Author Topic: B2 liga  (Read 23668 times)

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #50 on: February 28, 2013, 06:59:53 PM »
Jel to najava MOTSa?

 :D

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #51 on: March 01, 2013, 02:43:08 PM »
protiv tebe ne,mislim da će mi biti dosta i prednost domaćeg terena  ;)

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #52 on: March 01, 2013, 06:43:52 PM »
Onda nek bolji pobjedi.
Doduše vidim da je i Milojkević iznanada prizdravio :D dok ti je napad dosta oslabljen (skoro ko i moja obrana).
Bilo kako bilo, trebalo bi bit ugusto :)

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #53 on: March 01, 2013, 07:45:30 PM »
ma on se odmarao zbog kartona,a napad je ozlijeđen tako da će potencijal od napadaća igrati.biti će zanimljivo,pun stadion i nošeni sa navijačioma u zadnjoj domačinskoj utakmici sezone idu na sva tri boda a realno je očekivati 0:0

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #54 on: March 02, 2013, 01:01:34 AM »
Moram priznat da bi na kladionici stavio troznak :D

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #55 on: March 02, 2013, 07:40:19 AM »
protiv tebe ne,mislim da će mi biti dosta i prednost domaćeg terena  ;)
S obzirom da Chico neće igrati protiv tebe sad motsom, stoga Paapak mogu ti već sada čestitati na naslovu, jer češ oba motsa sačuvati za SlimS. i Vihor, dok će Chico svoj zadnji mots (ako sam dobro izračunao) najvjerojatnije ispucati na meni! Ovom gestom Chico odlučio si o pobjedniku lige...........
   ??? ??? ??? ???   :-[ :-[ :-[

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #56 on: March 02, 2013, 08:39:42 AM »
To je njegovo pravo. Nije da ga branim . Kad smo kod toga prvi MOTS je  ispucao  protiv mene , te me na taj način izbacio iz utrke za prva 2 mjesta. Nisam se naljutio . To je igra . Jedino priznam da to nisam očekivao i da me je potpuno iznenadio tim činom .

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #57 on: March 02, 2013, 08:46:26 AM »
To je njegovo pravo. Nije da ga branim . Kad smo kod toga prvi MOTS je  ispucao  protiv mene , te me na taj način izbacio iz utrke za prva 2 mjesta. Nisam se naljutio . To je igra . Jedino priznam da to nisam očekivao i da me je potpuno iznenadio tim činom .
Pharos, slažem se i nema ljutnje. Mots je naveće u ovoj igri

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #58 on: March 02, 2013, 10:57:06 AM »
Da ga nema bilo bi sve predvidljivije . Ovako je zanimljivije jer ostaje faktor iznenađenja i puno slabiji protivnik može 2 puta dobiti puno jačeg od sebe

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #59 on: March 02, 2013, 11:04:02 AM »
Jedina prednost mots-a je ta da slabiji može (ne uvijek) pobjediti jačega. Vrlo često, (pa i u našem Top levelu) imaš sitaciju da se neki menadžeri dogovore protiv koga će igrati sa uključenom motivacijom i  na taj način odlučuju o novom prvaku lige ili o onome tko ispada. To sam i ja na svojoj koži osjetio i zbog toga sam bio ispao iz TL-a!

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #60 on: March 02, 2013, 11:43:12 AM »
Ja se ne ljutim na nikoga kada oplete MOTSjer ko što Pharos reče, jbga, svak ima svoje pravo na njega i ja ga 100% poštujem dok god njegova upotreba nije stvar nekog večeg dogovora da bi treća strana direktno profitirala.
Mislim da je ChicoZG tu u nebranu grpžđu jer korištenje MOTSa mu nažalost više ne pomaže u napretku na tablici pretjerano, a MOTS je tu i MOTS je da se troši.

