Author Topic: Sampion GKo Srbija  (Read 1490 times)

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
Sampion GKo Srbija
« on: December 29, 2013, 05:38:37 PM »
Glasajte - komentarisite!

(Stavio bih vise opcija ali ima samo 5 pozicija za izbor)
Forever trust in who you are - and nothing else matters!

inajko

• Youth team
  • *
    • View Profile
Re: Sampion GKo Srbija
« Reply #1 on: December 29, 2013, 05:45:04 PM »
I ove godine po meni glavni favorit je Dorćol ali veliku šansu dajem i Mladom rudaru(60:40)
Sebe Kikindu bih voleo da vidim na 3 mestu ali teško
Uglavnom velika borba će se voditi za 3 mesto izmedju Kikinde,Krivace,BSN Rangersa,(tojest voleo bih da je Kikinda u toj borbi :-)
Mada svake godine uvek neko prijatno iznenadi a neko neprijatno...Sebe bih i stavio u favorite ali me uvek ubiju u prvom meču a ovaj 1 protivnik u sezoni mi nikako ne leži tako da...
« Last Edit: December 29, 2013, 05:47:04 PM by inajko »

karlooo

• All Star Team
  • ex U21 national manager
    • View Profile
« Reply #2 on: December 29, 2013, 05:45:46 PM »
Tim koji nije naveden  8)

A ako gledamo realno, onda Dorcol, Rudar, BNS

nikola_94

• Professional team
  • **
    • View Profile
« Reply #3 on: December 29, 2013, 06:36:54 PM »
Ja mislim da Kricaca ove sezone osvaja Top, Somika je napravio lepu ekipicu i jos ima igraca koji nisu dostigli svoj max, tako da od njega ocekujem mnogo ove sezone. Mislim da xce drugi biti JT, treci Raketa a cetvrti BNS, Inajko ako se odluci da trenira ove njegove zverine tesko da ce biti medju prvih pet.. Smatram da je ovo Somikina sezona i moj glas ide njemu..  ;D
Team:PROVO
Manager: Nikola94

Serbia coach! (season 9-10)

moma3108

• National Team
    • View Profile
« Reply #4 on: December 29, 2013, 07:11:57 PM »
nemam pojma.. mislim da ce Dorcol opet da izdominira i CCC,Mladi Rudar i Krivaca, borba za 2. mesto..i 5 do 10. Zorilla, Kikinda, BNS ili fantastic 11 (zavisi od opredeljenja),FK PROVO, Munze
ali me jako interesuje kako ce i na sta ici ekipe da li ce inajko ici na trening recimo.. ili Karlo, to cu ga pitati licno , zbog radi minija, nisam se ovajdio za kredite, pa bi valjalo nekih 50 da skupim ove sezone..
dakle ispadaju: allstar drago, Buducnost NS, Juve, Glasgow, Rudar, rossonero.. S tim da ako idu na trening, neke od ovih ekipa mogu biti zamenjene sa karlom, Dziletom, Kezom, a za inajka ne verujem da ce toliko da podmladjuje sastav da ispadne..
bice pakleno, za sve Top ligase.. i kad ovako pogledam, nece biti lako, ikada uci u top, jer cekaju jos neke zveri u B ligi, ali tim ce to biti veci uspeha.. planiram da u sezoni 13. ili 14. udjem u Top. na jednu sezonu, pa posle cemo opet drasticne rezove po treci put, kako bi se nekad borio za titulu :)

raketa

• National Team
    • View Profile
« Reply #5 on: December 29, 2013, 07:59:59 PM »
Nisam pratio ko ima kakav tim, ali recimo JT ostaje favorit, tu su Ser, G koji mogu do titule e sad Keza ima znanje ali ne ynam kakvim igracima raspolaze. Ja cu morati i da forsiram neke klince tacnije vise njih pa od toga zavise i rezultati a mislim da Inajko ima slicnih problema. I prethodno nabrojani imaju tih '' problema '' ali sa druge strane ili bolju ekipu ili vise znanja. Ipak nastojacu da budem prvi. Prosle godine u prvih 7 meceva cak 3 poraza sam imao a onda fenomenalan niz rezultata do par kola pre kraja. Tako da zavisi kakav zalet uhvatim

Djolle

• Moderator
  • National Team
  • Moderator of Serbia.
    • View Profile
« Reply #6 on: December 29, 2013, 09:08:27 PM »
Glas sam dao nekom 5. timu...  :)
Sve u svemu gladacemo najuzbudljiviju sezonu do sad. Smatram da je Top veoma ujednacen, i da samo ova 4 navedena tima (u anketi) ne mogu da ispadnu, sto znaci da vam nece biti dosadno...  ;)
Svima vam zelim srecu, pa da startujete novu godinu pobedom...  ;)  :)

karlooo

• All Star Team
  • ex U21 national manager
    • View Profile
« Reply #7 on: December 29, 2013, 09:18:46 PM »
Pa sad da svi pobedimo bice tesko, a sto se tice mog uticaja u topu videcemo. Trudicu se da otkinem sto vise bodova ali se ne tripujem da cu uspeti da napravim neki rezultat.

