Author Topic: " Postena sezona "  (Read 2182 times)

nikola_94

• Professional team
  • **
    • View Profile
" Postena sezona "
« on: November 19, 2014, 05:04:43 PM »
Na startu sezone imali smo dogovor o ne igranju motsa da bi liga bila regularna i sta smo dobili na kraju namestenu utakmicu u reziji Rasinih klubova http://www.gokickoff.com/team_match_detail.php?match_id=8539315, smatram da menadzer mora biti kaznjen zbog varanja i narusavanja dogovora koji smo svi postigli na pocetku sezone, mislim da bi odgovarajuca kazna bila motsovanje Radnickog i njegovo izbacivanje iz Topa kako bi prvenstvo ostalo koliko toliko regularno! Molim ostale topovce da iznesu svoje misljenje..

Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Re: " Postena sezona "
« Reply #1 on: November 19, 2014, 05:09:29 PM »
Evo ga postenjacina sta je napisao:

U potpunosti podrzavam takvu ideju.
MotS moze da se koristi u WCL za one koji ga igraju ili nase kup takmicenje.

Ja sam za potpuno ukidanje MotS-a i kad bih izbrojao poruke upucene adminu na temu ukidanja istog dosli bi verovatno do brojke iznad 50.

Da je takva ideja iznesena na startu ove sezone podrzao bih je i naravno ispostovao ma ko sta mislio.

Ali najpre bih voleo da cujem misljenje slabijih klubova posto je moj barem po levelu najjaci i meni je lako da se slozim sa ovako necim.

p.s.
Cak bih dodao ovome i da nema pustanja tipa rezerve na prvi tim.
Ako neko hoce da trenira igrace u Top-u to ce raditi celu sezonu i protiv svih, a ne da protiv odredjenih timova kao trenira igrace, a protiv ostalih izvede najjacu postavu koju ima.
Ovo eto i da ogranicim i sebe posto imam dva tima u Top-u i necu da izbacujem jedan zato sto kvalitetom tima oba zasluzuju da su tu gde jesu.
Kad i treci dodje do tog stadijuma da kvalitetom zasluzuje Top onda ce ga i on igrati.

Plasi se LOPOV da ga neko ne pokrade! A onda on sam to PRVI uradi!

Podrzacu svaki dogovor koji se donese ovde!

VAZNO: Nidzo. predlog ti je ok ali moja bojazan je da izbacujuci jedan prevarantski tim ne obezbedimo uslove drugom lopovskom timu da osvoji titulu. Onda bi dobili bitku a izgubili rat. O tome treba misliti.
« Last Edit: November 19, 2014, 05:14:46 PM by JohnTerry »
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

inajko

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #2 on: November 19, 2014, 05:32:44 PM »
Po meni dogovor se poštuje a to je bez MOTsa..protiv mene je igrao sa najačim sastavom i nije mi palo na pamet da se žalim, i ja kombinujem i ne igram uvek sa najačim sastavom i tu sam gde sam ali tako je...Ja MOC čuvam za kup i ako Radnički bude protivnik dobiće ga isto kao i Dorćol ako on prodje i naravno ako i moj tim izdrži do tog susreta :-)

nikola_94

• Professional team
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: November 19, 2014, 05:42:57 PM »
Po meni dogovor se poštuje a to je bez MOTsa..protiv mene je igrao sa najačim sastavom i nije mi palo na pamet da se žalim, i ja kombinujem i ne igram uvek sa najačim sastavom i tu sam gde sam ali tako je...Ja MOC čuvam za kup i ako Radnički bude protivnik dobiće ga isto kao i Dorćol ako on prodje i naravno ako i moj tim izdrži do tog susreta :-)
A sto nije izveden protiv BMS-a drugi tim ili protiv bilo kojeg drugog?
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

Thad

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #4 on: November 19, 2014, 05:45:11 PM »
Jedna ispravka t.j. dopuna. I utakmica Naissus-Radnicki 5:0 je namestena. Verovatno totalno nepotrebno ali takticke postavke Radnickog su i ovde smesne. Imam screen shot -ove analize Radnickog i Naissusa tako da ovo odgovorno tvrdim.
Bilo bi dobro i posteno kada bi se Radnicki kaznio izbacivanjem iz top -a a nemam problem sa tim da Naissus bude sampion cak i ove a pogotovo narednih sezona ako to zasluzi. Bitno je da mu se onemoguci varanje a samim tim cemo, nadam se, konacno dobiti regularno takmicenje. Racunam da bi se nemots dogovor u tom slucaju mogao produziti i na naredne sezone.

Ziva

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: November 19, 2014, 06:04:57 PM »
Sto se mene tice i treba da se izbaci Radnicki iz Topa da ne bi bilo malverzacija vise pa ako Naissus zasluzi titulu neke od narednih sezona neka i bude prvak.A ovako na mufte NE. Znaci treba samo da se dogovorimo , sto se mene tice, jer selimo Radnicki iz topa ili ne.... Naissus bi kod kuce uzeo bodove to OK ali tim koji pobedjuje 1:0 najcesce da dobije tim koji realno treba da dobije kod kuce 1:0 a dobije ga 5:0 cista namestaljka.Sto se tice u gostima ....i bod bi bio Naissusu veliki a kamoli ova namestena pobeda.Koliko je sad tu Rasha ucestvovao sa instrukcijama a koliko crni sam ne znam i ne mogu da kazem ali nije fer.