Moji MOTSevi su tamo negdi od prve utakmice s Slimom rezervirani za njega i Pharosa jer su meni oni logični (bonus je kad možeš "fight back" istom mjerom pa i svojoj egoističnoj strani malo udovoljiš :D ) al u tome nije poanta, meni je poanta izborit čim bolju poziciju kao i manje-više svima nama.

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #61 on: March 02, 2013, 11:56:32 AM »
Dalo se i očekivati da češ ih korisliti protiv Slima i mene  . Mi smo svoje iskoristili na tebe , pa je logično da češ nam uzvratiti istom mjerom .
Pitanje da li bi te pobjedio i bez MOTS-a  , a kamoli s njim .

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #62 on: March 02, 2013, 12:13:16 PM »
A nije stvar osvete jer da razmišljam na takav način opalio bi ga protiv Martina koji me svojim MOTSom pregazio, nego vi ste mi ipak direktni konkurenti a u vrijeme  dok smo ja i Martin igrali nije bilo izvjesno dali mogu ulazit u utakmicu za 1. mjesto pa sam ostao koncentriran na 2. i to je to.

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #63 on: March 02, 2013, 12:17:10 PM »
...Moji MOTSevi su tamo negdi od prve utakmice s Slimom rezervirani za njega i Pharosa jer su meni oni logični .......
Mislim da je tvoja odluka donešena nakon Chico-ove najave da danas neče igrati sa motsom (Paapak, čemu onda onaj tvoj prvi upit ..."Jel to najava MOTSa?"...). Vjerujem da bi danas Paapaak akivirao mots, da se chico nije oglasio.......Naravno, još jedanput naglašavam, svačije je pravo da (ne)upotrebi mots....

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #64 on: March 02, 2013, 01:12:01 PM »
E sad smo upali pre duboko, ko će virovat nek viruje, ko neće, ne mora, karte su očito otkrivene i time ostavljaju dovoljno prostora svakome da priredi taktiku najbolje šta zna što je također pristojna prednost.

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #65 on: March 02, 2013, 08:57:32 PM »
mislim da je nebitan moj mots jel i ako i slučajno dobijem opatiju sa motsom on će ionako biti prvi jel nemre prosuti 4 boda prednosti a derbi u idučem kolu odlučuje o drugom mjestu kad je slim prosuo 2 boda danas. ja se nadam 4 mjestu na kraju i dobru borbu u idučoj sezoni.a bome se nadam i dobrom draftu za razliku od ove sezone :-)

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #66 on: March 06, 2013, 05:24:54 PM »
čestitke novim prvoligašima :-)
a sad sa mots-om u zadnjem kolu možda mogu i do 3 mjesta :-)

pharos

  • Youth team
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #67 on: March 06, 2013, 06:49:48 PM »
Iskrene čestitke  Kolpamorteu i Opatiji na ulasku  u Top Level uz želje da tamo ne ostanu samo jedno ljeto

paapaak

  • Professional team
  • **
  • Posts: 82
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #68 on: March 07, 2013, 12:12:38 AM »
Zahvaljujem na ljepim željama. Sezona je bila super, šteta velikih rupa gdje se tučeš samo s botovoima pa unese monotoniju al ovo na kraju je bilo super.
Plan postoji da se održim u TL-u pa ako preživim sezonu, moglo bi bit malo lakše jer tada očekujem momčad da naraste, uglavnom su to mladi momci u punom treningu.
Martinu čestitke, zaskuženi prvak, ostalima, da se skoro vidimo u TL-u.

