National Forum > Estonia

Noorte laagrid (Youth Camps)

(1/27) > >>

dorpat:
Tere,

M�te - kuna me ise ei saa Eestisse noortelaagreid teha, siis kas Rahvusmeeskonna juht ja / v�i U-21 juht ei sooviks koost��d teha m�ne teise riigiga noortelaagrite vahetamise teemal?

Eesm�rk - Eestisse luuakse noortelaagreid uute noorte ja andekate eestlaste treenimiseks.

Vahend - Eesti s�lmib bilateraalseid kokkuleppeid teiste riikidega, kus Eesti meeskonnad teevad nende riikidesse noortelaagreid ning nemad teevad Eestisse noortelaagreid.


M�tteks teile. Eks andke m�rku, kas on m�tet ja kui, siis kellega s�lmitakse kokkulepe. Ajavahemik v�iks olla kaks n�dalat, sest selleks ajaks on juba paljud teiste riikide meeskonnad oma noortelaagrid �ra loonud (m�ned on juba alustanud, kuid kindlasti k�ik mitte veel 3'e noortelaagrit).

Parimat,
Karl

matu84:
M�te on hea ..... iseasi millist diili saame pakkuda arvestades Eesti meeskondade v�hest aktiivsust.�kki NT juht tegeleks sellega-mul enne nv kole kiire.

Markxc:
Idee hea ja huvitav,saatsin eile m�nedele NT juhtidele kirjad,tegelen asjaga t�na edasi.Oleks hea ka teada kui paljud oleksid n�us projektis osalema,postitage oma n�usolek siia v�i saatke pm.

dorpat:
Tere,

no mina olen kindlasti n�us oma laagrit sinna p�sti panema. P�hjuseks lihtne - igast riigist v�ib tulla h�id noorm�ngijaid meeskonda.

Kuna enamus Eesti Top League'st on eestlastest kasutajate poolt hallatavad meeskonnad, mitte bot'id, siis arvan, et enamus sellest seltskonnast on huvitatud, et Eesti rahvusmeeskonnal l�heb tulevikus h�sti ning on seet�ttu ka huvitatud selles diilis kaasa l��ma. V�ibolla on see aga naiivne oletus. :)

Parimat,
Karl

andreask19:
Tervist.

Ma l�in oma laagrid L�tti, Sloveeniasse ja P�hja-Koreasse p�sti juba esimesel p�eval. Kui keegi peab l�bir��kimisi, saab arvestada.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version