Sto se tice inajkovog komentara....INAJKO ako smo rekli da nema motsa i Rasha jos trazio da ne bude namestanja znaci da NE treba da bude namestanja! Ako hocete kao pravo prvenstvo Srbije...onda recite pa da svi krenemo da se izdogovaramo kad ce koje sezone ko da bude prvi i tako da vrtimo 4 kluba dok 50% ne odustane, 35% da se smuci igrica nakon 2 sezone i tako ostane 20% ljudi max....za koji K.... onda igramo.Nije u redu prema nikome.A zbog par ljudi ne treba da trpi cela zajednica vec da ih zajednica zbrine pa da igramo ko ljudi...

karlooo

• All Star Team
  • ex U21 national manager
    • View Profile
« Reply #6 on: November 19, 2014, 06:56:59 PM »
Evo i mene

Ja sam covek masinac ne pravnik ali kapiram da se neko vodi sta nije napisano kao da se nije ni desilo. Koliko se secam pise nema trenirca u nekim utakmicama u nekim ne i nema mocarele, e sad posto ja idem na to da smo svi ovde koliko toliko normalni i da ne moramo da se bavim pravnim pitanjima vec mozemo da podrazumevamo da ako nema namestanja rezultata sa trenircima isto tako nema namestanja rezultata i pomocu taktickih podesavanja.

Prosto i jednostavno, to sto se u RL vatate za sitna crevca ok ali ovde je glupo da se sad npr vadi neko e nismo to rekli, kao da imamo svi 5 godina.

Sto se mene tice ako je bilo namestanja ja dva moca imam dovidjenja prijatno. U slucaju da se niko iz Naissus tabora ne oglasi a mi se dogovorimo mocic ide kao po dogovoru na pocetku.

Mislim moze sad Rasha da izadje i kaze e igrao sam ovako zbog toga i toga ali koliko bi to bilo realno za poverovati pa cak i da je istina, ovo sve pricam napamet nisam video izvestaje ali ako je izvestaj tj takticko podesavanje namesteno onda,  se stavljam u tu poziciju i pokusavam da smislim kako bih ja sad objasnio da sam hteo sam sebe da nadmudrim... ::) totalna kataklizma u glavi na samu pomisao

Ima vremena da sve strane iznesu svoje slike ,argumente i ostalu dokumentaciju  8)

Ja ne jurim ove stvari ali sam pristao na fer takmicenje i  sutra cu BMS da mocnem ako neko ovde postavi sliku sa slicnim malverzacijama kao sto kazu da je ova danasnja bila.

Toliko od mene

shomyguca

• National Team
    • View Profile
    • Krivaca United
« Reply #7 on: November 20, 2014, 10:13:43 AM »
E pa ovako:

JT spada u poštene članove ove zajednice, ali se na njegovu žalost pojavilo društvo koje mu je prilično poljuljalo ugled u mojim očima. Nekada mu je (isto kao i meni) smetalo to što neko igra sa više timova (dokaz 1 u prilogu). Dakle ja potpisujem JT-evu rečenicu u potpunosti! Najveći problem je što je ta rečenica nastala u momentu kada kumašin već ima 2 naloga (dokaz 2 za koji svi već znaju). Znamo da taj drugi tim služi za treniranje igrača za celu "ekipu".
Ova rečenica iz priloga je kasnije evoluirala, pa sad JT više nema ništa protiv igre sa više timova (ja sam ostao dosledan i dalje sam protiv). Ako zažmurimo na činjenicu da je i on jedno vreme trenirao igrače u pomenutom timu i oprostimo mu jer ih je otpustio, ipak ostaje ovaj argument da nije sam sebi dosledan.
Živu neću da komentarišem jer o njemu imam mišlenje za nijansu lošije nego o Crnom. Crni vara i ćuti, a ovaj vara i napada! Osim toga, treba biti prilično prost da bi se spustilo na njegov nivo dijaloga (komentari tipa "Aj ti malo razmisli pre nego sto lupis, bezi bezi kukavice, al trk u B... i nemoj se vracas "postenjacino""). Kako se tek obraća ovim pojedincima protiv kojih se žučno bori, ponekad se ja zacrvenim umesto njega!

Po mom mišljenju, ovde imamo borbu dve grupacije koje predstavljaju budućnost ove igre. Njihovi timovi će u bliskoj budućnosti popuniti ceo top i njihov rat vidim kao isključivo njihovu stvar! Oni su jedni drugima jedina prava konkurencija i zato imaju sukob. Ne želim da zauzimam ničiju stranu, zato što između njih stvarno ne vidim razliku (osim što jedni ćute, a drugi su agresivni). Svi igraju (ili se koriste) sa više timova i koriste "legalne" blagodeti premijuma. Svi nameštaju (ili su nameštali) utakmice. Prilično sam siguran da će ih nameštati i u budućnosti. Za Rashin klan primer je utakmica iz prethodnog kola, za ove druge sam ja juče dao primer. A njihovi argumenti mi liče na onu priču o krađi i kraduckanju. Rasha i Crni kradu, a mi kraduckamo, pa nam se može oprostiti!

