanju, da se unaprijed dogovorimo koga da izaberemo za selektora (moze preko foruma), te kad dodju izbori, svi podrzimo jednog kandidata, da ne dodje do dijeljenja glasova i slicno. Sto veci broj glasova taj kandidat dobije, vece su sanse da ce pobijediti nekog novog, koji ce na sve nacine pokusati doci do selektorske pozicije koji nicim ne zasluzuje...
SUSTINA!!!
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #32 on: February 02, 2012, 03:36:56 PM »
Ova velika slova znacila bi da galamis, a to nije pristojno u razgovoru. Uostalom,imam perfektan vid.
Nije pristojno ni vrijedati nekoga na nacin da ga pitas drogira li se,ali to su sredstva onih koji nemaju argumente, onda galame i vrijedaju...

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #33 on: February 02, 2012, 03:46:17 PM »
Ova velika slova znacila bi da galamis, a to nije pristojno u razgovoru. Uostalom,imam perfektan vid.
Nije pristojno ni vrijedati nekoga na nacin da ga pitas drogira li se,ali to su sredstva onih koji nemaju argumente, onda galame i vrijedaju...

Hahahah,ne prijatelju CAPS LOCK u informatickom svijetu znaci vikanje a ne bold i font size.
Druga stvar,argumenti su tvoje utakmice i nemam ja sta tebi dokazivati po tom pitanju 3-4 suta na gol po utakmici meni je dosta.
Treca stvar. Barselonina skola pociva na formaciji 4-3-3, djeca se uce od malih nogu da tako igraju da bi dosli fudbalski pismeni u seniorski tim. Inace bazu je napravio i ostavio Barseloni Johan Krojf sa svojom filozofijom fudbala.
Brate,kako se nisi uvrijedio. Kukas nije igrao moj MR koji je mozda najbolji veznak.Pa covjece mozda taj tvoj MR ukida poziciju DMC,AMC... i uklanja nekog drugog igraca,kako mozes biti tako tvrdoglav. Od selektora se traze rezultati i to je jedino sto je bitno.Da li ce to on napraviti sa 1 ili 10 formacija ne znam i ne interesuje me. Kako je Arnel dosao do WC-a nemam pojma,jedino sto se pika je da je covjek na velikom takmicenju i to je to.
Ja te opet pitam: Sta je to kreativnost?
Kreativnost je to sto sam ja zaigrao 4-1-2-2-1 pa je tek onda posle ubacena ta formacija u igricu. Kreativnost je da napravis nesto novo,nesto sto je drugacije,posebno i unikatno a nije kreativnost da mijenjas formacije.
ME je tako napravljen  da moras imati dozu konstantnosti sto se tice postavke i formacije jer im jednostavno treba vremena da se na to naviknu.
I ponovo ti kazem, sta koga boli tuki koliko ja mijenjam formacija. Ja bih potpisao da imamo selektora koji ce da nanize 50 pobjeda u nizu sa jednom formacijom.
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #34 on: February 02, 2012, 03:52:45 PM »
Ti si malo tezi slucaj, ja bih do sada svom kucnom ljubimcu objasnio sta je kreativnost...:)
Kakve veze pismenost ima sa igranjem fudbala : Pismenost je poznavanje pisma, umije?e ?itanja i pisanja.

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #35 on: February 02, 2012, 03:57:16 PM »
Daj koji vam je kurac, jebo vas kreativnost. Nemojte se svadjati.  :-*

Ja sam rekao koji su moji uslovi da neko dobije glas. Prije svega aktivnost, pa cak nije dovoljno ni da covjek jedno uleti na Gokickoff, nego ako treba i vise puta dnevno, mada sam ja vecinu tih jakih igraca vec pronasao, ali uvijek se moze i dodatno potraziti. Zatim, iskustvo, moj glas ide igracu koji igra duze vrijeme, upoznat je sa igrom, match engine-om i ostalim stvarima i da nece odustati kao sto je BC poslije nekog vremena odustao. Zatim da je spreman da poslusa i druga misljenja, ali ne da uvazava sve i radi kako drugi kroje, to onda nije selektor nego marioneta. Dovoljno je da poslusa ljudi koji zele pomoci, ako jos iz toga izvuce sta korisno, jos bolje, ako ne, barem je ispao covjek, spreman je za razgovor i dogovor.
Cartoons C.F. manager

dantes

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #36 on: February 02, 2012, 03:58:54 PM »
E  to ja govorim, spremnost na razgovor, a ne da se uvrijedi i pocne svadati cim dobije prvu kritiku.

