Author Topic: Reprezentacija BiH  (Read 21612 times)

karabane

  • Youth team
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #25 on: July 21, 2011, 07:56:39 AM »
Ovaj igrac kod mene igra najbolje u timu,nema neku vrijednost,al razbija,7 utakmica,4 gola i jednu asistenciju,8,85 prosjecna ocjena

karabane

  • Youth team
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #26 on: July 21, 2011, 07:58:51 AM »
Rezervni napadac,196 visok,snazan,dobar napadac

ultra_rosso_nero

  • National Team
  • ***
  • Posts: 135
  • "Ultras way of life! "
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #27 on: July 21, 2011, 11:40:05 AM »
Ovaj je DMR al kod mene igra desnog beka i to odlicno,7,85 prosjecna ocjena

Slicno je i kod mene. Isto mi je igrac DMR, al mi igra na poziciji desnog beka.

bayernovac

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile

bayernovac

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #29 on: September 01, 2011, 03:44:22 PM »
neznam jel ovo moje dobro jer se ja u to bas nerazumjem ali dobar je napadac ako sam ovo dobro postavio da savim imamo jos par dobri igraca :'(

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #30 on: September 01, 2011, 09:25:35 PM »
U sustini dobro si postavio link za profil igraca, ali problem je u tome sto ja ne mogu vidjeti njegove skillove. Tako da moras uslikati screenshot, dal preko moba ili jos lakse preko tipke "Prt Scr" pa je ubacis preko nekog image editora, pa posle uploadujes na neki image host. Jedino preko screenshota mogu vidjeti skillove drugih igraca, nazalost, nadam se da ce to uskoro promijeniti.
Za vas koji se bas i ne razumijete u uzimanje screenshotova, a vjerujem da ima i takvih, postoji jos jedan laksi nacin za uzimanje screenshota, po meni i najbolji nacin, je preko programa Pokit , skinete program i instalirate, on ce vam se nalaziti u startup-u, i kad god zelite da uzmete neki screenshot, samo pritisnete Alt+ 3 (mozete i namjestiti u opcijama neku drugu kombinaciju tipki), nakon toga selektujete koji dio ekrana zelite da uslikate i to je to, cak ima mogucnost direktnog uploada na internet.

E sad sto se tice ovog tvog napadaca, ja mu ocjene ne vidim, ali ne vjerujem da je za repke, jer sam nasao nekoliko napadaca sa preko 500 000 vrijednosti, koji su vjerovatno bolji od njega...tako da je rijetko koji igrac ispod 400 000 vrijednosti, potencijal za repke .

Ja puno kombinujem sastav, jer pokusavam da spasim sto vise dobrih igraca, jer imamo stvarno puno dobrih igraca, koji su nazalost u neaktivnim klubovima, i bice izbrisani zajedno sa klubom zbog neaktivnosti, ali postoji nacin da ako igrac odigra barem jednu utakmicu za reprezentaciju, onda nece biti izbrisan, nego ide na transfer listu kao slobodan igrac. Zbog toga ja cesto zovem neke nove igrace za ove prijateljske utakmice, kako bi spasio sto vise igraca i imao velik izbor dobrih igraca pred kvalifikacije.
Pozz
Cartoons C.F. manager

bayernovac

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #31 on: September 02, 2011, 09:43:46 AM »
ovaj moj dobro igra glavom a sto se tice toga ja to nezz stavljati tako da moji igraci nece moci igrati za repku al nema veze

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #32 on: September 08, 2011, 08:28:56 PM »

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #33 on: September 09, 2011, 12:09:59 AM »
Da, na listi odlicno stojimo, jer imamo dobre rezultate iz prijateljskih utakmica. Doduse tu je mnogo slabih reprezentacija, ali moram priznati da smo odlicno igrali i protiv jakih repki, sa Francuzima 1:1, dok smo Kolumbiju dobili 2:0 u gostima, a oni su odlicna ekipa. Jedino me boli poraz od Filipina jer smo realno bolja ekipa od njih, a i bolji smo bili na terenu, nazalost izgubili smo tu tekmu, ni sam ne znam kako. Sto se tice kvalifikacija, ove sezone su prijateljske, a od sledece startaju kvalifikacije za svjetsko prvenstvo. Ja se nadam da ce ove liste imati neke veze i da cemo biti nositelji svoje grupe.
Isto tako, sledece sezone ce biti izbori za U21 selektora i tad ce startati i U21 selekcija, mislim isto prve sezone prijateljske, a sledece kvalifikacije. Tako da se mozes prijaviti ;)
Cartoons C.F. manager

bayernovac

  • Youth team
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #34 on: September 09, 2011, 12:57:26 PM »
ako mozes probati ovog mog igraca sto sam stavijo u prijateljskoj jer te nista ne kosta da mu vidis skilove jer cjena nista nevrjedi ja imam jednog koji ima malo cjenu al je vec 3 puta zaredom u timu kola