Najteže mi pada kada neko kao gorepomenuti kum počne o meni da priča! U isto vreme mi je smešno, a i besan sam! Ja bih se na njegovom mestu pokrio po glavi i ćutao, a on još daje sebi za pravo da bilo koga kritikuje! LICEMERJE!

Uzdravlje!

« Last Edit: November 20, 2014, 11:50:27 AM by shomyguca »
Team: Krivaca United
Manager: ser shomika
SERBIA EX U-21 Manager (season 8-9)

Ziva

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #8 on: November 20, 2014, 11:41:11 AM »
E pa ovako:

JT spada u poštene članove ove zajednice, ali se na njegovu žalost pojavilo društvo koje mu je prilično poljuljalo ugled u mojim očima. Nekada mu je (isto kao i meni) smetalo to što neko igra sa više timova (dokaz 1 u prilogu). Dakle ja potpisujem JT-evu rečenicu u potpunosti! Najveći problem je što je ta rečenica nastala u momentu kada kumašin već ima 2 naloga (dokaz 2 za koji svi već znaju). Znamo da ta taj drugi tim služi za treniranje igrača za celu "ekipu".
Ova rečenica iz priloga je kasnije evoluirala, pa sad JT više nema ništa protiv igre sa više timova (ja sam ostao dosledan i dalje sam protiv). Ako zažmurimo na činjenicu da je i on jedno vreme trenirao igrače u pomenutom timu i oprostimo mu jer ih je otpustio, ipak ostaje ovaj argument da nije sam sebi dosledan.
Živu neću da komentarišem jer o njemu imam mišlenje za nijansu lošije nego o Crnom. Crni vara i ćuti, a ovaj vara i napada! Osim toga, treba biti prilično prost da bi se spustilo na njegov novo dijaloga (komentari tipa "Aj ti malo razmisli pre nego sto lupis, bezi bezi kukavice, al trk u B... i nemoj se vracas "postenjacino""). Kako se tek obraća ovim pojedincima protiv kojih se žučno bori, ponekad se ja zacrvenim umesto njega!

Po mom mišljenju, ovde imamo borbu dve grupacije koje predstavljaju budućnost ove igre. Njihovi timovi će u bliskoj budućnosti popuniti ceo top i njihov rat vidim kao samo njihovu stvar! Oni su jedni drugima jedina prava konkurencija i zato imaju sukob. Ne želim da zauzimam ničiju stranu, zato što između njih stvarno ne vidim razliku (osim što jedni ćute, a drugi su agresivni). Svi igraju (ili se koriste) sa više timova i koriste "legalne" blagodeti premijuma. Svi nameštaju (ili su nameštali) utakmice. Prilično sam siguran da će ih nameštati i u budućnosti. Za Rashin klan promer je utakmica iz prethodnog kola, za ove druge sam ja juče dao primer. A njihovi argumenti mi liče na onu priču o krađi i kraduckanju. Rasha i Crni kradu, a mi kraduckamo, pa nam se može oprostiti!

Najteže mi pada kada neko kao gorepomenuti kum počne o meni da priča! U isto vreme mi je smešno, a i besan sam! Ja bih se na njegovom mestu pokrio po glavi i ćutao, a on još daje sebi za pravo da bilo koga kritikuje! LICEMERJE!

Uzdravlje!

Ti si bre od NAJGORIH sto bi da budes super sa svima, svima u dupe da se uvuces ne bi li neku korist izvukao (skupljanje premium izvestaja koje toliko pljujes, logovanje na tudje iliti Inajkov nalog i vec ko zna cije da "proveris" sta ti treba). Sve si nesto fin sa svima ne bi li formirao sliku takvu a opet kraduckas pa pljujes druge (das Lazariniju bodove i jos priznas ali jer si ti to ...to je OK...licno me zabole kome kada i kako dajes bodove jer si marginalan (kao tim) i nemas nikakav uticaj na ligu...).

Kazes protiv si igranja sa vise klubova pa si znao na svakom koraku da opravdas i branis Crnog - moze mu se sta da se radi itd....

Sto se tice 2 tima...NEMAM, kako sam rekao tako je tj Barselona NIJE moj tim! IP adresa....ista normalno jer supruga igra sa njim a ne ja ali vi to vec tumacite kako vama odgovara.Da sam hteo da vodim 2 tima (za neupucene) postoji MNOGO besplatnih programa i proxy servere preko kojih mogu bezbedno da igram sa druge IP adrese pa ako bar malo razmislis priznaces da sam mogao to DA SAM HTEO (da varam ili imam drugi tim) da uradim i nikada ne bi bilo nikakvih problema.....Sto se tice treninga igraca u pomenutoj Barseloni....jel ti uopste pogledas nesto pre nego lupis, ima Training Facilities : Very bad a Fitness center : None a treneri su 2x od 10000 i ko bi tu slao igrace na neki trening kao da ce tu nesto napredovati....