JohnTerry

• Moderator
  • National Team
  • Moderator of Serbia GKO Forum
    • View Profile
« Reply #8 on: December 30, 2013, 02:17:54 PM »
Da osvojim titulu mi je trebalo "samo" 9 sezona...e sada nemam nameru da je predam bez borbe iako znam da ce biti jako tesko.

Mislim da ce najveci protiv kandidati biti Kikinda i Mladi Rudar. Sledeci pretendenti su Krivaca, BNS, Zorilla i CCC.
Od navedenih, sa 4-com igram do 7 kola od toga 3 u gostima tako da ce se vrlo brzo videti kako stvari stoje kada su "Gauchosi" u pitanju.

Preostalih 9 top ligasa mislim da ceka teska borba za opstanak - ali svakoga sa razlicitim sansama na uspeh.

Sto se klupskih ambicija tice - dupla kruna je prvi prioritet a bar jedan trofej je "obaveza". U WCLu - sta se uradi, dobro je.

Forever trust in who you are - and nothing else matters!

djdrago

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #9 on: December 30, 2013, 07:00:47 PM »
Top osvaja Dorcol ili M.Radnik, od 3-6 mesta G, inajko, Shomi, Zorila a ostali borba za opstanak....ocekujem i da ce ispasti najmanje 2 tima za koje ne bismo sada pomislili da mogu da ispadnu... SRECNO SVIMA....

Keza021

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #10 on: January 01, 2014, 10:18:30 AM »
Nece biti neke razlike u odnosu na prethodnu sezonu, to jest mislim da ce se iste ekipe naci u vrhu.
Ne verujem da ce Dorcol baš izdominirati kao prošlu sezonu, ali svakako je uz Mladi Rudar prvi favorit za titulu.
Ja ću pokušati uz Krivaču i Kikindu opet da se uguram u prvih pet.

Vrlo je moguće da ove sezone bude dosta iznenadjenja, jer je engine značajno promenjen i trebaće i jačim ekipama vremena da se na njega prilagode.
Ni sam još nisam načisto kako će stvari sad funkcionisati i koje ekipe novim engineom dobijaju, a koje gube.

aleksa1

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #11 on: January 01, 2014, 07:51:04 PM »
Po meni mislim da ce ova sezona biti vrlo neizvjesna,mogu ce je da dodje i do "iznenadjenja" ali najveci kandidati za prvo mesto su Dorcol,Mladi Rudar,CCC.U ovoj ligi skoro svako svakog moze da dobije tako da nista se ne zna.Bice zanimljivo gledati i borbu za opstanak.

inajko

• Youth team
  • *
    • View Profile
« Reply #12 on: January 19, 2014, 04:47:08 PM »
Prijatno iznenađenje do sada u Topu je svakako FC Munze kojeg niko nije svrstavao u krug favorita..Dorćol kao i uvek standardan...mojim timom sam u suštini zadovoljan jer sam negde gubio bodove a negde dobio na koje nisam računao...U suštini mi je Mladi rudar najveće iznenađenje jer sam iskreno očekivao da će on i Dorćol da se jure ali daleko je kraj i verujem da će snaga njegovog tima izaći na videlo..FK Provo po meni radi pametno..tako sam i ja prošli put kad sam video da nemogu da se merim sa ovima iz TOP-a bolje da izgubim sezonu ili dve nego da uvek mislim dali ću ispasti ili ne i verujem da će menadjer da ga veoma brzo uz pomoć mladih igrača dovesti u red..Gravediger lepo doveo ekipu u red i verujem da  može ići samo višlje..Krivaca i njen menadjer Shomika sa njima nikad nisi načisto na principu toplo hladno :-) A da će biti randoma ove godine više nego prošle iskreno verujem i da će biti neizvesnije nego prošle godine prvenstvo takodje nesumnjam :-)Toliko od mene čisto da razbijem monotoniju :-)
« Last Edit: January 19, 2014, 04:53:54 PM by inajko »