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #37 on: February 02, 2012, 04:19:34 PM »
Ti si malo tezi slucaj, ja bih do sada svom kucnom ljubimcu objasnio sta je kreativnost...:)
Kakve veze pismenost ima sa igranjem fudbala  : Pismenost je poznavanje pisma, umije?e ?itanja i pisanja.
:-[
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #38 on: February 02, 2012, 04:26:18 PM »
Da ali vi se jednostavno niste razumjeli u pogledu te kreativnosti.
Za mene je recimo veca kreativnost, isprobavanje i drugih igraca, ili igraca na drugoj poziciji, pogotovo u prijateljskim utakmicama dok se jos sklapa ekipa. Tako npr. ja kad igram formaciju sa AMR, opet stavim Mihajlovica (MR-a) na tu poziciju, iako imam i AMR-a koji ima super skillove, ali jednostavno ovaj MR je bolji i cak i na AMR igra bolje nego ovaj sto mu je to prirodna pozicija. Primjer takve nekreativnosti je BC (zamrzit ce me covjek koliko ga spominjem :D ). On je recimo u pocetku zvao neke igrace, i poslije je prestao. Jedni te isti igraci su mu u U21 repki, eventualno ako se koji povrijedi pa ga sistem automatski zamijeni, ostalo je sve isto, isti igraci mu igraju uvijek. Za razliku od njega ja sam prosle sezone dok su se igrale prijateljske, trazio i pozvao veliki broj igraca, pogotovo iz neaktivnih klubova, i tako spasio mnoge igrace od brisanja, zato sad kad se neki igrac povrijedi, uvijek ima zamjena koja se moze pozvati, jer nisam dopustio da se igrac izbrise iz igre samo zato sto je malo slabiji od drugog, nikad ne znas kad moze zatrebati. Kreativnost se ne mora ogledati u promjeni formacije, mozes jednostavno promijeniti taktiku, filozofiju igre, focus passing, roaming ili bilo koju drugu stavku, i ti ne vidis da se promjena dogodila, jer vidis da je ista formacija, ali promjena je izvrsena i donosi rezultat. To mozes vidjeti na kraju meca, koliko ima onih strelica gore ili dole, sto znaci efektivnost taktike. Mozes mijenjati individualne naredbe igracu, pa ako igrac ima dobru brzinu i dribling, stavis mu run with ball often, ima tih primjera milion da sad ne nabrajam. To se sve svodi u kreativnost, a ostali igraci to ne vide, jer ne vide tactics screen reprezentacije. Ono sto hocu ovim da kazem je da mijenjanje formacije nije jedini oblik kreativnosti, istina da i to spada u kreativnost, ali ti mozes igrati sa istom formacijom, a opet biti kreativan. Eto sad sam objasnio i kako.
« Last Edit: February 02, 2012, 04:29:34 PM by Archiebald387 »
Cartoons C.F. manager

totasef

  • Youth team
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #39 on: February 03, 2012, 03:33:33 PM »
Evo jedan moj igrac a uskoro mozda i ne. Postavio sam mozda i preveliku cijenu ali jebaji ga, polako cu spustati ako ne prodje sad...

http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=2436993

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #40 on: February 03, 2012, 05:28:57 PM »
Tesko da ces ga prodati za 900k ali sretno. Igrac je dobar za U21 steta sto ne moze vise napredovati. Obrati se selektoru U21 privatnom porukom da pogleda igraca, jer on ti ne posjecuje forum jer je slabo aktivan nazalost, pa najprije ces doci do njega preko privatne poruke.
Cartoons C.F. manager

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #41 on: February 03, 2012, 08:44:02 PM »
Evo jedan moj igrac a uskoro mozda i ne. Postavio sam mozda i preveliku cijenu ali jebaji ga, polako cu spustati ako ne prodje sad...

http://www.gokickoff.com/team_player_detail.php?player_id=2436993

Samo budi uporan i prodaces ga za 900.000 G
Ponudice neki Tajlandjanin - uvek ponude (ako spustas ne idi ispod 800.000).

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #42 on: February 04, 2012, 03:03:52 PM »
ALI NEMA SVA?A NA OVOM FORUMU

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #43 on: February 04, 2012, 03:11:35 PM »
eee BC, nije jos nista izgubljeno, ove sezone su bile prijateljske, istina nismo se bas uigrali, ali i dalje imamo sansu da igramo i na U21 svjetskom. Daj da iskombinujemo nesto jbg, hoces li moci voditi sledece sezone U21? Eto kazes da imas prikupljeno tih igraca, ako treba pomoci cemo i mi da nadjes jakih igraca preko 400k vrijednosti, skupis jaku ekipu...tvoje je samo da ih zovnes i namjestis taktiku...
Cartoons C.F. manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #44 on: February 04, 2012, 10:01:25 PM »

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #45 on: February 04, 2012, 10:29:41 PM »
Ma razumijem te da ne mozes, ali mandat selektora je dvije sezone, sto znaci da ces ti voditi sledece sezone U21 repku u kvalifikacijama....a ne moze se dati otkaz, nema takve opcije...tek poslije sledece sezone bice izbori za U21 selektora
Cartoons C.F. manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #46 on: February 05, 2012, 11:37:22 AM »
nisam to znao. Onda ?u i ovu sezonu pregurati, pravi?u taktiku i vidje?emo kako ?e pro?i ;)

Rasha

  • National Team
  • ***
  • Posts: 149
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #47 on: February 05, 2012, 03:15:32 PM »
Mislim da svi treba da pomognete sekektorima, barem u pronalasku igraca.
A oni neka se pojave barem dva tri puta u toku nedelje da postave taktiku za sledeci mec.
Barem mi tako radimo u Srbiji.

Steta bi bilo da ne bude Bosne na zavrsnom prvenstvu maldih.

A sto se tice izbora za sledeceg selektora neka se favoriti dogovore koga da podrze da se nebi rasipali glasovi.

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #48 on: March 09, 2012, 05:36:03 PM »
neka i nas jednom krene. Dobili smo ubjedljivo prvu utakmicu 4-0 protiv palestine, samo da nastavimo tako

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Nacionalni tim BIH U-21
« Reply #49 on: March 11, 2012, 01:06:09 AM »
Cestitam  8)
Cartoons C.F. manager