I bilo bi mozda vreme (ponavljam mozda jer mozda ne mozes da shvatis...) da je u pitanju namestanje Top-a gde jedan tim POKLANJA drugom pobedu koji se bori za titulu i DIREKTNO UTICE na ishod prvenstva.To nije u redu.Ali ti ne vidis siru sliku vec se bavis sitnim stvarima i sitnim razmisljanjima.TVOJ problem je taj da si TI u prva 2-3 tima i da se boris protiv tako favorizovanog tima za titulu tada bi ti itekako SMETALO i pevao bi drugacije.

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
« Reply #9 on: November 20, 2014, 11:46:58 AM »
Da krenemo redom.

Kada su slucajevi varanja bili retki i u povoju borio sam se protiv njih i radio na suzbijanju istih svom silom. Na tom zadatku sam vrlo cesto, da ne kazem uvek bio jaaaaaaako usamljen. Niko od vas postenih nije hteo da se zamera ili "nije bilo dovoljno dokaza" sto bi ti Shomika rekao, ili nije video veliki problem, ili mu je bilo svejedno (upravo ono sto ti je Ziva napisao u poslednjoj recenici)...
U svakom slucaju, svi vi nadjoste neko opravdanje da se u borbu protiv tada jedinog varalice (Rashe) ne ukljucite ali ste zato ostali u trci za oskar popularnosti.

ZNAJUCI da ce gore navedena trula jabuka na kraju dovesti do OVOGA sto imamo danas od borbe nisam odustajao vec sam videci da ostajem (skoro) sam u njoj (a da problem sve vise uzima maha) samo MODIFIKOVAO nacin borbe. Tu modifikaciju ti dozivljavas kao moje odustajanje od strogih principa protiv multi-accountinga i to je tvoj problem, problem zato sto to pogresno percipiras.
Kada je postalo jasno da lopov(i) jacaju svakim danom i da su nametnuli svoja pravila ostale su samo 2 opcije: da "cutim i trpim" kao vecina vas krijuci se iza izmisljenih opravdanja za sopstvenu pasivnost po pitanju ovog goruceg problema ILI da nastavim borbu po cenu da selektivno i od slucaja do slucaja lopove bijem njihovim oruzijem.

Da sam se (i ja) povukao - to bi ih jos vise osnazilo i ohrabrilo a dalje igranje ucinilo bespredmetnim.
Umesto toga, uz koncept da od lopova ne mozes ukrasti, odlucio sam kao sto sam gore iznad napisao - da im priustim "zadovoljstvo" da i sami osete ukus nekorektnosti. Ne u meri u kojoj to "zadovoljstvo" oni nama non-stop priredjuju naravno.

Ovde ce se naci cutolozi iz prikrajka da kazu kako to znaci da sam ja isti kao i oni drugi ako (sam nateran da) koristim iste ili slicne metode i to je cena koju sam spreman da platim. A cutolozi i finci samo u sebi, intimno, znaju ko je u pravu...i da je takav njihov stav ustvari samo lazno pokrice za sopstveni kukavicluk ili pasivnost.

Da iskoristim tvoju misao Shomika i da je korigujem u potpuno tacan iskaz: Crni i Rasha kradu TOLIKO da su ostali ("mi") morali da nesto preduzmu ili sto bi ti rekao - pocnu da "kraduckaju" da ceo sistem ne bi odumro u skoroj perspektivi. Pri tome, to "nase kraduckanje" NIKADA NIJE BILO USMERENO PROTIV INTERESA ZAJEDNICE VEC ISKLJUCIVO PROTIV INTERESA NAVEDENIH LOPOVA.
« Last Edit: November 20, 2014, 11:54:44 AM by JohnTerry »

shomyguca

• National Team
    • View Profile
    • Krivaca United
« Reply #10 on: November 20, 2014, 12:32:22 PM »

Ti si bre od NAJGORIH sto bi da budes super sa svima, svima u dupe da se uvuces ne bi li neku korist izvukao (skupljanje premium izvestaja koje toliko pljujes, logovanje na tudje iliti Inajkov nalog i vec ko zna cije da "proveris" sta ti treba). Sve si nesto fin sa svima ne bi li formirao sliku takvu a opet kraduckas pa pljujes druge (das Lazariniju bodove i jos priznas ali jer si ti to ...to je OK...licno me zabole kome kada i kako dajes bodove jer si marginalan (kao tim) i nemas nikakav uticaj na ligu...).

Mislim da je očigledno da sa tobom nisam super, tako da tvoja prva rečenica odmah pada u vodu! Ali ajde da malo proširim: super sam sa Lazarinijem, Babovom, Roletom i jako dobar sa još par članova GKO zajednice. Sa većinom sam u korektnim odnosima.
Tako je, uzimam i uzimaću izveštaje premijuma, jer bih i ja da razumem ovu igru! Jasno mi je da su ti zamene teza jača strana, ali i ja volim da vraćam teze na svoje mesto! Dakle kod premijuma mi smeta brži napredak energije, jedna utakmica više, i mogućnost muljanja sa dva tima koju ti maksimalno koristiš. Izveštaji mi ne smetaju preterano, mada ni tu nije korektno što ti moj tim vidiš kao na rentgenu, a ja o tvom nemam pojma!

