Author Topic: B2 liga  (Read 23670 times)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #75 on: April 10, 2013, 07:20:23 PM »
i B-2 liga je krenula a ja pisem sa malim zakasnjenjem, dakle Chicozg, ja se ispricavam......

VARTEKS: Manager je BANAN, igraci nezadovoljni, jedan preko 400 000G, sedam oko 350 000 i u najboljim godinama...

BRCE-KASTEELA: Ekipa u najboljim godinama sa jednim igracem preko 400 000G, te 12 oko 350 000, a onda sljede nesto iskusniji igraci koji su malo jeftiniji ali kvalitetniji,  u uzem krugu favorita

Slim Shady: manager koji i nije pretjerano aktivan, ali je i za to kratko vrijeme sto se pojavljuje u svlacionici uspio sakupiti neke trofeje (prvaci D i C- lige u sezoni 4. i 5.), jean igrac preko 500 000 cetiri oko 400 000 te sedam oko 350 000

Wrapchester Sharks: Pobjednik C-lige u sezoni 6., zvjezda lige vrijedi preko 700 000G, sedam igraca vrijede oko 450 000 te cetiri oko 370 000 te su mlada momcad..... jedni od favorita....

Istra: manager BANan, igraci nezadovoljni, cetiri igraca preko 400 000,  te sest oko 350 000, te nekoliko dobrih iskusnijih igraca...

SAVA DOLPHINS: nisu igrali prijateljske, manager i nije bas aktivan, igraci nezadovoljni, a kvalitetni, jedan 650 000, dva oko 550 000, cetiri oko 450 000 te pet oko 350 000....

GNK DINAMO-ZAGREB: Nisu igrali prijateljske, manager i nije bas aktivan, tri igraca vrijede oko 400 000, sedam oko 350 000

THE TOY DOLLS: Proslogodisnji Top Ligasi, nisu igrali prijateljske, pobjednici D i B lige u sezoni 4. i 6., jako iskusna ali i nezadovoljna momcad, dva igraca vrijede oko 530 000, tri oko 450 000 te te sest oko 350 000

DUGOSELSKI PATRIOTI: manager i nije bas aktivan, nisu igrali prijateljske, osvajaci D-lige u sezoni 6., polovica igraca nezadovoljna, jedan 430 000, sedam 350 000......

MIKI01: nisu igrali prijatelske, jedan igrac 570 000, cetiri oko 450 000 te sedam oko 350 000.....

NK VIHOR: dobra mlada momcad sa tri igraca oko 450 000, pet igraca oko 350 000

Dakle 9 aktivnih klubova sto je asvim respektabilan broj, ali i podosta i ne bas aktivnih managera.... sve u svemu vrlo dobra liga....... sretno decki....

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #76 on: April 11, 2013, 08:46:31 AM »
fala miros :-)
dobar start u sezonu,ali bit će zanimljivo zasigurno,možda ne kao prošle sezone(dečki falit ćete,zgazite tl ;-) ) ali zanimljivo zasigurno

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #77 on: April 14, 2013, 07:32:28 PM »
evo i ja da b2 ligu izanaliziran,očekivano favoriti pobjedili u prva dva kola i izdvojilo se 6 klubova od kojih su jedino patrioti iz dugog sela malo iznenađenje.iduče kolo je opet još jedno gdje se glavni bore sa botovima a onda u 4 kolu se očekuju nas dva derbija slim protiv brcea i Vihor protiv sava dolphins te još jedan zanimljiv dvoboj dva aktivna managera patriota i bebica igrački gdje bi lutkice trebale biti u laganoj prednosti iako je tu prednost domačeg terena u igri,tu čemo vidjeti koliko daleko mogu patrioti koje prije toga u trećem kolu očekuje dvoboj sa istrom.

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #78 on: April 20, 2013, 07:43:48 PM »
Kao i u zadnjih nekoliko sezona izgleda da če biti dosta zanimljivo u B 2 ligi. U slijedećem kolu imamo nekoliko pravih derbija :
1.Brce-Kaštela   vs   The Toy Dolls
2.SlimShady   vs   Dugoselski P.
3.Wrapche shar..   vs   NK Vihor

Neka pobjede bolji

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #79 on: May 08, 2013, 06:57:04 PM »
I ove godine je ova B 2 liga zanimljiva i izjednačena . Vjerujem da če ovako zanimljivo biti do samog kraja lige

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #80 on: June 26, 2013, 06:13:07 AM »
al se zahuktala ova borba za drugo mjesto,sreno dečki.bio sam malo odsutan tak da su mi umorni igraći igrali i izgubio prednost,ali moja je uvijek jaka završnica,pogotovo sad kad ispadnem iz kupa :-)

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #81 on: June 29, 2013, 09:58:02 PM »
 i dalje neizvjesno,gledajući raspored,vihor ima najbolji ždrijeb,ja imam doma brcu(tu bi bod bio ko kuća), i slima u zadnjem kolu(nadam se da će tu bit i mots za kraj)dakle sve ovisi da li će vihor pobjediti sve do kraja.a na putu nema nikog iz top4.

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #82 on: July 14, 2013, 02:27:20 PM »
očito da sam se preračunao.4 boda prednosti i međusobni susret,mislim da neće biti kiksa protiv osijeka.ja se ne predajem,ali unaprijed čestitam TheGalaOne.bila je neizvjesna borba,čestitke na top levelu(p.s. nadam se da će osijek nekakvim bunkerom i lucky golom otet bod pa da u međusobnom susretu sa mojim motsom odredimo onog za promociju,ali to je samo nada :-) )
izgleda da je mots toy dollsa u ovom kolu presudio.mots koji ne razumijem ali ok,svako ima pravo koristiti kad hoće.

samo se nadam da ću iduće sezone izvući nekog normalnog sa barem 7 potencijalom pa da ga mogu trenirati,ovakk sam dvije sezone sa nikim za treniranje.a to mi je malo dosadno.al barem je borba bila neizvjesna, a i vihor je u tome ravnopravno sudjelovao.svaka čast dečki,opet smo dokazali da smo najjača b liga u zemlji.

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #83 on: July 17, 2013, 06:59:58 PM »
Čestitke promoviranim ekipama.nažalost opet nisam među njima.al iduće sezone mi ne gine.kad gledam npr. b3 ligu i vidim sa kolko bodova ulaze u top level a i u b1 bi sa oviim brojem bodova bio unutra.ali nema veze,možemo biti samo jači iduče sezone :-)
još jednom čestitke svima,nadam se da nećete plesati samo jednu sezonu,što pokazuju i ekipe koje su prošlu sezonu ušle iz b2.

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #84 on: August 31, 2013, 08:13:02 PM »
B2 liga iliti čistilište.nemrem se otet dojmu da je ovu sezonu B2 liga najjača od kad sam u njoj ,sa jedno 5,6 klubova koja će se ravnopravno boriti za samo dva mjesta u tl.
kakvo je sad stanje puno zaostajem ali biti će puno derbija tako da očekujem da svi gube puno bodova.
ovo kolo sam imao nevjerojatan peh da su mi se protiv motsa dva igrača ozljedila u prvih 10 minuta :-(
 i tu mislim da je to nešto na čemu bi trebalo poraditi na ovoj igri ,da bi recimo ko u goalunitedu trebalo staviti po pozicijama da sam odabireš zamjene ili barem da sam biraš zamjenske igrače kad se dogodi ovakav slučaj ozlijede