Martin_

  • Professional team
  • **
  • Posts: 53
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #69 on: March 07, 2013, 09:13:02 AM »
Hvala svima (Chicozg, Pharos, Paapaak...) na čestitkama i zaista sam uživao u druženjima sa vama. Iako sam to već bio ranije napisao, siguran sam da će mnogi od vas uskoro (sezona-dvije) osjetiti čari i teškoće Top levela i tvrdim da svi vi koji ste željeli ući u TL a niste u tome uspjeli, imate odlične timove & igrače i uz male korekcije (pojačanjima) možete realno očekivati ulazak u najviši rang. Naša B-2 liga je najjača od ostalih liga (bez TL-a), čini mi se da su naši mečevi bili jako zanimljivi, pošteni i dobro pripremljeni.
Najvjerojatnije ću ostati na 75 bodova (iako ću se pokušati oduprijeti  u zadnjem kolu chicovom mots-u i napraviti nemoguće- nažalost pokvariti će mi omjer i broj primljenih golova, koji je u cijeloj sezoni bilo samo 4 gola) i čini mi se da je to najveći broj osvojenih bodova u odnosu na sve druge lige (od TL pa do svih D liga) i to ne zato što sam se prošetao kroz B-2 ligu nego čak naprotiv, morao sam se dobrano potruditi protiv svih vas. Uvjeren sam da čemo se još viđati u takmičenjima u kupu i prijateljskim mečevima.

Moram priznati da me je najugodnije iznenadio Paapaak koji jako dobro radi sa svojom momčadi i jedini me je on pobjedio bez mots-a i od ukupno primljenih golova pola su njegovi (2 kom.)(drugi poraz je bio od Slima uz pomoć mots-a)! Čestitam mu na ulasku u TL i osvojenoj 2.poziciji u našoj ligi i malo je nedostajalo pa da on postane prvak!
Iduća sezona u B-ligi će biti teža nego ova, jer dolaze vam 2 tima koja ispadaju iz TL i 4 tima iz C-lige sa aktivnim menađerima, te sa jako malo boot-momčadi u ligi. To je prilika da se pokažete i dokažete da vam je mjesto u TL-u. Stoga, TheGalaOne (SlimShady), Pharos (Vihor), Chicozg (Wrapche...), Neven Tin (Sava D..), miki1.... hvala vam na druženjima i želim vam puno sreće u stvaranju vaših jakih timova.
« Last Edit: March 07, 2013, 09:16:54 AM by Martin_bol »

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #70 on: March 09, 2013, 08:14:38 PM »
nažalost nije mi pomogao mots za treće mjesto ;-) u globalu sam zadovoljan sa sezonom,još učim na ovom nivou sa drugim živim managerima i škola je velika.gledajući druge b lige sa ovim brojem bodova bih bio u tl,a iduće sezone mislim da će liga biti daleko jača sa puno manje botova a više jakih klubova i iz tl i iz c lige.nadam se da će druženje biti jednako kao i ove sezone,dečki bilo mi je zadovoljstvo biti sa vama u ringu ;-).nadam se da nećete odmah ispasti iz tl a i da će novodošli ligaši jednako tako rado pisati na forumu.

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #71 on: April 01, 2013, 08:26:34 AM »
nekak mi se čini slabija liga nego prošle godine došla dva sa banom iz c lige a ovi kaj su ispali iztl nisu toliko jaki,mislim da smo slim i ja favoriti za promociju,(ako ću uopče igrati dalje) ali to je sve dvosjekli mač,mislim da ćemo i on i ja imati 8 mots-a protiv nas,tak da je sve moguće,ali vjerujem da ne bježimo od uloge favorita ;-)

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #72 on: April 01, 2013, 01:17:47 PM »
chico znaci pravac TOP LIGA...

chicozg

  • Youth team
  • *
  • Posts: 45
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #73 on: April 01, 2013, 01:50:40 PM »
ma ne znam,tolko me zaživciralo ovo kaj sam izvukao da nisam siguran koliko ću igrati ovu sezonu,sve potrošio ,nemam para niti da bi kupio kakvog igrača za trening a ovi moji su na vrhuncu,mogu još možda 3 trenirati do svog potencijala.ali dobro,vidjet čemo kak će krenutiu sezonu pa se možda ponovo zaželim igrati.

miros13

  • National Team
  • ***
  • Posts: 168
    • View Profile
Re: B2 liga
« Reply #74 on: April 01, 2013, 06:34:14 PM »
haha, samo nemoj odustati.... sve ce se to okrenuti.... takve sam ti i ja srece...