Kazes protiv si igranja sa vise klubova pa si znao na svakom koraku da opravdas i branis Crnog - moze mu se sta da se radi itd....

Ja nikada nisam branio Crnog, niti ću ga ikad braniti! Samo napadam tebe jer si još gori prevarant!

Sto se tice 2 tima...NEMAM, kako sam rekao tako je tj Barselona NIJE moj tim! IP adresa....ista normalno jer supruga igra sa njim a ne ja ali vi to vec tumacite kako vama odgovara.

Nema ni Rasha! Igraju sestrić i Crni... ;)

Da sam hteo da vodim 2 tima (za neupucene) postoji MNOGO besplatnih programa i proxy servere preko kojih mogu bezbedno da igram sa druge IP adrese pa ako bar malo razmislis priznaces da sam mogao to DA SAM HTEO (da varam ili imam drugi tim) da uradim i nikada ne bi bilo nikakvih problema.....

Imam poludokaze da su neki vaši pojedinci i to radili, ali dokle god su poludokazi, neću ih iznositi. U svakom slučaju, čim si to pomenuo, meni je već dovoljno da posumnjam da to i koristiš! Uostalom, to je u skladu sa tvojom osobinom da maksimalno koristiš svoja znanja, a bez ikakvih moralnih ograničenja!

Sto se tice treninga igraca u pomenutoj Barseloni....jel ti uopste pogledas nesto pre nego lupis, ima Training Facilities : Very bad a Fitness center : None a treneri su 2x od 10000 i ko bi tu slao igrace na neki trening kao da ce tu nesto napredovati....
Sasvim dovoljno za mlade od 15-17 god. da ojačaju do CA5, a onda već polako mogu i u matični klub! :)

I bilo bi mozda vreme (ponavljam mozda jer mozda ne mozes da shvatis...) da je u pitanju namestanje Top-a gde jedan tim POKLANJA drugom pobedu koji se bori za titulu i DIREKTNO UTICE na ishod prvenstva.To nije u redu.Ali ti ne vidis siru sliku vec se bavis sitnim stvarima i sitnim razmisljanjima.TVOJ problem je taj da si TI u prva 2-3 tima i da se boris protiv tako favorizovanog tima za titulu tada bi ti itekako SMETALO i pevao bi drugacije.

Ovako ja to tumačim: Kod Naissusa i Radničkog se zna da Naissus juri prvo mesto a Radnički opstanak, zato nameštaju svaku tekmu. Kod vaše ekipe, svi krećete punom parom kako bi se videlo ko gde pripada (a i da imate zajebanciju uz pivo i kokice, da tovarite jedan drugog za poraz). U drugom delu polusezone se očekuje zajednička borba za BMS-ovo 1. mesto i Smiletov opstanak (mene bi inače bilo sramota da opstanem sa onakvim timom...). Ako grešim, nek je meni na dušu!
« Last Edit: November 20, 2014, 02:19:13 PM by shomyguca »

Ziva

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: November 20, 2014, 04:50:57 PM »
>>>Nema ni Rasha! Igraju sestrić i Crni<<<

OK tvoja filozofija Lazarini = IP77.105.41.xxx a babov = IP77.105.41.xxx ali to je dokaz da babov ili Lazarini imaju 2 kluba???Ali TI ih znas TI si taj ko garantuje da je to OK i da nema tu duplih timova......OK ali to nije dokaz vec je dokaz kad ti za nesto kazes....vazi.....

Ti si pokusao samnom da budes super samo sam te procitao pa mi nije padalo na pamet da budem super sa tobom dvolicnjakom tako da DALEKO bilo....

>>>Imam poludokaze da...<<<<

Ti sve imas nesto POLU, polu dokaze, polu tim......

>>>Sasvim dovoljno za mlade od 15-17 god. da ojačaju do CA5, a onda već polako mogu i u matični klub!<<<

Igraci su CA7 i dalje treniraju ti na koje mislis tako da to tvoje pada u vodu........toliko o tome sto pricas....

>>>Ovako ja to tumačim...<<<
Ti tumaci kako te volja...AKO procitas ono sto si napisao videces da
1.OPRAVDAVAS namestanje Naissusa i Radnickog samom cinjenicom da napadas druge dok samo konstatujes to namestanje.
2.TI govoris unapred sta ce biti i ko ce za koga da igra.....nisam znao da si VIDOVIT!!!!
3.Pricas nesto o necijem timu....Goodfellas...a on IMA vise bodova od tebe!!! a sramota treba da te bude tvojeg tima al i u B ligi.....i ne dao ti Bog da ti Stefan upadne u istu ligu jer ste u rangu.....