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #35 on: September 09, 2011, 06:12:26 PM »

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #36 on: October 23, 2011, 05:21:20 PM »

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #37 on: November 27, 2011, 01:14:46 PM »
Poz arci evo igraca o kom sam govorio mislim da ima potencijal pa ti odluci

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #38 on: November 27, 2011, 01:19:54 PM »
evo i drugi

srdjan1588

  • Youth team
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #39 on: November 27, 2011, 01:24:17 PM »
Evo pogledaj i ovog napadaca kod mene igra odlicno,pozdrav

totasef

  • Youth team
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #40 on: January 18, 2012, 10:21:49 AM »
Ne kontam sto su stavili da iz akademije dobijas i igrace ostalih nacionalnosti. Ja dobio makedonca,scivarca, bugarina....

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #41 on: February 02, 2012, 09:00:14 AM »
Arnele,evo ti ovu dvojicu pogledaj.
Ovaj Sulejmanovic mi ima LA 7/15 ali mislim da bi ti vise znacio Ovcina jer je na visem nivou od Ratimira. Ako ti mogu pomoci sta za prvenstvo,super.Ako ne,nista.Rekoh da dam svoj doprinos. :)
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #42 on: February 02, 2012, 03:47:55 PM »
Sigurno je da su obojica buducnost repke, i U21 i A. Oni bi vec za sledece prvenstvo mogli biti jako vazni u odbrani, ali ne i za ovo prvenstvo. Ipak, nemaju dovoljno iskustva (experience), a i nisu dostigli jos svoj puni potencijal, pa tako trenutno imam jacih stopera. Imali smo problem sa stoperima jer dva jaka stopera igraju u bot ekipi, pa im je kondicija spala ispod 80%, i nisam ih zvao, medjutim, sezona zavrsava 4.2, prvenstvo pocinje 10.2. imace 6 dana da se oporave do pocetka, tako da ih namjeravam pozvati. Ne znam kakav je PR ovim tvojim, ali ce sigurno za sezonu - dvije dostici LA i bice strasni stoperi, pogotovo jer im ti razvijas skillove koji im trebaju. Bilo bi dobro da ih BC forsira, pa ako bi recimo sledece sezone otisli na U21 svjetsko prvenstvo, oni bi definitivno mogli igrati vaznu ulogu u U21 repki. Ja sam takodjer izvukao jednog dobrog stopera ove sezone, nazalost LA mu je 6, ali mu je PR5, pa sam ga dobro isforsirao ove sezone, trenutno mu je CA4, vec sledece sezone bi mogao dostici puni potencijal, i mozda ce biti materijal cak i za A repku, vidjecemo. Kad i ostale ekipe izgrade akademiju kao sto je imamo ti i ja, mogli bi imati strasnu repku.
Evo skilova ovom mom http://pokit.org/get/?3f506dd2ddccdb5114dc1123e199e612.jpg , ima jos on da napreduje, vidjecemo hoce li izrasti u reprezentativca.
Koji je LA tom Ovcini? To nisi spomenuo, bilo bi dobro ako je i njemu LA7.
Cartoons C.F. manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #43 on: February 02, 2012, 03:51:05 PM »
Sigurno je da su obojica buducnost repke, i U21 i A. Oni bi vec za sledece prvenstvo mogli biti jako vazni u odbrani, ali ne i za ovo prvenstvo. Ipak, nemaju dovoljno iskustva (experience), a i nisu dostigli jos svoj puni potencijal, pa tako trenutno imam jacih stopera. Imali smo problem sa stoperima jer dva jaka stopera igraju u bot ekipi, pa im je kondicija spala ispod 80%, i nisam ih zvao, medjutim, sezona zavrsava 4.2, prvenstvo pocinje 10.2. imace 6 dana da se oporave do pocetka, tako da ih namjeravam pozvati. Ne znam kakav je PR ovim tvojim, ali ce sigurno za sezonu - dvije dostici LA i bice strasni stoperi, pogotovo jer im ti razvijas skillove koji im trebaju. Bilo bi dobro da ih BC forsira, pa ako bi recimo sledece sezone otisli na U21 svjetsko prvenstvo, oni bi definitivno mogli igrati vaznu ulogu u U21 repki. Ja sam takodjer izvukao jednog dobrog stopera ove sezone, nazalost LA mu je 6, ali mu je PR5, pa sam ga dobro isforsirao ove sezone, trenutno mu je CA4, vec sledece sezone bi mogao dostici puni potencijal, i mozda ce biti materijal cak i za A repku, vidjecemo. Kad i ostale ekipe izgrade akademiju kao sto je imamo ti i ja, mogli bi imati strasnu repku.
Evo skilova ovom mom http://pokit.org/get/?3f506dd2ddccdb5114dc1123e199e612.jpg , ima jos on da napreduje, vidjecemo hoce li izrasti u reprezentativca.
Koji je LA tom Ovcini? To nisi spomenuo, bilo bi dobro ako je i njemu LA7.
Nije.
Ovcina - CA 4/15, LA 6/15, PR 5/8
Sulejmanovic - CA 4/15, LA 7/15, PR 4/8
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #44 on: March 04, 2012, 08:06:40 PM »
Posto sam obecao transparentnost tokom mog mandata,pocecu to da praktikujem sto vise budem mogao. Pozvana su trojica mladih igraca sa najvecim potencijalom u BiH za meceve seniorske reprezentacije,i to:

  • 1. Elvedin Sadikovic, 19 godina, Olempique Lyon C.F, CA 4/15, LA 7-9/15, PR 4-6/8
    2. Cvetko Sabic, 18 godina, Cartoons CF, CA 2/15, LA 7-9/15, PR 4-6/8
    3. Blaz Mlakar, 18 godina, FC Littmann United, CA 2/15, LA 8/15, PR 6/8.

To je otprilike nesto najtalentovanije sto posjeduje nasa zajednica u ovom trenutku. Sadikovic i Mlakar su JEDINI igraci sa LA 8 i PR 6 u zemlji tako da sam odlucio da pozovem njih i dam im sansu da se brze razvijaju u reprezentaciji igrajuci 30 minuta ako vodimo.  Sabic je najtalentovaniji na poziciji DR-a koja nam je deficitarna i to je razlog sto je on pozvan. Dakle tezimo da iskoristimo sav potencijal sto imamo na najbolji moguci nacin. Ostali kvalitetni i bolje razvijeni igraci ce biti pozvani u mladu reprezentaciju.  Ovim putem bih zamolio sve clanove BiH zajednice da se usredsrede na UPGRADE akademija jer samo tako mozemo ojacati nasu reprezentaciju.Samo da napomenem da je italijanski 18-godisnjak Frido Zambrano  najtalentovaniji igrac svijeta sa LA 11/15 i PR 5/8. Potrudimo se da i mi imamo takve talente i da jednog dana,nadam se uspijemo osvojiti World Cup. Sada se hvata zalet, sada se grade akademije,sada se prave igraci za sledecih par sezona i nemojmo to da upropastimo,jer ako sad zajebemo nikada necemo uhvatiti korak sa drugim zajednicama. JOS NIJE KASNO. Ja do kraja sezone podizem akademiju na Very Good da ne bude sad ja guram druge u propast.

Cijeli spisak igraca mozete pogledati klikom na sljedeci link: http://www.gokickoff.com/nation_players.php?nation_id=26

Postava za utakmicu koja se igra 09/03/2012 ce izgledati ovako :
« Last Edit: March 04, 2012, 08:14:00 PM by Littmann »
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

Archiebald387

  • Moderator
  • Professional team
  • *****
  • Posts: 87
  • World class manager
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #45 on: March 05, 2012, 11:39:56 PM »
i ja cu najvjerovatnije podici akademiju na very good na kraju sezone.
Cartoons C.F. manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile


Littmann

  • National Team
  • ***
  • Posts: 199
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #48 on: March 09, 2012, 03:47:23 PM »
Danas sam prvi put predvodio reprezentaciju sa klupe i nazalost izgubio prvu utakmicu. Nismo imali rjesenje za veoma dobru partiju njihovog golmana koji je bio briljantan!
Former Bosnia and Herzegovina NT Manager

BLUE COMMAND

  • Moderator
  • National Team
  • *****
  • Posts: 108
    • View Profile
Re: Reprezentacija BiH
« Reply #49 on: March 09, 2012, 05:34:23 PM »