PRESTANI da masis temu posta i malo se fokusiraj na to...procitaj prvi post Posted by: nikola_94 a posle naravno opleti po meni...

shomyguca

• National Team
    • View Profile
    • Krivaca United
« Reply #12 on: November 20, 2014, 07:53:26 PM »
Odgovoriću samo na dve stavke koje su koliko-toliko smislene u tvom postu:

Ti si pokusao samnom da budes super samo sam te procitao pa mi nije padalo na pamet da budem super sa tobom dvolicnjakom tako da DALEKO bilo....

Naravno da sam od starta želeo korektan odnos, kako sa tobom, tako i sa ostatkom ekipe! Ja sam vaspitan da o ljudima sudim po delima, da ih poštujem dok ne zasluže suprotno. Mislim da nema potrebe da govorim šta sada mislim o tebi... Samo te molim da ne laskaš sebi, nisi ti ništa pročitao (da si pročitao, verovatno bi bio bar malo pristojniji u dijalogu). Moja osobina da ne trpim licemere dovela je do našeg ovakvog odnosa. Da sam ćutao, kao što vi kažete da ćutim, bio bi ti mnogo dobar drugar! ;) Ali to više nije ni važno!

PRESTANI da masis temu posta i malo se fokusiraj na to...procitaj prvi post Posted by: nikola_94 a posle naravno opleti po meni...

E ovde se apsolutno slažemo! Dakle ja sam protiv ovog predloga da se izbaci Radnički, jer bi u tom slučaju trebalo izbaciti još 4-5 timova, a toliko MotS-eva nemamo! Kada mi lopov kaže kako da kaznim lopova (ne mislim na Nidžu, koji je samo ispisao predlog, nego na "ekipu" koja je sve pokrenula), u meni proradi želja da se prvo obračunam sa lopovom-huškačem! Dakle Radnički je kriv, ali ga neću kažnjavati, jer bih na taj način pomogao ovim drugima, po mom mišljenju gorima! A to bih u ovom momentu najmanje želeo. Neka se trebe bez moje pomoći, nadam se da će se totalno istrebiti!

Toliko...
« Last Edit: November 20, 2014, 08:08:43 PM by shomyguca »

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
« Reply #13 on: November 20, 2014, 08:23:24 PM »
Nisi ti kriv sto tako razmisljas...koliko god zeleo da proizvedes drugaciji utisak uvek na kraju 1) ispliva ko si i 2) svrstas se sa onima koji su kao i ti.

U tvom slucaju i jedno i drugo su lose vesti. Na moju srecu, ti i ja potpuno suprotni u svemu.

Ziva ti je lepo rekao - ova frka ti nista ne znaci jer igras marginalnu ulogu. Da imas veci interes bio bi gori od svih nas zajedno u borbi protiv onoga koji bi ti taj interes ugrozio na nekorektan nacin.

Umesto toga, sedis na guzici i radis bas ovo sto si sam napisao. Navijas da se lopovi i njihova kontra-tezha "pociste" izmedju sebe jer ti je to isplativiji scenario od onoga da "samo" lopovi nestanu.

Vidis sada i sam koliko ti je "prica" tanka i busna sa svih strana i kako se nepodnosljivo lako pravi motivi procitaju.

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
« Reply #14 on: November 20, 2014, 08:41:11 PM »
Na startu sezone imali smo dogovor o ne igranju motsa da bi liga bila regularna i sta smo dobili na kraju namestenu utakmicu u reziji Rasinih klubova http://www.gokickoff.com/team_match_detail.php?match_id=8539315, smatram da menadzer mora biti kaznjen zbog varanja i narusavanja dogovora koji smo svi postigli na pocetku sezone, mislim da bi odgovarajuca kazna bila motsovanje Radnickog i njegovo izbacivanje iz Topa kako bi prvenstvo ostalo koliko toliko regularno! Molim ostale topovce da iznesu svoje misljenje..

Jedino nisam odgovorio na Nidzino pitanje. Ili bar nisam direktno.

U ovom trenutku bi se uzdrzao od svake akcije a zajednicku detaljnu analizu i planiranje konkretnih poteza ostavio za medju-sezonu. Logicno, sve eventualne mere bi se odnosile na sledecu sezonu.

sarad987

• Professional team
  • **
  • Just Fantastico...
    • View Profile
« Reply #15 on: November 20, 2014, 09:17:17 PM »
Da sam se (i ja) povukao - to bi ih jos vise osnazilo i ohrabrilo a dalje igranje ucinilo bespredmetnim.
Umesto toga, uz koncept da od lopova ne mozes ukrasti, odlucio sam kao sto sam gore iznad napisao - da im priustim "zadovoljstvo" da i sami osete ukus nekorektnosti. Ne u meri u kojoj to "zadovoljstvo" oni nama non-stop priredjuju naravno.
Ovde ce se naci cutolozi iz prikrajka da kazu kako to znaci da sam ja isti kao i oni drugi ako (sam nateran da) koristim iste ili slicne metode i to je cena koju sam spreman da platim. A cutolozi i finci samo u sebi, intimno, znaju ko je u pravu...i da je takav njihov stav ustvari samo lazno pokrice za sopstveni kukavicluk ili pasivnost.

Našao se pasivni ćutolog :)
JT sa tobom sam uvek imao korektan i normalan odnos. Vidi se odmah kod čoveka kakav je, pa makar i na četu. Isto tako sam dobro mišljenje imao i o Šomiki pre nego što sam ga upoznao i nisam pogrešio.
Šta je poenta: Ima dosta normalnih ljudi ovde (neka bude 90%), a dozvoljavate da situacija i tih bednih 10% izvuče najgore iz vas.
Iznenadilo me je to da si ti "bio nateran" da koristiš metode protiv kojih se boriš godinama ovde. Postaćeš tako isti kao oni protiv kojih se boriš. Zar nije bilo lakše da se odmah dogovori (predlagao sam nekoliko puta, niko nije obraćao pažnju na to) da se zajedničkim snagama svi čiteri isteraju iz topa, pa iz B-a, pa nek varaju i nameštaju u C ligi.

1. Okači se na forum pretpostavka ko i kako vara i u kojoj ligi.
2. Pustiš ga da se brani
- Nedovoljno dokaza nikom ništa (ali se taj zapita da li će da vara ubuduće)
- Dovoljno dokaza, glasanje, svi po Mots i gotovo.
3. Obaveste se u inbox svi igrači lige i pokaže im se dokaz na forumu

Morate već jednom da shvatite da tim izgubljenim motsom za ligu ili kup će za nekoliko sezona svi ustvari da dobiju fer i korektnu igru.

JT ideš polako u krajnost sa isterivanjem pravde,a postoji logično i jednostavno rešenje sa mnogo manje muke, gubljenja živaca i nepotrebnih svadja.
Nemoj da misliš da želim da te napadam ili vređam sada, razumem i tu tvoju strategiju, ali će tom logikom na kraju sve da svede na to ko ima više klubova, ortaka, kumova, dece.. a onda se gubi svaki smisao igranja...

smile

• Youth team
  • *
    • View Profile
    • Goodfellas
« Reply #16 on: November 20, 2014, 09:22:10 PM »
U drugom delu polusezone se očekuje zajednička borba za BMS-ovo 1. mesto i Smiletov opstanak (mene bi inače bilo sramota da opstanem sa onakvim timom...). Ako grešim, nek je meni na dušu!

Neverovatno, spomenuo te nisam, nekapiram sta je tvoj problem, ustvari ocigledan problem je tvoja pozicija na tabeli, tvoj uspeh sa tvojim neverovatnim GKO znanjem i neverovatno boljim timom od mog!

Naravno da sam od starta želeo korektan odnos, kako sa tobom, tako i sa ostatkom ekipe! Ja sam vaspitan da o ljudima sudim po delima, da ih poštujem dok ne zasluže suprotno.

Prvo se poseres pa se vadis, dzaba ti svi ovi postovi, glasanja i ostale gluposti...

shomyguca

• National Team
    • View Profile
    • Krivaca United
« Reply #17 on: November 20, 2014, 09:27:47 PM »
To je moje mišljenje o tvom timu i ništa više od toga. Smatram da je sklepan s koca i konopca i da bi trebalo da ispadne. To je samo još jedan u nizu mojih stavova o kojima ne govorim jer sam kukavica! ;)

smile

• Youth team
  • *
    • View Profile
    • Goodfellas
« Reply #18 on: November 20, 2014, 09:30:58 PM »
To je moje mišljenje o tvom timu i ništa više od toga. Smatram da je sklepan s koca i konopca i da bi trebalo da ispadne. To je samo još jedan u nizu mojih stavova o kojima ne govorim jer sam kukavica! ;)

WOW shomika koji si ti car :P

shomyguca

• National Team
    • View Profile
    • Krivaca United
« Reply #19 on: November 20, 2014, 09:36:46 PM »
Hehe, drago mi je da se kapiramo! Već sam pomislio da sam sam protiv svih! 8) (ovo mi odnekud poznato...)

P.S. Smile, to što sam rekao u naletu besa za tvoj tim, nije bilo OK! Svako treba da se bori da opstane, kakav god da mu je tim! Evo, za to i samo tebi, izvinjavam se ovom prilikom! Tu sam ja stvarno preterao!
« Last Edit: November 20, 2014, 10:27:36 PM by shomyguca »

smile

• Youth team
  • *
    • View Profile
    • Goodfellas
« Reply #20 on: November 20, 2014, 10:31:57 PM »
Hehe, drago mi je da se kapiramo! Već sam pomislio da sam sam protiv svih! 8) (ovo mi odnekud poznato...)

P.S. Smile, to što sam rekao u naletu besa za tvoj tim, nije bilo OK! Svako treba da se bori da opstane, kakav god da mu je tim! Evo, za to i samo tebi, izvinjavam se ovom prilikom! Tu sam ja stvarno preterao!

np, nego sam se iznenadio sto si i mene spomenuo, jer nisam ja bio tema posta...
« Last Edit: November 21, 2014, 06:11:12 AM by smile »

milos87

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #21 on: November 21, 2014, 04:41:20 PM »
Ponekad ne mogu da verujem da ljudi koji imaju preko 30god mogu ovako da padnu i vatru i pisu razne budalastine. Toliko gluposti na jednom mestu. Licno znam Shomiku, Lazarinija, Karla, Sarada, Paju, Kendes-a, Djalarosija i jos mnoge. Ako niste pratili igrali smo svi zajedno i fudbal u balonu. Mislim da nepotrebno napadate Shomiku i da je daleko od toga da je uvlakac. Jednostavno covek je normalan (intelektualac i vaspitan) i zeli da se opusti uz posten GoKickOff.

Shomika savetujem ti samo da sklonis lepo i cao zdravo. Nema ovde leba od rasprave.

I za kraj samo da napisem ako pogledate Raletove Kmetove, FK Kendes, Fatanstic i FK Napredak videcete mnogo istih IP-adresa. Da li sve te timove vodi jedan covek ili su svi medjusobno bili cimeri?

Keza021

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #22 on: November 30, 2014, 02:13:27 PM »

Sto se tice 2 tima...NEMAM, kako sam rekao tako je tj Barselona NIJE moj tim! IP adresa....ista normalno jer supruga igra sa njim a ne ja ali vi to vec tumacite kako vama odgovara.Da sam hteo da vodim 2 tima (za neupucene) postoji MNOGO besplatnih programa i proxy servere preko kojih mogu bezbedno da igram sa druge IP adrese pa ako bar malo razmislis priznaces da sam mogao to DA SAM HTEO (da varam ili imam drugi tim) da uradim i nikada ne bi bilo nikakvih problema.....

Tja... zavisi kako se gleda.
Postoji logika, ali postoji i kontralogika.
Možda baš namerno nisi hteo menjati IP ili te je mrzelo, jer se uvek možeš braniti sa "Zar vi mislite da sam ja toliko naivan, pa da varam otvoreno...a postoji hiljadu načina da varanje sakrijem".

Nebitno u svakom slučaju. Priznajem da me zabavljaju te priče tipa "Igra mi supruga, baba se navukla na igru, sinčić od dve godine uplatio premijum...i slično".
Voleo bih da su istinite.
Ionako je svejedno. Kao da ima neke razlike vodi li tvoja supruga tim ili lično ti.

Keza021

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #23 on: November 30, 2014, 02:45:06 PM »

Ziva ti je lepo rekao - ova frka ti nista ne znaci jer igras marginalnu ulogu. Da imas veci interes bio bi gori od svih nas zajedno u borbi protiv onoga koji bi ti taj interes ugrozio na nekorektan nacin.

E jebiga sad.
Kakva marginalna uloga?
Shomika je jedan od najstarijih igrača ovde. Aktivan menadžer na svim poljima. Starosedelac u TOP-u, daje i reprezentativce...i sad ispade neki marginalac kao da je bot u pitanju.
Ne znam u čemu se ogleda taj "veći interes". Ovo je samo igrica koja je zanimlivija utoliko što je veći broj igrača igra aktivno. Meni je podjednako zanimljivo i kad sam u vrhu TOP-a i kad se borim za opstanak...i sad kad se koljem u B ligi sa Bugy-jem, Momom i Dukom.
To je moj tim, kakav je takav je...Neka budem kao QPR ili Derby...briga me.

Lično, svi ovi što varaju sa multi nalozima su mi nerazumljivi. Ne znam u čemu je tu draž i šta je tu zanimljivo.
Ali dobro...sto ljudi, sto ćudi. Ne pada mi na pamet da vreme trošim na njih, ubedjujući ih kako je to kvarno i nepošteno.
Trebalo bi sami da shvate da ubijaju igru u pojam, te da svaki njihov uspeh gubi na težini utoliko više, što više posežu za nefer potezima i burazersko-kumovsko-cimerskim kombinacijama.

Svaka čast svima onima koji takve ovde javno prokazuju i imaju vremena da se bave istragama, a u isto vreme igraju pošteno i sa entuzijazmom vode svoj tim.

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
    • View Profile
« Reply #24 on: November 30, 2014, 07:56:29 PM »
Kezo, za veliku vecinu ljudi vazi definicija da ako se ne bore za titulu onda im je svejedno ko ce je i na kakav nacin osvojiti.

Na primer, sta nekoga briga ako ja u borbi za titulu popijem 3 moca od 2 tima koje vodi jedan isti lik, pri tome protivkandidat za titulu. Sto bi se taj neko bilo kome zamerao i isterivao pravdu kada se recimo bori za opsatanak ili igra u nizem rangu takmicenja.

Kao sto sam napisao, interesovanje kod svih naglo raste kako im je vrh tabele blizi, kako sanse za trofej rastu, a posebno kada i sami dozive gore naveden scenario.

Licno, imam jedan jedini tim i mnogo vaznije od toga da ja uzmem titulu mi je to da je "neko" ne uzme na neposten nacin. Konkretno, protiv svih i uvek - posteno, protiv lopova - kako mora tj. kako je on sam izabrao.